تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت (indesit) در کرج کجاست؟ آیا برای سرویس، نصب و یا تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج، به دنبال یک نمایندگی معتبر هستید؟ آیا می خواهید در یک مجموعه معتبر، خدماتی با کیفیت بالا و در عین حال با قیمتی مناسب را دریافت کنید؟ زانکو سرویس یکی از مجموعه های فعال در شهر کرج است که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت دارد. تکنسین های این مجموعه ضمن اینکه دوره های لازم در این زمینه را گذرانده اند، دارای تجربه کافی هستند و می توانند با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی برند ایندزیت، مشکل دستگاه را رفع کنند.

در هر کجای شهر کرج و حومه آن که ساکن هستید، کافی است برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید. همینطور شما عزیزان می توانید از طریق وبسایت مجموعه نیز، فرم درخواست اعزام کارشناس به محل را نیز تکمیل نمایید تا کارشناسان در بازه زمانی کوتاهی در محل حاضر شده و اقدام به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما نمایند.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج

با توجه به اینکه امروزه دغدغه و مشغله های زندگی افزایش پیدا کرده است، ماشین ظرفشویی تبدیل به یک وسیله کاربردی در هر خانه ای شده است. استفاده از این دستگاه، کارهای خانه به خصوص در هنگامی که مهمان در خانه است، را سهولت می بخشد و اینگونه اوقات استراحت بیشتری را برای افراد فراهم می کند.

کیفیت بالای ماشین های ظرفشویی ایندزیت، آن ها را تبدیل به یکی از ماشین های ظرفشویی بسیار با کیفیت کرده است. با اینکه آمار خرابی در این برند از ماشین های ظرفشویی کم است، اما با این حال نیز همانند دیگر وسیله های برقی از خرابی در امان نیستند. دلایل مختلفی مانند نوسان برق، استفاده در طولانی مدت و… می تواند منجر به بروز خرابی در ماشین های ظرفشویی ایندزیت شود. اما حتی در صورت بروز خرابی نیز جای نگرانی نیست. چراکه می توانید با سپردن تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت به یک تعمیرگاه مجاز، مشابه با کیفیت اولیه از آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در کرج ، تمامی خدمات مرتبط با تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را توسط تکنسین های آموزش دیده، ماهر و با تجربه به شما عزیزان ارائه می دهد. ضمن اینکه این مجموعه برای ارائه خدمات به شما عزیزان، از قطعات اصلی و اورجینال برند ایندزیت استفاده می کند. در صورتی که می خواهید برای یک بازه زمانی طولانی از لوازم خانگی ایندزیت مشابه با کیفیت اولیه استفاده کنید، بهتر است سرویس های دوره ای هر کدام از لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی را به تکنسین های زانکو سرویس بسپارید.

بررسی مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ایندزیت در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج

تکنولوژی به کار رفته در انواع مدل های ماشین های ظرفشویی ایندزیت، به روز می باشند. به همین دلیل نباید عیب یابی و رفع مشکل در آن ها را به هر تعمیرکاری بسپارید. چراکه ممکن است منجر به ایجاد آسیب های بیشتری در دستگاه شما و افزایش هزینه تعمیرات شوند.

تکنسین های زانکو سرویس با تکیه بر دانش، تخصص، مهارت و تجربه خود، عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت را در بازه زمانی کوتاهی انجام می دهند و سپس مشکل را برطرف می کنند.

در ادامه قصد داریم به برخی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی ایندزیت که در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت قابل رفع است، بپردازیم.

 • بررسی مشکل کار نکردن ظرفشویی ایندزیت

در صورتی که درب ماشین ظرفشویی، به درستی بسته نشود و یا تنظیمات شستشوی دستگاه را به درستی انتخاب نکرده باشید، احتمالا ماشین ظرفشویی ایندزیت کار نخواهد کرد. بهتر است برای رفع مشکل از وصل بودن برق و همینطور فعال نبودن قفل کودک اطمینان حاصل کنید.

 • بررسی مشکل خشک نشدن ظروف در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج

برخی موارد شامل کم بودن مایع جلا دهنده، چیدمان نامنظم ظروف در ماشین ظرفشویی، تنظیمات نادرست برنامه شستشو و… سبب می شود که در پایان با مشکل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی مواجه شویم. البته در برخی موارد مشکل در ترموستات و همینطور خرابی المنت نیز منجر به بروز این مشکل می شود.

 • بررسی مشکل متوقف شدن ظرفشویی ایندزیت در حین کار

در صورتی که جریان برق و جریان آب قطع گردد، عملکرد ظرفشویی نیز متوقف خواهد شد. این مشکل به دلیل وجود نقص فنی در برخی قطعات شامل المنت حرارتی ، برد اصلی ، فیوز حرارتی و موتور دستگاه اتفاق می افتد.

 • برطرف کردن صدای زیاد ظرفشویی در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج

گاهی چیدمان نادرست ظروف در ماشین ظرفشویی منجر به گیر کردن بازوی آبپاش به ظروف می شود و باعث ایجاد سر و صدای زیاد می گردد. در برخی مواقع نیز علت صدای زیاد ظرفشویی ایندزیت، خرابی پمپ تخلیه و بازوی آبپاش می باشد.

 • بررسی مشکل بوی بد ظرفشویی ایندزیت

از اصلی ترین دلایل بوی بد ماشین ظرفشویی ایندزیت، باقی ماندن ذرات مواد غذایی در درون فیلتر ماشین ظرفشویی و تمیز نکردن طولانی مدت دستگاه می باشد. با شستشو و یا تعویض فیلتر و همینطور تمیز کردن دیواره های دستگاه و لاستیک دور درب، می توان این بوی بد را از بین برد.

 • عیب یابی باقی ماندن لکه‌ های سفید روی ظروف پس از شستشو در ظرفشویی ایندزیت

در بررسی مشکل باقی ماندن لکه های سفید بر روی ظروف پس از اتمام فرایند شستشو دلایل مختلفی وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به استفاده از مواد شوینده نامرغوب، تنظیم نادرست برنامه شستشو، استفاده کم از مایع جلا دهنده، املاح زیاد آب و… اشاره کرد.

 • بررسی مشکل نشت آب در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج

پاره شدن شیلنگ تخلیه منجر به بروز نشتی آب از ماشین ظرفشویی ایندزیت می گردد. همینطور در صورتی که واشرهای دور درب نیز فرسوده شده باشند و یا فیلتر و یا پمپ تخلیه مسدود شده باشد، شاهد نشت آب از ظرفشویی ایندزیت خواهیم بود.

 • کدهای خطای ماشین ظرفشویی ایندزیت

در برخی موارد، در صورت بروز مشکل، یک کد خطا و ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. هر یک از کدهای خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی ایندزیت نشان دهنده یک مشکل است. در ادامه به معانی برخی از این کدها اشاره کرده ایم:

 • A01 : نشتی آب
 • A02 : خرابی سوپاپ
 • A03 : عدم تخلیه آب
 • A05 : مسدود شدن فیلترها
 • A06 : معیوب بودن سوپاپ و یا عدم مصرف آب
 • A08 : خرابی گرمایش ترمیستور
 • A12 : خطای comms ماژول نمایش
 • A13 : عدم باز شدن درب پس از کامل شدن چرخه شستشو
 • H20 : طول کشیدن زمان پر شدن بیش از 6 دقیقه

در صورتی که هر یک از کدها و ارورها خطای ماشین ظرفشویی ایندزیت را مشاهده کردید، حتما با تکنسین های زانکو سرویس برای نحوه رفع مشکل تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

از سوالات اساسی بسیاری از کاربران، سوال در مورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج است. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت وابسته به برخی فاکتورها شامل نوع مشکل و قطعه معیوب ماشین ظرفشویی می باشد.

در واقع کارشناسان مجموعه، ابتدا باید ماشین ظرفشویی ایندزیت را بررسی کنند و سپس عیب یابی دستگاه را انجام داده و پس از شناسایی مشکل و قطعه معیوب، هزینه را به مشتری اعلام کنند.

پس از برآورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، در صورت اعلام رضایت مشتری، مراحل تعمیر ظرفشویی ایندزیت با استفاده از قطعات اورجینال این برند آغاز می گردد.

چرا زانکو سرویس را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت انتخاب کنیم؟

ما به شما این اطمینان را می دهیم که زانکو سرویس یکی از بهترین مجموعه ها برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت می باشد. برای این ادعا نیز دلایل کافی داریم که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم:

 • دارای سابقه موفق در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل
 • دارای چندین تکنسین متخصص و مجرب
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات
 • حضور در محل در زمان اعلام شده از سوی مشتری
 • ارائه خدمات همراه با ضمانت و گارانتی
 • ارائه خدمات با قیمت های منصفانه و برابر با قیمت های اعلام شده از سوی اتحادیه تعمیر لوازم خانگی در کرج

در صورتی که مایل به دریافت خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج هستید، از طریق راه های ارتباطی درج شده در انتهای مقاله، با تکنسین های این مجموعه تماس بگیرید.


سوالات متداول

آیا می توان درخواست ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل را در زانکو سرویس ثبت کرد؟

بله، یکی از خدمات مجموعه زانکو سرویس، ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل است. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مجموعه و یا تکمیل فرم درخواست اعزام کارشناس به محل، درخواست خود را در این مجموعه ثبت کنید.

آیا خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در کرج، همراه با گارانتی است؟

تمامی خدمات مجموعه زانکو سرویس در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج، همراه با گارانتی می باشد.

در صورت بروز مجدد مشکل پس از تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج ، آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنیم؟

خیر، در صورتی که پس از تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، دوباره مشکلی ایجاد شود، نیازی به پرداخت هزینه از جانب مشتری نخواهد بود.

آیا با حضور تکنسین در محل، حریم شخصی مشتری حفظ می شود؟

بله، تمامی تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، افراد متعهد و امین می باشند. ضمن اینکه تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده اند و گواهی عدم سوء پیشینه نیز دریافت کرده اند. همینطور تکنسین های این مجموعه، تمامی تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت وابسته به عوامل مختلفی شامل قطعه معیوب و… متفاوت می باشد. این هزینه پس از حضور تکنسین در محل و بررسی دستگاه مشخص می گردد. اما تمامی قیمت هایی که در زانکو سرویس به مشتریان اعلام می شود، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد.