نمایندگی دوو در سنندج خدمات خود را برای تعمیر لوازم خانگی این برند از جمله ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، یخچال و ماکروفر ارائه می دهد. اگر شما هم از این وسایل استفاده می کنید و ساکن شهر سنندج هستید، چنانچه برای دستگاه شما مشکلی پیش آمده است و یا می خواهید سرویس های دوره ای دستگاه را انجام دهید، در ادامه همراه ما باشید تا یک نمایندگی معتبر در این شهر را به شما معرفی کنیم. نمایندگی دوو در سنندج، خدمات تعمیر در محل هم دارد تا شما بدون آنکه بخواهید دستگاه را به تعمیرگاه حمل کنید، آن را در منزل خود تعمیر نمایید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

نمایندگی دوو در سنندج

انتخاب بهترین نمایندگی دوو در سنندج

با توجه به کیفیت ساخت بالایی که لوازم خانگی دوو دارند، اکثر خرابی ها و ارور های دستگاه های تولیدی این برند با یک تعمیر ساده قابل رفع هستند اما در صورت آسیب دیدگی قطعات دستگاه، مهم است که از طریق یک نمایندگی مجاز برای تعمیرات اقدام کنید.

کارشناسان و تکنسین های فنی نمایندگی زانکو سرویس، آشنایی کاملی با تعمیرات لوازم خانگی این برند دارند و می توانند پس از عیب یابی دقیق دستگاه، مشکل آن را رفع نمایند.

تعمیرکاران نمایندگی زانکو سرویس با حضور در محل مشتری، خدمات خود را ارائه می کنند. این نمایندگی در تعویض قطعات، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می نماید و به همین خاطر است که کیفیت بالایی در ارائه خدمات خود دارد. شما همه روزه می توانید با نمایندگی زانکو سرویس تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار لوازم خانگی دوو به محل خود داشته باشید.

نمایندگی دوو در سنندج

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در سنندج

ماشین لباسشویی دوو استفاده زیادی در میان ایرانی ها دارد مخصوصاً به دلیل آنکه قیمت مناسب تری نسبت به ماشین های لباسشویی الجی و سامسونگ دارد. اگر شما هم از ماشین لباسشویی دوو استفاده می کنید اما دستگاه شما ایراداتی از خود نشان می دهد، جای نگرانی وجود ندارد و می توانید با کمک یک تعمیرکار ماهر، مشکلات را رفع کنید.


اینجا بخوانید: نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در سنندج

برخی از رایج ترین مشکلات در ماشین لباسشویی دوو شامل موارد زیر هستند:

روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو: علت اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو مربوط به پریز برق یا دوشاخه است. چک کنید که مشکلی در پریز برق وجود ندارد و اگر ایراد از آن نبود، احتمالاً خازن برق ورود، سیم کشی یا برد الکترونیک لباسشویی دچار آسیب دیدگی شده است.

تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی دوو: وجود یک شی خارجی مثل دکمه و گیره داخل پمپ دستگاه و یا خراب شدن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی، ممکن است باعث عدم تخلیه آب در ماشین شود. البته احتمال قطعی اتصالات و خرابی سیم کشی هم هست.

در این شرایط باید فیلتر تخلیه دستگاه را باز کنید و آن را تمیز نمایید. اگر همچنان آب تخلیه نمی شود، لازم است که دستگاه توسط تعمیرکار مورد بررسی های بیشتری قرار بگیرد.

صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی دوو: خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی دوو یا خرابی بلبرینگ و کاسه نمد دستگاه، باعث ایجاد صداهای غیر طبیعی این دستگاه می شود. همچنین خرابی شفت و سه نظام ماشین لباسشویی یا تراز نبودن دستگاه، سبب این صداها هستند. برای رفع مشکل صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی دوو خود، از دستکاری دستگاه خودداری نمایید و با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

وارد نشدن آب داخل ماشین لباسشویی دوو: در صورت تاخوردگی شلنگ ورودی ماشین لباسشویی دوو یا گرفتکی فیلتر شیر برقی و همچنین پایین بودن فشار آب منزل، ممکن است آب داخل ماشین لباسشویی نشود.

 خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی دوو: اگر ماشین لباسشویی دوو شما، لباس ها را شستشو می دهد اما آن ها را خشک نمی کند، ممکن است مشکل از لباس ها باشد. لباس هایی مثل عروسک، کیف، پادری و اجسام بزرگ را داخل دیگ ماشین لباسشویی نیاندازید و بهتر است این لباس ها را که قابلیت باز نشدن داخل دیگ ندارند را به صورت دستی شستشو دهید.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو: یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو، نچرخیدن دیگ آن است. اگر تسمه دستگاه از جای خود درآمده یا پاره شده باشد و یا اینکه موتور دستگاه آسیب دیده باشد، این مشکل پیش خواهد بود.

نمایندگی دوو در سنندج

نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در سنندج

ماشین ظرفشویی دوو گاهی اوقات خطاها و مشکلاتی را نشان می دهد که اکثر این خطا ها مربوط به آسیب دیدگی قطعات داخلی دستگاه هستند. شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود در سنندج می توانید از تعمیرکاران زانکو سرویس کمک بگیرید.

عمده ترین مشکلات در ماشین ظرفشویی دوو شامل موارد زیر هستند:

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو که می تواند به دلیل آسیب دیدگی سیم کشی و برد دستگاه باشد.
 • تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو که ممکن است به دلیل وجود شی خارجی مثل هسته خرما داخل پمپ تخلیه دستگاه باشد.
 • صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی دوو که احتمالاً ناشی از خرابی موتور شستشو است و باید توسط تعمیرکار بررسی شود.
 • خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو که شاید به دلیل خرابی جاپودری، خراب شدن فن خشک کن دستگاه یا گرم نشدن آب توسط المنت باشد.
 • تمیز نشستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی دوو که شاید به دلیل غیراستاندارد بودن قرص و مواد شوینده باشد. همچنین کثیفی فیلتر های کف دستگاه یا تمام شدن مایع جلا دهنده دستگاه، باعث این مشکل می شوند.
 • نشت آب در ماشین ظرفشویی دوو که شاید به دلیل پارگی شیلنگ تخلیه دستگاه یا مشکل در اتصالات مربوط به شیر آب باشد.
 • گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی دوو که این مشکل می تواند به خرابی المنت، ترمیستور، سوییچ اطمینان هیتر و برد الکترونیکی دستگاه ارتباط داشته باشد.

نمایندگی دوو در سنندج

نمایندگی یخچال دوو در سنندج

قطعاتی که در ساخت یخچال دوو استفاده شده اند، تکنولوژی بالایی دارند به همین دلیل اگر هر یک از این قطعات آسیب ببینند، کار تعمیرات آن آسان نخواهد بود و فقط تکنسین هایی که تجربه لازم را دارند، می توانند دستگاه را تعمیر کنند.

تعمیر کردن یخچال دوو توسط افراد غیر حرفه ای، نه تنها باعث می شود که هزینه اضافی برای تعمیرات پرداخت کنید، بلکه احتمالاً دستگاه شما دچار مشکل جدی تر هم شود. از این رو، توصیه می کنیم یک نمایندگی مجاز را برای تعمیر یخچال دوو خود انتخاب کنید.

برخی از رایج ترین مشکلات یخچال های دوو، در ادامه ذکر شده اند:

 • خنک نکردن یخچال فریزر دوو: شاید یخچال فریزر دوو شما دچار افت برودت شده است که نمی تواند خنک کند. دلیل خنک نکردن این دستگاه می تواند به دلیل نشتی گاز، سوختگی کمپرسور، خراب شدن فن، خرابی دمپر هوا، خرابی سوئیچ بین درب و یا خرابی سنسور باشد. علت این مشکل هر چه که باشد، تنها باید توسط تعمیرکار متخصص دوو مورد بررسی قرار بگیرد.
 • صدای غیرطبیعی یخچال فریزر دوو: در صورت خرابی فن یا آسیب دیدگی کمپرسور یخچال دوو، صداهای غیر طبیعی از آن خواهید شنید. البته اگر با تکان دادن بدنه دستگاه صدای غیرعادی متوقف می شود، به احتمال زیاد یخچال تراز نیست.
 • یکسره کار کردن یخچال فریزر دوو: اتومات نکردن یخچال فریزر دوو احتمالاً ناشی از نشتی گاز است و یا اینکه ترموستات و سنسورها خراب شده اند.
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال دوو: اگر لاستیک دور درب یخچال دوو شما خراب شده است، سرمای داخل یخچال هدر خواهد رفت و طول عمر موتور کم می شود. پس لازم است هر چه سریع تر آن را تعمیر کنید.

دیگر مشکلاتی که یخچال های دوو از خود نشان می دهند شامل بوی بد، کار نکردن فن کندانسور یخچال، روشن نشدن یخچال، یخ زدن مواد داخل یخچال و… هستند. برای عیب یابی دقیق مشکل یخچال دوو خود می توانید با نمایندگی زانکو سرویس در سنندج تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکار به محل شما، دستگاه را تعمیر کنند.

نمایندگی دوو در سنندج

نمایندگی ماکروفر دوو در سنندج

برای تعمیر ماکروفر دوو خود در سنندج می توانید از تعمیرکاران زانکو سرویس کمک بگیرید. برای تعمیر ماکروفر شما تعمیرکاری با تخصص مربوط به این دستگاه اعزام خواهد شد و دستگاه شما هر مشکلی که داشته باشد، تعمیر می شود.

ممکن است ماکروفر دوو شما نیز یکی از مشکلات زیر را نشان دهد که قابل تعمیر هستند:

 • روشن نشدن ماکروفر دوو: شاید در پریز برق یا دو شاخه برق ماکروفر مشکلی وجود دارد که دستگاه روشن نمی شود. البته سوختگی فیوز روی برد ماکروفر هم ممکن است باعث این مشکل شود.
 • گرم نشدن غذا در ماکروفر دوو: ایراداتی مثل خرابی مگنترون، خرابی خازن، خرابی دیود، خرابی فیوز های ولتاژ، خرابی ترانس و یا آسیب دیدگی برد الکترونیکی و از این قبیل موارد باعث مشکل گرم نشدن غذا در ماکروفر می شوند. این قطعات در صورتی که آسیب دیدگی زیادی داشته باشند، فقط باید تعویض شوند
 • جرقه زدن داخل ماکروفر دوو هنگام کار: جرقه زدن ماکروفر هنگام کار کردن عمدتا به دلیل استفاده از ظروف فلزی است اما اگر مشکل از ظرف نباشد، شاید خرابی عایق میکا داخل دستگاه و خرابی لیزر یا همان مگنترون ماکروفر باعث این مشکل شده باشند.
 • نچرخیدن سینی کف ماکروفر دوو: در صورت خرابی موتور سینی گردان ماکروفر دوو یا کثیف بودن ریل های زیر سینی ماکروفر و همچنین شکستن یا کثیف بودن کوبلن ماکروفر، سینی کف ماکروفر نمی چرخد.

نمایندگی دوو در سنندج

نمایندگی کولرگازی دوو در سنندج

دلایل مختلفی هستند که کولرگازی دوو را نیازمند تعمیرات می کنند. مشکلاتی مثل عدم وجود گاز کافی در کولر گازی، بسته شدن مسیر لوله های کولرگازی، وجو مشکل در سنسور بیرونی دستگاه، کار کردن بی وقفه و مداوم کمپرسور کولرگازی و یا خرابی شیر برقی کولرگازی، در این دستگاه رایج هستند که البته امکان تعمیر شدن هم دارند.

اگر سرمای کولرگازی شما کم شده است، ممکن است سیم پیچ های خازن سوخته باشند و یا اینکه گاز دستگاه کم شده است.

سر و صدای زیاد کولر گازی دوو نیز ناشی از تراز نبودن یونیت داخلی و خارجی و یا خرابی پروانه می باشد.

همچنین برفک زدن کولر گازی دوو می تواند ناشی از خرابی فن یونیت داخلی باشد زیرا در صورت خرابی این قطعه، سرما به محیط منتقل نمی شود و در نتیجه کولر دچار یخ زدگی می شود.

مزایای زانکو سرویس برای تعمیر لوازم خانگی دوو

با انتخاب زانکو سرویس برای تعمیر لوازم خانگی دوو خود، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • تعمیر در محل: تکنسین های زانکو سرویس برای تعمیر لوازم خانگی دوو شما به محل تان اعزام خواهند شد.
 • هزینه مناسب تعمیرات: هزینه تعمیرات لوازم خانگی دوو توسط زانکو سرویس طبق قیمت های مصوب اتحادیه است.
 • تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال: در تعویض قطعات معیوب دستگاه دوو شما از قطعات اصل استفاده خواهد شد.

در پایان

در صورت نیاز به خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زانکو سرویس در سنندج، لطفاً از طریق سایت نمایندگی اقدام به تکمیل فرم ثبت سفارش نمایید و یا اینکه با شماره تلفن 09186513558 تماس حاصل بفرمایید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *