شما به عنوان کاربر و استفاده کننده لوازم خانگی کنوود حتی اگر تمام نکات لازم در نگهداری از وسایل خود را رعایت کنید و به درستی از آن ها استفاده نمایید، به وجود آمدن خرابی ها و مشکلاتی برای دستگاه که آن را نیازمند تعمیر یا تعویض قطعه کند، امری بدیهی است. بهترین کار در زمان مواجه شدن با نقص فنی و بروز مشکلات در لوازم خانگی کنوود، مراجعه به تعمیرگاه های مجاز است که خدمات پس از فروش و سرویس های دوره ای را برای لوازم خانگی این برند ارائه می دهند. نمایندگی کنوود در سنندج، خدمات تعمیرات خود را برای دستگاه های یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و ماکروفر ارائه می دهد. برای آشنایی با نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه های برقی کنوود در سنندج، لطفاً در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

نمایندگی کنوود در سنندج

معرفی نمایندگی کنوود در سنندج

اگر لوازم خانگی کنوود شما هم دچار عیب و ایراداتی شده اند و اختلالاتی از خود نشان می دهند، بهتر است هر چه سریع تر از طریق تعمیرکاران متخصص نمایندگی های مجاز، اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید.

زانکو سرویس، نمایندگی کنوود در سنندج است و خدمات خود را با کیفیت بالا و توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای ارائه می دهد. شما می توانید برای تعمیر ماکروفرو، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و کولرگازی خود به این نمایندگی مراجعه کنید.

نمایندگی کنوود در سنندج

تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی زانکو سرویس

ماکروفر کنوود گاهی اوقات، مشکلاتی مثل جرقه زدن، گرم نکردن غذا، یکسره کار کردن، روشن و خاموش شدن ناگهانی و… را دارد که هر یک از اختلالات، علتی دارند. از جمله آن ها:

 • روشن نشدن ماکروفر کنوود: علت روشن نشدن ماکروفر کنوود می تواند به دلیل مشکل در پریز برق یا دو شاخه برق باشد همچنین اگر برد الکترونیکی ماکروفر خراب شده باشد، ممکن است این مشکل برای دستگاه ایجاد شود.
 • گرم نشدن غذا در ماکروفر کنوود: عوامل مختلفی باعث ایراد گرم نشدن غذا در ماکروفر کنوود می شوند از جمله آسیب دیدگی مگنترون، خرابی خازن ماکروفر، خرابی دیود دستگاه، خرابی فیوزهای ولتاژ ماکروفر، خرابی ترانس دستگاه یا آسیب دیدگی برد الکترونیکی ماکروفر. همچنین ممکن است مشکل در میکروسوییچ درب ماکروفر کنوود باشد.
 • صدای غیر طبیعی ماکروفر کنوود: در صورت خرابی ترانس یا خرابی مگنترون ماکروفر کنوود، صدا های غیرطبیعی را از دستگاه می شنوید یا این که ممکن است دیود یا فن ماکروفر آسیب دیده باشند که این مشکل ایجاد شده است.
 •  جرقه زدن داخل ماکروفر کنوود هنگام کار کردن: چنانچه عایق میکا داخل دستگاه یا مگنترون ماکروفر آسیب دیده باشند، این دستگاه هنگام کار کردن جرقه می زند. البته قرار دادن ظروف فلزی، فویلی یا ظروف چینی با طرح های دور طلایی و دور نقره ای هم باعث این مشکل می شود.
 • نچرخیدن سینی کف ماکروفر: اگر ریل های زیر سینی ماکروفر کنوود کثیف شده باشند یا درصورت شکستگی و کثیف بودن کوبلن ماکروفر کنوود و همچنین خرابی برد الکترونیکی دستگاه، مشکل نچرخیدن سینی کف دستگاه را مشاهده خواهید کرد.

رفع تمام مشکلات و ایرادات ماکروفر کنوود خود را فقط به دست تعمیرکار نمایندگی های مجاز بسپارید و خودتان اقدام به دستکاری دستگاه نکنید.

نمایندگی کنوود در سنندج

تعمیر کولرگازی کنوود در نمایندگی زانکو سرویس سنندج

نیاز به خدمات تعمیرات کولرگازی مخصوصا در فصل گرما بیشتر می شود همچنین برای سرویس کردن کولرگازی هم بهتر است از طریق نمایندگی مجاز اقدام کرد.

در ادامه به بررسی علت بعضی از مشکلات کولرگازی کنوود می پردازیم:

 • کثیف شدن فیلتر هوا: فیلتر هوای کولرگازی از قطعات مهم دستگاه است و باید هر چند وقت یکبار سرویس شده و تمیز شود. کثیف بودن فیلترها می تواند باعث کاهش قدرت خنک کنندگی دستگاه شود و به دیگر قطعات دستگاه نیز آسیب برساند.
 • کاهش سرمایش کولر گازی کنوود: اگر سرمای کولرگازی شما کم شده است، حتماً برای یکی از قطعات داخلی دستگاه مشکلی پیش آمده است. علت اصلی این مشکل، نشتی گاز کولر است و باید در اولین فرصت و با کمک تعمیرکار مجرب، آن را برطرف نمایید.
 • مشکل در کندانسور کولر گازی: وظیفه کندانسور در کولر گازی، انتقال گرمای منزل به بیرون از خانه است و اگر به درستی کار نکند، سرما نمی تواند جایگزین گرما شود.
 • خرابی برد الکتریکی کولر گازی کنوود: در صورت خرابی برد الکترونیکی کولرگازی کنوود، مشکلاتی برای دستگاه پیش خواهد آمد از جمله آنکه عملکرد دستگاه طبق برنامه نخواهد بود و یا امکان دارد کولر گازی حین کار کردن، خاموش شود. برد الکترونیکی دستگاه در صورت آسیب دیدگی احتمالا به تعویض نیاز خواهد داشت.
 • آبریزی کولر گازی کنوود: از دیگر مشکلات رایج در کولرگازی کنوود، آبریزی آن است. این مشکل احتمالاً به دلیل مسدود شدن راه آب خروجی کولرگازی است و باید مورد بررسی تعمیرکار قرار بگیرد.
 • صدای غیرعادی یا لرزش کولر گازی کنوود: صدای غیرطبیعی و لرزیدن کولرگازی کنوود ممکن است از یونیت داخلی دستگاه باشد و یا اینکه مشکل در کندانسور دستگاه است.
 • روشن نشدن سیستم تهویه مرکزی کولر گازی کنوود: اگر سیستم کولر گازی کنوود شما روشن نمی شود، ابتدا باید ترموستات دستگاه را کنترل نمایید اما اگر مشکل از این قطعه نبود، لازم است دستگاه توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار بگیرد.

نمایندگی کنوود در سنندج

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در سنندج

نمایندگی زانکو سرویس بدون شک بهترین نمایندگی تعمیر یخچال در سنندج است، زیرا تعمیرکاران این نمایندگی علاوه بر کمک گرفتن از تعمیرکاران متخصص، قطعات لازم برای تعویض قطعات معیوب را به طور مستقیم از تولید کننده وارد می کنند.

بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات تعمیرات زانکو سرویس، تعمیر یخچال خود را توسط این نمایندگی انجام دهید. برخی از رایج ترین مشکلات یخچال های کنوود عبارتند از:

 • خنک نکردن یخچال کنوود: ممکن است یخچال کنوود شما دچار افت برودت شده باشد و نتواند به خوبی خنک کند. علت خنک نکردن یخچال کنوود می تواند به دلیل وجود برفک در اوپراتور، نشت گاز، خرابی کمپرسور، خرابی فن، آسیب دیدگی سنسور ها و مشکلاتی از این قبیل باشد. تمام مشکلات مربوط به مشکل خنک نکردن یخچال کنوود توسط تعمیرکاران متخصص زانکو سرویس قابل رفع هستند.
 • صدای غیرعادی ساید بای ساید کنوود: صدای غیرطبیعی یخچال کنوود احتمالاً ناشی از خرابی فن یا خرابی کمپرسور و همچنین تراز نبودن دستگاه است.
 • کار کردن یخچال یکسره یخچال کنوود: اگر یخچال کنوود شما هم دائما کار می کند و اتومات ندارد، این مشکل شاید به دلیل نشت گاز باشد. همچنین خرابی ترموستات یا سنسورها نیز باعث این اختلال در دستگاه می شوند.
 • برفک زدن یخچال فریزر کنوود: علت وجود برفک در یخچال فریزر کنوود امکان دارد از آسیب دیدگی قطعاتی مثل المنت، سنسور، تایمر دیفراست یا برد الکترونیک دستگاه باشد.
 • روشن نشدن یخچال کنوود: مشکل در پریز برق یا دوشاخه یخچال کنوود و همچنین خرابی برد اصلی دستگاه، باعث مشکل روشن نشدن یخچال می شود.
 • کار نکردن موتور ساید بای ساید کنوود: اگر موتور یخچال ساید بای ساید شما چند ثانیه روشن شده و مجدد قطع می شود، احتمال دارد که کمپرسور یا موتور یخچال سوخته باشد.
 • خراب شدن صفحه نمایشگر یخچال کنوود: در صورت خراب شدن صفحه دیجیتال یخچال کنوود، به احتمال زیاد به دلیل شستن یخچال یا وارد شدن ضربه به آن است. این مشکل با تعمیر و تعویض برد نمایشگر رفع می شود.

