نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا

شرکت زانکو، نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج بوده و دارای تکنسین‌ ها و تعمیر کاران بسیار ماهر و حرفه ‌ای است. این مجموعه تمامی خدمات نصب، تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره‌ ای لوازم برقی خانگی را به مشتریان خود ارائه داده و از جدید ترین روش‌ های تعمیراتی در خدمات خود استفاده می ‌کند. شرکت زانکو به‌ عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا، دارای پروانه کسب و مجوز معتبر فعالیت است و خدمات خود را به‌ طور گسترده در تمامی نواحی کرج به مشتریان خود ارائه می‌ دهد.

 

ماشین ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی به دستگاهی گفته می ‌شود که برای تمیز کردن خودکار ظرف و ظروف آشپزی استفاده‌ شده و برخلاف شستشوی دستی، جهت از بین بردن کثیفی‌ ها به‌ جای شستشو بر مبنای فیزیکی، به‌ صورت مکانیکی فعالیت خود را انجام می ‌دهد. ماشین‌ های ظرفشویی، با استفاده از مخلوطی از آب و مواد شوینده، تمامی ظروف را تمیز کرده و نسبت‌ به شستشوی دستی، در مصرف آب و انرژی بسیار صرفه‌ جویی می ‌کنند.

ماشین‌ های ظرفشویی در مدل ها و برند های بسیار متفاوتی به بازار عرضه می ‌شوند که یکی از مدل‌ های، آن ماشین ظرفشویی در برند اسنوا است.

تاریخچه برند اسنوا

برند اسنوا، یک شرکت ایرانی است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه تولیدات لوازم خانگی آغاز کرده و از جمله اولین محصولات آن می ‌توان به کولر آبی و انواع اجاق گاز اشاره نمود. علاوه‌ بر این محصولات این شرکت سایر لوازم خانگی مانند انواع یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی و به‌ خصوص انواع ماشین ظرفشویی را نیز تولید می ‌کند. شرکت اسنوا به دلیل کیفیت در محصولات خود، جوایز بسیار پر افتخاری را دریافت کرده و محصولات خود را علاوه‌ بر ایران، به برخی کشور های دیگر نیز صادر می ‌کند.

مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی های اسنوا

از جمله مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی های اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خش افتادن بر روی ظروف

یکی از شایع‌ ترین مشکلات ماشین‌ های ظرفشویی اسنوا، ایجاد خط و خش بر روی ظروف و همچنین ماندن لک بر روی ظروف شیشه ‌ای است. از جمله عمده‌ ترین دلایل این مشکل می ‌توان به استفاده از جلا دهنده و مایع‌ های شست‌ و شوی بی ‌کیفیت اشاره کرد. همچنین ایراد در بازوان آبپاش و گرفتگی فیلتر نیز می ‌تواند سبب این مشکل شود که در صورت برطرف نمودن این مشکل، باید از تکنسین‌ های ماهر درخواست تعمیر نمایید.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی اسنوا

یکی از اصلی‌ ترین دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی اسنوا، عدم اتصال دستگاه به برق است. در صورت بررسی اتصالات الکتریکی دستگاه، مجدداً ظرفشویی را روشن نمایید. اگر دستگاه روشن نشد، امکان دارد سیم‌ ها و اجزای داخلی دستگاه دچار مشکل شده که در این‌ صورت باید برای تعمیر و حل مشکل در میکروسوئیچ درب از تعمیرکاران درخواست تعمیر نمایید.

 • خشک نکردن ظروف

یکی از عمده ترین دلایل خشک نشدن ظروف پس‌ از اتمام فعالیت ماشین ظرفشویی اسنوا، ایراد در مخزن تخلیه است. همچنین وجود مواد غذایی و چربی‌ ها نیز در مسیر پمپ تخلیه می ‌توانند از دلایل خشک نشدن بوده و باید هرچه سریع‌ تر مشکل برطرف شود.

 • انتشار بوی نا مطبوع

مشکل در بازوان آب‌ پاش و گرفتگی آن ها، ماندن ذرات مواد غذایی در داخل دستگاه و گرفتگی صفحه صافی در قسمت پایینی دستگاه می‌ تواند از دلایل شایع انتشار بوی بد از داخل ظرفشویی باشد.

 • عدم تخلیه آب در ظرفشویی

گاهی اوقات ممکن است به دلیل استفاده مکرر از ماشین‌ های ظرف‌ شویی دوو و عدم نگهداری درست از آن ها، این دستگاه پس‌ از اتمام شستشو آب را تخلیه نکرده و سبب تجمع آب در دستگاه شود. از دلایل تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی اسنوا می ‌توان به خرابی در پمپ تخلیه و همچنین گرفتگی شیلنگ تخلیه و خروجی آب دستگاه اشاره نمود.

