نمایندگی پاکشوما در کرج انواع خدمات تعمیر، عیب یابی و سرویس لوازم خانگی پاکشوما را به شما عزیزان ارائه می‌ دهد. شرکت پاکشوما، از جمله شرکت‌ های تولید کننده لوازم خانگی در داخل کشور است و محصولات خانگی آن نیز از فناوری و کیفیت بسیار مناسب و بالایی برخوردار هستند. شرکت زانکو سرویس نیز مفتخر است که خدمات تعمیراتی خود را در تمامی نقاط شمالی، جنوبی، شرقی و غربی شهر کرج در تعمیر لوازم خانگی پاکشوما به مشتریان خود ارائه داده و در این حرفه نیز دارای سال‌ ها تجربه و سابقه درخشان می‌ باشد. شما عزیزان می‌ توانید برای تعمیر لوازم خانگی پاکشوما، با نمایندگی پاکشوما در کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را برای اعزام تکنسین توسط کارشناسان این مجموعه را ثبت نمایید.

نمایندگی پاکشوما در کرج

خدمات نمایندگی پاکشوما در کرج

نمایندگی پاکشوما در کرج، خدمات بسیار جامعی را در رفع تمامی نیاز های لوازم آشپزخانه شما ارائه می‌ دهند. تکنسین‌ ها و تعمیرکاران این مجموعه، نقش اساسی لوازم خانگی در زندگی روزمره شما را درک کرده و خدمات تعمیراتی خود را به‌ طور کاملاً اختصاصی به شما ارائه می‌ دهند تا اطمینان حاصل کنند که لوازم خانگی شما همیشه در بهترین حالت خود کار می‌ کنند. پرکاربرد ترین لوازم خانگی در منازل، وسایلی همچون یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و غیره هستند و به‌ دلیل استفاده‌ روزانه از این دستگاه‌ ها، معیوب شدن قطعات آن‌ ها و یا مشکل در عملکرد در طولانی‌ مدت، اجتناب‌ ناپذیر است.

از جمله خدمات بسیار مهم نمایندگی پاکشوما در کرج در تعمیر و عیب‌ یابی لوازم خانگی نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر تخصصی لوازم خانگی و شناسایی علت خرابی
 • عیب‌ یابی دقیق و تشخیص قطعه آسیب‌ دیده
 • اولویت در تعمیر قطعات لوازم خانگی پاکشوما
 • ارائه برآورد های تقریبی در تعمیر لوازم خانگی پاکشوما به مشتریان قبل‌ از انجام تعمیر
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • ارائه راهنمایی‌ ها و توصیه‌ های تخصصی به مشتریان جهت افزایش طول عمر لوازم برقی
 • تعمیر انواع لوازم خانگی قدیمی و جدید پاکشوما در محل
 • ارائه فاکتور کتبی خدمات و ضمانت‌ نامه قطعه به مشتریان

دیگر خدمات ارائه‌ شده توسط نمایندگی  پاکشوما در کرج، شامل شرح زیر است:

 • تعمیر انواع یخچال فریزر پاکشوما
 • تعمیر انواع ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • تعمیر انواع مایکروفر پاکشوما
 • تعمیر انواع کولر گازی پاکشوما

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

ما به شما حق می‌دهیم که بعد از خراب شدن یخچال به دنبال این باشید که هر چه زودتر یک تعمیرکار حرفه‌ای را پیدا کنید. اما این عجله نباید باعث اشتباه شما شود. اگر برند یخچال شما از پاکشوما است و در کرج زندگی می‌کنید به راحتی می‌توانید با نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج تماس بگیرید و اطلاع دهید چه علائمی از خرابی را در یخچال مشاهده می‌کنید. شاید عیب سطحی است و اصلاً نیازی به تعمیرات تخصصی نباشد. در نتیجه به صورت تلفنی و بدون هزینه شما را راهنمایی خواهیم کرد. اما در صورت نیاز به تعمیرات، باز هم به یخچال دست نزنید. هر بار جابجایی آن باعث سست شدن اتصالات داخلی می‌شود. اجازه دهید تعمیرکار به خانه شما بیاید و صفر تا صد امور را برای شما انجام دهد.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در کرج

اگر شما به عنوان مشتری برند پاکشوما از ماشین لباسشویی پاکشوما استفاده می‌کنید و ساکن در کرج هستید به راحتی به نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج دسترسی دارید. هم برای نصب این وسیله و هم برای عیب‌یابی و تعمیرات کافی است که یک تماس با این مرکز بگیرید. کارشناس‌ها به صورت تلفنی آماده پاسخگویی به شما خواهند بود. برای تعمیرات اصلاً دست ماشین لباسشویی نزنید. ما به خانه شما می‌آییم، عیب‌یابی را انجام می‌دهیم و دستگاه را به کار خواهیم انداخت تا مطمئن شوید که هیچ عیبی در آن وجود ندارد.

نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در کرج

شاید ماشین ظرفشویی شما خراب شده و چون فکر می‌کنید هزینه تعمیرات زیاد است و یا به فکر دردسر جابجایی آن هستید ترجیح می‌دهید آن را کنار بگذارید. اما اگر در کرج زندگی می‌کنید با نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج تماس بگیرید تا خدمات به بهترین شکل ممکن برای شما انجام شود. تعمیرات مختص خانه مشتری است پس اصلاً مشتری برای جابجایی وسیله به درد سر نمی‌افتد. هر زمان که اطلاع دهید چه زمانی در خانه حضور دارید تعمیرکار با دستیار و همراه با تجهیزات کامل به منزل شما آمده، عیب‌یابی را انجام می‌دهد و بعد از برآورد هزینه‌ها در صورتی که موافقت کردید تعمیرات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد و در پایان گارانتی تعمیرات به شما تحویل داده می‌شود.

نمایندگی ماکروفر پاکشوما در کرج

خانم‌های شاغل به خوبی درک می‌کنند که وجود ماکروفر در خانه چه اندازه اهمیت دارد. سریعاً می‌توانید مواد غذایی را یخ‌زدایی کنید؛ غذای سرد را به راحتی گرم خواهید کرد و حتی می‌توانید برای انجام بخشی از فرآیند آشپزی از ماکروفر کمک بگیرید. اگر ماکروفر شما خراب شده است نمایندگی ماکروفر پاکشوما در کرج خدمات در منزل را تحت نظر تعمیرکاران حرفه‌ای و با قیمت مناسب و نرخ تعیین شده توسط اتحادیه ارائه می‌کند. ما تلاش می‌کنیم قطعات آسیب دیده را تعمیر نماییم ولی در صورت نیاز به تعویض، از قطعات اصلی استفاده خواهیم کرد.

نمایندگی کولر گازی پاکشوما در کرج

سرویس کردن کولر گازی نیاز به مهارت و تخصص دارد و اگر شما به درستی این کار انجام ندهید سریعاً کولر از کار می‌افتد و باید گرمای هوا را تحمل کنید. پس اجازه دهید برای سرویس کردن کارشناسان ما از نمایندگی کولر گازی پاکشوما در کرج به شما کمک کنند. ما عیب‌یابی و تعمیرات این وسیله را نیز انجام خواهیم داد. در نهایت فاکتور هزینه‌ها به شما تحویل داده می‌شود. تعمیرکاران فقط هزینه دستمزد را از شما دریافت می‌کنند و به هیچ عنوان مبلغ بیشتری را برای رفت و آمد به خانه شما دریافت نخواهند کرد. تکنسین بعد از اتمام کار ضمانت‌نامه تعمیرات را با تاریخ طولانی اسم خود و مهر نمایندگی در اختیار شما می‌گذارد.

لیست ۱۰ تایی نمایندگی‌ های پاکشوما در کرج

شرکت صنعتی پاکشوما، یکی از بزرگ‌ ترین و معتبرترین تولید کنندگان داخلی در کشور است و انواع لوازم خانگی بزرگ و کوچک را در کیفیت های بالا تولید و به بازار داخلی عرضه می‌ کند. محصولات این مجموعه شامل انواع ظرفشویی، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، کولر گازی و غیره هستند و در مقایسه با نمونه‌ های خارجی، در سطح کیفی بسیار بالایی تولید می‌ شوند. این لوازم نیز همانند دیگر لوازم خانگی در برند های متفاوت، جهت افزایش طول عمر و بهبود عملکرد، نیازمند تعمیرات تخصصی و سرویس‌ های دوره‌ ای هستند. در حال‌ حاضر نیز مجموعه‌ های متعددی در کرج، خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی پاکشوما را ارائه می‌ دهند که یکی از معتبرترین و شناخته‌ شده‌ ترین آن‌ ها، شرکت زانکو سرویس در کرج است.

شرکت زانکو سرویس در کرج

شرکت زانکو سرویس با سال‌ ها تجربه حرفه‌ ای در تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی، دارای نمایندگی تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در کرج است. تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در منزل، اعزام تکنسین به محل، استفاده از قطعات اورجینال، خدمات پس از فروش و غیره از مهم‌ ترین خدمات این مجموعه جهت جلب رضایت مشتریان در تعمیر لوازم خانگی هستند و این مجموعه نیز خدمات خود را به‌ طور گسترده در سراسر استان البرز به شما عزیزان ارائه می‌ دهد.

لازم به ذکر است که استفاده از خدمات مراکز تعمیراتی نزدیک به منزل خود برای تعمیر لوازم خانگی پاکشوما، دلیل بر کیفیت بالا در ارائه خدمات تعمیر و یا سرویس تخصصی لوازم خانگی نبوده و بنابراین بهتر است قبل‌ از استفاده از خدمات تعمیراتی، در رابطه با تجربه و اعتبار شرکت تعمیر لوازم خانگی تحقیقات لازم را انجام دهید.

جهت سهولت در انجام کار نیز کارشناسان شرکت زانکو سرویس، برخی از معتبرترین نمایندگی های پاکشوما در کرج را در قسمت زیر به شما معرفی می‌ نمایند:

 • مجموعه پارسینا سرویس در کرج
 • مجموعه دیجی تعمیر در کرج
 • شرکت آی پی امداد در کرج
 • شرکت ایران سرویس در کرج
 • شرکت فراز تعمیر در کرج
 • مجموعه جت سرویس در کرج
 • مجموعه فنستا در کرج
 • مجموعه ایران تک سرویس در کرج
 • مجموعه مدرن سرویس در کرج
 • مجموعه ویرا تکنو در کرج

زانکو سرویس، نمایندگی رسمی پاکشوما در کرج

شرکت زانکو سرویس، دارای نمایندگی رسمی پاکشوما در استان البرز است. این مجموعه در نمایندگی رسمی خود، خدمات تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی در برند پاکشوما را در بالاترین سطح کیفی و مناسب‌ ترین قیمت به همشهریان خود ارائه داده و در این حرفه دارای تیم تعمیراتی بسیار ماهر، متخصص و آموزش‌ دیده است. نمایندگی رسمی پاکشوما در کرج، دارای سال‌ ها سابقه و تجربه فعالیت در تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی در برند های متفاوت داخلی و خارجی است و نمایندگی رسمی پاکشوما در کرج نیز یکی دیگر از شعبات و نمایندگی‌ های فعال این مجموعه در سطح استان البرز می‌باشد. مشتریان عزیز می‌ توانید با استفاده از خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی این مجموعه، علاوه‌ بر بهره‌مندی از خدمات پس‌ از فروش، در وقت و هزینه خود نیز صرفه‌ جویی نموده و لوازم خانگی را در بالاترین سطح کیفی تعمیر و یا سرویس نمایید.

تعمیر لباسشویی در کرج

تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در محل

تعمیر انواع لوازم خانگی برند پاکشوما در محل، یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی پاکشوما در کرج است. شما عزیزان می‌ توانید به ۲ صورت تلفنی و آنلاین، درخواست خود را جهت اعزام تکنسین برای تعمیر و سرویس لوازم خانگی پاکشوما ثبت نمایید. تکنسین‌ های زانکو سرویس نیز در ساعت مشخص شده توسط شما و در کمترین زمان در محل حضور یافته و بدون اتلاف وقت شروع به بررسی و عیب‌ یابی دستگاه مورد نظر می‌ نمایند. پس‌ از عیب‌ یابی و بررسی میزان آسیب دیدگی دستگاه، شروع به تعمیر لوازم برقی نموده و در صورت عدم شرایط لازم برای تعمیر قطعه آسیب‌ دیده، از قطعات فابریک و متناسب با مدل دستگاه استفاده می‌ نمایند. در حین تعمیر نیز تمامی راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های بسیار تخصصی را جهت افزایش طول عمر لوازم برقی و استفاده صحیح از آن‌ ها به مشتریان ارائه داده و در پایان کار نیز دستگاه را برای بررسی سلامت، تست می‌ نمایند.

از جمله مزایای بهره‌ مندی از خدمات تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در محل، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صرفه‌ جویی در وقت
 • عدم صرف هزینه‌ های هنگفت برای حمل‌ و نقل لوازم خانگی
 • آسیب نرساندن به بدنه دستگاه به دلیل عدم جا به جایی
 • دریافت توصیه‌ ها و راهنمایی‌ های تخصصی از تکنسین
 • نظارت کامل مشتریان بر روند تعمیراتی
 • دریافت فاکتور کتبی خدمات و گارانتی قطعه از تکنسین

عوامل مؤثر بر هزینه تعمیر لوازم خانگی پاکشوما

فاکتور های متعددی بر تعیین هزینه تعمیر لوازم خانگی پاکشوما تأثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به نوع وسیله برقی، میزان آسیب‌ دیدگی دستگاه، قطعه معیوب شد، تخصص تکنسین، بهره‌ مندی از قطعات اصلی پاکشوما و غیره اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، تحت عنوان نمایندگی پاکشوما در کرج، تمامی خدمات سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر لوازم خانگی جدید و قدیمی پاکشوما را به مشتریان خود ارائه داده و دارای تیم تعمیراتی و تکنسین‌ ها بسیار متخصص و با تجربه است. شما عزیزان می‌ توانید در هر نقطه از کرج برای تعمیر لوازم خانگی پاکشوما خود، با نمایندگی پاکشوما در کرج تماس حاصل نموده و درخواست تکنسین نمایید. جهت برقراری تماس با این مجموعه با شماره تلفن 02632811842 تماس حاصل نمایید.