نمایندگی کنوود در سنندج

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در سنندج

ماشین لباسشویی کنوود با کیفیت ساخت بسیار بالایی که دارد، کمتر دچار ایرادات می شود مخصوصاً اگر پیگیر سرویس های دوره ای منظم آن باشید و از شستن لباس های بزرگ، پتو، روفرشی و… در آن خودداری نمایید.

در هر صورت، اگر ماشین لباسشویی کنوود شما برخی مشکلات را دارد، می توانید از طریق نمایندگی زانکو سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در سنندج برای تعمیرات آن اقدام کنید. بعضی از این مشکلات که رایج هستند، عبارتند از:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی کنوود: دلیل اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی کنوود، مشکل در پریز یا دو شاخه برق است. همچنین اگر خازن برق ورودی یا برد الکترونیک دستگاه معیوب شده باشد، این اختلال را در دستگاه مشاهده خواهید کرد.
 • انجام نشدن تخلیه آب در ماشین لباسشویی کنوود: مشکل عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی شاید به دلیل قطعی اتصالات باشد. البته بهتر است قبل از مراجعه به تعمیرگاه، بررسی کنید که شی خارجی مثل دکمه داخل پمپ تخلیه دستگاه گیر نکرده باشد.
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی کنوود: اگر تسمه ماشین لباسشویی کنوود از جای خود درآمده یا پاره شده باشد یا اگر به موتور ماشین لباسشویی آسیب وارد شده باشد، دیگ دستگاه نمی چرخد. این مشکلات فقط باید توسط تکنسین تعمیر شوند.
 • نشتی آب در ماشین لباسشویی کنوود: در صورت وجود ایراداتی در قسمت جاپودری و ریختن بیش از حد پودر داخل آن، مشکل نشتی آب ماشین لباسشویی را مشاهده خواهید کرد. البته ممکن هم هست که لاستیک دور درب دستگاه دچار پارگی شده باشد.
 • داغ شدن زیاده از حد آب در ماشین لباسشویی کنوود: داغ شدن بیش از حد آب داخل ماشین لباسشویی کنوود ناشی از انتخاب برنامه نامناسب شستشو یا خرابی المنت و سنسور دمایی دستگاه است.

نمایندگی کنوود در سنندج

 نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در سنندج

ماشین های ظرفشویی کنوود مثل دستگاه های مشابه در دیگر برندها، برخی اختلالات را نشان می دهند. اگر شما هم از این دستگاه استفاده می کنید و ایراداتی را در آن مشاهده کرده اید، بهتر است با نمایندگی کنوود در سنندج تماس بگیرید تا تعمیرکار با اعزام شدن به محل شما، تعمیر دستگاه را کاملا اصولی انجام دهد.

از جمله رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود به شرح زیر می باشند:

 • تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی کنوود که احتمالاً به دلیل خرابی سیم کشی و قطع شدن اتصالات است. همچنین شاید فیلتر های کف ماشین لباسشویی کثیف شده اند.
 • صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی کنوود که شاید به دلیل خرابی جت پمپ باشد و باید توسط تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.
 • تمیز نشستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی کنوود که مسبب آن شاید کثیف بودن فیلترهای دستگاه، خراب بودن موتور تقسیم آب دستگاه یا گرم نشدن آب توسط المنت باشد.

تعمیرات لوازم خانگی کنوود در محل در زانکو سرویس

در گذشته، به علت کمبود نیروی متخصص و تعمیرکاران حرفه ای، مشتریان برای تعمیرات لوازم خانگی خود چاره ای جزء مراجعه حضوری به تعمیرگاه را نداشتند ممکن هم بود که در مسیر حمل و نقل، مشکلی برای دستگاه ایجاد شود. اما هم اکنون با ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در محل، دیگر نیازی به حمل کردن دستگاه و مراجعه حضوری به تعمیرگاه نیست و تعمیرکار خود به محل مشتری اعزام می شود.

در پایان

شما می توانید برای تعمیرات لوازم خانگی کنوود خود از خدمات تعمیر در محل زانکو سرویس در سنندج بهره مند شوید. پس از برقراری تماس شما با شماره تلفن 08791010712 تعمیرکاران این نمایندگی مجاز، همراه با لوازم تعمیرات به محل شما اعزام خواهند شد و هزینه تعمیرات هم بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *