نمایندگی تعمیر کندی در هشتگردآیا می‌دانید اگر نصب وسایل برقی برند کندی و یا تعمیرات آن‌ها را به نمایندگی‌های تحت نظر این برند بسپارید علاوه بر اینکه از کیفیت کار مطمئن خواهید بود می‌توانید از خدمات بسیار زیادی نیز بهره‌مند شوید. برای مثال نمایندگی کندی در هشتگرد و کردان بهترین شرایط را برای مشتریان برند کندی فراهم کرده است تا در آرامش کامل بتوانند عیب‌یابی وسایل برقی خود را به تعمیرکاران بسپارند بدون اینکه نگران کیفیت و یا نحوه اجرای کار باشند. برای اینکه بیشتر با این نمایندگی و خدمات آن آشنا شوید حتماً ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

شرکت زانکو سرویس افزون بر هشتگرد، در کردان کرج نیز دارای نمایندگی اصلی تعمیر و سرویس لوازم خانگی کندی است و تحت عنوان نمایندگی کندی در هشتگرد و کردان کرج، تمامی خدمات نصب، سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر لوازم خانگی کندی را به طور کاملاً حرفه‌ ای و تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد. مجموعه زانکو سرویس در تعمیر و عیب‌ یابی وسایل خانگی، دارای سال‌ ها تجربه و سابقه حرفه‌ ای است و تمامی تکنسین‌ ها و تعمیرکاران این مجموعه نیز در حوزه کاری خود، تمامی دوره‌ ها و آموزش‌ های لازم را پشت‌ سر گذاشته و با در دست داشتن مدارک معتبر و دانش و مهارت لازم، آماده خدمت‌ رسانی به مشتریان هستند. سرعت عمل بالا در ارائه خدمات، دستمزد منصفانه بر اساس اتحادیه و تعمیر و سرویس تخصصی و حرفه‌ ای لوازم برقی، از جمله اهداف مهم تکنسین‌ های مجموعه زانکو در کردان هستند و این نمایندگی جهت رفاه حال مشتریان خود نیز خدمات تعمیر لوازم خانگی کندی در محل را نیز ارائه می‌ دهد.

مشتریان عزیز می‌ توانید با بهره‌ مندی از خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل، علاوه‌ بر مشاهده روند تعمیراتی و آسیب نرساندن به بدنه دستگاه به دلیل عدم جا به جایی، در زمان و هزینه خود نیز صرفه‌ جویی نموده و در پایان کار فاکتور خدمات و گارانتی قطعه مصرفی را نیز از تکنسین های ما دریافت نمایید.

تلفن مشاوره و خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

خدمات نمایندگی کندی در هشتگرد و کردان

  • اولین دغدغه همه مشتریان در زمان خراب شدن وسایل برقی این است که باید در ترافیک شهری خود را به تعمیرگاه برسانند. همچنین اگر وسیله برقی معیوب بزرگ باشد نحوه جابجا کردن آن و هزینه انتقال نیز به دغدغه‌های مشتریان اضافه می‌شود. ما تعمیرات را در خانه شما انجام می‌دهیم. در این صورت هم شما سود می‌کنید چون با مشکلات نامبرده مواجه نخواهید شد و هم تعمیرکار در طول روز می‌تواند به تعداد زیادی از مشتریان خدمات ارائه کند.
  • ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم تا به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی به سؤالات شما پاسخ دهیم.
  • نمایندگی کندی در هشتگرد خدمات مشاوره رایگان را برای شما در نظر می‌گیرد تا اگر عیبی که در داخل دستگاه اتفاق افتاده سطحی بوده و بدون نیاز به حضور تعمیرکار می‌توان آن را برطرف کرد، از کارشناسان ما کمک گرفته و دستگاه را به کار بیندازید.
  • ما ضمانت‌نامه تعمیرات را بعد از اتمام عیب‌یابی و تعمیر وسیله برقی در اختیار شما قرار می‌دهیم.
  • تعمیرکاران موظف هستند فاکتور را با مهر نمایندگی و مشخصات خود در اختیار شما قرار دهند تا از جزئیات هزینه‌ها مطمئن شوید.
  • از طرف دیگر اگر در زمانی که وسیله برقی از کار می‌افتد متوجه شدیم همچنان تاریخ گارانتی آن اعتبار دارد می‌توانید به کارشناسان ما تحویل دهید تا تخفیف بسیار خوبی برای شما در نظر گرفته شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در هشتگردنمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در هشتگرد و کردان

