تعمیر یخچال فریزر کنوود

تعمیر یخچال فریزر کنوود در شهر کرج و حومه توسط تکنسین های با تجربه و ماهر نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج همراه با ضمانت نامه و گارانتی صورت می گیرد. شما عزیزان می توانید برای ثبت درخواست دریافت خدمات سرویس یخچال فریزر کنوود، خدمات تعمیر و همینطور اطلاع از هزینه های تعمیر این دستگاه از برند کنوود، با تیم کارشناسان زانکو سرویس تماس بگیرید. همینطور امکان ثبت درخواست دریافت خدمات، از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین موجود در وبسایت نیز برای شما عزیزان امکان پذیر است. در زانکو سرویس، تمامی قطعات و لوازم مصرفی در تعمیر یخچال فریزر کنوود فابریک و اورجینال هستند.

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در کرج

اغلب مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر کنوود ایجاد شود، در منزل قابل رفع است. به طوری که نیازی به حمل دستگاه تا تعمیرگاه نمی باشد. تعمیرکاران نمایندگی، تعمیرات یخچال فریزر کنوود را در منزل مشتری و در حضور او انجام می دهند.

اینگونه نیازی نیست در مورد خطرات احتمالی که در هنگام جا به جایی دستگاه از منزل مشتری تا محل تعمیر وجود دارد، نگران باشید. همینطور نیازی به صرف زمان زیاد و پرداخت هزینه اضافی برای جا به جایی دستگاه نیز نخواهد بود. کافی است با برقراری یک تماس با تکنسین های زانکو سرویس، حل مشکل را به دست های ماهر و کاربلد آن ها بسپارید.

مشکلاتی شامل شارژ گاز، تعویض برد الکترونیکی، نشت یابی، تعویض موتور، تعمیر و تعویض قطعات دیفراست، تعمیر و تعویض فن ها، تعویض سنسورها، رفع نشتی آب در یخچال فریزر کنوود و دیگر مشکلات، به راحتی توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج در منزل مشتری و بدون نیاز به جا به جایی دستگاه قابل رفع است.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود

در صورتی که با مشکلات متعددی شامل سرد نبودن دمای یخچال، چفت نشدن درب، برفک زدن یخچال فریزر کنوود، منجمد نشدن مواد غذایی در فریزر، جمع شدن آب در کف یخچال فریزر، یکسره کار کردن یخچال و نداشتن عملکرد اتومات و…. در یخچال فریزر کنوود مواجه شدید، فرقی نمی کند که مدل یخچال شما چیست، می توانید از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج برای رفع مشکل بهره ببرید.

در ادامه به برخی از خدمات زانکو سرویس در زمینه تعمیر یخچال فریزر کنوود اشاره کرده ایم.

 • تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال فریزر کنوود

در صورت بروز مشکلاتی شامل خرابی رله های راه انداز، استارت نکردن موتور و… به تعمیر و یا تعویض کمپرسور نیاز می باشد.

در صورتی که سیم پیچ هسته موتور قطع و یا اتصالی کرده باشد و همینطور در حین کار یخچال فریزر، دمای بدنه و هسته موتور افزایش پیدا کند، نیاز به تعویض موتور است. این موضوع امری تخصصی است و باید توسط تکنسین های کاربلد و مجرب بررسی شود.

 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج

از دیگر مشکلات رایج یخچال فریزر کنوود، مشکل در برد الکترونیکی دستگاه می باشد. این مشکل با چشمک زدن صفحه نمایش، صدای بوق ممتد و آلارم از دستگاه، روشن نشدن صفحه نمایش و… نشان داده می شود. در این صورت نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر کنوود خواهد بود.

اینکه مشکل برد الکترونیکی با تعمیر و یا تعویض حل می شود را تکنسین های زانکو سرویس مشخص می کنند. گاهی می توان با هزینه یک سوم تعویض برد، برد الکترونیکی را تعمیر نمود. اما گاهی نیاز به تعویض برد نیاز است تا یخچال فریزر کارکردی مشابه با روز اول داشته باشد.

 • شارژ گاز یخچال فریزر اسنوا

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیر یخچال در کرج برای تعمیر یخچال فریزر کنوود، شارژ گاز می باشد. در اغلب موارد خالی شدن گاز یخچال به دلیل یک نشتی است. به همین دلیل برای شارژ گاز یخچال، ابتدا باید نشتی مشخص شده و برطرف گردد. در مرحله بعدی بایستی که فیلتر درایر تعویض شود، تعویض فیلتر درایر برای جلوگیری از ورود رطوبت به سیکل یخچال بسیار مهم است.

وکیوم نیز از دیگر موارد مهم شارژ گاز است، در صورتی که یخچال فریزر کنوود قبل از شارژ گاز وکیوم نشود، احتمال سوختن موتور پس از یک مدت زمان کوتاه وجود دارد.

 • تعمیر سیستم یخ زدایی یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج

از کار افتادن سیستم یخ زدایی یا دیفراست، منجر به کاهش سرما در یخچال فریزر می شود و اینگونه به تدریج سرمای یخچال از بین می رود. خرابی سیستم یخ زدایی در یخچال فریزر کنوود، به دلیل خرابی یک قطعه شامل سنسور، المنت، ترموفیوز، درین و یا برد الکتریکی ایجاد می گردد.

تشخیص اینکه سیستم یخ زدایی یخچال فریزر کنوود دقیقا به چه دلیل معیوب شده است، نیازمند این است که کارشناس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود، یخچال را بررسی کند.

 • تعمیر و تعویض فن یخچال فریزر کنوود

فن یخچال فریزر کنوود به نظر قطعه ساده ای به نظر می رسد، اما بروز هر گونه خرابی در این قطعه، مشکل بزرگی را برای سرما سازی دستگاه و همینطور سلامتی موتور ایجاد می کند.

در صورتی که صدای یخچال فریزر بیش از حالت همیشه است یا فن به طور کلی از کار افتاده است، همینطور در صورت  مشاهده چرخش کند فن و یا شکستن پروانه فن، باید برای تعمیر یخچال فریزر کنوود، از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

سایر خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج

 • نصب یخچال فریزر کنوود
 • تعمیر و یا تعویض موتور یخچال کنوود
 • تعویض لامپ یخچال کنوود
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال کنوود
 • تعمیر آبسرد کن یخچال کنوود
 • برطرف کردن بوی نا مطبوع یخچال کنوود
 • تعمیر یا تعویض فن اواپریتور یخچال کنوود
 • رفع اختلالات سوئیچ یخچال کنوود
 • تعمیر تایمر یخچال کنوود
 • و….

عیب یابی و سرویس یخچال فریزر کنوود چگونه انجام می شود؟

مشتریانی که قصد دریافت خدمات از زانکو سرویس را دارند، باید ابتدا سفارش خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی در این مجموعه ثبت کنند.

کارشناسان زانکو سرویس پس از ثبت درخواست مشتری و با در نظر گرفتن نوع دستگاه، مدل و مشکلی که برای آن ایجاد شده است، مجرب ترین تکنسین را به محل اعلام شده از سوی مشتری اعزام می کنند.

پس از مراجعه تکنسین به محل، اقدام به عیب یابی و رفع اشکال پیش آمده برای دستگاه می کنند. پس از انجام کار و رفع مشکل، در صورت رضایت مشتری، هزینه دریافت می گردد.

تکنسین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج پس از حضور در محل و رفع مشکل، اقدام به سرویس یخچال فریزر کنوود نیز می کند. به طوری که تمامی لوله ها و اتصالات موتور و شبکه خنک کننده و میزان گاز داخل لوله ها را بررسی می کند و در صورت نیاز اقدام به ترمیم آن ها می نمایند. همینطور نوار دور درب یخچال فریزر کنوود و لوله ها را نیز بررسی می کند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند. اینگونه در صورت وجود هر گونه مشکل کوچک نیز شناسایی و رفع می شود.

چرا تعمیر یخچال فریزر کنوود را به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج بسپاریم؟

زانکو سرویس دارای مزیت هایی است که آن را نسبت به دیگر مجموعه ها متمایز کرده است. در ادامه به مزیت های دریافت خدمات از زانکو سرویس اشاره کرده ایم:

 • سرعت در ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر کنوود

زانکو سرویس از نمایندگی های تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج است که سرعت بالایی در خدمات رسانی به ساکنین شهر کرج و حومه دارد.

 • منصفانه ترین هزینه ها در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج

در زانکو سرویس، قیمت گذاری ها بسیار منصفانه است و به عبارتی دیگر بر اساس نرخ اتحادیه تعمیر لوازم خانگی استان البرز می باشد. به طوری که هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی گردد.

 • برخورداری از نیروی متخصص و با تجربه

تمامی تکنسین ها و تعمیرکاران زانکو سرویس، از نیروهای دوره دیده و متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کنوود می باشند. به طوری که به صورت میانگین هر یک دارای حداقل ده سال سابقه کار هستند.

 • گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج

در پایان، برگه ضمانت نامه خدماتی که به مشتری ارائه شده است، به او تحویل داده می شود. به طوری که در صورت بروز مشکل مشابه، بدون دریافت هزینه از مشتری برطرف می گردد.

در صورتی که قصد دریافت خدمات را از مجموعه زانکو سرویس دارید، با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید. اینگونه می توانید ضمن دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه تعمیرات یخچال فریزر کنوود، درخواست خود را نیز ثبت نمایید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر یخچال فریزر کنوود در زانکو چقدر است؟

هزینه تعمیر یخچال فریزر کنوود پس از بررسی یخچال توسط تکنسین مجموعه مشخص می گردد.

تامین قطعات مورد نیاز برای تعمیر یخچال کنوود بر عهده نمایندگی و یا مشتری می باشد؟

زانکو سرویس به منظور رعایت حال شما مشتریان گرامی، تامین قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیر یخچال فریزر کنوود را بر عهده گرفته است. اینگونه نیازی نیست مشتریان خود اقدام به تهیه قطعه مورد نیاز نمایند. البته تا جای ممکن تعمیرکاران مجموعه برای کاهش هزینه های شما اقدام به تعمیر قطعات معیوب یخچال فریزر کنوود شامل کمپرسور، کندانسور، ترموستات، هیتر دیفراست، فن کندانسور و اواپراتور، سوئیچ و قفل درب و … می نمایند.

تعمیر یخچال فریزر کنوود در محل چه مزیتی دارد؟

عدم نیاز به جا به جایی، صرفه جویی در زمان و هزینه، سرعت خدمات رسانی و… از مزیت های تعمیر یخچال فریزر در محل است.

تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در کرج چه زمانی به محل مراجعه می کند؟

زمان حضور تکنسین زانکو سرویس در محل برای تعمیرات یخچال فریزر، توسط مشتری مشخص می گردد.