در صورتی که برای ماشین ظرفشویی سامسونگ شما مشکلی ایجاد شود و یا بر روی نمایشگر آن ارورهایی مشاهده گردد، لازم است که حتماً با کارشناسان در این زمینه تماس بگیرید. با اینکه ماشین ظرفشویی برند سامسونگ جزو ماشین های ظرفشویی باکیفیت است، اما همچون هر وسیله برقی دیگری به دلایل مختلفی ممکن است که خراب شود. مهم ترین نکته در زمان خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ، سپردن عیب یابی و تعمیر آن به یک متخصص فنی و کاربلد می باشد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

مواردی از قبیل دیر اقدام کردن برای تعمیر ماشین ظرفشویی و همینطور سپردن تعمیرات آن به مراکز غیرحرفه ای و افراد غیرفنی، ممکن است که منجر به خرابی بیشتر ماشین ظرفشویی شود. متخصصین مجموعه زانکو سرویس، با توجه به دوره های تخصصی که در آن شرکت کرده اند، می توانند تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام دهند. در صورتی که قصد دارید از جزئیات بیشتری از دریافت خدمات تعمیرات و سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ در زانکو سرویس مطلع گردید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مراحل تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ کرج

ما در زانکو سرویس شرایطی را فراهم کرده ایم که برقراری تماس و دریافت خدمات بسیار آسان انجام می شود. به گونه ای که شما عزیزان می توانید از طریق شماره 02632811842 با مجموعه تماس گرفته و ایرادات دستگاه خود را بازگو کنید. ضمن اینکه امکان ثبت سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با تکمیل فرم اینترنتی در وب سایت زانکو سرویس نیز فراهم است.

پس از بازگو کردن مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ، تکنسین های مجموعه به شما مشاوره می دهند تا خود بتوانید مشکل را برطرف کنید. در صورتی که با دریافت مشاوره از تکنسین های مجموعه مشکل برطرف نشود، تعمیرکاران در بازه زمانی کوتاهی در محل اعلام شده از سوی شما حاضر می شوند. تاریخ و زمان مراجعه متخصصین فنی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ، پس از هماهنگی با مشتری مشخص می شود.

پس از حضور تکنسین در محل، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را بر اساس نوع خرابی دستگاه و قطعه معیوب اعلام می کند. در صورت موافقت مشتری، مراحل تعمیرات دستگاه آغاز می گردد. در پایان نیز تمامی خدمات ارائه شده گارانتی می شود. به طوری که اگر در طول مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج ، مشکلی برای دستگاه ایجاد شود، مجموعه مشکل ایجاد شده را به صورت رایگان برطرف خواهد کرد.

مشخصات تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

در نظر داشته باشید که ماشین ظرفشویی سامسونگ متشکل از قطعات بسیاری است و بروز مشکل در هر یک منجر به بروز اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی می شود. بنابراین نکته ای که در هنگام بروز خرابی در ماشین ظرفشویی سامسونگ حتماً باید به آن توجه داشته باشید، این است که باید تعمیر این دستگاه را به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه بسپارید.

سپردن دستگاه به افراد غیرمتخصص و شرکت های نامعتبر در این زمینه، منجر به بروز آسیب های جدی و جبران ناپذیری در دستگاه شما می گردد. ضمن اینکه ممکن است هزینه های بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج در زانکو سرویس از تکنولوژی به کار رفته در ماشین های ظرفشویی قدیمی و جدید سامسونگ آگاهی دارند. اینگونه می توانند با بررسی دستگاه، سریعاً مشکل را شناسایی کرده و با تجربه ای که طی سال ها فعالیت در این زمینه کسب کرده اند، آن را برطرف نمایند.

از سویی دیگر داشتن ابزارهای پیشرفته و مخصوص نیز برای تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ بسیار مهم است. تمامی تکنسین های زانکو سرویس از جدیدترین تجهیزات روز دنیا همراه با دانش و تخصص خود برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کنند.

عیب یابی ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

ماشین های ظرفشویی سامسونگ یکی از مرغوب ترین و در عین حال پرطرفدارترین برند خارجی در کشور ایران است. اغلب کاربران از ماشین ظرفشویی سامسونگ رضایت دارند، اما با این حال نیز ممکن است در این دستگاه مشکلات احتمالی ایجاد شود. مشکلاتی که ناشی از عدم استفاده صحیح از دستگاه، نوسان برق و عدم استفاده از محافظ برای دستگاه، مستعمل شدن دستگاه پس از چندین سال، خرابی قطعات داخلی و… اتفاق می افتد.