آیا ماشین لباسشویی شما خراب شده و اکنون به این فکر می‌کنید که چگونه آن را از محل جدا کنید بدون اینکه اتصالات آن آسیب ببیند و در پیچ و خم‌های ساختمان آپارتمانی آن را به پارکینگ بیاورید تا به تعمیرگاه رسیده و از تعمیرکاران بخواهید که آن را عیب‌یابی کنند؟ بدون اینکه به چنین مواردی فکر کنید همین الان تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در این مناطق تماس بگیرید. این تنها وظیفه شماست. پس از آن مسئولیت‌ها به عهده ما خواهد بود. تعمیرکار به خانه شما می‌آید؛ عیب‌یابی را انجام می‌دهد؛ ماشین لباسشویی را به کار می‌اندازد و وقتی مطمئن شد که عیب برطرف شده، خانه شما را ترک می‌کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در هشتگرد
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در هشتگرد و کردان

جالب است بدانید برخی مشتریان وقتی متوجه می‌شوند ماشین ظرفشویی خراب شده است به این فکر می‌کنند که بهتر است وسیله‌ را کنار بگذارند و ظرف‌ها را به صورت دستی بشویند چون فکر می‌کنند هزینه‌ تعمیرات بسیار گران تمام خواهد شد و یا حتی فکر جابجایی دستگاه آن‌ها را اذیت می‌کند. اما به جای اینکه به این موارد فکر کنید بهتر است با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در این مناطق تماس بگیرید. در این صورت متوجه خواهید شد که هم هزینه‌ها کاملاً مقرون به صرفه است و هم تعمیرات در خانه شما انجام می‌گیرد.

تعمیر یخچال در هشتگردنمایندگی تعمیر یخچال و فریزر کندی در هشتگرد و کردان

یکی از نگرانی‌های مشتریان برای تعمیر وسایل برقی ضروری همانند یخچال و فریزر این است که مبادا تعمیرکار از قطعات تقلبی برای به کار انداختن دستگاه استفاده کند. آن‌ها می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توانند متوجه شوند قطعه‌های استفاده شده اصل است. نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر کندی در هشتگرد و کردان در خانه خود شما عیب‌یابی و تعمیرات را انجام می‌دهد. پس از یک سو می‌توانید عملکرد تعمیرکار را از نزدیک مشاهده کنید و از سوی دیگر از تعمیرکار بخواهید که گارانتی قطعه را در اختیار شما قرار دهد تا از فابریک بودن آن مطمئن شوید.

تعمیر کولر گازی در هشتگردنمایندگی تعمیر کولر گازی کندی در هشتگرد و کردان

شما برای راه‌اندازی، سرویس کردن و تعمیر کولر گازی می‌توانید بر روی کمک کارشناسان و متخصصین ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی کندی در این مناطق حساب کنید. تنها وظیفه شما این است که درخواست خود را به کارشناسان در نمایندگی اطلاع دهید تا در اولین زمان ممکن پیگیری‌ها برای شما انجام گیرد. لازم است بدانید که اگر کولر گازی خراب شده باشد حتی شما لازم نیست آن را باز کنید. وظیفه باز کردن کولر، عیب‌یابی و نصب مجدد آن بر عهده تعمیرکاران ما است.

تعمیر ماکروفر در هشتگردنمایندگی تعمیر ماکروفر کندی در هشتگرد و کردان

ماکروفر وسیله‌ای است که واقعاً سرعت عمل شما را در آشپزی بالا می‌برد. به خصوص اگر می‌خواهید مواد غذایی منجمد را همین الان مورد استفاده قرار دهید می‌توانید سریعاً آن‌ها را در ماکروفر قرار داده و یخ‌زدایی را در سریع‌ترین زمان ممکن پیش ببرید. بنابراین وجود ماکروفر در هر خانه واقعاً کمک‌کننده خواهد بود. در صورتی که متوجه شدید برخی از برنامه‌ها از کار افتادند و یا علائمی از خرابی را در آن مشاهده می‌کنید که با کمک دفترچه راهنما نتوانستید این علائم را برطرف نمایید با نمایندگی تعمیر ماکروفر کندی در در این مناطق تماس بگیرید تا تعمیرکار به خانه شما مراجعه کند و قبل از اینکه خرابی پیشروی نماید آن را برطرف کند.

تلفن مشاوره و خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

 در پایان

شرکت زانکو در شهر هشتگرد و کردان تمامی خدمات تعمیر و سرویس های دوره ای لوازم خانگی برند candy را ارائه می دهد. تعمیر و سرویس انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و کولر گازی های کندی، از دیگر مهارت‌ های تخصصی تکنسین های ما در نمایندگی کندی در هشتگرد و کردان کرج هستند و شما می‌ توانید در صورت مشاهده هرگونه خرابی و ایراد در وسایل برقی و جلوگیری از گسترش آسیب به آن، سریعاً با نمایندگی ما در این مناطق تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایید.