نمایندگی تعمیرات دوو در رشتدر میان برند‌های معتبر در زمینه طراحی وسایل برقی، برند دوو در سال‌های اخیر شهرت بسیار زیادی به دست آورده و به دلیل ارتقای کیفیت در محصولات خود، توانسته است تعداد مشتریان خود را افزایش دهد. به همین دلیل ما شاهد افزایش تعداد نمایندگی‌های برند دوو در کشور خود هستیم.شرکت زانکو نمایندگی تعمیرات دوو در رشت در خدمت تمامی مشتریان ساکن در این منطقه است که از وسایل برقی برند استفاده کرده و اکنون برای نصب، راه‌اندازی و همچنین تعمیر وسایل برقی دوو به کمک نیاز دارند. در این مطلب مروری بر خدمات این مرکز خواهیم داشت.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

خدمات نمایندگی تعمیرات دوو در رشت

برای اینکه مطمئن شوید مرکز انتخابی جهت راه‌اندازی و یا تعمیر وسایل برقی دوو از اعتبار کامل برخوردار بوده و اعتماد کردن به چنین مرکزی به نفع شما تمام می‌شود، باید خدمات آن نمایندگی را مرور نمایید. براساس آنچه که گفته شد مهم‌ترین خدمات نمایندگی تعمیرات دوو در رشت عبارتند از:

 • ارائه خدمات توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص دارای مدرک علمی و همچنین گواهی مهارت عملی در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات وسایل برقی
 • ارائه کلیه خدمات شامل سرویس کردن، عیب‌یابی و تعمیرات وسایل برقی در منزل مشتری
 • اعزام تعمیرکار به خانه مشتری در زمان مشخص شده توسط خود او
 • برآورد کردن هزینه‌ها براساس قوانین درج شده در اتحادیه
 • در نظر گرفتن گارانتی دستگاه در صورت داشتن اعتبار به عنوان یک برگه تخفیف برای کاهش هزینه‌ها
 • جایگزین کردن قطعات سوخته در داخل وسایل برقی با قطعات اورجینال و فابریک
 • ارائه ضمانت‌نامه تعمیرات به مشتریان برای تضمین تعهد تعمیرکار به مشتری در صورتی که دوباره همین خرابی در مدت اعتبار ضمانت‌نامه بروز کند.
 • ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته در شبانه روز به صورت تلفنی، آنلاین و یا ارائه گزارش توسط مشتری در سایت
 • راهنمایی مشتری به صورت برای برطرف کردن عیوب بسیار سطحی و جزئی در داخل دستگاه بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ها
 • تحویل دادن فاکتور هزینه‌ها به مشتری برای بررسی کردن جزئیات کار
 • عدم دریافت هزینه از مشتری جهت رفت و آمد تعمیرکار به منزل مشتریانتعمیر لباسشویی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت

به هر حال ممکن است بنا به دلایلی ماشین لباسشویی از کار بیفتد. ممکن است شما به درستی آن را راه‌اندازی نکرده باشید و یا اینکه به درستی از آن استفاده نکنید. به همین دلیل خرابی در داخل دستگاه بروز می‌کند. برای مثال اگر شما ماشین لباسشویی را به محافظ برق وصل نکنید، شک نداشته باشید که نوسانات برقی باعث آسیب به قطعات داخلی شده و عمر دستگاه کم می‌شود.

عیوب رایج در ماشین لباسشویی دوو عبارتند از:

 • بدنه ماشین لباسشویی برق دارد.
 • ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.
 • براساس برنامه انتخاب شده، ماشین لباسشویی خاموش نمی‌شود.
 • لباس‌ها به درستی در داخل ماشین تمیز نمی‌شوند.
 • فرآیند خشک کردن به خوبی انجام نمی‌گیرد.
 • تخلیه در داخل ماشین لباسشویی انجام نمی‌شود.
 • بوی بدی در داخل ماشین لباسشویی پیچیده است.
 • درب دستگاه قفل نمی‌شود.
 • برخی از برنامه‌ها در داخل ماشین لباسشویی غیر فعال شده‌اند.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با نمایندگی تعمیرات دوو در رشت تماس بگیرید و دقیقاً برای کارشناسان ما توضیح دهید که چه علائمی را بعد از از کار افتادن ماشین لباسشویی مشاهده کرده‌اید. در این صورت به راحتی می‌توانیم مشکل را یا به صورت تلفنی و یا از طریق تعمیرات برطرف نماییم.تعمیر ماشین ظرفشویی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

