وسایل برقی، یکی از مهم‌ ترین و کاربردی‌ ترین لوازم خانگی به‌ ویژه در آشپزخانه هستند و وجود کوچک‌ ترین مشکل و ایراد در عملکرد و قطعات آن‌ ها، می‌ تواند سبب اختلال بزرگی در روزمرگی مان شود. لوازم خانگی دوو نیز همانند سایر وسایل برقی، در اثر نوسانات برق ساختمانی و یا نصب غیر اصولی، پس‌ از مدتی استفاده نیاز به تعمیر و سرویس‌ های دوره‌ ای برای عملکرد بهتر خواهند داشت. از این‌ رو شرکت زانکو سرویس تحت عنوان نمایندگی دوو در ساوه، آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر تخصصی انواع لوازم خانگی دوو در ساوه است و با همکاری تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و باتجربه خود، خدمات تعمیراتی را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد.

در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در لوازم‌ خانگی خود، می‌ توانید با نمایندگی دوو در ساوه تماس حاصل نموده و با درخواست تکنسین، علاوه بر تعمیر تخصصی لوازم خانگی دوو، از خدمات پس‌ از فروش این مجموعه نیز بهره‌مند شوید.

تلفن مشاوره و خدمات

08691010712

خدمات نمایندگی دوو در ساوه

تعمیر و سرویس تخصصی لوازم برقی، در عملکرد و افزایش طول عمر آن‌ ها بسیار حائز اهمیت است و کوچک‌ ترین نقص در تعمیر، می‌ تواند علاوه‌ بر عدم رفع مشکل، خسارات دیگری را نیز به‌ دنبال داشته باشد. کارشناسان و تعمیرکاران نمایندگی دوو در ساوه، در زمینه راه‌اندازی، عیب‌ یابی، تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی به‌ ویژه برند دوو، تمامی آموزش‌ ها و دوره‌ های لازم را دیده اند و با مدارک تخصصی و تکیه بر دانش و تجارب خود، انواع لوازم خانگی را تعمیر می‌ کنند. اولویت اصلی تعمیرکاران ما در این مجموعه، در تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از نوع اصل و اورجینال استفاده کرده و در پایان کار همراه با فاکتور خدمات، گارانتی قطعه را نیز به مشتریان تحویل می‌ دهند. از جمله مهم‌ ترین خدمات نمایندگی دوو در ساوه، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر و سرویس لوازم خانگی دوو در منزل
 • اعزام تکنسین به منزل در کوتاه‌ ترین زمان
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک
 • پاسخ‌ گویی و پشتیبانی همه‌ جانبه مشتریان به‌ صورت تلفنی و آنلاین
 • ارائه مشاوره و توصیه‌ های رایگان به مشتریان
 • گستردگی خدمات تعمیراتی در تمامی نقاط ساوه
 • ارائه فاکتور خدمات و گارانتی قطعه به مشتریان

دیگر خدمات این نمایندگی شامل شرح زیر است:

 • راه‌اندازی و تعمیر انواع یخچال فریزر دوو در ساوه
 • راه‌اندازی و تعمیر انواع ظرفشویی دوو در ساوه
 • راه‌اندازی و تعمیر انواع لباسشویی دوو در ساوه
 • راه‌اندازی و تعمیر انواع کولر گازی دوو در ساوه
 • راه‌اندازی و تعمیر انواع مایکروفر دوو در ساوه

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در ساوه

ماشین‌ های لباسشویی همانند یخچال فریزر ها، یکی از مهم‌ ترین لوازم خانگی در آشپزخانه هستند و تا زمانی‌ که خراب نشوند، اهمیت وجود آن‌ ها در منزل احساس نخواهد شد. برخی از مشکلات لباسشویی های دوو همانند بوی بد در داخل دستگاه، ارور های سطحی و غیره به‌ راحتی قابل رفع بوده و برخی مشکلات دیگر همانند نچرخیدن دیگ لباسشویی، عدم عملکرد دور خشک کن، ریزش آب از دستگاه، عدم آب‌ گیری و یا تخلیه آب دستگاه و غیره نیاز به تعمیر و یا سرویس حرفه‌ ای خواهند داشت. در صورت پیدایش هرگونه خرابی و ایراد در عملکرد و یا قطعات ماشین لباسشویی دوو خود، می‌ توانید با نمایندگی دوو در ساوه تماس حاصل کرده و درخواست خود را برای اعزام تکنسین ثبت نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو در ساوه

یخچال فریزر ها به‌ دلیل کارکرد در آشپزخانه به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۳۶۵ روز سال، نسبت‌ به سایر وسایل برقی، بیشتر در معرض پیدایش خرابی و مشکلات در عملکرد و قطعات خود هستند. از این‌ رو نگهداری و مراقبت از این نوع وسایل برقی بسیار حائز اهمیت بوده و تعمیر و سرویس تخصصی آن‌ ها نیز در افزایش طول عمر این وسایل بسیار تأثیر گذار است. یخچال فریزرهای دوو نیز یکی از بهترین و پر فروش‌ ترین وسایل خانگی در بازار داخلی هستند و در صورت بروز هرگونه ایراد نیاز به تعمیر و سرویس تخصصی خواهند داشت.

