شرکت زانکو سرویس در استان البرز، تحت عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج، آماده ارائه خدمات تعمیراتی انواع لوازم برقی خانگی به شما عزیزان است. این مجموعه تحت عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در گلشهر کرج، تمامی خدمات نصب، سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر لوازم خانگی ال جی را با بهره‌مندی از تعمیرکاران بسیار ماهر و با تجربه و همچنین استفاده از تجهیزات و ابزارآلات بسیار به روز و مجهز به طور کاملاً حرفه‌ ای به شما ارائه می‌ دهد.

منطقه گلشهر در استان البرز، در جنوب غربی شهر کرج واقع شده و با محله‌ هایی چون کرج نو، حصارک بالا، گلشهر ویلا و همچنین فاز ۴ مهرشهر همجوار است. عزیزانی که در این منطقه و اطراف آن ساکن هستند و قصد تعمیر لوازم خانگی ال جی را دارند، می‌ توانند با نمایندگی تعمیرات ال جی در گلشهر کرج تماس حاصل کرده و درخواست خود را توسط کارشناسان این مجموعه جهت اعزام تکنسین ثبت نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در گلشهر

لوازم خانگی ال جی، تولید یک کمپانی چند ملیتی در کره جنوبی هستند و به‌ دلیل وجود فناوری و تجهیزات بسیار پیشرفته در این نوع محصولات خانگی، از جمله لوازم برقی بسیار محبوب و پر فروش در بازار جهانی و داخلی می‌ باشند. این نوع وسایل برقی نیز همانند سایر لوازم خانگی، پس‌ از مدتی استفاده نیاز به انجام تعمیر و سرویس‌ های دوره‌ ای خواهند داشت.

تعمیر و سرویس تخصصی لوازم برقی ال جی، در کیفیت عملکرد و افزایش طول عمر آن‌ ها بسیار تأثیرگذار است و علاوه‌ بر آن می‌ تواند سبب صرفه‌ جویی در هزینه‌ های تعمیراتی و همچنین تعویض قطعات شود. تکنسین‌ ها و تعمیرکاران مشغول به فعالیت در مجموعه زانکو سرویس، دارای دانش و مهارت کافی بر تعمیر انواع لوازم برقی به‌ ویژه لوازم خانگی ال جی هستند و با استفاده از مجهزترین ابزار آلات و تجهیزات، قادر به رفع مشکلات و ایرادات موجود در لوازم خانگی می‌ باشند. اولویت تعمیرکاران زانکو سرویس، در تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و در صورت عدم شرایط لازم برای تعمیر نیز از قطعات اصل ال جی و متناسب با مدل دستگاه استفاده می‌ نمایند.

از جمله خدمات بسیار تخصصی نمایندگی تعمیرات ال جی در گلشهر کرج، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر و سرویس انواع یخچال فریزر ال جی در گلشهر
 • تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی ال جی در گلشهر
 • تعمیر و سرویس انواع ماشین ظرفشویی ال جی در گلشهر
 • تعمیر و سرویس انواع مایکروفر ال جی در گلشهر
 • تعمیر و سرویس انواع کولر گازی ال جی در گلشهر

دیگر خدمات مهم این مجموعه نیز شامل شرح زیر می‌ باشد:

 • اعزام تکنسین به محل در کوتاه‌ ترین زمان
 • پشتیبانی همه‌ جانبه مشتریان
 • ارائه راهنمایی های رایگان به‌ صورت تلفنی
 • اولویت در تعمیر قطعات
 • استفاده از قطعات اصل و فابریک
 • تحویل فاکتور خدمات و گارانتی قطعه به مشتری
 • تعمیر انواع لوازم خانگی در محل

نمایندگی تعمیر یخچال در کرج

تعمیر تخصصی لوازم خانگی ال جی در محل

یکی دیگر از خدمات بسیار تخصصی نمایندگی تعمیرات ال جی در گلشهر کرج، تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی در محل است. تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت زانکو سرویس، بدون جا به جایی لوازم برقی از محل، تمامی مشکلات و ایرادات موجود در وسیله را به‌ طور کامل بررسی نموده و پس‌ از عیب‌ یابی دقیق، شروع به تعمیر قطعه آسیب‌ دیده می‌ نمایند. در صورت عدم تعمیر قطعه نیز از قطعات فابریک و متناسب با مدل دستگاه استفاده کرده و تمامی راهنمایی‌ ها و توصیه‌ های لازم را جهت افزایش طول عمر لوازم برقی به مشتریان ارائه می‌ دهند. در پایان کار نیز دستگاه را برای بررسی سلامت در عملکرد به‌ طور کامل تست نموده و فاکتور کتبی خدمات و گارانتی قطعه را به مشتریان تحویل می‌ دهند.

از جمله مزایای بهره‌مندی از خدمات تعمیر لوازم برقی ال جی در محل، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • آسیب نرساندن به بدنه دستگاه به دلیل عدم جا به جایی
 • صرفه‌ جویی در زمان و هزینه
 • نظارت کامل مشتریان بر روند تعمیرات
 • دریافت راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های رایگان از تکنسین
 • استفاده از قطعات اصل
 • دریافت فاکتور خدمات و گارانتی قطعه

چرا تعمیر لوازم خانگی ال جی به‌ جای تعویض آن‌ ها در گلشهر کرج؟

همان‌ طور که مطلع هستید، لوازم خانگی ال جی، یک برند خارجی در بازار داخلی هستند و نسبت‌ به لوازم برقی تولید شده در داخل کشور، از هزینه بسیار بالاتری در خرید برخوردار می‌ باشند. همچنین در حال‌ حاضر نیز به‌ دلیل مشکلات موجود در کشور، خرید لوازم خانگی ال جی اصل با مشکل مواجه شده و اکثر آن‌ ها دارای گارانتی و خدمات پس‌ از فروش نمی‌باشند. بنابراین بهره‌مندی از خدمات تعمیراتی بسیار تخصصی و حرفه‌ ای در تعمیر لوازم خانگی ال جی در مقایسه با خرید مجدد آن‌ ها، می‌ تواند علاوه‌ بر صرفه‌ جویی در زمان، از صرف هزینه‌ های هنگفت نیز جلوگیری نموده و سبب افزایش طول عمر لوازم برقی و بهره‌مندی بیشتر از آن‌ ها شود.

عوامل مؤثر بر هزینه تعمیر لوازم خانگی ال جی

فاکتور های بسیار متعددی بر تعیین هزینه تعمیر لوازم خانگی ال جی تأثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به نوع لوازم برقی، آسیب دیدگی دستگاه، کارایی قطعه آسیب‌ دیده، استفاده از قطعات فابریک ال جی، تخصص تعمیرکار، اعتبار شرکت خدماتی و غیره اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس در البرز، دارای نمایندگی تعمیرات ال جی در گلشهر کرج می‌ باشد و با بهره‌مندی از تیم تعمیراتی و تکنیسین‌ های بسیار ماهر و با تجربه خود، تمامی خدمات تعمیر و عیب‌ یابی لوازم برقی را به‌ طور کاملاً تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌ دهد. مشتریان عزیز می‌ توانید جهت استفاده از خدمات تعمیراتی این مجموعه، با این نمایندگی در گلشهر کرج تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.