نمایندگی تعمیرات بکو در رشتزمانی که وسیله خانگی شما به هر دلیلی دچار مشکل می‌شود، قطعاً به دنبال نمایندگی می‌گردید تا بتوانید مشکل را برطرف کنید. اما گاهی اوقات به خاطر پیدا نکردن نمایندگی‌ها به سراغ تعمیر کارهای آزاد می‌روید که هزینه گزافی را از شما می‌گیرند که ما در این مقاله می‌خواهیم کارتان را راحت‌تر کنیم. یعنی می‌خواهیم نمایندگی تعمیرات بکو در رشت را به شما معرفی کنیم که باعث می‌شود در سریع‌ترین زمان ممکن کارتان پیش برود. پس اگر اهل شمالِ کشور هستید و می‌خواهید با این نمایندگی آشنایی پیدا کنید، ما را تا انتها همراهی نمایید.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

خدمات نمایندگی‌ تعمیرات بکو در رشت

نمایندگی بکو فقط منحصر به یک محصول نیست. شما می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی‌، یخچال فریزر، کولر گازی یا لوازم برقی در برند بکو با نمایندگی تعمیرات بکو در رشت تماس بگیرید، مشکل خود را برای آنها توضیح دهید که آنها می‌توانند به صورت تلفنی مشکل شما را پیگیری کرده و یک سری راه حل‌ها ارائه دهند که معمولاً به صورت رایگان مشکل برطرف می‌گردد یا اگر نیاز باشد؛ به صورت حضوری به شما مراجعه می‌کنند و وضعیت را بررسی می‌کنند.

اگر وسیله شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، آنها در سریع‌ترین زمان ممکن آن قطعه را به صورت اصل و اورجینال برای شما تهیه می‌کنند و همین باعث می‌شود که خیالتان از بابت تعمیر و سلامت دستگاه راحت باشد‌.

با توجه به همه مواردی که گفتیم، ما نمایندگی زانکو سرویس را معرفی می‌کنیم. نمایندگی که تعمیرات تمامی محصولات بکو را برای شما انجام می‌دهد. تیم زانکو سرویس از افراد زیادی متخصص تشکیل شده است که در زمینه تعمیرات بکو تجربه کافی را دارند. با همه سیستم‌ های پیچیده این لوازم خانگی آشنا هستند و راحت‌تر از هر فرد دیگری می‌توانند مشکل شما را برطرف کنند. زمانی که شما به نمایندگی تعمیرات بکو در رشت یا نمایندگی هر برند دیگری مراجعه می‌کنید؛ تعدادی خدمات دارند که باید از آنها مطلع باشید که در مورد شرکت زانکو شامل موارد زیر هستند:تعمیر یخچال در رشت

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو در رشت

 نمایندگی‌ تعمیرات بکو برای تعمیر هر وسیله‌ای از جمله یخچال و فریزر پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته دارد. در نتیجه خیالتان راحت است در هر زمانی که دستگاه شما به مشکل بخورد، می‌توانید به آنجا مراجعه کنید.

مهمتر از همه اینکه نمایندگی‌ها یک زمانبندی برای رسیدگی به کار شما دارند، یعنی اگر شما با نمایندگی تماس بگیرید و مشکل یخچال فریزر خود را بیان کنید، آنها سعی می‌کنند در سریع‌ترین زمان ممکن شما را اولویت قرار دهند و خدمات رسانی را داشته باشند؛ مخصوصاً نمایندگی‌هایی مثل زانکو سرویس را انتخاب کنید که در عرض یک ساعت بعد از اعلام خرابی با شما تماس خواهند گرفت.تعمیر لباسشویی در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در رشت

افرادی که در نمایندگی‌ها فعالیت می‌کنند‌ همه یک کادر و پرسنل با تجربه و دوره دیده و تحصیل کرده هستند. قطعاتی که آنها برای لباسشویی استفاده می‌کنند، قطعات اصل و اورجینال است و خیالتان راحت است که صدماتی به محصولات وارد نمی‌شود. تمامی تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی برای لباسشویی اتفاق می‌افتد و این باعث می‌شود که شما در حمل و جابجایی دستگاه‌ دچار سختی نشوید.تعمیر ماشین ظرفشویی در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در رشت

