یکی دیگر از خدمات بسیار تخصصی شرکت زانکو سرویس در کرج، نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر می‌ باشد. مجموعه زانکو تحت عنوان نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر، انواع خدمات نصب، تعمیر و سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی قدیمی و جدید دوو همچون انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، مایکروفر و کولر گازی در برند دوو را با بهره‌ مندی از تیم بسیار متخصص و کارآزموده خود به طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان خود ارائه می‌ دهد.

شرکت دوو، یکی از معروف‌ ترین و شناخته‌ شده‌ ترین کمپانی‌ های تولید لوازم خانگی در سطح جهانی است و دومین شرکت بزرگ در کشور کره جنوبی محسوب می‌ شود. این کمپانی انواع لوازم خانگی برقی را در کیفیت های بسیار ر بالا تولید نموده که از جمله محصولات آن نیز می‌ توان به یخچال فریزر دوو، تلویزیون دوو، ماشین لباسشویی دوو، ماشین ظرفشویی دوو، اجاق گاز دوو، جارو برقی دوو، کولر گازی دوو و همچنین مایکروفر دوو و غیره اشاره نمود.

تعمیر لوازم خانگی دوو در جهانشهر

محله جهانشهر، یکی از مهم‌ ترین مناطق استان البرز می‌ باشد و جزء منطقه هشتم شهر کرج است. این منطقه از قسمت شمالی به حاجی‌ آباد، از جنوب به چهارصد دستگاه، از شرق به بلوار طالقانی شمالی و از غرب به کوی کارمندان شمالی منتهی می‌ شود. عزیزانی که در این محل و اطراف آن سکونت دارند، می‌ توانند جهت تعمیر، نصب و یا سرویس لوازم خانگی دوو خود، با نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایند. شرکت زانکو سرویس در جهانشهر، دارای تیم تعمیراتی و تکنیسین‌ های بسیار مجرب و کارآزموده است و با بهره‌ مندی از بروزترین و مجهزترین تجهیزات و ابزارآلات، انواع تعمیرات سطحی و تخصصی لوازم برقی دوو را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در کرج

تعمیر لوازم خانگی دوو در محل

یکی از مهم‌ ترین خدمات نمایندگی تعمیرات دوو در کرج به ویژه جهانشهر، تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره‌ ای لوازم خانگی در محل می‌ باشد. تعمیر لوازم خانگی در محل به این صورت است که شما با نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر کرج تماس حاصل می نمایید و درخواست خود را برای اعزام تکنسین ثبت می‌ کنید. تکنسین مربوطه نیز در زمان تعیین‌ شده توسط شما، در منزل حضور یافته و شروع به بررسی و عیب‌ یابی تخصصی دستگاه می‌ نماید. پس‌ از عیب‌ یابی و بررسی میزان آسیب دیدگی دستگاه، تعمیرکار شروع به تعمیر وسیله برقی نموده و در صورت عدم تعمیر قطعه نیز از قطعات اصل و اورجینال متناسب با نوع مدل دستگاه استفاده می‌ نماید. تمامی مراحل تعمیر و سرویس لوازم خانگی دوو توسط تعمیرکاران شرکت زانکو، بدون اتلاف وقت و با رعایت احترام و حقوق مشتریان انجام می شود و در پایان کار نیز فاکتور خدمات را به‌ همراه ضمانت‌ نامه و گارانتی قطعه مصرفی به آن‌ ها ارائه می‌ دهند. لازم به ذکر است که تمامی تعمیرکاران و تکنسین های مشغول به‌ کار در نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر کرج، به طور کامل قابل‌ اعتماد و اطمینان شرکت هستند و از تخصص و مهارت‌ های لازم در تعمیر و نصب انواع لوازم برقی خانگی برخوردار می‌ باشند.

از جمله مزایای تعمیر لوازم خانگی دوو در محل نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دریافت راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم از تکنسین جهت افزایش طول عمر لوازم برقی خانگی
  • عدم صرف هزینه‌ های هنگفت جا به جایی لوازم خانگی
  • آسیب نرساندن به بدنه دستگاه به دلیل عدم جا به جایی
  • نظارت و مشاهده کامل مشتریان بر تمامی مراحل تعمیر و سرویس
  • دریافت فاکتور خدمات و گارانتی قطعه از تکنسین

خدمات نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر

از جمله خدمات تخصصی و کاملاً حرفه‌ ای تکنسین‌ ها و تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر کرج، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نصب، سرویس و تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو
  • نصب، سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای‌ ساید دوو
  • نصب، سرویس و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی دوو
  • نصب، سرویس و تعمیر انواع کولر گازی دوو
  • نصب، سرویس و تعمیر انواع مایکروفر دوو

شما می‌ توانید در صورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل در عملکرد وسیله برقی دوو خود، با نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر کرج تماس حاصل نمایید و علاوه‌ بر رفع ایرادات وسیله برقی خود، سبب افزایش دوام و طول عمر آن و عملکرد بهتر دستگاه شوید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو

عوامل و فاکتور های گوناگونی در تعیین هزینه نهایی تعمیر لوازم خانگی دوو تأثیرگذار هستند که از جمله مؤثرترین این عوامل می‌ توان به نوع وسیله برقی دوو، میزان آسیب دیدگی دستگاه، انجام سرویس‌ های دوره‌ ای، نیاز به تعویض قطعه، استفاده از قطعات فابریک و اصل، تخصص تکنسین، گارانتی قطعه و غیره اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، تحت عنوان نمایندگی تعمیرات دوو در جهانشهر کرج، تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس‌ دوره‌ ای لوازم برقی دوو را به مشتریان خود ارائه می دهد و دارای بیش‌ از ۱۵ سال تجربه و سابقه درخشان در این حرفه است. مشتریان عزیز می‌ توانید جهت استفاده از خدمات این مجموعه و تعمیر لوازم برقی دوو خود، با مجموعه زانکو سرویس تماس حاصل نموده و درخواست خود را برای اعزام تکنسین ثبت نمایید.