برای هر وسیله برقی یک دفترچه راهنما وجود دارد که در بخشی از این دفترچه مهمترین عیوب رایج بروز کرده در داخل دستگاه و نحوه برطرف کردن آن را توضیح داده‌ شده است. وقتی ماشین ظرفشویی از کار می‌افتد در اولین قدم شما باید به سراغ دفترچه راهنما بروید. در صورتی که از طریق دفترچه نتوانستید مشکل را تشخیص داده و آن را برطرف کنید، می‌توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت تماس بگیرید. کافی است به سؤالات مطرح شده پاسخ دهید. این سؤالات برای این است که بتوانیم اطلاعات دقیق‌تری از شما دریافت کرده و در نتیجه تشخیص دهیم که آیا خرابی جدی در داخل دستگاه رخ داده و یا اینکه مشکل خاصی در داخل دستگاه بروز نکرده و خود شما با کمک کارشناسان می‌توانید آن را برطرف کنید. در صورت نیاز به تعمیرات اصلاً نگران نباشید چون تعمیرکار به منزل شما می‌آید نه اینکه شما بخواهید به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت مراجعه کنید.تعمیر یخچال در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر دوو در رشت

خانم‌ها وقتی با خراب شدن یخچال و فریزر خانه مواجه می‌شوند بسیار نگران شده و استرس می‌گیرند چون به فکر این هستند که این حجم از مواد غذایی را کجا بگذارند. به جای اینکه نگران شوید باید از نمایندگی‌های مجاز در شهر خود کمک بگیرید. برای مثال مشتریان ساکن در رشت که از یخچال فریزر دوو استفاده می‌کنند می‌توانند در هر زمان که بخواهند با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو در رشت تماس گرفته، خرابی را اطلاع دهند و از آن پس منتظر بمانند تا تکنسین با تجهیزات کامل به خانه آن‌ها مراجعه کرده و خانه را تبدیل به یک تعمیرگاه کوچک کند. بنابراین شما می‌توانید عملکرد تعمیرکار را از نزدیک مشاهده نمایید.

تعمیر مایکروفر در رشت

نمایندگی تعمیر مایکروفر دوو در رشت

وجود مایکروفر در خانه‌هایی که خانم‌ها مجبور هستند بخشی از روز را در بیرون از خانه برای کار سپری کنند، واقعاً یک وسیله ضروری به حساب می‌آید. چون می‌توانند سریع‌تر مواد غذایی را گرم کنند و یا حتی بخشی از فرایند آشپزی را توسط مایکروفر پیش ببرند. اگر این دستگاه خراب شد، بهتر است تعمیر آن را به نمایندگی‌های مجاز بسپارید تا از کیفیت کار مطمئن باشید و هر چه زودتر دستگاه به شما تحویل داده شود. نمایندگی تعمیر مایکروفر دوو در رشت خدمات مربوط به تعمیرات را در خانه مشتری انجام می‌دهد. پس همان روز می‌توانید دستگاه را دوباره به کار بیندازید.

تعمیر کولرگازی در رشت

نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در رشت

اگر کولر گازی شما خراب شده است برای اینکه زودتر بتوانید آن را تعمیر کرده و از گرمای تابستان در ‌امان بمانید بهترین کار این است که از نمایندگی‌های معتبر بخواهید که شما را در این زمینه یاری کنند. نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در رشت به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان است. هر زمان که خواستید کارشناسان و تعمیرکاران ما به منزل شما مراجعه خواهند کرد تا بدون نیاز به جابجا کردن کولر بتوانید شاهد فرآیند تعمیرات دستگاه باشید. در نهایت به شما فاکتور و ضمانت‌نامه تعمیرات کولر گازی تحویل داده خواهد شد.

زانکو سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر و سرویس تمامی لوازم خانگی برند دوو در تمامی نقاط شهر رشت است. برای برخورداری از مشاوره کارشناسان این مجموعه همین حالا تماس بگیرید.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814