تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در مجموعه زانکو سرویس انجام می شود. امروزه افراد از ماشین ظرفشویی برای صرفه جویی در زمان و برای شستن ظروف استفاده می کنند. به طوری که بروز خرابی در این دستگاه منجر به اختلال در روند همیشگی روزانه می شود. به همین دلیل اغلب افراد وقتی با خرابی در دستگاه ماشین ظرفشویی خود مواجه می شوند، به دنبال یک مجموعه معتبر هستند که خدمات باکیفیت را با قیمت مناسب ارائه دهد و در بازه زمانی کوتاهی مشکل ماشین ظرفشویی آن ها برطرف گردد. زانکو سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج در حال فعالیت است که با اعزام نیرو به محل، به شما عزیزان کمک می کند تا مشکل دستگاه خود را در کوتاه زمان برطرف کنید.  در ادامه این مقاله از وبسایت زانکو سرویس، همراه ما باشید تا با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج آشنا شویم.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج کجاست؟

کندی یک برند ایتالیایی است که از سال 1945 فعالیت خود را آغاز کرده است و محصولات باکیفیتی را به بازار عرضه می کند. کمپانی کندی جزو یکی از برندهای اروپایی است که در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برای استفاده در زمینه های مختلف شامل شست و شو، پخت و پز و نگهداری می باشد. یکی از محصولات باکیفیتی که این برند به بازار جهانی عرضه کرده نموده است، ماشین ظرفشویی است.

در صورتی که ساکن استان البرز هستید و به دریافت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی نیاز دارید، می توانید از مجموعه زانکو سرویس، خدمات دریافت کنید. زانکو سرویس یکی از تعمیرگاه های مجاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی است که ضمن برخورداری از تکنسین های ماهر، برای تعمیر ماشین ظرفشویی، از قطعات اصلی و اورجینال نیز استفاده می کند.

ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج

زمانی که ماشین ظرفشویی کندی دچار مشکل شود، اغلب افراد به دنبال یک مجموعه معتبر هستند تا خدمات باکیفیت دریافت کنند. از مهم ترین موضوعات در زمینه دریافت خدمات از نمایندگی های مجاز، این موضوع است که شما به سراغ مجموعه هایی بروید که دارای تعمیرکاران متخصص و مجرب است.

تمامی تکنسین های زانکو سرویس، همگی در دوره های تعمیر ماشین ظرفشویی کندی شرکت کرده اند و به تمامی تکنولوژی های به کار رفته در این برند از ماشین ظرفشویی آگاه می باشند. به همین دلیل تعمیرات ماشین ظرفشویی در این مجموعه در بازه زمانی کوتاهی صورت می گیرد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کندی در کرج اشاره کرده ایم.

 • حضور در محل در کمتر از یک ساعت

پس از اینکه درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی در زانکو سرویس ثبت می شود، تعمیرکاران با شما تماس می گیرند و زمان و محل تعمیر ماشین ظرفشویی را با به درخواست شما فیکس می کنند. زمان حضور تکنسین در محل، توسط مشتری تعیین می شود.

 • عیب یابی و توضیح دقیق مشکل

پس از اینکه تعمیرکار مجموعه زانکو سرویس در مجموعه حاضر می شود، ماشین ظرفشویی کندی را بررسی می کند. با توجه به اینکه تکنسین های مجموعه دارای دانش و تجربه کافی در این زمینه هستند، مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و برطرف می کنند.

 • انجام خدمات با تعرفه‌ تصویب شده توسط اتحادیه

 تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کندی در کرج، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی به مشتریان اعلام می کند. به طوری که هیچ گونه هزینه اضافی مازاد بر هزینه های اتحادیه از مشتری دریافت نمی شود.

 • تعویض قطعه با قطعات اورجینال و فابریک

در صورتی که قطعه معیوب ماشین ظرفشویی کندی به طور کامل خراب نشده باشد، تکنسین های مجموعه اقدام به تعمیر آن می کنند تا هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی برای مشتریان کم شود. اما در صورتی که قطعه به طور کامل معیوب شده باشد، تکنسین های مجموعه آن ها را با قطعات اورجینال تعویض می کنند.

رفع مشکلات رایج ماشین ظرفشویی در نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج

در صورتی که با هر یک از مشکلات زیر مواجه هستید، می توانید از تکنسین های زانکو سرویس برای رفع مشکل، خدمات دریافت کنید.