در این صورت لازم است که از یک نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج خدمات دریافت کنید. تکنسین های زانکو سرویس در بازه زمانی کوتاهی، ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ و یا مشکلات متداولی که در ماشین های ظرفشویی تولید شده توسط برند سامسونگ وجود دارد را برطرف می کنند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

مشکلات متداول ماشین های ظرفشویی سامسونگ

برخی مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ بسیار متداول هستند و توسط کاربران در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج گزارش می شوند که در ادامه به آن ها پرداخته ایم.

 • پس از اتمام شستشو و خارج شدن ظرف ها از دستگاه، ظروف بوی بدی می دهند.
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ در هنگام شستشو خاموش می شود.
 • دستگاه پس از اتمام فرآیند شستشو، آب را تخلیه نمی کند.
 • بدنه ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای نشتی آب است و فضا را خیس می کند.
 • پس از اتمام برنامه شستشو ظروف تمیز نیستند و لک های زیادی بر روی آن ها وجود دارد.
 • در حین شستشو، صدای ماشین ظرفشویی بسیار بالاست.
 • آب وارد دستگاه ماشین ظرفشویی نمی شود و یا در هنگام شستشو قطع می شود.
 • پس از زدن دکمه روشن شدن، فرآیند شستشو در دستگاه آغاز نمی شود.
 • وسط شستشو و اجرای برنامه های پیش فرض، دستگاه روشن و خاموش می شود.
 • پس از پایان برنامه انتخابی، ظرف ها خشک نیستند.
 • دکمه های ماشین ظرفشویی از کار افتاده اند.
 • درب ماشین ظرفشویی سامسونگ به خوبی بسته نمی شود.

و…

در صورتی که هریک از مشکلات فوق برای دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شما ایجاد شده است، می توانید از طریق تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج اقدام به دریافت خدمات و رفع مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن نمایید.

این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ شامل نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی، برخی خدمات دیگر شامل تعویض شیر برقی، تعویض پمپ تخلیه، تعویض میکرو سوئیچ، تعمیر برد الکترونیکی، تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی و… را نیز به شما عزیزان ارائه می دهد.

تعمیر کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی یک وسیله برقی ضروری برای خانم‌هایی است که شاغل هستند بنابراین پیدا کردن تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج برای مشتریان این برند ساکن در منطقه کرج اهمیت بسیار زیادی دارد. ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید براساس فاکتور‌های زیر یک تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای را در کنار خود داشته باشید:

 • بررسی نمایید که تعمیرکار مربوطه چند سال است در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات انواع لوازم برقی فعالیت می‌کند.
 • تعمیرکار انتخابی مدرک علمی نیز دارد؟ به هر حال تکنیسین‌هایی که مراحل علمی را سپری کرده‌اند بهتر می‌توانند خود را با مدل‌های جدید انواع وسایل برقی همانند ماشین ظرفشویی تطبیق داده و آن‌ها را نیز به خوبی تعمیر کنند.
 • آیا تعمیرکار به صورت خصوصی کار می‌کند و یا اینکه تحت نظر نمایندگی‌های مجاز مربوط به برند سامسونگ است؟ اگر می‌خواهید از تخفیفات مربوط به گارانتی دستگاه بهره‌مند شوید بهتر است برای انتخاب تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج به سراغ نمایندگی‌ها بروید.
 • مزیت دیگر انتخاب تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج تحت نظر نمایندگی این است که مطمئن هستید تکنسین براساس قوانین عمل می‌کند. برای مثال حق ندارد به جز دستمزد هزینه مربوط به رفت و آمد به خانه مشتری را دریافت نماید. از طرف دیگر باید فاکتور را به شما تحویل داده و برای برآورد هزینه‌ها طبق نرخ اتحادیه پیش برود.
 • بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج باید گارانتی تعمیرات را نیز با بازه طولانی مدت به شما ارائه نماید. گارانتی تضیین می‌کند که اگر دوباره در مدت اعتبار ضمانتنامه دستگاه خراب شد تعمیرکار بدون هیچ هزینه‌ای از شما حمایت کرده و عیب‌یابی را انجام دهد.
 • برای انتخاب تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج تنها افرادی را انتخاب کنید که تعمیرات در محل را انجام می‌دهند وگرنه دردسر بزرگی برای جابجایی دستگاه خواهید داشت که در حین همین جابجایی آسیب‌های بیشتری به آن وارد می‌گردد.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

زانکو سرویس به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در کرج در حال فعالیت است. این مجموعه خدمات متنوعی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است، از جمله:

 • تعمیر در محل و اعزام تعمیرکار به منزل مشتری

یکی از خدمات زانکو سرویس، ارائه خدمات در محل است. خدمات در محل زانکو سرویس تمامی مناطق کرج شامل جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت، دهقان ویلا، میانجاده ، گلشهر، حصارک، باغستان، کمالشهر، مهرشهر، رزکان، مشکین دشت، محمد شهر، ماهدشت، فردیس، ملارد، اندیشه، منظریه، شهرک وحدت، شهرک بنفشه، شهرک جهان نما، گرمدره کوهک و سایر مناطق کرج وحومه را در برمی گیرد.

کرج شهر بزرگی است و دارای خیابان های شلوغی می باشد. اما نگران نباشید در صورتی که در عملکرد ماشین ظرفشویی شما اختلالی ایجاد شده است، کافی است درخواست دریافت خدمات خود را در مجموعه ما ثبت کنید. متخصصان مجموعه در بازه زمانی کوتاهی در محل حاضر می شوند و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می کنند.

با ارائه خدمات در محل، ضمن اینکه سرعت ارائه خدمات افزایش پیدا می کند. نیازی به جا به جایی دستگاه نیز وجود نخواهد داشت. اینگونه از آسیب دیدن دستگاه در هنگام جابجایی و همینطور پرداخت هزینه های اضافی برای حمل دستگاه تا تعمیرگاه نیز جلوگیری می گردد.

 • گارانتی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

تمامی خدماتی که در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج به مشتریان ارائه می شود، همراه با گارانتی است. در صورتی که پس از انجام تعمیرات، هر گونه مشکلی برای ماشین ظرفشویی شما ایجاد شود، به صورت رایگان برطرف خواهد شد.

 • در اولویت قرار داشتن تعمیر به جای تعویض قطعات

تعمیرکاران و متخصصین فنی زانکو سرویس در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج ، به منظور کاهش هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، تعمیر قطعه معیوب را در الویت قرار می دهند. به گونه ای که تکنسین ها ابتدا سعی می کنند قطعه معیوب را بررسی کنند و در صورت امکان اقدام به تعمیر آن نمایند.

در صورتی که هیچ راهی برای تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض آن با قطعه اصلی و اورجینال می کنند.

 • استفاده از قطعات اورجینال در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

در صورتی که تعمیرکاران زانکو سرویس پس از عیب یابی دستگاه، متوجه مشکل شوند، برای تعویض آن از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

برخی مراکز غیرمعتبر از قطعات فیک و غیراصلی در ظرفشویی سامسونگ استفاده می کنند. این موضوع منجر به بروز مشکلاتی در دستگاه می شود. خوشبختانه امکان تأمین لوازم یدکی اصل و اورجینال ماشین ظرفشویی سامسونگ در زانکو سرویس فراهم است و با استفاده از آن ها دستگاه شما عملکردی مشابه با روز اول خود خواهد داشت. از سویی دیگر قطعات اصلی این دستگاه، دارای کیفیت بالا و طول عمر بیشتری هستند.

در نظر داشته باشید که هدف نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج، جلب رضایت شما عزیزان است. به همین دلیل ما در زانکو سرویس سعی داریم با ارائه خدمات باکیفیت و همینطور دریافت هزینه های به صرفه، رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. در صورتی که مایل به دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ هستید، از طریق شماره تماس 02632811842 با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی زانکو سرویس تماس حاصل نموده و خدمات مورد نیاز خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن دریافت نمایید.

سوالات متداول

چرا زانکو سرویس را به عنوان نمایندگی معتبر تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج انتخاب کنیم؟

تکنسین های زانکو سرویس از تجربه و تخصص بالایی برخوردار هستند و قادر به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی شما در کوتاه ترین زمان ممکن می باشند.

آیا در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در زانکو سرویس از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود؟

بله، تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در زانکو سرویس، اورجینال و اصلی هستند. ضمن اینکه همراه با ضمانت نامه می باشند.

آیا زانکو سرویس دارای پشتیبانی پس از ارائه خدمات نیز می باشد؟

بله، در صورتی که پس از دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج ، سوالی داشته باشید تنها کافیست از کارشناسان زانکو سرویس مشاوره دریافت کنید.

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در زانکو سرویس چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب به همراه دستمزد تکنسین بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی با شماره 02632811842 در تماس باشید.