تعمیر یخچال فریزر امرسان

شرکت امرسان، از شرکت های نام آشنا در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر می باشد. این شرکت با ارائه محصولات بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب، توانسته است که سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد. با اینکه یخچال های تولید شده از برند امرسان، دارای کیفیت بالایی هستند، اما گاهی به دلایل مختلفی با خطاها و مشکلاتی رو به رو می شوند. در این زمان برای رفع مشکل، نیاز است که با عیب یابی یخچال فریزر امرسان آشنایی داشته باشید تا بتوانید مشکل را تشخیص داده و برطرف کنید. تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج، می توانند به شما عزیزان در عیب یابی یخچال فریزر امرسان و رفع مشکل کمک کنند.

در هر کجای شهر کرج و حومه آن که ساکن هستید، می توانید از طریق تماس با تکنسین های نمایندگی و یا از طریق تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات در وبسایت زانکو سرویس، از کارشناسان این مجموعه خدمات دریافت کنید. تعمیرکاران این مجموعه همگی از تکنسین های خبره می باشند که به تکنولوژی به کار رفته در یخچال فریزر امرسان آگاه هستند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر از خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسان در زانکو سرویس، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در کرج

آیا از نشانه های خرابی یخچال فریزر امرسان مطلع هستید؟ در ادامه قصد داریم به تعدادی از مشکلات یخچال فریزر امرسان بپردازیم. در صورتی که هر یک از این مشکلات را مشاهده کردید، برای دریافت خدمات از طریق نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج اقدام کنید.

 • بررسی مشکل روشن نشدن یخچال امرسان

یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران را نگران می کند، روشن نشدن یخچال امرسان است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی از جمله خرابی محافظ برق، ضعیف بودن برق و… ایجاد شود.

اگر متوجه شدید که یخچال فریزر شما کار نمی کند، ابتدا سیم های برق و محافظ و برق شهری را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مشکلی در این موارد وجود ندارد. همینطور سیم یخچال را بررسی نمایید تا دچار پارگی نشده باشد. همین موضوع خود منجر به بروز مشکلات جدی برای یخچال می شود.

در صورتی که مشکلی را در زمینه برق و سیم های برق مشاهده نمی کنید، ممکن است که به تعمیر یخچال فریزر امرسان نیاز داشته باشید. توصیه می کنیم که در این شرایط حتما از یک تعمیرکار یخچال امرسان کمک بگیرید تا بتوانید مشکل را حل کنید.

 • بررسی سرد نشدن یخچال امرسان در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج

دمای یخچال باید در یک محدوده مشخص تنظیم شود تا مواد غذایی موجود در آن فاسد نشوند. ممکن است برخی مواقع با مشکلی شامل سرد نشدن یخچال امرسان مواجه شوید. این مشکل به دلایل مختلفی اتفاق می افتد.

کثیف بودن سیم های خازن که در پشت یخچال قرار دارند، می توانند منجر به بهم ریختن دمای یخچال شوند. در این حالت، توصیه می کنیم که از یک برس برای تمیز کردن سیم های خازن استفاده شود تا مشکل برطرف گردد.

از سویی دیگر فاصله یخچال با دیوار پشتی بسیار مهم است. بهتر است که یخچال با دیوار پشتی آن، چند سانتی متر فاصله داشته باشد تا اینگونه هوای کافی جریان پیدا کند. چراکه در صورت عدم جریان هوا در پشت یخچال، موتور داغ شده و نمی تواند به خوبی کار خود را انجام دهد.

اگر دو مورد گفته شده را بررسی کردید اما متوجه شدید که مشکل از آن ها نیست، احتمالا مشکل از دیگر قطعات یخچال است که بایستی توسط یک تعمیرکار مجرب، مورد بررسی قرار بگیرد.

 • سر و صدای زیاد یخچال فریزر امرسان

سر و صدای زیاد یخچال امرسان نیز از دیگر مشکلات رایجی است که در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان گزارش می شود. این مشکل به دلایل مختلفی از جمله مشکل در فن اپراتور یخچال اتفاق می افتد.

 • بررسی مشکل چشمک زدن درجه یخچال امرسان در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج

در صورتی که دمای یخچال تنظیم نباشد، درجه یخچال چشمک می زند. همینطور این چشمک زدن تا زمانی که دما تنظیم گردد، ادامه دارد. البته مواردی از جمله ریست کردن یخچال فریزر امرسان، خرابی سنسورهای یخچال و… نیز می تواند منجر به بروز این مشکل شود.

 • دلیل برفک زدن یخچال فریزر امرسان

یخچال های قدیمی به صورت برفکی کار می کنند. اما یخچال های جدید دارای برفک نیستند و این موضوع تقریبا حل شده است. اما بروز برخی مشکلات، منجر به برفک زدن یخچال فریزر امرسان می گردد.

باز ماندن طولانی مدت درب یخچال و یا گرم بودن دمای محیط قرار گیری یخچال، منجر به بروز این مشکل می شود. در صورتی که دلیل برفک زدن یخچال امرسان، هیچ کدام از این موارد نیست، حتما باید برای رفع مشکل از یک تکنسین مجرب، خدمات دریافت کنید.

 • بررسی کدهای خطا یخچال امرسان در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج

در برخی موارد نوع مشکل، با نمایش یک کد خطا بر روی نمایشگر یخچال امرسان مشخص می گردد. برخی از کدهای خطا و معانی آن ها در یخچال فریزر امرسان را در ادامه آورده ایم.

 • خطا CO: ایجاد مشکل در فن یخچال یا کمپرسور یخچال
 • خطا DA: بروز مشکل در دمپر یا هیتر دمپر
 • خطا DS: ایجاد مشکل در سنسور دیفراست
 • خطا D5: مشکل در سنسور دیفراست
 • خطا CD: بروز مشکل در فن یخچال یا کمپرسور
 • خطا LA: مشکل در لامپ یخچال
 • خطا HE: بروز خرابی در هیتر یا المنت گرمایشی
 • خطا FA: مشکل در فن یخچال
 • خطا RD: بروز خرابی در سوئیچ مگنت یا دمپر
 • خطا FC: مشکل در سنسور داخلی فریزر

در واقع با مشاهده این خطاها، عیب یابی یخچال فریزر امرسان آسان است. تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج، با اطلاع از این معانی می تواند در بازه زمانی کوتاه تری اقدام به رفع مشکل کند.

خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسال در محل

یکی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال در کرج ، ارائه خدمات تعمیر در محل می باشد. اینگونه نیازی نیست که برای عیب یابی و رفع مشکل در یخچال فریزر امرسان، اقدام به جا به جایی آن تا تعمیرگاه زانکو سرویس نمایید.

فقط کافی است که یا از طریق شماره تماس های درج شده در انتهای مقاله با کارشناسان زانکو سرویس تماس بگیرید. یا از طریق وبسایت مجموعه، فرم ثبت درخواست تعمیرات یخچال فریزر امرسان را تکمیل کنید.

تکنسین های زانکو سرویس پس از هماهنگی با شما، در تاریخ و ساعت اعلام شده، جهت عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر امرسان حاضر می شوند. در ادامه به مهم ترین مزیت های خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسان در محل اشاره کرده ایم :

 • با این خدمات، ضمن صرفه جویی در زمان مشتریان به دلیل عدم نیاز به جا به جایی یخچال، در هزینه نیز صرفه جویی می شود. چراکه مجبور به پرداخت هزینه برای انتقال یخچال به تعمیرگاه نیستند.
 • با خدمات تعمیر یخچال فریز امرسان در محل، یخچال نیز از آسیب های احتمالی محافظت می شود.
 • تعمیرکاران زانکو سرویس همگی مورد تائید شرکت امرسان هستند و دوره های لازم را پشت سر گذاشته اند. بنابراین ضمن داشتن تخصص لازم، با حضور آن ها در محل، حریم خصوصی مشتریان حفظ می شود.
 • نرخ دستمزد تکنسین های زانکو سرویس با حضور در محل افزایش پیدا نمی کند و بر اساس نرخ اتحادیه است.
 • تکنسین ها با توجه به اعتمادی که به تخصص و تجربه خود دارند، خدمات را همراه با گارانتی ارائه می کنند تا در صورت بروز مشکل مجدد، بتوانید از خدمات به صورت رایگان استفاده کنید.

مزیت های دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج

تعمیر یخچال فریزر امرسان، در مجموعه زانکو سرویس با مزیت هایی همراه است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 • هزینه های دریافتی از مشتریان برای تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی گردد.
 • تمامی تعمیراتی که از سوی تعمیرکاران ارائه می گردد، دارای ضمانت نامه می باشد.
 • ثبت درخواست خدمات در این مجموعه در هفت روز هفته و در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است. کافی است فرم ثبت درخواست موجود در سایت را تکمیل کنید.
 • پس از هماهنگی های لازم با مشتریان، تکنسین ها در بازه زمانی کوتاهی در محل حاضر می شوند.
 • تکنسین های مجموعه پس از اتمام تعمیرات، توضیحات و مشاوره های لازم را به کاربران می دهند.

جهت ثبت درخواست برای تعمیر یخچال فریزر امرسان در زانکو سرویس، از طریق راه های ارتباطی درج شده در انتهای این مقاله اقدام کنید و با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. تعمیرکاران مجموعه پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.


سوالات متداول

هزینه تعمیر یخچال فریزر امرسان چقدر است؟

هزینه تعمیر یخچال فریزر امرسان بر اساس هزینه تعویض و یا تعمیر قطعه خراب در یخچال فریزر امرسان و همینطور دستمزد تکنسین محاسبه و اعلام می شود.

آیا خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان همراه با گارانتی است؟

بله، تمامی خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج، همراه با گارانتی به مشتریان عرضه می شود. به طوری که تا قبل از اتمام مهلت گارانتی می توانند در صورت بروز مشکل مجدد، به صورت رایگان از خدمات زانکو سرویس بهره مند شوند.