 • ماشین ظرفشویی کندی، در هنگام کار دارای سر و صدای بلند و غیر معمولی می باشد.
 • دستگاه پس از اتمام فرآیند شستشو، ظروف را تمیز نمی کند.
 • ظرف ها پس از اتمام کار ماشین ظرفشویی، به خوبی خشک نمی شوند.
 • ماشین ظرفشویی کندی پس از اتمام برنامه، آب را تخلیه نمی کند.
 • دستگاه دارای نشتی است.
 • آب ماشین ظرفشویی به خوبی گرم نمی شود و یا به شدت داغ می شود.
 • دستگاه در طول فرآیند شستشو، هیچ آبی را دریافت نمی کند.
 • ماشین ظرفشویی کندی در طول چرخه شستشو از مایع شوینده استفاده نمی کند.
 • دستگاه دارای بوی بدی است.
 • پس از اتمام فرآیند شستشو، بر روی لیوان ها و بشقاب ها، بقایای گچی سفید رنگ وجود دارد.
 • ماشین ظرفشویی بر روی ظروف شیشه ای، لکه هایی را ایجاد می کند.
 • درب ماشین ظرفشویی به خوبی بسته نمی شود.
 • و….

تمامی موارد فوق توسط تکنسین های ماهر زانکو سرویس قابل رفع است. همینطور اگر متوجه شدید که برخی از قطعات ماشین ظرفشویی شما معیوب شده اند، نگران نباشید و تعویض آن را به تکنسین های مجموعه بسپارید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در کرج

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی وابسته به عوامل متعددی متغیر می باشد. در واقع تا قبل از اینکه دستگاه توسط تعمیر کار مجموعه مورد بررسی قرار نگیرد، نمی توان هزینه دقیق را نیز اعلام کرد.

تکنسین مجموعه ابتدا باید دستگاه را مورد بررسی قرار دهد تا مشکل آن شناسایی شود. پس از شناسایی قطعه معیوب، هزینه نهایی تعمیر بر اساس هزینه قطعه جدید و دستمزد تکنسین به مشتریان اعلام می شود.

اقدامات نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج پس از ثبت درخواست مشتری

مجموعه زانکو سرویس در واقع یک تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در کرج است که متشکل از تیمی از تعمیرکاران متخصص و باتجربه می باشد. پس از ثبت سفارش مشتری، اقدامات این مجموعه شامل موارد زیر است:

 • پس از تماس مشتری با زانکو سرویس، تیم مشاوره به صورت رایگان به مشتری کمک می کنند تا اگر مشکل دستگاه سطحی است، خود به راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار آن را برطرف کنند. در صورتی که مشکل با راهنمایی مشتری، برطرف نشود، به یکی از تعمیرکاران مجموعه ارجاع داده می شود.
 • تکنسین مربوطه، با مشتری تماس می گیرد و در زمان و مکان اعلام شده از سوی او در محل حاضر می شود.
 • تعمیرکار برای عیب یابی، اقدام به بررسی ماشین ظرفشویی می کند تا مشکل را شناسایی کند. در صورتی که مشکل با تعمیرات از بین برود، کار را آغاز می کند. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، به مشتری این اطمینان را می دهد که از قطعات اصلی و اورجینال برای تعویض قطعه معیوب استفاده می شود.
 • در پایان و پس از اتمام تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی، دستگاه تست شده و به مشتری تحویل داده می شود. در این صورت پس از دریافت رضایت مشتری، هزینه پرداخت می گردد.

چرا زانکو سرویس جزء برترین مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در کرج است؟

دلایل زیر می توانند اثبات جمله فوق باشند:

 • سرعت بالای خدمات رسانی در تمامی مناطق کرج و حومه
 • دارای کادری دوره دیده، تحصیل کرده و با تجربه
 • تامین کننده قطعات اصلی و اورجینال ماشین ظرفشویی کندی در کرج
 • انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در محل و بدون نیاز به جا به جایی دستگاه
 • دارای آمار رضایت مندی بالا از سوی مشتریان
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتریان در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • ارائه خدمات همراه با گارانتی و ضمانت نامه
 • حضور در محل با رعایت حفظ حریم شخصی

در صورتی که ماشین ظرفشویی کندی شما دچار هر گونه خرابی شده است، تعمیرکاران مجموعه در کوتاه ترین زمان عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را انجام می دهند. برای دریافت مشاوره رایگان و همینطور ثبت سفارش اعزام تکنسین ماهر از سوی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در کرج، از طریق راه های ارتباطی درج شده در انتهای مقاله با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.


سوالات متداول

چگونه می توانیم از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در کرج، خدمات دریافت کنیم؟

در صورتی که شما مایل به دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر ظرفشویی در کرج هستید، از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت، با تیم کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

چرا برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی، زانکو سرویس را انتخاب کنیم؟

برخورداری از تکنسین های با تجربه، متخصص و باسابقه، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیر ظرفشویی کندی در کرج، اعزام نیرو به محل، ضمانت خدمات ارائه شده و… از دلایل مهم برای انتخاب زانکو سرویس برای خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در کرج است.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در کرج چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در کرج با توجه به نوع مشکل ماشین ظرفشویی و قطعه معیوب آن مشخص می شود. برای اطلاع از هزینه تکنسین باید در محل حاضر شده و دستگاه را بررسی کند و پس از عیب یابی، قیمت دقیق تعمیر و یا تعویض قطعه به همراه دستمزد تکنسین را به شما عزیزان اعلام نماید.

.