نشت آب از یخچال، مشکل در آبسردکن و یخساز، ایجاد برفک در فریزر، خالی شدن گاز یخچال و غیره از جمله رایج ترین مشکلات این نوع لوازم برقی هستند که در صورت مشاهده، می‌ توانید از تخصص و مهارت تکنسین‌ های ما در نمایندگی ساوه برای تعمیر لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در ساوه

اهمیت حضور ماشین ظرفشویی در آشپزخانه تنها زمانی مشخص می‌ شود که عملکرد آن به‌ درستی نبوده و دچار برخی ایرادات در قطعات خود شود. مشکل در لوله‌ کشی دستگاه، عدم تخلیه آب، برق داشتن بدنه، تمیز نشستن ظروف، نچرخیدن بازو های آب‌ پاش و غیره از جمله ایرادات و مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی های دوو هستند که در صورت مشاهده آن‌ ها و سایر خرابی‌ های دیگر، سریعاً با نمایندگی دوو در ساوه تماس حاصل کرده و با درخواست تکنسین، وسیله برقی خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ای و تخصصی تعمیر نمایید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در ساوه

در حال‌ حاضر مایکروفر ها، یکی از محبوب‌ ترین لوازم خانگی هستند پس‌ از اجاق گاز هستند و نقش مهمی را در طبخ و گرم کردن مواد غذایی ایفا می‌ کنند. اگر مایکروفر دوو شما مواد غذایی را گرم نکرده و یا دچار جرقه در حین فعالیت می‌ شود، دستگاه را خاموش کرده و سریعاً با نمایندگی دوو در ساوه تماس حاصل نمایید. تکنسین‌ های ما پس‌ از حضور در محل، مایکروفر را به‌ طور کامل مورد عیب‌ یابی و بررسی قرار داده و تمامی مشکلات در قطعات و عملکرد دستگاه را از بین برده و راهنمایی‌ های لازم را برای افزایش طول عمر وسایل برقی و استفاده صحیح از آن‌ ها به مشتریان ارائه می‌ دهند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در ساوه

سیستم‌ های سرمایشی و گرمایشی همچون کولر های گازی‌ دوو، نقش بسیار مهمی را در زندگی ما ایفا کرده و به‌ ویژه در مناطقی که دما در فصل‌ های زمستان یا تابستان خیلی کم یا زیاد می‌ شود، یک وسیله تهویه مطبوع بسیار کارآمد و ضروری هستند. بنابراین انجام سرویس‌ های دوره‌ ای برای عملکرد بهتر این نوع وسایل برقی بسیار ضروری است و بهتر است برای جلوگیری از گسترش آسیب به قطعات دستگاه و همچنین خاموش شدن ناگهانی کولر گازی در گرمای طاقت‌ فرسای تابستان، از خدمات تعمیراتی تخصصی ما در نمایندگی دوو در ساوه بهره‌مند شوید.

تعمیر لوازم خانگی دوو در منزل

یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت زانکو سرویس در ساوه، تعمیر انواع لوازم خانگی دوو در منزل است. پس‌ از تماس شما عزیزان با نمایندگی دوو در ساوه و درخواست تکنسین، تعمیرکار ما در زمان تعیین‌ شده در محل حضور یافته و بدون اتلاف وقت شروع به بررسی و عیب‌ یابی دستگاه می‌ نماید. در صورت تعمیر قطعه خراب شده، آن را تعمیر نموده و در غیر این صورت نیز از قطعات اورجینال و متناسب با مدل دستگاه استفاده می‌ نماید. در طول روند کاری نیز تمامی توصیه‌ ها و راهنمایی‌ های لازم در رابطه با افزایش طول عمر لوازم برقی را به مشتریان ارائه داده و در پایان کار نیز فاکتور خدمات و گارانتی قطعه را به مشتریان تحویل می‌ دهد.

از جمله مزایای بهره‌مندی از خدمات تعمیر لوازم خانگی در منزل نیز می‌ توان به چند مورد زیر اشاره نمود:

 • نظارت کامل مشتریان در تمامی مراحل تعمیر و سرویس
 • صرفه‌ جویی در وقت و هزینه
 • دریافت راهنمایی‌ های لازم از تکنسین
 • آسیب نرساندن به بدنه دستگاه به دلیل عدم جا به جایی
 • دریافت فاکتور خدمات و گارانتی قطعه
 • بهره‌مندی از خدمات پس‌ از فروش

عوامل مؤثر بر هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو

لوازم خانگی برند دوو، متعلق به یک شرکت کره‌ای هستند و به‌ دلیل وارداتی بودن قطعات و هزینه حمل‌ و نقل و گمرک، دارای هزینه بالاتری نسبت‌ به لوازم‌خانگی داخلی در تعمیر می باشند. از دیگر عوامل تأثیرگذار نیز می‌ توان به نوع قطعه آسیب‌ دیده، نوع وسیله برقی، میزان آسیب دیدگی دستگاه، اعتبار شرکت تعمیراتی و همچنین تخصص تکنسین مربوطه اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس به‌ عنوان نمایندگی مجاز دوو در ساوه، خدمات نصب، سرویس، تعمیر و خدمات پس‌ از فروش لوازم خانگی دوو را با بهره‌مندی از تعمیرکاران بسیار ماهر و باتجربه به مشتریان ارائه داده و دارای سال‌ ها تجربه و سابقه کار در این حرفه است. مشتریان عزیز می‌ توانید برای درخواست تکنسین و دریافت راهنمایی های لازم، با این نمایندگی دوو در ساوه تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلفن مشاوره و خدمات

08691010712