برند مدیا در سراسر کشور ایران نمایندگی ‌های مجاز را راه ‌اندازی کرده است تا مشتریان با خیال آسوده بتوانند برای نصب و راه ‌اندازی وسایل برقی و همچنین برای عیب ‌یابی و تعمیرات آن ‌ها از افراد متخصص کمک بگیرند. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مدیا در سنندج مفتخر است اعلام نماید با مجموعه‌ ای از کارشناسان و مهندسین حرفه ‌ای، سابقه درخشان در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز داشته و هر گونه تعمیرات وسایل برقی را در منزل مشتریان برای آن ‌ها انجام می ‌دهد. ما در این مطلب مروری بر خدمات این مرکز خواهیم داشت.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

نمایندگی تعمیر لباسشویی در سنندج

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در سنندج

اگر ماشین لباسشویی شما از کار افتاده است اصلاً نباید به آن دست بزنید. حتی نیازی نیست که شما اتصالات آن را باز کنید. در اولین قدم اگر کد خطا بر روی ماشین لباسشویی دیده می‌شود به سراغ دفترچه راهنما یا سایت بروید تا معنای کد را بفهمید. اکنون اگر در سنندج زندگی می ‌کنید با یک تماس تلفنی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در سنندج می ‌توانید از تعمیرکاران بخواهید که به شما کمک کنند. براساس اطلاعاتی که شما در اختیار نمایندگی قرار می‌دهید ممکن است کارشناسان متوجه شوند نقص فنی در ماشین لباسشویی اتفاق نیفتاده و نیاز به عیب ‌یابی تخصصی نیست. بنابراین مشاوره تلفنی رایگان را برای شما ارائه می‌ کنند. اما در صورت نیاز به تعمیرات این نمایندگی خود را موظف می ‌داند که بهترین شرایط را برای مشتریان فراهم کند و بنابراین تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در سنندج در منزل مشتری انجام می ‌گیرد. تعمیرکار موظف است با دقت عیب ‌یابی را انجام دهد و برای مشتری توضیح دهد که جهت رفع عیب باید چه مبلغی بپردازد. در صورت موافقت مشتری، تعمیرات انجام گرفته و دوباره ماشین لباسشویی نصب می ‌شود تا مشتری مطمئن شود که عیب رخ داده برطرف شده است. اگر گارانتی دستگاه اعتبار داشته باشد نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در سنندج تخفیف بسیار خوبی را برای شما در نظر خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در سنندج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در سنندج

شاید شما در منزل خود از ماشین ظرفشویی استفاده می ‌کنید ولی متأسفانه اکنون بدون اینکه دلیل آن را بدانید دستگاه از کار افتاده و اصلاً روشن نمی ‌شود. یا در حین شستن ظروف، دستگاه خاموش شده است. اصلاً نگران نباشید. با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در سنندج تماس بگیرید و آنچه را که از خرابی مشاهده می ‌کنید
به طور کامل توضیح دهید. گاهی اوقات سهل ‌انگاری خود شما باعث از کار افتادن دستگاه می ‌شود. برای مثال اگر ظرف ‌ها را به خوبی در ماشین ظرفشویی نچیده باشید یا در انتخاب برنامه اشتباه کنید و یا حتی اگر برق قسمتی که ماشین ظرفشویی در آن قرار دارد قطع شده باشد مسلماً مشکلاتی در دستگاه به وجود خواهد آمد. حتی اگر مشکل فنی در ماشین ظرفشویی اتفاق افتاده است باز هم نباید نگران باشید چون ما تعمیرات را در خانه خود شما انجام می‌ دهیم.

نمایندگی تعمیر یخچال در سنندج

نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در سنندج

در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان ما تعمیر یخچال مدیا در سنندج را در حضور شما و در خانه انجام می ‌دهیم. در واقع تنها کاری که شما به عنوان مشتری باید انجام دهید تماس با نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در سنندج، اعلام علائم خرابی و همچنین پاسخ گفتن به سؤالات کارشناسان است. از این پس منتظر بمانید. ما ابتدا با شما تماس می ‌گیریم. اگر در خانه حضور داشتید تکنسین با دستیار و تجهیزات لازم دقیقاً در ساعتی که شما مشخص می ‌کنید به منزل شما مراجعه خواهد کرد. در این صورت می‌ توانید از نزدیک عملکرد تکنسین را ملاحظه کرده و مطمئن شوید که به بهترین شکل ممکن عیب ‌یابی و تعمیرات انجام می‌گیرد. اگر لازم باشد برخی از قطعات را در حین تعمیرات عوض کنیم به شما اطمینان می ‌دهیم که اصلاً خبری از قطعات چینی نخواهد بود. گارانتی قطعه به شما تحویل داده خواهد شد تا مطمئن شوید یک قطعه اورجینال بر روی یخچال نصب شده است.

نمایندگی تعمیر ماکروفر در سنندج

نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در سنندج

علی رغم اینکه ماکروفر یک وسیله کوچک است و جابجا کردن آن هیچگونه دردسری ندارد ولی چون ترافیک ‌های شهری واقعاً کلافه ‌کننده بوده و مشتریان از این بابت ناراحت می ‌شوند به همین دلیل نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در سنندج خدمات در منزل را برای این وسیله برقی نیز در نظر گرفته است. بنابراین هیچ مسئولیتی بر عهده شما نخواهد بود. مگر اینکه یک گزارش کامل در مورد خرابی ماکروفر به ما اطلاع دهید. نمایندگی پس از بررسی اطلاعات دریافتی، در صورتی که لازم بداند به صورت تخصصی ماکروفر را بررسی کند تعمیرکار را به منزل شما اعزام خواهد کرد و در پایان باید به شماره یک ضمانتنامه تعمیرات و فاکتور هزینه‌ ها را تحویل دهد.

نمایندگی تعمیر کولرگازی در سنندج

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در سنندج

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در سنندج علاوه بر اینکه در زمینه عیب‌ یابی و تعمیرات این وسیله برقی فعالیت می ‌کند، سرویس کردن این دستگاه را هم انجام می ‌دهد. با شروع فصل تابستان، قبل از اینکه کولر را راه بیندازید ابتدا باید آن را سرویس کنید چون در صورتی که آلاینده‌ ها و یا گرد و غبار وارد فن ‌های کولر شده باشند باید این دستگاه به طور کامل تمیز شود تا بیشترین قدرت خنک کنندگی خود را نشان داده و از طرف دیگر فشاری به موتور وارد نگردد. نیازی نیست شما کاری انجام دهید بلکه باز کردن اتصالات کولر گازی، سرویس کردن و یا حتی عیب‌ یابی و تعمیرات آن و نصب مجدد دستگاه بر عهده تعمیرکاران ما خواهد بود.

نمایندگی زانکو سرویس در سنندج

آنچه باعث شده است نمایندگی زانکو سرویس در سنندج اعتبار زیادی به دست آورده و با رضایت روزافزون مشتریان مواجه شود، ارائه خدمات در منزل مشتری، ارائه گارانتی تعمیرات، استفاده از قطعات اورجینال و ارائه فاکتور هزینه‌ ها با جزئیات برای مشتریان است. ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان خواهیم بود. کافی است که با ما تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. چه برای نصب وسایل برقی و چه برای عیب ‌یابی و تعمیرات می ‌توانید روی کمک ما حساب کنید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712