تعمیر یخچال فریزر پارس

مهم نیست یخچال شما کدام مدل از یخچال فریزرهای تولید شده توسط شرکت پارس است، تکنسین های مجرب و متخصص زانکو سرویس می توانند عیب یابی و تعمیر آن را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. برای این کار کافی است که از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان زانکو سرویس تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات زانکو سرویس در سطح کیفی بالایی و در تمامی روزهای هفته و تمامی ساعات روز به مشتریان ارائه می شود. انجام تمامی تعمیرات انواع مدل های یخچال فریزرهای پارس شامل شارژ گاز، سرویس های دوره ای و تعویض لاستیک دور درب، تعمیر موتور، تعمیر کندانسور، تعویض قطعات معیوب یخچال و جایگزین کردن آن با قطعات اصل، رفع مشکل برفک زدن یخچال و… در زانکو سرویس انجام می شود. در ادامه همراه ما باشید تا با مشکلاتی که ممکن است در یخچال فریزر پارس ایجاد شود، آشنا شویم.

نمایندگی تعمیر یخچال پارس در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال پارس در کرج

تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پارس در کرج متشکل از پرسنل مجهز و مجرب است که دوره های تعمیر یخچال فریزر پارس را پشت سر گذاشته اند و با توجه به اینکه به تکنولوژی به کار رفته در انواع مدل های یخچال فریزر پارس آشنا هستند، می توانند مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و برطرف کنند.

برای دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس در محل، از طریق راه های ارتباطی با تکنسین های این مجموعه در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت نمایید. در هر کجای شهر کرج و حومه آن که باشید، تکنسین ها پس از بازه زمانی کوتاهی در محل حاضر می شوند و آماده عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر پارس شما هستند.

مشکلات رایج مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در کرج

در صورت استفاده اشتباه و یا عدم نگهداری صحیح از یخچال فریزر پارس، احتمال ایجاد برخی مشکلات در آن وجود دارد. نکته ای که پس از مشاهده خرابی یخچال فریزر بایستی رعایت شود، این است که حتما برای برطرف کردن مشکل از یک تعمیرگاه مجاز، خدمات دریافت کنید.

در ساخت یخچال فریزرهای پارس از تجهیزات پیشرفته ای استفاده شده است و بهتر است تعمیرات آن را به افراد متخصص بسپارید. در ادامه به رایج ترین مشکلاتی که برای یخچال فریزر پارس ایجاد می شود، پرداخته ایم.

 • برفک زدن یخچال پارس از نوع نوفراست

نسل جدید یخچال فریزرهای پارس بدون برفک و اصطلاحا نوفراست هستند. گاهی دلیل برفک زدن این نوع از یخچال ها، قرار دادن غذای داغ درون یخچال است. گاهی نیز پارگی و یا خرابی لاستیک دور درب یخچال منجر به بروز این مشکل می گردد. همینطور اگر فاصله یخچال از دیوار رعایت نشود، به دلیل عدم گردش هوای لازم، این مشکل ایجاد می شود.

ترموستات وظیفه کنترل و تنظیم دما در یخچال را بر عهده دارد. بروز این مشکل گاهی به دلیل خرابی در ترموستات است که سبب برفک زدن یخچال می شود. البته خرابی المنت اواپراتور نیز به دلیل ایجاد اشکال در فن دستگاه، می تواند عاملی برای برفک زدن یخچال فریزر پارس باشد.

 • تعمیر درب یخچال فریزر پارس

برخی از کاربران از چفت نشدن کامل یخچال فریزر پارس خود شکایت دارند. این مشکل گاهی به دلیل فرسایش و استهلاک یخچال فریزر در طولانی مدت ایجاد می شود. البته در صورتی که لولا درب یخچال فریزر نیز دچار شکستگی شده باشد، این مشکل به وجود می آید.

اگر یخچال فریزر پارس شما نو است و درب آن به درستی بسته نمی شود، احتمالا در درب یخچال اجسام سنگین بسیاری قرار داده اید و فشار زیادی به درب وارد شده است. اگر لولای درب یخچال فریزر پارس دچار خوردگی و یا شکستگی شده باشد، باید توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پارس در کرج بررسی و رفع شود.

 • بررسی مشکل سر و صدا یخچال فریزر پارس

صدای بیش از اندازه یخچال فریزر پارس، به دلیل خرابی کمپرسور است. در صورتی که صدا بیش از اندازه بلند باشد، باید فن دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

 • بررسی مشکل جمع شدن آب در کف یخچال فریزر پارس

اگر یخچال فریزر پارس عملکرد صحیحی داشته باشد، آب در اثر عمل دیفراست یخچال، از طریق مجاری مشخصی دفع می گردد. بدیهی است اختلال در عمل دیفراست و یا اشکال در مجاری، منجر به عدم تخلیه صحیح آب و جمع شدن آن در کف یخچال فریزر می گردد.

در برخی موارد دلیل این مشکل، تراز نبودن یخچال است. در صورتی که یخچال تراز باشد، بهتر است برای عیب یابی و برطرف کردن مشکل، از تکنسین های زانکو سرویس خدمات دریافت کنید.

 • خنک نشدن یخچال فریزر پارس

برای بررسی این مشکل باید ابتدا از چفت بودن درب یخچال فریزر اطمینان حاصل کنید. در صورتی که لاستیک دور درب دچار پارگی و یا خرابی شده باشد، دمای یخچال بالا می رود و برای نگهداری از مواد غذایی مناسب نیست. تعمیرکاران با حضور در محل، پس از بررسی لاسیتک دور درب، به سراغ کمپرسور و رله کمپرسور می روند.

 • کار کردن بدون وقفه یخچال فریزر پارس

در صورتی که این مشکل برای یخچال فریزر پارس ایجاد شود، باید سیم پیچ های کندانسور مورد بررسی قرار بگیرد. همینطور تکنسین های مجموعه چفت بودن درست لاستیک را نیز مورد بررسی قرار می دهند.

 • خاموش شدن مکرر دستگاه

یخچال فریزر باید در بازه زمانی مشخصی روشن و خاموش شود و به صورت اتومات کار کند. در صورتی که یخچال در فواصل کوتاهی روشن و خاموش نشود، نیاز به تعمیرات حرفه ای دارد.

تعمیرکاران مجموعه برای رفع این مشکل اقدام به بررسی سیم پیچ های پشت دستگاه می کنند تا در فن کندانسور و یا موتور و یا کمپرسور مشکلی وجود نداشته باشد.

 • یکسره کار کردن دستگاه

دلیل یکسره کار کردن یخچال فریزر پارس، مشکل در کمپرسور دستگاه و یا ترموستات می باشد. این مشکل باید توسط یک تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد.

 • کدهای خطای یخچال فریزر پارس

یخچال فریزرهای پارس، مجهز به سیستم هوشمند هشدار هستند. به طوری که اگر هر یک از قسمت های آن دچار مشکل شود، یک کد خطا و یا ارور بر روی صفحه نمایش یخچال نمایش داده می شود.

معنی هر یک از ارورها را می توان از طریق دفترچه راهنما دستگاه متوجه شد. همینطور شما عزیزان می توانید از طریق تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پارس در کرج، از معانی این کدها مطلع گردید. در ادامه به معانی برخی از کد های خطا که بر روی صفحه نمایش یخچال فریزر پارس نمایش داده می شود، اشاره کرده ایم.

 • کد خطا AF: مشکل در سنسور محیطی و مدار برد یخچال فریزر پارس
 • کد خطا EF : بروز مشکل در حسگر داخلی اواپراتور
 • کد خطا FF : مشکل در حسگر دمای یخچال فریزر پارس
 • کد خطا HI : مشکل در افزایش دمای یخچال فریزر پارس
 • کد خطا DF : بررسی مشکل در حسگر اواپراتور و مشکل در سیم کشی یخچال
 • کد خطا LO : کد خطای عدم تنظیم دمای محفظه فریزر
 • کد خطا PO : مشکل مرتبط با حسگر داخلی فریزر
 • کد خطا PC : مشکل اتصال کوتاه در قسمت حسگر داخلی یخچال فریزر پارس

مزایای تعمیر یخچال فریزر پارس در محل

از مهم ترین خدمات زانکو سرویس، ارائه خدمات در محل مورد نظر مشتری است. ارائه خدمات توسط نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پارس در کرج و در محل اعلام شده از سوی مشتری دارای مزیت های بسیاری است که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم:

 • امکان نظارت بر چگونگی عملکرد تکنسین در تعمیر یخچال فریزر پارس وجود دارد.
 • نیازی به جا به جایی یخچال فریزر تا تعمیرگاه زانکو سرویس نمی باشد.
 • در این صورت هزینه هایی که بایستی برای جا به جایی یخچال تا تعمیرگاه پرداخت شود نیز از بین می روند.
 • با ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس در محل مشتری، از آسیب دیدگی احتمالی یخچال در حین جا به جایی نیز جلوگیری می گردد.
 • با ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس در محل، خدمات با سرعت بالاتری ارائه می شود. چراکه نیاز به صرف زمان برای جا به جایی یخچال تا تعمیرگاه نیست. تکنسین زانکو سرویس در مدت زمان کوتاهی پس از ثبت درخواست مشتری، در محل حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر پارس می کند.

مجموعه تعمیرات لوازم خانگی در کرج زانکو سرویس صفر تا صد تعمیر انواع یخچال در کرج را توسط تکنسین های متخصص خود ارائه می دهد. لازم به توضیح است تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه با گارانتی 6 ماهه ارائه می شوند.


سوالات متداول

آیا تعمیر یخچال فریزر پارس در محل امکان پذیر است ؟

بله، تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال پارس در کرج، پس از ثبت سفارش مشتری، برای ارائه خدمات در محل حاضر می شوند.

آیا با حضور تکنسین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پارس در محل، حریم خصوصی مشتریان رعایت می شود؟

بله، تعمیرکاران زانکو سرویس همگی دوره های روانشناسی لازم را گذرانده اند و مورد اعتماد می باشند. به همین دلیل نیازی به نگرانی نخواهد بود و حریم خصوصی مشتریان رعایت می گردد.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر پارس چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیرات یخچال فریزر پارس، بر اساس قیمت قطعه معیوب و همینطور دستمزد تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر محاسبه می گردد.

جهت دریافت خدمات از زانکو سرویس با شماره تلفن 0212755024 تماس حاصل نمایید.