نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج به عنوان یک مرکز مجاز و پشتیبان برای انجام سرویس های دوره ای، ارائه خدمات نصب و همچنین خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در حال فعالیت است.

تکنسین های زانکو سرویس در نمایندگی الجی از تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند و با استفاده از ابزار و امکانات پیشرفته، عیب یابی و برطرف کردن مشکل ماشین ظرفشویی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج

آنچه که زانکو سرویس را از دیگر مجموعه ها متمایز می کند، ارائه خدمات در محل، استفاده از قطعات یدکی اصل و اورجینال، دریافت هزینه ها بر اساس نرخ واحدهای نظارتی، ارائه خدمات با گارانتی و ضمانت نامه و… است. بنابراین در هر زمان که نیاز به دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی الجی داشته باشید، می توانید با تکنسین های زانکو سرویس با شماره 02632811842 تماس حاصل نمایید. متخصصین فنی زانکو سرویس در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی

ماشین ظرفشویی همانند دیگر دستگاه های همتراز خود، در حال تبدیل شدن به یکی از پرکاربردترین لوازم های خانگی می باشد. امروزه وجود دستگاه های ظرفشویی در منازل، توانسته است که به صورت قابل توجهی از دغدغه های افراد کم کند و اینگونه منجر به افزایش سرعت امور روزانه شود.

در میان ظرفشویی های تولید شده توسط برندهای مختلف، ظرفشویی های الجی جزو معتبرترین برندهای موجود در بازار می باشند. اما با این حال نیز ممکن است به دلایل مختلفی از جمله استفاده نادرست و… دچار مشکلاتی شوند.

متاسفانه با وجود تحریم های بین المللی علیه کشور ایران، فعالیت نمایندگی های رسمی  شرکت های معتبری همچون الجی (LG) در کشورمان متوقف شده است. به همین دلیل یکی از دغدغه های کاربران پیدا کردن نمایندگی معتبر تعمیر ظرفشویی الجی در کرج می باشد. زانکو سرویس از تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی است که می توانید تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی الجی را به این مجموعه بسپارید.

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج

بروز مشکل برای ماشین ظرفشویی الجی ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. در چنین شرایطی می توان با مراجعه به یک تعمیرگاه معتبر، اقدام به برطرف کردن مشکل نمود.

خدمات زانکو سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج، به این صورت است که ابتدا به کاربران مشاوره رایگان می دهد. در صورتی که مشکل دستگاه شما جزئی باشد، در این مرحله می توانید با دریافت مشاوره از تکنسین های مجموعه، مشکل را خود برطرف نمایید. به طوری که نیازی به حضور تکنسین در محل و برطرف کردن مشکل نخواهد بود.

در صورتی که مشکل به وجود آمده در ماشین ظرفشویی به دلیل مشکلات فنی باشد، تکنسین در محل حاضر شده و اقدام به بررسی دستگاه و عیب یابی مشکل می کند.

زانکو سرویس با اعزام تکنسین به محل اعلام شده از سوی مشتری، سرعت ارائه خدمات را افزایش می دهد. به گونه ای که در این حالت نیازی به جابجایی دستگاه وجود نخواهد داشت. این موضوع ضمن اینکه منجر به صرفه جویی در زمان می شود، هزینه های تعمیرات را نیز کاهش می دهد.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی الجی

ماشین ظرفشویی های برند LG ممکن است پس از گذشت زمان و در اثر استفاده ناصحیح دچار مشکلات زیر شوند.

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود یا ناگهانی خاموش می‌شود

ابتدا مطمئن شوید برق قسمتی که ماشین ظرفشویی در آنجا قرار دارد قطع نشده است. در مرحله دوم باید به سراغ بررسی محافظ بروید. شاید محافظ برقی سوخته باشد. همچنین از سلامت پریز برق و دوشاخه ماشین ظرفشویی مطمئن شوید. اگر این قبیل موارد باعث خاموش شدن و یا عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی
نشده‌اند با نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج  تماس بگیرید تا تعمیرکاران به منزل شما آمده و عیب‌یابی فنی را انجام دهند.

ظرف‌ها به خوبی شسته نمی‌شوند

اگر ظرف‌ها بیش از اندازه کثیف باشند و مواد غذایی را به خوبی از روی آن‌ها پاک نکرده باشید نمی‌توانید انتظار داشته باشید دستگاه به خوبی ظرف‌های شما را بشوید. از طرف دیگر باید مطمئن شوید ظرف‌ها به درستی در سر جای خود قرار گرفته‌اند. شاید آب‌پاش‌ها لق شده و به درستی نمی‌توانند ظروف را آبپاشی کند و حتماً باید یک تعمیرکار وضعیت آن‌ها را بررسی نماید.

ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌کند

متأسفانه پر شدن فیلتر یکی از مهمترین دلایلی است که باعث عدم تخلیه ماشین ظرفشویی می‌شود و به همین دلیل شما باید در زمان‌های منظم نسبت به تمیز کردن فیلتر اقدام نمایید. از طرف دیگر شاید لوله تخلیه مسدود شده است. در محل نصب ماشین ظرفشویی باید فاصله‌ای بین لوله تخلیه و دیوار وجود داشته باشد. اگر این فاصله کم شده و لوله فشرده گردد تخلیه درستی انجام نخواهد شد.

ماشین ظرفشویی صدای زیادی دارد

اگر ظرف‌ها به درستی چیده نشده باشند به محض به کار افتادن دستگاه به هم برخورد کرده و احتمال شکستن ظروف وجود دارد. همچنین اگر ظروف به آبپاش برخورد کنند صدای زیادی از آن خواهید شنید که در این صورت آبپاش‌ها نیز دچار مشکل می‌شوند. تراز نبودن محل نصب ماشین ظرفشویی از دیگر دلایل صدای زیاد آن در هنگام شستن ظروف است. البته شاید حلقه پلاستیکی یاتاقان شل شده و به همین دلیل صدای زیادی دارد. همین موضوع نیز باعث عملکرد نامناسب بازو‌های آبپاش می‌شود.

ظرف‌ها به خوبی خشک نمی‌شوند

 این احتمال وجود دارد که شما برنامه مناسبی را انتخاب نکرده‌اید. برخی از برنامه‌ها قابلیت خشک کردن ظروف را ندارند. شاید ظرف‌ها به درستی در سر جای خود قرار نگرفته‌اند. همچنین باید حجم ظرف‌ها با ظرفیت دستگاه متناسب باشد تا هم به خوبی شسته شوند و هم به خوبی عمل خشک کردن انجام گیرد. البته احتمال دارد المنت دستگاه خراب شده و باید یک تکنیسین ماهر آن را بررسی نماید.

خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در زانکو سرویس

در صورتی که با هریک از مشکلات زیر مواجه هستید، می توانید از طریق نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در کرج برای رفع مشکل اقدام کنید:

 • ماشین ظرفشویی الجی روشن نمی شود و یا در هنگام کار به یکباره خاموش می گردد.
 • ماشین ظرفشویی الجی در هنگام کار کردن، صدای بسیار بلندی را ایجاد می کند.
 • مشکل ماشین ظرفشویی الجی، نشتی آب از بدنه دستگاه است.
 • پس از پایان کار و اتمام برنامه شستشو ماشین ظرفشویی الجی، ظرف ها به طور کامل خشک نشده اند.
 • ظرف ها به خوبی تمیز نمی شوند و در پایان لکه هایی بر روی ظروف وجود دارد.
 • درب ماشین ظرفشویی به خوبی قفل نمی شود.
 • تخلیه آب پس از اتمام شستشو انجام نمی شود.
 • پس از هر بار استفاده، ماشین ظرفشویی دارای بوی نامطبوعی می باشد.