ارور های ماشین ظرفشویی اسنوا

ارور های ماشین ظرفشویی اسنوا عبارتند از:

 • ارور FE: آب‌ گیری بیش‌ از حد ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور F5: عدم آب کافی در داخل ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور I40: ایراد در هیدرواستات ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور 04: مشکل در فن خشک کن ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور I50: عدم تخلیه آب توسط ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور E02: ایراد در رله ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور D07: وجود نشتی آب در ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور H4: ایراد در سنسور دما ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور F2: عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی اسنوا
 • ارور E4: مشکل در سرریز شدن آب در ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ظرفشویی اسنوا در کرجراهنمای استفاده از خدمات شرکت زانکو سرویس

برای استفاده از خدمات شرکت زانکو، ابتدا توسط شماره‌ های درج شده در وب‌ سایت این مجموعه با کارشناسان ما تماس بگیرید. پس‌ از تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان زانکو، اطلاعاتی در رابطه با نوع خرابی و نوع ظرفشویی اسنوا به کارشناسان داده درخت و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان نیز پس‌ از ثبت درخواست، تکنیسین مربوطه را در زمان مشخص به محل فرستاده و تکنیسین‌ ها پس‌ از عیب یابی دقیق دستگاه، شروع به تعمیر آن می ‌نمایند. تعمیر کاران پس‌ از تعمیر نیز فاکتور خدمات را به مشتریان ارائه داده و در صورت تعویض قطعه، ضمانت نامه آن را به مشتری عرضه می کنند.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا

از مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تعیین زمان خدمات‌ رسانی توسط مشتریان.
 • زمانی‌ که مشتریان با شرکت زانکو تماس گرفته و با کارشناسان ما ارتباط برقرار می‌ کنند، می ‌توانند زمان خدمات‌ رسانی را تعیین کرده و زمان مراجعه تکنسین به محل را مشخص نمایند.
 • ارائه گارانتی و ضمانت نامه.
 • تمامی تعمیرکاران و تکنسین‌ های شرکت زانکو پس‌ از اتمام خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی های اسنوا، در صورت تعویض قطعات، ضمانت‌ نامه اصلی کالا را به مشتریان ارائه می ‌دهند.
 • حضور تکنسین‌ ها در محل در کمترین زمان ممکن پس‌ از تماس مشتریان صورت گرفته و پس‌ از عیب یابی دقیق دستگاه، شروع به تعمیر آن می ‌نمایند.
 • دریافت هزینه مناسب

تمامی هزینه‌ های دریافت شده توسط تعمیر کاران شرکت زانکو، زیر نظر اتحادیه مربوط بوده و به‌ هیچ‌ عنوان هزینه ‌ای اضافی را از مشتری دریافت نمی ‌کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در محل

یکی از مزایای استفاده از خدمات شرکت زانکو به‌ عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا در کرج، انجام تعمیرات و سرویس‌ های دوره ‌ای در محل است. به این صورت زمانی‌ که شما با شرکت زانکو برای تعمیر ماشین ظرشویی اسنوای خود تماس می ‌گیرید، تعمیر کاران این مجموعه به جای جابجایی دستگاه و انتقال آن به کارگاه، تمامی ایرادات آن را در محل مورد نظر شناسایی کرده و اقدام به برطرف نمودن آن‌ ها در محل می‌ کنند. با تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در محل، می ‌توانید علاوه‌ بر مشاهده روند تعمیراتی از نزدیک، از صرف هزینه‌ های اضافی برای جابجایی دستگاه نیز خودداری نمود و راهنمایی ‌ها و مشاورات لازم جهت حفظ و نگهداری بهتر از ماشین ظرفشویی را از تکنسین‌ های ما دریافت نمایید.

هزینه‌ های تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی های اسنوا تأثیر داشته که از جمله این عوامل می ‌توان نوع ماشین ظرفشویی اسنوا، هر نوع خرابی و میزان خرابی، نوع قطعه آسیب‌ دیده و همچنین هزینه ایاب ذهاب اشاره نمود. با توجه به این عوامل، هزینه دقیقی را نمی ‌توان برای تعمیر ماشین‌ های ظرفشویی اسنوا تعیین کرده و شما می ‌توانید جهت اطلاع دقیق از هزینه تعمیر، با نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا و شماره تلفن 02632811842 تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

در پایان

 شرکت تعمیرات لوازم خانگی زانکو ، به‌ عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی اسنوا در کرج، خدمات خود را به‌ طور گسترده در تمامی نواحی کرج از جمله گوهر دشت, عظیمیه، مهر شهر، میدان کرج، گلشهر و غیره ارائه می ‌دهد. دیگر خدمات زانکو تعمیر یخچال فریزر در کرج، تعمیر لباسشویی و تعمیر ماکروفر در کرج با بالا ترین کیفیت می باشد.