خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج به صورت تضمینی به شما همشهریان ساکن کرج و حومه ارائه می شود. اسنوا از برندهای باکیفیت ایرانی است که یخچال فریزرهای تولید شده توسط این برند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و میزان خرابی در آن ها کمتر است. اما هر وسیله برقی به دلایل متفاوتی شامل نوسان برق، استفاده در طولانی مدت و… ممکن است دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند. در چنین شرایطی دریافت خدمات از یک تعمیرگاه مجاز و معتبر، می تواند مشکل را حل کند.

توصیه می کنیم پیش از اینکه یخچال فریزر اسنوا، نیاز به تعمیرات داشته باشد، سعی کنید با انجام سرویس های دوره ای، مشکلات احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف کنید. تعمیرکاران زانکو سرویس با پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی، با تکنولوژی به کار رفته در انواع مدل های یخچال فریزر اسنوا آگاه هستند و می توانند عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر اسنوا را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام دهند.

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

مهم نیست که یخچال فریزر شما کدام مدل از برند اسنوا است. با خیال راحت می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

مجموعه زانکو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال در کرج به منظور رعایت حال شما عزیزان، در هر ساعت از شبانه روز و هر در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی می باشد. می توانید از طریق برقراری تماس و یا تکمیل فرم اینترنتی موجود در سایت، درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما عزیزان، تکنسین های مجموعه در بازه زمانی کوتاهی، جهت عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر اسنوا، در محل حاضر می شوند و اقدام به تعمیرات و بررسی اصولی دستگاه شما می کنند.

در این شرایط در صورتی که یخچال فریزر و یا ساید بای ساید اسنوا، دارای ایرادات جزئی باشد، اقدام به رفع آن در محل می کنند. در غیر اینصورت برای بررسی بیشتر مشکلات دستگاه، آن را به تعمیرگاه زانکو سرویس منتقل می کنند. از مهم ترین ویژگی های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا، موارد زیر است:

 • اعزام تکنسین به محل زندگی و یا محل کار برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا
 • ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر اسنوا همراه با گارانتی و ضمانت نامه
 • تعمیر قطعات معیوب برای کاهش هزینه های مشتریان
 • تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی و اورجینال
 • ارائه مشاوره برای رفع مشکلات جزئی توسط مشتری

در صورتی که قصد دریافت خدمات از زانکو سرویس را دارید، تنها کافیست با شماره 02632811842 تماس حاصل نمایید.

مشکلات رایج مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

در صورت استفاده نادرست از یخچال اسنوا و همینطور عدم نگهداری صحیح، برخی مشکلات برای آن ها ایجاد می شود. در ساخت یخچال فریزرهای اسنوا، از تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است، به همین دلیل تعمیرات آن را به تعمیرگاه های مجاز و تکنسین های مجرب در این زمینه بسپارید. در ادامه به مشکلات رایج یخچال فریزر اسنوا اشاره کرده ایم که می توانید برای برطرف کردن آن ها از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا استفاده کنید.

 • برفک زدن یخچال اسنوا از نوع نوفراست

یخچال نوفراست، در واقع نسل جدیدی از یخچال فریزرهای بدون برفک است. عملکرد طبیعی این دسته از یخچال ها بدون برفک می باشد، بنابراین در صورتی که برفک بزنند یعنی دچار مشکل شده اند.

گاهی علت برفک زدن این دسته از یخچال ها ناشی از مشکلات کوچکی شامل قرار دادن غذای گرم است که به راحتی قابل رفع می باشد. گاهی نیز یخچال اسنوا به دلایل مختلفی شامل پارگی و یا خراب شدن لاستیک دور درب یخچال، خرابی ترموستات، خرابی المنت، اشکال در فن دستگاه و… دچار مشکل می شود که به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

 • بررسی خرابی درب یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

از اصلی ترین دلایل خرابی درب یخچال اسنوا شامل چفت نشدن، باز شدن پس از بستن و… فرسودگی یخچال است. البته گاهی دلیل بروز این مشکل، قرار دادن اجسام بسیار سنگین بر روی درب یخچال نیز می باشد که درب توانایی تحمل وزن ایجاد شده را ندارد که این موضوع منجر به شکستگی درب و یا لولای آن می گردد.

 • سرو صدای عجیب از یخچال اسنوا

در حالت عادی، یخچال فریزر اسنوا دارای صدای طبیعی در اثر کار کردن موتور است. صداهایی که ناشی از کار کردن کمپرسور، روشن و خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن می باشد.

در صورتی که صدای یخچال بلندتر از حالت عادی است، بهتر است به منظور بررسی فن دستگاه، از تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا کمک بگیرید.

 • جمع شدن آب در کف یخچال اسنوا

دلیل جمع شدن آب در کف یخچال و جا میوه ای یا به دلیل تراز نبودن یخچال است و یا این مشکل به دلیل اشکال در عملکرد دیفراست یخچال اتفاق افتاده است و آب به درستی تخلیه نمی شود.

 • بررسی مشکل خنک نشدن یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

در صورتی که یخچال فریزر اسنوا خنک نباشد، مواد غذایی داخل آن فاسد می شوند. در حالت عادی، دمای یخچال باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب، مواد غذایی را سرد کند.

همینطور دمای فریزر نیز باید بین منفی 17 درجه تا منفی 20 درجه باشد. در صورتی که دما بیشتر از این مقدار باشد یعنی دستگاه دچار افت سرما شده است و باید سریع تر و برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر، با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا تماس بگیرید.

البته توصیه می کنیم در صورت بروز این مشکل، از چفت بودن درب یخچال فریزر نیز اطمینان حاصل کنید. در صورتی که لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی شده باشد نیز این مشکل ایجاد می شود. تعمیرکاران برای عیب یابی منشاء بروز این مشکل، کمپرسور و رله کمپرسور را نیز مورد بررسی قرار می دهند.

 • کار کردن بدون وقفه یخچال اسنوا

تعمیر کاران زانکو سرویس برای بررسی مشکل کار کردن بدون وقفه یخچال اسنوا، سیم پیچ های کندانسور را بررسی می کنند. البته چفت نبودن درست لاستیک ها نیز می تواند منجر به بروز این مشکل شود.

 • بررسی مشکل خاموش شدن مکرر یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

یخچال فریزرها در فواصل زمانی مشخصی روشن و خاموش می شوند و به صورت اتومات کار می کنند. در صورتی که سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد و یا فن کندانسور و یا موتور یخچال دچار مشکل شده باشد، یخچال در فواصل مشخصی روشن و خاموش می شود.

 • یکسره کار کردن دستگاه

اگر یخچال فریرز اسنوا اتومات نمی کند و به صورت یکسره کار می کند، احتمالا در بخش کمپرسور و یا ترموستات آن مشکلی ایجاد شده است که لازم است توسط تکنسین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا مورد بررسی قرار بگیرد.

 • بررسی مشکل روشن نشدن یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

اگر جریان برق لازم در صورت قطع بودن برق و یا اشکال در بخش الکترونیکی دستگاه به یخچال نرسد، همینطور گاهی به دلیل مشکل در کمپرسور دستگاه، یخچال اسنوا روشن نمی شود.

 • کدهای خطای رایج یخچال فریزر اسنوا

گاهی بروز یک مشکل در یخچال فریزر اسنوا، با یک کد خطا بر روی نمایشگر دیجیتال یخچال اسنوا نمایش داده می شود. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با تکنسین های مجموعه از معانی این کدها و مشکلی که ایجاد شده است، مطلع گردید. سپس برای رفع آن اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که کدهای خطای نمایش داده شده بر روی یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید اسنوا با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه به کدهای خطای رایج یخچال فریزر اسنوا اشاره کرده ایم:

 • ارور F1 : خطای گرم بودن اواپراتور
 • ارور F2 : بروز خرابی و مشکل در سنسور داخل فریزر
 • ارور F3 : مشکل خرابی سنسور داخل یخچال
 • ارور F4 : خراب شدن سنسور دیفراست
 • ارور F5 : اختلال در عملکرد دیفراست
 • ارور F6 : خرابی آی سی مرتبط با حافظه
 • ارور F7 : بروز مشکل و خرابی در فن یخچال
 • ارور F8 : مشکل در فن فریزر
 • ارور H1 : عدم سرد شدن فریزر
 • ارور H : عدم سرد شدن یخچال
 • ارور F9 : پیغام خراب شدن هیتر فریزر
 • ارور FA : خراب شدن هیتر یخچال

در صورت مشاهده هر یک از این کدهای خطا و ارورها، جهت عیب یابی و رفع مشکل با تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج تماس بگیرید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

یکی از دغدغه های مشتریان پس از مشاهده خرابی یخچال فریزر اسنوا، هزینه تعمیرات است. در زانکو سرویس هدف اصلی کسب رضایت مشتریان می باشد. به همین دلیل هیچ هزینه اضافه ای از آن ها دریافت نمی شود و فاکتور تعمیر یخچال فریزر اسنوا بر اساس نرخ هایی که از سوی اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی و دیگر نهادهای نظارتی اعلام شده است، به مشتریان عرضه می شود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر اسنوا شامل هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه به همراه دستمزد و هزینه ایاب و ذهاب تکنسین تا محل مشتری می باشد. هزینه قطعات بر اساس قیمت روز بازار و هزینه دستمزد تکنسین نیز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه استان البرز و شهر کرج خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و دریافت خدمات از شرکت تعمیرات لوازم خانگی زانکو سرویس با شماره تلفن 02632811842 با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.


سوالات متداول

آیا ارائه خدمات در مجموعه زانکو سرویس به صورت 24 ساعته می باشد؟

شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق وبسایت زانکو سرویس، فرم ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر زانکو سرویس را تکمیل کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج شامل چه مواردی است؟

تکنسین های زانکو سرویس می توانند به شما عزیزان در زمینه تعمیرات و سرویس یخچال فریزر اسنوا کمک کنند.

آیا تامین قطعات اورجینال و اصلی برای تعویض قطعات معیوب یخچال فریزر اسنوا نیز بر عهده نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج است؟

بله، این مجموعه برای ارائه خدمات باکیفیت، قطعات اصلی و اورجینال مورد نیاز برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا را نیز تامین می کند.