از دیگر خدمات شرکت زانکو سرویس در کرج، می‌ توان به نمایندگی تعمیرات دوو در کرج به ویژه مهرشهر اشاره نمود. این مجموعه دارای نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی دوو در مهرشهر کرج است و با بهره‌مندی از بهترین و با تجربه‌ ترین تکنسین‌ ها و تعمیرکاران، انواع خدمات نصب، تعمیر و سرویس‌ های دوره‌ ای لوازم خانگی جدید و قدیمی دوو را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد.

لوازم خانگی دوو، یکی از بهترین و باکیفیت‌ ترین لوازم خانگی برقی هستند و کمپانی تولید کننده آن‌ ها نیز دومین شرکت بزرگ در کشور کره جنوبی می‌ باشد. در تولید و ساخت لوازم خانگی دوو، از فناوری‌ ها و تجهیزات بسیار پیشرفته و مدرنی به‌ کار برده می‌ شود اما این لوازم نیز همانند سایر لوازم برقی در برند های دیگر، پس‌ از مدتی استفاده، نیاز به تعمیر، سرویس و یا تعویض قطعه خواهند داشت.

تعمیر لوازم خانگی دوو در مهرشهر

محله مهرشهر در استان البرز، در جنوب آزاد راه تهران _ کرج قرار داشته و یکی از مناطق بسیار مهم استان البرز محسوب می‌ شود. از جمله محله‌ های مهم مهرشهر نیز می‌ توان به بلوار ولیعصر، کیانمهر، حسین‌آباد، گلستان، زنبق و غیره اشاره نمود. شرکت زانکو تحت عنوان نمایندگی تعمیرات دوو در مهرشهر کرج، تمامی خدمات تعمیر و نصب لوازم خانگی دوو را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد و دارای سال‌ ها سابقه و تجربه در این حرفه است. از جمله خدمات بسیار مهم نمایندگی تعمیرات دوو در مهرشهر کرج، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عیب‌ یابی و بررسی تخصصی لوازم‌ خانگی دوو
 • تعمیر انواع لوازم خانگی قدیمی و جدید دوو
 • تعمیر لوازم خانگی دوو در محل
 • استفاده از قطعات اصل و متناسب با نوع لوازم برقی
 • ارائه ضمانت‌ نامه محصول و فاکتور خدمات به مشتریان
 • تعمیر و سرویس لوازم خانگی دوو با توجه به نرخ اتحادیه
 • پشتیبانی و پاسخ‌ گویی مشتریان حتی در روز های تعطیل

دیگر خدمات نیز شامل:

 • تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی دوو
 • تعمیر انواع یخچال فریزر دوو
 • تعمیر انواع کولر گازی دوو
 • تعمیر انواع مایکروفر دوو

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در کرج

چرا نمایندگی تعمیرات دوو در مهرشهر کرج را انتخاب کنیم؟

استفاده از خدمات نصب و تعمیر نمایندگی تعمیرات دوو در مهرشهر کرج، دارای مزایای بسیار مناسبی برای مشتریان عزیز است که از جمله آن‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

تعمیر در محل

تعمیر لوازم خانگی دوو در محل، یکی از خدمات بسیار تخصصی شرکت زانکو سرویس در مهرشهر است. پس‌ از تماس مشتریان با شرکت زانکو سرویس، تکنسین مربوطه در کوتاه‌ ترین زمان به محل مورد نظر فرستاده شده و پس‌ از بررسی و عیب‌ یابی دقیق دستگاه، شروع به تعمیر آن می‌ نماید. در هنگام آسیب دیدگی قطعات دستگاه نیز آن ها را تعمیر نموده و در صورت عدم تعمیر، از قطعات اصل و فابریک و متناسب با نوع دستگاه دوو استفاده می‌ نماید. با تعمیر لوازم خانگی دوو در محل، مشتریان می‌ توانند از صرف هزینه‌ های حمل‌ و نقل برای لوازم خانگی دوو و همچنین آسیب به بدنه آن‌ ها جلوگیری نموده و تمامی مراحل تعمیراتی را مشاهده کرده و راهنمایی‌ های لازم را جهت افزایش طول عمر لوازم برقی از تکنسین دریافت نمایند. در پایان کار نیز تکنسین، فاکتور خدمات و ضمانت‌ نامه محصول را به مشتریان تحویل داده و دستگاه را جهت بررسی سلامت مجدداً تست می‌ نماید.

سرعت عمل در ارائه خدمات

تکنسین‌ ها و تعمیرکاران شرکت زانکو سرویس، بر تمامی قطعات و فناوری موجود بر روی لوازم برقی خانگی تسلط کافی داشته و بدون اتلاف وقت، آن‌ ها را نصب و یا تعمیر می‌ نمایند.

تکنسین های متخصص و کارآزموده

تکنسین‌ های زانکو سرویس، تمامی دوره‌ ها و آموزش‌ های لازم را در نصب، تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی گذرانده و دارای تخصص و مهارت لازم در رفع مشکلات لوازم برقی هستند.

قیمت مناسب

تعمیر و سرویس لوازم خانگی برقی توسط تکنیسین‌ های شرکت زانکو سرویس، بر اساس نرخ تعیین‌ شده توسط اتحادیه مربوطه است و هیچ‌ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی‌شود.

هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو

عوامل و فاکتور های گوناگونی در تعیین هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو تأثیرگذار هستند که از جمله فاکتور های بسیار مهم می‌ توان به نوع لوازم خانگی، میزان آسیب‌ دیدگی دستگاه، نوع قطعه آسیب‌ دیده، استفاده از قطعات اورجینال، ارائه ضمانت‌ نامه محصول، تخصص تکنسین و غیره اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، دارای نمایندگی تعمیرات دوو در مهرشهر کرج است و با بهره‌ مندی از تکنیسین‌ های بسیار مجرب و متخصص خود و همچنین استفاده از تجهیزات و ابزارآلات مجهز، تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی دوو را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید جهت تعمیر لوازم خانگی دوو خود، با نمایندگی تعمیرات دوو در مهرشهر کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایید.