تعمیر لباسشویی کندی

شرکت زانکو نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کرج و سایر برندهای لباسشویی است.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کرج

امروزه به دور از انتظار نخواهد بود اگر بگوییم ماشین لباسشویی یکی از پرمصرف‌ترین لوازم برقی آشپزخانه است. به همین دلیل به‌ دفعات زیاد و به دلیل کاربرد فراوان آن، ممکن است دچار ایرادات و مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشند.

در سال ‌های نه ‌چندان دور به دلیل کمبود تکنسین ‌ها و تعمیرکاران مجرب، قهار و متخصص لباسشویی، مشتریان مجبور بودند در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی خود، آن را با سختی فراوان حمل کرده و به یک مرکز تعمیراتی برده و مشکل به‌ وجود آمده را برطرف نمایند، و یا در برخی از موارد هنگام به وجود آمدن مشکلات اساسی و حساس مجبور به تعویض ماشین لباسشویی می ‌شدند که این امر خود به‌ تنهایی هزینه بالایی را به‌ همراه داشت.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن تجهیزات، ابزارآلات و روش‌ های نوین تعمیراتی، تکنسین ‌ها قادر به رفع تمامی مشکلات ماشین‌های لباسشویی بوده و تمامی ایرادات و خرابی‌ های آن‌ها را برطرف می‌نمایند. ماشین ‌های لباسشویی دارای انواع برندهای متفاوت داخلی و خارجی در بازار هستند که یکی از برند های معروف و شناخته ‌شده آن، برند ماشین لباسشویی کندی است. در ادامه این مطلب با بررسی انواع ماشین لباسشویی برند کندی، مشکلات رایج در این نوع از ماشین های لباسشویی و روش های برطرف نموده این مشکلات همراه ما باشید.

تاریخچه برند کندی 

کندی در سال ۱۹۴۵ اولین ماشین لباسشویی ایتالیایی را تولید کرده و ساخت محصولات خود را با طراحی لباسشویی های درب جلو در اواخر سال ۱۹۵۰ ادامه داد. این مجموعه کمپانی لوازم‌ خانگی ایتالیایی بوده که در سال ۱۹۴۵ تأسیس شده ‌است. این کمپانی به‌ سرعت در سرتاسر کشور ایتالیا به‌ عنوان برندی معروف شناخته ‌شده و علاوه ‌بر تولید ماشین لباسشویی، بسیاری از لوازم خانگی دیگر را در زمره محصولات خود قرار داده‌ داد. این شرکت از بروزترین و مجهزترین قطعات و تجهیزات در محصولات خود استفاده کرده و هدف اصلی آن تأمین خلاقانه نیاز مشتریان و سهولت استفاده از محصولات خود می‌ باشد.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی کندی 

از رایج ترین مشکلات موجود در انواع ماشین لباسشویی های برند کندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماشین لباسشویی کندی آبگیری نمی‌ کند

این ایراد می ‌تواند از خرابی در لوله ‌های ورودی، سنسور فشار هوا و فیلتر ها باشد که رفع این مشکلات برعهده متخصصان بوده و افرادی آموزش ندیده اند قادر به تعمیر آن نمی ‌باشند.

 • ماشین لباسشویی کندی تخلیه نمی ‌کند

فیلتر تخلیه در زیر ماشین لباسشویی قرار داشته و در قسمتی است که بسیار قابل‌ دسترس است. در صورت تخلیه نکردن ماشین لباسشویی، فیلتر تخلیه را به‌ صورت منظم تمیز و پاکسازی نمایید.

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی کندی

اگر پس‌ از خاموش کردن ماشین لباسشویی متوجه شدید که درب دستگاه باز نمی ‌شود، بهتر است مدتی صبر کرده و در صورت‌ باز نشدن مجدد در ابتدا اتصالات درب را بررسی نمایید. همچنین باز نشدن درب ماشین لباسشویی ممکن است از قسمت تخلیه و عدم تخلیه شدن آب بوده و یا ایراد در سوئیچ درب باشد که در صورت مشکل در سوئیچ درب باید برای تعویض آن، تعمیرکار متخصص درخواست نمایید.

 • سروصدای زیاد در ماشین لباسشویی کندی

سر و صدا و لرزش بیش‌ از حد در ماشین لباسشویی در هنگام فعالیت یک امر غیرطبیعی بوده که حتماً باید مورد بررسی قرار بگیرد. در چنین شرایطی امکان دارد یاتاقان‌ های وان خراب‌ شده باشند که در این صورت باید تعویض شوند.

علاوه بر این مورد تراز نبودن ماشین لباسشویی در جایگاه خود نیز سبب ایجاد سروصدای بلندی می‌ شود.

از دیگر ایرادات می‌توان به خرابی در پمپ لباسشویی اشاره کرد که باید توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کرج 

تعمیر لوازم‌ خانگی به ‌خصوص ماشین‌ های لباسشویی یکی از دغدغه ‌های اصلی مشتریان است و برای رفع این مشکل نیاز به مراجعه به نمایندگی ‌های مجاز و دریافت خدمات از متخصصین مجرب خواهند داشت. به‌ همین دلیل تعداد بسیار زیادی مراکز تعمیرات انواع لوازم‌ خانگی پدید آمده‌اند که یکی از معتبرترین و شناخته‌ شده‌ ترین آن‌ها در کرج، شرکت تعمیرات لوازم‌ خانگی زانکو است. این شرکت دارای افرادی با تخصص و تبحر کافی برای تعمیرات لوازم‌ خانگی به ‌ویژه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کندی بوده و تمامی مشکلات و ایرادات آن را با بهره‌مندی از ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته برطرف می ‌نماید. درصورتی‌که ماشین لباسشویی کندی دچار هر گونه ایراد شد، تنها کافیست توسط شماره‌ های درج‌ شده در سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل 

شرکت تعمیرات لوازم خانگی زانکو به‌ عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های تعمیر ماشین لباسشویی های کندی دارای سابقه فعالیت درخشانی بوده و از مزایای این شرکت می‌ توان به تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل اشاره کرد.

تکنسین‌های این نمایندگی با حضور در محل و منزل مشتری و بدون جابجایی دستگاه تمامی مشکلات آن را شناسایی کرده و پس‌ از عیب‌یابی دقیق آن اقدام به تعمیر می ‌نمایند. همچنین تکنسین‌های زانکو تعمیر قطعات آسیب ‌دیده را به ‌جای تعویض آن جهت جلوگیری از صرف هزینه ‌های اضافی ترجیح داده و در صورت تعمیر نشدن قطعه خراب، ناچار به تعویض آن خواهند بود و در صورت تعویض قطعه نیز تعمیرکاران از قطعات سالم و اورجینال به‌ عنوان قطعات جایگزین استفاده کرده و سبب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی کندی می ‌شوند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندیمناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی کندی در کرج 

شرکت تعمیر لوازم‌ خانگی زانکو تعمیر انواع لوازم‌ خانگی بخصوص ماشین لباسشویی کندی را در تمام مناطق کرج به مشتریان خود عرضه می‌کند. ازجمله این مناطق می‌توان به:

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در میدان کرج

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در جهانشهر

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در عظیمیه

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در گوهردشت

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در دهقان ویلا

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در میانجاده

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در گلشهر

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در حصارک

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در باغستان

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کمالشهر

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محمدشهر

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در ازکان

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در مشکین‌دشت

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در مهرشهر

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در ماهدشت

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در فردیس

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در ملارد

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اندیشه

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در منظریه

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شهرک وحدت

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در بنفشه

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شهرک جهان‌نما

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در گرمدره

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کوهک

و سایر مناطق کرج و حومه اشاره کرد.

عزیزانی که در این مناطق و اطراف آن سکونت دارند می ‌توانند جهت درخواست تعمیرات لباسشویی در کرج برای رفع ایرادات ماشین لباسشویی کندی با نزدیک‌ترین شعبه زانکو به محل خود تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی

شفاف‌ سازی در مورد قیمت تعمیر لباسشویی یکی از موارد مهمی است که هر نمایندگی معتبر ملزم به انجام دادن آن می‌ باشد. زمانی‌ که شما قصد استفاده از خدمات یک نمایندگی مجاز را دارید، باید به‌ راحتی بتوانید به لیست هزینه ‌های تعمیراتی آن دسترسی پیدا کرده و از آن‌ ها مطلع شوید. این‌ موضوع سبب می‌شود که مشتریان حس اطمینان بیشتری به نمایندگی داشته و از خدمات آن بهره‌مند شود. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی در نمایندگی مجاز زانکو براساس تعرفه‌های تعیین‌ شده از سوی اتحادیه مربوطه بوده و هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی‌شود.

شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از تمامی خدمات شرکت زانکو به‌ خصوص خدمات نصب، تعمیر و تمامی سرویس‌ های دوره ‌ای لباسشویی های کندی استفاده کرده و ضمانت‌ نامه و گارانتی خدمات را از تکنسین‌ های متخصص این مجموعه دریافت نمایند.

جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی کندی خود تنها کافیست با شماره 02632811842 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.