 افرادی که در این نمایندگی فعالیت می‌کنند، بیش از ۱۰ سال یا حتی ۲۰ سال در  زمینه تعمیر ظرفشویی تجربه دارند و این باعث می‌شود که احتمال موفقیت تعمیرات به درصد بالایی برسد. معمولا نمایندگی‌ها خیلی پیگیر هستند؛ یعنی زمانی که شما به نمایندگی تعمیرات بکو در رشت مراجعه می‌کنید و بعد از اینکه کارتان به اتمام می‌رسد، آنها دوباره با شما تماس می‌گیرند و از شما می‌پرسند که آیا به نتیجه رسیده‌اید یا نه و آیا مشکل برطرف شده و دیگر تکرار نشده است؟ در چنین حالتی متوجه می‌شوند که خدماتشان درست انجام شده است یا باز هم نیاز به پیگیری خواهد بود.تعمیر مایکروفر در رشت

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بکو در رشت

نمایندگی تعمیرات بکو تضمین می‌کند که اگر مشکل ماکروفر برطرف نگردد یا تعمیرات به درستی انجام نشود، وجه دریافت شده را به شما عودت دهد. در صورتی که اگر شما به یک تعمیرکار معمولی مراجعه کنید، چنین آپشنی نخواهید داشت. پس لز اسن طریق میتوانید متوجه کیفیت خدمات بشوید‌.تعمیر کولرگازی در رشت

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بکو در رشت

تمامی محصولات بگو از جمله کولرگازی‌ها گارانتی دارند و زمانی که شما به نمایندگی برندهای مختلف مانند بکو مراجعه می‌کنید تا تعمیرات کولرگازی برای شما انجام شود، آنها با توجه به این گارانتی‌ها مبلغ کمتری از شما دریافت می‌کنند یا حتی ممکن است هیچ پولی هم از شما نگیرند.

در کل نمایندگی‌ها مکان‌های امنی هستند و شما خیالتان راحت است که حریم خصوصی‌تان به طور کامل حفظ شده و هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. مهمتر از همه اینکه پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با بیماری‌هایی مانند کرونا توسط نمایندگی‌ها رعایت می‌شود و همه چیز به تمیزترین حالت ممکن پیش خواهد رفت.

مراجعه به نمایندگی‌ها بهتر از این است که شما به سراغ تعمیرکار های آزاد بروید، زیرا آنها در زمینه تعمیر آن برند خاص تجربه کافی را ندارند. از طرفی هزینه بیشتری از شما دریافت می‌کنند و مهمتر از همه اینکه اگر شما به نتیجه نرسید و بعد از مدتی دوباره همان مشکل تکرار شود، نمی‌توانید آن را پیگیری کنید. البته ما بالاتر به طور مفصل‌تر راجع به مزایای مراجعه به نمایندگی‌ها با شما صحبت کردیم تا اگر قصد انجام این کار را دارید بدانید که برایتان خیلی مفیدتر است.

کافی است که برای ارتباط با زانکو به عنوان نمایندگی تعمیرات انواع لووازم خانگی بکو در تمامی نقاط شهر رشت با شماره ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ تماس حاصل بفرمایید، اطلاعات مربوط به محصول را در اختیار آنها قرار بدهید تا بتوانند شما را راهنمایی کنند یا در صورت نیاز به منزل شما مراجعه کنند. زانکو سرویس تضمین می‌کند که شما هیچ افت کیفیتی را در دستگاه مشاهده نکنید و همه چیز طبق اصول آن برند پیش برود. مهم‌تر از همه اینکه افرادی که به منزل شما می‌آیند تا وسیله را بررسی کنند، همگی با تجربه و تحصیل کرده هستند.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814


سوالات متداول

آیا مراجعه به نمایندگی هزینه مقرون به صرفه تری دارد؟

قطعاً بله. زیرا نمایندگی‌ها یک هزینه از پیش تعیین شده دارند و همان را از شما می‌گیرند و اگر گارانتی هم داشته باشید که قطعاً هزینه‌هایتان خیلی کمتر خواهد بود یا حتی ممکن است صفر هم بشود.

آیا نمایندگی‌ها سریعتر مشکل را برطرف می‌کنند؟

از آنجایی که نمایندگی‌ها به صورت یک تیم فعالیت می‌کنند؛ در نتیجه فرد متخصص سریعاً به منزل شما می‌آید و مشکل را بررسی می‌کند. پس کارتان با سرعت بالاتری پیش خواهد رفت.