و…

برطرف کردن ارور ها و کدهای خطا در ماشین ظرفشویی الجی

در برخی موارد با بروز مشکلی، یک کد خطا بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی الجی نمایش داده می شود. این کدها در عیب یابی صحیح و رفع مشکل در بازه زمانی کوتاه،  به تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در کرج کمک می کنند. در ادامه به رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی الجی اشاره کرده ایم:

 • ارور BE: استفاده از مواد شوینده نامناسب
 • ارورLE یا CE : وجود اختلال در سیم کشی و یا موتور ماشین ظرفشویی الجی
 • ارورIE : عدم آبگیری پس از روشن شدن دستگاه به دلیل کاهش فشار آب و یا عدم نصب صحیح شیر تغذیه و شلنگ تغذیه
 • ارورOE : عدم تخلیه آب کثیف توسط ماشین ظرفشویی الجی
 • ارورHE : اختلال در عملکرد هیتر ماشین ظرفشویی

تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

زمانی که ماشین ظرفشویی خراب می‌شود باید به دنبال بهترین تعمیرکار بگردید تا عیب‌یابی با دقت و به صورت اصولی پیش برود و وقتی تعمیرات به اتمام رسید ماشین ظرفشویی کارایی قبلی را برای شما داشته باشد. برای اینکه بتوانید بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج را پیدا کنید کافی است چند فاکتور را در نظر داشته باشید:

 • تنها به تعمیرکارانی اعتماد نمایید که علاوه بر مهارت عملی بالا، مدرک علمی نیز دارند چون متأسفانه تعمیرکاران زیادی هستند که فقط دانش تجربی در کنار افراد متخصص کسب کرده‌اند و در نتیجه این دسته از افراد نمی‌توانند به سیستم‌های جدید وسایل برقی مسلط باشند.
 • برای انتخاب تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج به سراغ نمایندگی‌ها بروید چون در این مراکز فقط افرادی که متخصص هستند و توانسته‌اند آزمون‌های ورودی را سپری کنند استخدام می‌شوند. بنابراین شما از کیفیت عملکرد تعمیرکار اطمینان خواهید داشت.
 • روند کار را از تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج جویا شوید. آیا شما باید ماشین ظرفشویی را به محل تعمیرکار ببرید و یا اینکه او به منزل شما می‌آید. قطعاً خدمات در محل به نفع مشتری است.
 • همچنین لازم است از تعمیرکار بپرسید آیا بعد از تعمیرات به شما گارانتی تحویل می‌دهد یا خیر. تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج اگر حرفه‌ای و با سابقه باشد می‌داند برای جلب اعتماد مشتریان باید به آن‌ها گارانتی تعمیرات با اعتبار طولانی بدهد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌هایی که کمک می‌کند شما بتوانید بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج را انتخاب نمایید این است که بررسی کنید آیا تعمیرکار به محض دیدن ماشین دست به کار تعمیرات می‌شود و یا ابتدا عیب‌یابی را انجام داده، هزینه‌ها را به شما اعلام می‌کند و اگر موافق بودید تعمیرات را انجام خواهد داد.
 • ممکن است قطعه‌ای در داخل ماشین ظرفشویی بسوزد. اگر شما برای انتخاب تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج افراد حرفه‌ای، کاربلد و کارکشته را انتخاب کرده باشید آن‌ها به خوبی می‌دانند که ابتدا باید قطعه را بررسی کنند اگر قابل تعمیر نبود آن را با یک قطعه اصلی دارای گارانتی جایگزین نمایند.

قیمت تعمیر ظرفشویی ال جی

مزایای انتخاب زانکو سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج

زانکو سرویس در کنار ارائه خدمات بسیار باکیفیت، دارای امتیازات بسیار ویژه ای نیز می باشد که کاربران می توانند به عنوان یک نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در کرج به آن اعتماد کنند. از جمله مزیت های دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی الجی از زانکو سرویس عبارتند از:

 • سرعت بالا در خدمات رسانی

در صورتی که شما در هر منطقه کرج شامل میدان کرج، جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت، دهقان ویلا، میانجاده ، گلشهر، حصارک، باغستان، کمالشهر، مهرشهر، رزکان، مشکین دشت، محمد شهر، ماهدشت، فردیس، ملارد، اندیشه، منظریه، شهرک وحدت، شهرک بنفشه، شهرک جهان نما، گرمدره کوهک و سایر مناطق کرج وحومه ساکن هستید، پس از تماس با مجموعه، تکنسین ها در کمتر از دو ساعت در محل حاضر می شوند.

پس از حاضر شدن تکنسین ها در محل نیز، متناسب با نوع مشکل ماشین ظرفشویی، عیب یابی و تعمیر آن در یک بازه زمانی حداکثر سه ساعته انجام می شود. البته در برخی موارد و در صورتی که مشکل به بررسی بیشتری نیاز داشته باشد، ماشین ظرفشویی به تعمیرگاه منتقل می گردد.

 • برخورداری از نیروی متخصص برای تعمیر ظرفشویی الجی

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران زانکو سرویس دارای مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی می باشند. ضمن اینکه با شرکت در دوره های مختلف، به تکنولوژی به کار رفته در ماشین های ظرفشویی الجی در سری های جدید نیز اشراف کامل دارند.

دانش کافی در کنار تجربه بالا، زمینه ای را فراهم کرده است که تکنسین های مجموعه بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و برطرف کردن مشکل ماشین ظرفشویی الجی نمایند.

در نظر داشته باشید که ماشین ظرفشویی الجی، دارای تکنولوژی پیچیده ای می باشد. به طوری که فقط افرادی که با این برند آشنایی کاملی دارند، می توانند تعمیرات آن را به خوبی انجام دهند. سپردن تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی به افراد غیرحرفه ای، می تواند منجر به آسیب دیدن دستگاه و افزایش هزینه های تعمیرات گردد.

 • هزینه های متناسب با نرخ اتحادیه در نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی کرج

هزینه های مجموعه زانکو سرویس بسیار به صرفه و مناسب است. هزینه تعمیر قطعات و یا تعویض قطعات معیوب و همینطور دستمزد تکنسین ها بر اساس نرخ اتحادیه تعمیر لوازم خانگی و همینطور نهادهای نظارتی به مشتریان اعلام می گردد.

ضمن اینکه تعمیرکاران زانکو سرویس ابتدا ماشین ظرفشویی را بررسی می کنند و پس از عیب یابی هزینه تعمیرات را به شما اعلام می کنند. در این صورت روند تعمیر ماشین ظرفشویی در صورت رضایت مشتری آغاز می گردد.

در صورتی که مایل به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی در کرج از زانکو سرویس هستید، از طریق راه های ارتباطی با تکنسین های مجموعه یا شماره 02632811842 در ارتباط باشید.

سوالات متداول

چگونه می توان از زانکو سروس خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی الجی را دریافت کرد؟

در صورتی که قصد دریافت خدمات از زانکو سرویس به عنوان یک نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج را دارید، می توانید با شماره 02632811842 تماس حاصل نموده و با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

آیا می توان به صورت شبانه روزی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در کرج بهره برد ؟

بله، شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی، درخواست خود را در مجموعه زانکو سرویس ثبت کنید. تکنسین های مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست ها رسیدگی می کنند.

در چه زمینه ای می توان از خدمات زانکو سرویس استفاده کرد؟

خدمات زانکو سرویس در زمینه نصب ماشین ظرفشویی، سرویس های دوره ای و تعمیرات ماشین ظرفشویی به شما عزیزان ارائه می گردد.

آیا تأمین قطعات مورد نیاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی بر عهده زانکو سرویس است؟

بله، در مجموعه زانکو سرویس از قطعات اصلی و اورجینال ماشین ظرفشویی الجی برای تعمیر و برطرف کردن مشکل آن استفاده می شود.