ماکروفر از پرکاربردترین وسایل در زندگی مدرن امروزی است. این وسیله برقی دارای کاربردهای مختلفی است و بروز خرابی در آن می تواند در زندگی روزمره مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند. در صورت بروز خرابی در ماکروفر، لازم است که تعمیرات آن را به متخصصین در این زمینه بسپارید. زانکو از نمایندگی های معتبر تعمیر ماکروفر در کرج می باشد که اقدام به ارائه خدمات تعمیر ماکروفر برای تمامی برندها شامل ال جی، آریستون، سامسونگ، پاناسونیک، دلونگی، دوو، بوش، فلر، پاناسونیک، کنوود، ناسیونال، الکتا، فوما و… در محل می نماید.

شماره «نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج» 02632811842 است. شما عزیزان می توانید جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر انواع ماکروفر، مایکروفر و مایکروویو در کرج بصورت 24 ساعته و 7 روز هفته با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

 

نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج

شما عزیزان می توانید در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی در مایکروفر خود، با نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج تماس بگیرید. تکنسین های کارآزموده و باتجربه زانکو در کوتاه ترین زمان ممکن در محل اعلام شده از سوی شما، حاضر می شوند تا پس از عیب یابی دستگاه، مشکل را برطرف کنند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج

ماکروفر از محبوب ترین لوازم خانگی در منزل است که روند پخت و تهیه غذاها را سهولت می بخشد. امروزه این وسیله برقی توسط برندهای مختلفی به بازار عرضه شده است که هر یک از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند.

هرچقدر هم که کیفیت مایکروفر بالا باشد، ممکن است به دلایل مختلفی شامل عدم استفاده صحیح و یا نگهداری نادرست، نوسان برق، معیوب شدن قطعات داخلی و… دچار خرابی شود. اما با توجه به اینکه این وسیله برقی خانگی دارای قیمت بالایی می باشد، بهتر است به جای تعویض اقدام به تعمیر آن نمایید. این گونه می توانید با پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر، همانند روز اول از دستگاه مایکروفر خود استفاده کنید.

 در این شرایط باید تعمیر ماکروفر خود را به یک مجموعه معتبر بسپارید. مجموعه ای که با بهره گیری از دانش و تخصص تکنسین های خود، اقدام به ارائه خدمات باکیفیت می نماید.

کدام یک از قطعات داخلی ماکروفر بیشتر خراب می شود؟

ماکروفر از دستگاه های پیچیده است و دارای قطعات زیادی می باشد. به همین دلیل بروز خرابی در این دستگاه ناشی از خرابی قطعات بسیاری اتفاق می افتد. در ادامه با معرفی قطعاتی از مایکروفر که بیشتر در معرض خرابی هستند، همراه ما باشید.

 • لامپ: لامپ ماکروفر دائماً در هنگام استفاده روشن است و به همین دلیل ممکن است زودتر خراب شود.
 • محل اتصال سیم: با توجه به محل قرارگیری مایکروفر و همینطور خارجی بودن محل اتصال سیم، این قسمت در معرض خرابی است.
 • سینی گردان: ظرف غذا بر روی سینی گردان ماکروفر قرار می گیرد و این قسمت ممکن است به دلیل سنگینی غذا، دچار شکستگی گردد.
 • قفل درب ماکروفر:  قفل ماکروفر در هر بار استفاده از این دستگاه، مورد استفاده قرار می گیرد. هر گونه ضربه و یا عدم بستن درست درب ماکروفر منجر به بروز خرابی در آن می گردد.
 • موتور ماکروفر: در خرابی موتور ماکروفر دلایل مختلفی دخیل هستند و موتور این دستگاه، ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود.

در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج با استفاده از تجهیزات به روز و دانش تعمیرکاران زانکو، عیب یابی ماکروفر در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

رایج ترین ایرادات در ماکروفر

اگر در هنگام استفاده از ماکروفر، نشانه های خرابی را مشاهده کردید، در صورتی که دانش کافی در این زمینه ندارید، از تعمیر آن اجتناب کنید. توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج تماس بگیرید و درخواست تعمیر مایکروفر در محل را ثبت نمایید تا با کمترین هزینه و در بازه زمانی کوتاهی مشکل برطرف گردد.

تعمیرات ماکروفر در کرج

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چه زمانی باید متوجه شویم که ماکروفر خراب شده است، در صورتی که موارد زیر را مشاهده کردید، یعنی باید برای جلوگیری از بروز خرابی های بیشتر، اقدام به تعمیر دستگاه ماکروفر خود نمایید.

 • از کار افتادن چراغ ماکروفر

چراغ ماکروفر قطعه ای ساده اما پراستفاده است. گاهی از کار افتادن چراغ ماکروفر، نشان دهنده آسیب دیدگی اتصالات داخلی است. به همین دلیل باید ضمن تعویض چراغ، سرویس های دوره ای نیز برای دستگاه انجام شود تا از آسیب ندیدن دیگر قطعات اطمینان حاصل کرد.

 • عدم چرخش سینی دستگاه ماکروفر

نچرخیدن سینی دستگاه مایکروفر، از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج گزارش می کنند. در صورتی که سینی ماکروفر به خوبی نچرخد، مشکلاتی شامل خوب گرم نشدن غذا به وجود می آید. گاهی دلیل بروز این مشکل تجمع رسوبات و کثیفی ها به دور سینی است و گاهی نیز دلیل آن از کار افتادن قطعات مرتبط با چرخش سینی می باشد.

 • بررسی مشکل گرم نشدن غذا در ماکروفر در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج

اگر فرآیند گرم کردن غذا با استفاده از مایکروفر به خوبی انجام نمی شود، بدیهی است که دستگاه ماکروفر شما خراب شده است. دلیل اصلی بروز این مشکل، خرابی هیتر ماکروفر می باشد. البته وجود نقص در برد الکتریکی دستگاه نیز منجر به گرم نشدن غذا می گردد.

 • بسته نشدن درب مایکروفر

از رایج ترین و در عین حال ساده ترین مشکل دستگاه مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. این مشکل به راحتی و با کمترین هزینه برطرف می شود. شکستن قفل درب ماکروفر و یا برهم خوردن رگلاژ آن منجر به بروز این مشکل می گردد.

تعمیر ماکروفر در کرج

 • بررسی مشکل بوی ناخوشایند از ماکروفر در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج

یکی از مهم ترین نشانه های خرابی ماکروفر، بوی ناخوشایند از آن است. در این صورت باید بلافاصله دستگاه را از برق جدا کرده و با نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج تماس بگیرید.

این مشکل به دلیل سوختن و یا نیم سوز شدن قطعات داخلی مایکروفر ایجاد می شود و در صورتی که به موقع تعمیر نگردد، منجر به خرابی دیگر قطعات ماکروفر نیز می گردد که هزینه تعمیرات را افزایش خواهد داد.

 • روشن نشدن ماکروفر

روشن نشدن از مشکلات رایج برای دستگاه های الکترونیکی است. برای روشن نشدن ماکروفر دلایل مختلفی وجود دارد، گاهی این مشکل به دلیل بروز خرابی در صفحه کلید رخ می دهد که به راحتی می توان آن را برطرف کرد و گاهی نیز به دلیل خرابی برخی قطعات شامل موتور و یا برد الکتریکی شاهد این مشکل خواهید بود.

 • باز نشدن درب ماکروفر

باز نشدن درب ماکروفر، معمولاً دارای دلیل ساده ای است. در اغلب موارد این مشکل به دلیل خرابی قفل اتفاق می افتد که بایستی تعمیر و یا تعویض شود. در صورتی که مشکل باز نشدن درب ماکروفر از قفل دستگاه باشد، پیش از قرار دادن غذا در درون مایکروفر نیز درب گیر می کند و پس از بسته شدن نیز به سختی باز می شود.

بهتر است برای رفع این مشکل از نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج کمک بگیرید. چراکه اقدام برای برطرف کردن مشکل بدون دانش کافی، منجر به ایجاد شکستگی در درب و خرابی آن می گردد.

 • از کار افتادن صفحه لمسی ماکروفر

امروزه اغلب مایکروفرها دارای صفحه لمسی هستند که ممکن است به دلایل مختلفی شامل استفاده نادرست و یا ضربه دچار خرابی شوند. ضمن اینکه در صفحه کلید های غیرلمسی نیز به دلایل مختلفی از جمله استفاده طولانی مدت، خرابی رخ می دهد که در این صورت استفاده از دستگاه ممکن نیست. این مشکل با تعویض صفحه لمسی در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج برطرف می گردد.

 • بررسی مشکل جرقه زدن ماکروفر در نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج

معمولاً قرار دادن اجسام فلزی در داخل ماکروفر منجر به ایجاد جرقه در این دستگاه می شود. اما اگر شی فلزی در داخل دستگاه نیست، بهتر است دستگاه را خاموش کنید و اقدام به دریافت خدمات نمایید. چراکه در این حالت احتمالا مشکل ناشی از سوختن یکی از قطعات داخلی شامل آنتن مگنترون و یا ورق میکا می باشد.

رایج‌ ترین موارد درخواست تعمیر مایکروفر در زانکو سرویس

از جمله مهم‌ ترین خدمات شرکت زانکو سرویس و رایج ترین مشکلات و ایرادات موجود در انواع مایکروفر های داخلی و خارجی که جهت رفع آن‌ ها مشتریان از شرکت زانکو سرویس درخواست تکنسین می‌ نمایند، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

گرم نکردن مایکروفر

وظیفه اصلی مایکروفر ها، گرم کردن و یا طبخ مواد غذایی است و زمانی‌ که دچار برخی اختلالات و ایرادات در قطعات و عملکرد خود شوند، نمی‌ توانند به‌ خوبی مواد غذایی را گرم کنند. عوامل متعددی سبب بروز این مشکل در مایکروفر ها می‌ شود که در صورت گرم نشدن مواد غذایی در مایکروفر، می‌ توانید با نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج تماس گرفته و درخواست خود را برای اعزام تکنسین ثبت کنید.

مهم‌ ترین دلایل گرم نکردن مایکروفر عبارتند از:

 • خرابی میکروسوئیچ درب
 • ایراد در خازن
 • ایراد در فیوز های ولتاژ
 • مشکل در مگنترون
 • خرابی دیود
 • مشکل در ترانس‌ های ولتاژ
 • خرابی برد الکترونیکی
 • و غیره

رفع اتصال مایکروفر هنگام استارت اولیه

یکی دیگر از رایج‌ ترین ایرادات مایکروفر ها و به‌ ویژه سولاردام ها، ایجاد اتصال در هنگام استارت اولیه است. یکی از شایع‌ ترین دلایل این مشکل در مایکروفر ها، پریدن فیوز در هنگام فشردن دکمه استارت برای شروع به عملکرد دستگاه است. از دیگر عوامل اتصالی دستگاه و عدم عملکرد دکمه‌ های مایکروفر نیز می‌ توان به مشکل در سوییچ ممبران، ایراد در کنترل پنل و همچنین ایراد در برد کنترل اصلی اشاره نمود.

رفع جرقه شدید مایکروفر

در برخی مواقع افراد در هنگام استفاده از مایکروفر ها و گرم کردن مواد غذایی، شاهد ایجاد جرقه در دستگاه بوده و پس‌ از آن نیز به‌ سرعت دستگاه را خاموش کرده و دو شاخه آن را از برق می‌ کشند. جرقه زدن مایکروفر در حین فعالیت به عوامل متعددی بستگی داشته که برخی از این عوامل به‌ راحتی توسط خود کاربران قابل رفع است و برخی عوامل دیگر برای تعمیر، نیازمند مهارت تکنسین‌ ها و تعمیرکاران حرفه‌ ای هستند.

مهم‌ ترین دلایل جرقه شدید در مایکروفر عبارتند از:

 • تمیز کردن داخل مایکروفر با استفاده از سیم
 • ایراد در سینی مایکروفر
 • سوختن ترانس
 • ماندن مواد غذایی و کثیفی بیش‌ از حد در داخل مایکروفر
 • ایراد در اتصالات مایکروفر
 • استفاده از ظروف فلزی
 • خرابی جوجه گردان
 • سوختگی فیلتر اشعه
 • ایراد در دیود مایکروفر
 • ایراد در کاور هدایت کننده امواج مایکروفر
 • مشکل در مگنترون
 • ایراد در المنت مایکروفر

رفع نچرخیدن سینی کف

نچرخیدن سینی گردان مایکروفر پس‌ از استارت دستگاه، یکی دیگر از متداول‌ ترین مشکلات سولاردام ها و انواع مایکروفر ها است. عوامل متعددی همچون مشکل در برد الکتریکی، ایراد در موتور گرداننده سینی، ایراد در زبانه‌ درب، مشکل در چرخ‌ های گردان سینی، شکستگی شفت، عدم قرارگیری صحیح سینی در مایکروفر و غیره می‌ توانند سبب نچرخیدن سینی در مایکروفر شوند. جهت رفع مشکل می‌ توانید از طریق ارتباط تلفنی، با نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج تماس حاصل کرده و از کارشناسان ما درخواست تکنسین نمایید.

تعویض ترانس مایکروفر

قطعه ترانس در مایکروفر ها، یکی از مهم‌ ترین و حساس ترین قطعات به‌ کار رفته در این دستگاه بوده و بیشترین وزن مایکروفر نیز به‌ دلیل وجود این قطعه در دستگاه است. وظیفه اصلی ترانس در مایکروفر، تبدیل کردن برق ورودی به انرژی مورد نیاز مایکروفر است و که سرانجام سبب گرم کردن و یا پخت مواد غذایی می‌ شود.

سر و صدای بیش‌ از حد دستگاه، انتشار بوی سوختگی در حین فعالیت، گرم نشدن مواد غذایی و همچنین روشن نشدن ماکروفر، از جمله نشانه‌ های خرابی ترانس هستند که برای تعویض آن می توانید جهت درخواست تکنسین، با شرکت زانکو سرویس در تماس باشید.

تعویض فیوز داخلی و فیوز های ولتاژ مایکروفر

سوختن فیوز، یکی دیگر از رایج ترین مشکلات مایکروفر ها است و دفعات پیدایش این ایراد نیز بسیار وابسته به مدل و نوع مایکروفر می‌ باشد. عواملی همچون خاموش شدن ناگهانی دستگاه، گرم نکردن مواد غذایی، ایجاد اتصالی در دستگاه و غیره مهم‌ ترین نشانه‌ های سوختن فیوز و یا فیوز های ولتاژ در مایکروفر هستند و از جمله مهم‌ ترین عوامل آن نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایراد در خازن
 • خرابی دیود
 • مشکل در مگنترون

در صورت مشاهده این علائم و سوختن فیوز، دستگاه را از برق کشیده و برای تعویض فیوز، با نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید.

تعویض خازن مایکروفر

یکی دیگر از قطعات بسیار مهم در مایکروفر، قطعه خازن است. وظیفه‌ اصلی خازن در مایکروفر ها، تامین برق مورد نیاز برای ترانس ولتاژ است و دارای انواع متفاوتی همچون خازن ۳ فاز AC، خازن تک‌ فاز AC، خازن DC و خازن تک فاز AC/DC است.

روشن نشدن دستگاه، انتشار دود از مایکروفر در حین فعالیت، گرم نکردن مواد غذایی و سر و صدای بیش‌ از حد دستگاه، مهم‌ ترین علایم خرابی خازن در مایکروفر هستند و از جمله مهم‌ ترین دلایل آن نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نوسانات برق ساختمانی
 • ایراد در برد الکتریکی دستگاه
 • روشن کردن مداوم مایکروفر
 • و غیره

تعویض مگنت مایکروفر

وظیفه لامپ مگنترون در مایکروفر، گرم کردن مواد غذایی با استفاده از ساطع کردن امواج الکترومغناطیسی است و علائمی چون صدای جرقه در دستگاه، انتشار بوی سوختگی و همچنین صدای غیر عادی مایکروفر، نشان‌ دهنده سوختن لامپ مگنترون در مایکروفر هستند. در صورت پیدایش هرگونه ایراد در لامپ مگنترون مایکروفر، این قطعه قابل تعمیر نبوده و باید توسط تکنسین‌ ها به‌ طور کامل تعویض گردد.

مهم‌ ترین دلایل سوختن لامپ مگنترون مایکروفر نیز عبارتند از:

 • سوختگی پایانه‌ های لامپ
 • شل شدگی اتصالات
 • ایراد در آهن‌ ربای لامپ
 • آسیب دیدگی آنتن لامپ
 • ایراد در ترمینال
 • و غیره

تعویض و تعمیر برد مایکروفر

خراب شدن برد الکتریکی در مایکروفر ها، یکی دیگر از رایج ترین مشکلات انواع مایکروفر و سولاردام است. برد های الکتریکی در انواع لوازم خانگی برقی، مانند موتور نقش بسیار مهمی را ایفا کرده و در صورت پیدایش هرگونه ایراد و خرابی در این قطعه، دستگاه دیگر قادر به عملکرد صحیح نخواهد بود.

روشن نشدن ماکروفر، نچرخیدن سینی، روشن نشدن لامپ، عدم عملکرد برنامه‌ های غذایی، روشن شدن خودبخود دستگاه، کار نکردن دکمه، گرم نکردن مواد غذایی و غیره از مهم‌ ترین نشانه‌ های خرابی برد الکتریکی در دستگاه هستند که برای تعمیر و یا تعویض این قطعه، می‌ توانید با نمایندگی شرکت زانکو در کرج تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید.

مهم‌ ترین دلایل خرابی برد الکتریکی در مایکروفر نیز عبارتند از:

 • نوسانات برق ساختمانی
 • نفوذ آب به قطعه برد الکتریکی
 • استفاده نکردن از محافظ برای پریز برق دستگاه
 • ورود ولتاژ بیش‌ از حد برق به برد
 • اتصالات کوتاه در برد

رفع دود کردن مایکروفر

مشاهده دود کردن مایکروفر در حین گرم کردن و یا طبخ مواد غذایی، می‌ تواند برای افراد بسیار ترسناک و دلهره‌آور باشد. در هنگام دود کردن مایکروفر، به‌ سرعت دستگاه را خاموش کرده و دو شاخه آن را از پریز بکشید. عوامل گوناگونی سبب دود کردن مایکروفر در حین گرم کردن مواد غذایی می‌ شوند که مهم‌ ترین آن‌ ها عبارتند از:

 • ایجاد سوختگی در کابل برق دستگاه
 • تمیز نبودن بخش داخلی مایکروفر
 • سوختن ترموستات
 • وجود چربی در المنت گریل
 • گذاشتن ظروف نامناسب در دستگاه
 • سوختن رله برد
 • سوختن ترانس ولتاژ
 • اتصالی دستگاه
 • و غیره

در صورت سوختن قطعات ماکروفر و تعویض آن‌ ها، می‌ توانید با نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید. تکنسین‌ های ما در ابتدا دستگاه را به‌ طور کامل بررسی نموده و پس‌ از عیب یابی دقیق، قطعات قابل تعمیر را تعمیر کرده و در صورت نیاز برای تعویض آن‌ ها، از قطعات اصل و متناسب با مدل دستگاه استفاده می‌ نمایند.

مهم ترین نکات در نگهداری از ماکروفر

برای اینکه نیازی به دریافت خدمات تعمیر ماکروفر نداشته باشید، باید از این دستگاه به شیوه درستی استفاده کنید. در ادامه به برخی از نکات مهم در استفاده از دستگاه ماکروفر اشاره کرده ایم:

 • عدم استفاده از ماکروفر در هنگام نوسان برق
 • استفاده از دستگاه محافظ لوازم برقی برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه در هنگام نوسانات برق
 • اجتناب از خالی روشن کردن ماکروفر برای جلوگیری از آسیب دیدن قطعات داخلی دستگاه
 • استفاده از ظروف شفاف در داخل ماکروفر برای عبور بهتر اشعه و منعکس شدن بهتر آن
 • پرهیز از استفاده از ظروف فلزی برای جلوگیری از افزایش گرمای بیش از حد در محیط ماکروفر
 • کسب اطمینان از بسته شدن درب ماکروفر
 • تمیز کردن ماکروفر پس از هر بار استفاده و جلوگیری از ایجاد رسوب در داخل دستگاه
 • عدم قرار دادن ماکروفر در محیط مرطوب برای جلوگیری از اتصالی و سوختن دستگاه
 • عدم استفاده از وسایل پلاستیکی در درون ماکروفر به دلیل وجود خطر ذوب شدن
 • اجتناب از قرار دادن ظروف آتش زا در درون ماکروفر به علت بالا بودن دما و وجود خطر آتش گرفتگی و آسیب دیدن دستگاه
 • عدم استفاده از دستگاه ماکروفر با موتور معیوب برای جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ تر

گاهی افراد به صورت ناخواسته مرتکب اشتباهات فوق می شوند و منجر به بروز مشکل در دستگاه می گردند. در هر صورت آنچه که بعد از بروز خرابی مهم است، دریافت خدمات باکیفیت برای تعمیر ماکروفر می باشد. با دریافت خدمات از بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج یعنی مجموعه زانکو، از عملکرد صحیح دستگاه خود اطمینان خواهید داشت.

همینطور توصیه می کنیم که در بازه های زمانی مشخصی، اقدام به دریافت خدمات سرویس های دوره ای نمایید. در سرویس های دوره ای تمامی قطعات دستگاه بررسی می شوند و قبل از بروز مشکل، خطا برطرف می گردد.

هزینه تعمیر مایکروفر

برای تعیین قیمت تعمیر ماکروفر باید برخی عوامل را در نظر گرفت که در هزینه نهایی تاثیر گذارند، از جمله این موارد می‌ توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

نوع قطعه آسیب‌ دیده

مایکروفر ها نیز همانند سایر لوازم برقی خانگی، از اجزا و قطعات بسیار پیشرفته‌ ای تشکیل‌شده‌اند که از جمله آن‌ ها می‌ توان به سیستم برقی دستگاه، قفل درب، سینی گردان، فن، موتور دستگاه، لامپ و غیره اشاره نمود. هر کدام از این اجزا در دستگاه‌ های مایکروفر دارای عملکرد های متفاوتی هستند و با توجه به اهمیت آن‌ ها در عملکرد کلی دستگاه، دارای هزینه‌های متفاوتی نیز در تعمیر می‌ باشند.

برند و مدل دستگاه

مایکروفر های قدیمی نسبت‌ به مایکروفر های جدید دارای هزینه پایین‌ تری در تعمیر هستند و مایکروفر هایی که دارای برند های خارجی کمیاب در داخل ایران هستند، به‌ دلیل  مشکل در یافتن قطعات یدکی آن‌ ها، دارای هزینه بالاتری در تعمیر می‌ باشند.

نوع ارائه خدمات

خدمات نصب، تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره‌ ای دستگاه‌ های مایکروفر، هر کدام دارای هزینه‌ های متفاوتی با یکدیگر می‌ باشند.

استفاده از قطعات فابریک

استفاده از قطعات فابریک و اورجینال و متناسب با نوع مدل دستگاه و همچنین ارائه ضمانت‌ نامه و گارانتی آن به مشتریان دارای هزینه بالاتری در تعمیر می‌ باشد.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه تعمیر مایکروفر، می‌ توان به تخصص و تجارب تکنسین، اعتبار شرکت تعمیراتی، ارائه فاکتور خدمات به مشتریان و مدت زمان استفاده از گارانتی آن، هزینه ایاب‌ و ذهاب و غیره اشاره نمود.

مشتریان عزیز می‌ توانید جهت دریافت اطلاعات دقیق‌ تر در رابطه با هزینه تعمیر مایکروفر، با نمایندگی تعمیر مایکروفر در کرج تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

تعمیرات مایکروفر در زانکو چگونه صورت می گیرد؟

در ابتدا برای دریافت خدمات تعمیر ماکروفر از زانکو سرویس به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج باید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت مجموعه، درخواست تعمیرکار خود را ثبت کنید.

پس از شرح دقیق مشکلات ماکروفر به کارشناسان مجموعه، در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیرکار به محل اعلام شده از سوی شما، اعزام می شود. متخصصین فنی ابتدا با تجربه و دانش خود و همینطور با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، اقدام به عیب یابی دستگاه می کنند. بعد از شناسایی مشکل و قطعه معیوب، هزینه تعمیرات را که شامل هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه به همراه دستمزد تکنسین می باشد را اعلام می کنند. در نهایت در صورت رضایت شما عزیزان فرآیند تعمیر دستگاه آغاز می گردد.

چرا زانکو را برای تعمیر ماکروفر در کرج انتخاب کنیم؟

در مجموعه زانکو سرویس هدف ارائه خدمات باکیفیت به شما عزیزان است. این مجموعه به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج در حال فعالیت می باشد. برای این ادعا دلایل کافی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم:

 • تعمیرکاران زانکو در کمتر از دو ساعت در محل شما حاضر می شوند و عیب یابی و رفع مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.
 • با توجه به دانش تکنسین های مجموعه، امکان تعمیر ماکروفرها از برندهای مختلف در زانکو وجود دارد. بنابراین فرقی نمی کند ماکروفر شما از چه برندی است، تعمیر آن را به دست متخصصین فنی زانکو سرورس بسپارید.
 • تکنسین های ماهر زانکو در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج برای تعویض قطعات معیوب، از قطعات اورجینال استفاده می کنند. البته لازم به ذکر است برای کاهش هزینه های مشتریان، در صورت امکان، اقدام به تعمیر آن ها می کنند.
 • پس از تعمیر ماکروفر کارشناسان دستگاه را تست و بازرسی می کنند و به مشتری تحویل می دهند. ضمن اینکه خدمات ارائه شده نیز گارانتی می شود و در صورت بروز مجدد مشکل به صورت رایگان برطرف می گردد.
 • هزینه های تعمیر ماکروفر در زانکو و نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد.
 • سرویس دهی در این مجموعه به صورت شبانه روزی و حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها نیز برقرار است.

بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج

مشتریان عزیز می توانند برای ارتباط با بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج با شماره 02632811842 تماس گرفته و درخواست کارشناس برای بازدید در محل، برآورد هزینه و در صورت رضایت برای انجام تعمیرات و سرویس انواع برند ماکروفر در تمام نقاط کرج داشته باشند.

چند فاکتور  مهم برای استفاده از خدمات بهترین نمایندگی تعمیرات ماکروفر در کرج که تمامی مشتریان باید به آن توجه کنند، در این صورت وسیله برقی شما تحت شرایط کاملاً استاندارد و به صورت تخصصی عیب‌یابی و تعمیر خواهد شد:

 • رزومه کاری مهندسین فعال در نمایندگی را بررسی نمایید. نمایندگی‌های معتبر فقط از تعمیرکاران متخصص کمک می‌گیرند که هم مدرک علمی در زمینه تعمیرات لوازم برقی دارند و هم دوره‌های کارورزی را سپری کرده‌اند.
 • بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر  در کرج همواره خدمات خود را در راستای جلب رضایت مشتریان انجام می‌دهد. بنابراین در همین زمینه ضمانت‌نامه تعمیرات را به مشتریان تحویل خواهد داد چون در این صورت می‌تواند اعتماد مشتری را به خود جلب کرده و به او اطمینان دهد که یک فرد متخصص عیب‌یابی ماکروفر  را انجام داده و اگر دوباره همین مشکل در دستگاه اتفاق افتاد می‌تواند از خدمات رایگان نمایندگی بهره‌مند شود.
 • نحوه برآورد هزینه‌ها را نیز بررسی نمایید. زمانی می‌توانیم یک مرکز را به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج معرفی کنیم که این مرکز طبق دستورالعمل اتحادیه پیشرفته و هزینه‌ها را به صورت کاملاً قانونی برآورد کند. اگر نمایندگی متعهد بود که به شما فاکتور تحویل دهد، جزئیات هزینه‌ها را در داخل فاکتور ذکر کند و از طرف دیگر اگر گارانتی دستگاه اعتبار دارد تخفیف بسیار خوبی را برای شما در نظر بگیرد، شک نداشته باشید که این نمایندگی کاملاً معتبر بوده و تحت شرایط استاندارد بهترین خدمات را برای شما ارائه می‌کند.
 • متأسفانه در حال حاضر برخی از تعمیرکاران از قطعات چینی برای برطرف کردن خرابی ماکروفر استفاده می‌کنند. با این کار ماکروفر شما لطمه بسیار جدی خواهد دید. بهترین نمایندگی تعمیر ماکروفر  در کرج به هیچ عنوان چنین کاری انجام نداده و به جز قطعات فابریک و اصل قطعه دیگری را استفاده نمی‌کند.
 • همچنین یک مرکز معتبر به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سؤالات مشتریان عزیز خواهد بود و راه‌های ارتباطی متنوع شامل تماس تلفنی و یا حتی تماس آنلاین را برای عزیزان در نظر می‌گیرد تا حتی اگر عیب سطحی در ماکروفر اتفاق افتاده و اصلاً نیازی به عیب‌یابی فنی نیست تعمیرکاران بتوانند به صورت رایگان مشتریان را راهنمایی کنند.

تعمیرکار ماکروفر در کرج

درست است که ماکروفر یک وسیله برقی ضروری نیست ولی به هر حال حضور آن در خانه واقعا یک وسیله کمکی برای افزایش سرعت آشپزی و یا گرم کردن غذا در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهد بود. به خصوص اگر شما به عنوان بانوی خانه بیرون از منزل شاغل هستید به خوبی درک می‌کنید که وجود ماکروفر چه اندازه کمک کننده خواهد بود. بنابراین وقتی ماکروفر از کار می‌افتد باید آن را دست یک تعمیرکار کاربلد بدهید. اگر ساکن کرج هستید و به دنبال تعمیرکار ماکروفر در کرج می‌گردید نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج در خدمت شما خواهد بود. همه تعمیرکارانی که در این مرکز حضور دارند از ویژگی‌های زیر برخوردار بوده و شما می‌توانید با اطمینان وسیله برقی خود را به دست آن‌ها بسپارید:

 • تعمیرکار ماکروفر در کرج حتماً باید مدرک علمی در زمینه تعمیر وسایل برقی داشته باشد و نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج فقط متخصصین را استخدام می‌کند. البته تکنیسین‌ها قبل از ورود به نمایندگی حتماً آزمون استخدامی را نیز سپری می‌کنند.
 • از طرف دیگر یک تعمیرکار حرفه‌ای به خوبی می‌داند که برای جلب رضایت مشتری باید حتماً خدمات خود را تضمین شده در اختیار او قرار دهد. بنابراین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج از تمام تعمیرکاران خود می‌خواهد که در پایان کار حتماً ضمانت نامه را در اختیار مشتریان قرار دهند و اعتبار آن را طولانی در نظر بگیرند تا اگر دوباره همین مشکل در ماکروفر اتفاق افتاد مشتری بدون هیچگونه نگرانی از هزینه‌ها بتواند با تعمیرکار ماکروفر در کذج ارتباط برقرار کرد و خدمات رایگان را از او دریافت نماید.
 • لازم است این نکته را متذکر شویم که تعمیرکار ماکروفر در کرج بعد از بررسی دستگاه و در صورت مشاهده معیوب بودن قطعات طبق قوانین نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج ابتدا قطعات را تعمیر می‌کند. ولی اگر بداند که عمر مفید آن‌ها از دست رفته است حتماً یک قطعه فابریک را جایگزین آن خواهد کرد.
 • تعمیرکار ماکروفر در کرج خدمات را در خانه شما انجام می‌دهد و برای رفت و آمد خود هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد کرد.

 خدمات تعمیرات انواع برند ماکروفر در نمایندگی زانکو

یکی از مهمترین خدمات ارائه شده جهت تعمیر انواع برند ماکروفر در نمایندگی زانکو، بحث تعمیرات در منزل مشتری است. برای ما مهم نیست که وسیله برقی خراب شده کوچک است یا بزرگ. آنچه اهمیت دارد جلب رضایت مشتریان و همچنین ارائه بهترین خدمات برای آن‌ها است. به همین دلیل ما تعمیرات انواع برند ماکروفر را در خانه مشتریان انجام می‌دهیم.

از آنجایی که همه مشتریان می‌خواهند اطلاعات دقیقی در مورد هزینه‌ها داشته باشند اجازه دهید به طور مفصل برای شما توضیح دهیم بخشی از خدماتی که در نمایندگی زانکو جهت تعمیرات انواع برند ماکروفر در نظر گرفته می‌شود بحث کاهش هزینه‌ها از طریق گارانتی وسیله برقی است. یعنی اگر گارانتی ماکروفر اعتبار داشته باشد شما می‌توانید تخفیف خوبی به دست بیاورید. از طرف دیگر چون ما طبق نرخی که اتحادیه پیشنهاد می‌کند عمل می‌کنیم بنابراین هزینه‌ها کاملاً قانونی خواهد بود.

متأسفانه اگر تعمیرکاران ما به این نتیجه برسند که قطعه‌ای سوخته و باید آن را عوض کنند بنابراین به شما این اطمینان را می‌دهند که قطعات جایگزین شده کاملاً فابریک هستند چون به هر حال استفاده از قطعات تقلبی باعث آسیب جدی به اتصالات الکتریکی ماشین ظرفشویی می‌شود.

همچنین لازم است این نکته را بیان کنیم که ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سؤالات شما عزیزان هستیم. در واقع در راستای ارائه بهترین خدمات جهت تعمیر انواع برند ماکروفر در نمایندگی زانکو، راه‌های ارتباطی شامل تماس تلفنی و آنلاین در نظر گرفته شده است تا سریعاً درخواست مشتری را بررسی نماییم و در صورت نیاز به تعمیرات، اقدامات لازم انجام گیرد.

لازم است این نکته را متذکر شویم که در این نمایندگی تمامی خدمات با گارانتی پیش ‌می‌روند. یعنی اگر تعمیرات انجام گرفت تعمیرکار باید به شما یک ضمانت‌نامه با اعتبار طولانی تحویل دهد.

خدمات مجموعه به صورت تعمیر در محل ارائه می شود و نیازی به جابجایی دستگاه توسط شما نیست. ضمن اینکه در زمان و هزینه هایتان نیز صرفه جویی می گردد.

زانکو سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر انواع لوزام خانگی در کرج می باشد. جهت دریافت خدمات از تکنسین های زانکو سرویس در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج از طریق شماره تماس 02632811842 با ما در تماس باشید.

سوالات متداول 

آیا تعمیر ماکروفر در زانکو سرویس با گارانتی انجام می شود؟

تمامی خدمات تعمیرات ماکروفر انجام شده توسط تکنسین های متخصص زانکو سرویس با گارانتی 6 ماهه انجام می شود.

در زانکو سرویس خدمات تعمیرات ماکروفر چه برند هایی انجام می شود؟

این مجموعه خدمات تعمیر انواع ماکروفر از برند های گوناگون همچون الجی، سامسونگ، پاناسونیک، دوو، بوش، جی پلاس، سام، مدیا و… را ارائه می دهد.

قیمت تعمیر ماکروفر در زانکو سرویس چقدر است ؟

هزینه تعمیر دستگاه ماکروفر قیمت ثابت و مشخصی ندارد و بر اساس نوع ایراد دستگاه و همینطور قطعه معیوب تعیین می شود. اما در نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج نگران هزینه نباشید، چراکه به منظور رعایت حال مشتریان، قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه است.

در صورت مشاهده علائم خرابی در مایکروفر، چه اقدامی باید کرد؟

توصیه می کنیم در صورت مشاهده علائم خرابی، خودتان وارد عمل نشوید چراکه می تواند منجر به بروز مشکلات بیشتر برای دستگاه شود. توصیه می کنیم برای رفع مشکل با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان با تکنسین های کارآزموده زانکو تماس بگیرید.

منطقه تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج شامل چه مناطقی است؟

تعمیرکاران زانکو آماده ارائه خدمات تخصصی به شما مشتریان گرامی در مناطق مختلف کرج شامل میدان کرج، جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت، دهقان ویلا، میانجاده، گلشهر، حصارک، باغستان، کمالشهر، مهرشهر، رزکان، مشکین دشت، محمد شهر، ماهدشت، فردیس، ملارد، اندیشه، منظریه، شهرک وحدت، شهرک بنفشه، شهرک جهان نما، گرمدره کوهک و سایر مناطق کرج وحومه می باشند.

جهت دریافت خدمات از مجموعه زانکو، چه روزهایی و چه ساعاتی باید تماس گرفت؟

خدمات مجموعه زانکو در زمینه تعمیر ماکروفر در کرج به صورت شبانه روزی است و شما عزیزان می توانید هر زمان که با مشکل مواجه شدید برای دریافت خدمات تعمیر با این مجموعه با شماره 02632811842 تماس حاصل نمایید.

4 دیدگاه

  • سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز، امکان سرویس و تعمیر انواع ماکروفر اعم از ماکروفر توکار در محل نیز از خدمات گروه تعمیرات لوازم خانگی زانکو سرویس می باشد.

 • سلام.من از خدمات تعمیرات ماکروفر شما استفاده کردم و راضی بودم،میخواستم از این طریق ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *