یخچال فریزر ها به‌ عنوان جزء کلیدی در هر منزلی، نیاز به نگهداری و مراقبت بسیار زیادی خواهند داشت، زیرا وجود هر گونه ایراد و مشکل در لوازم خانگی، می ‌تواند تأثیر بسیار زیادی در زندگی روزمره ما داشته و مشکلات گوناگونی را به وجود آورد. یخچال فریزر ها در برند ها و انواع گوناگونی به بازار عرضه شده و این لوازم نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است پس‌ از مدت‌ ها استفاده دچار ایرادات و مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات خواهند داشت.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

از جمله برند های یخچال فریزر ها می ‌توان به برند بوش، سامسونگ، اسنوا، دوو و غیره اشاره نمود. در این مقاله قصد داریم تا با تعمیر انواع یخچال فریزر در برند سامسونگ آشنا شده و مشکلات رایج در این یخچال‌ ها، چگونگی برطرف کردن مشکلات آن و همچنین معرفی نمایندگی مجاز آن را بررسی نماییم. پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

تاریخچه شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ، در سال ۱۹۳۸ در سئول کره توسط لی بیونگ چول به‌ عنوان یک شرکت تجاری تأسیس گردید. فعالیت کاری این شرکت در ابتدا در حوزه صادرات سبزی، ماهی و میوه به چین قرار داشت اما پس‌ از طی یک دهه و با پیشرفت این شرکت، تبدیل به یکی از ۱۰ شرکت برتر کشور کره شده و در سال ۱۹۷۰، با سرمایه ‌گذاری‌ های متعدد، در راه صنعتی شدن قدم برداشت.

کلمه‌ سامسونگ در زبان کره ‌ای به‌ معنای ۳ ستاره است و منظور از ۳ ستاره اشاره به جاودانگی، توان و بزرگی است. سامسونگ به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ ترین مراکز تجاری و صنعتی در کشور کره جنوبی به شمار رفته و مجموعه ‌ای متشکل از ۸۰ شرکت است. از جمله محصولات تولید شده در این شرکت می ‌توان به تجهیزات الکترونیکی، پوشاک، انواع تجهیزات پزشکی، صنایع شیمیایی، تجهیزات مخابراتی و غیره اشاره نمود. همچنین این شرکت انواع لوازم خانگی همچون انواع ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و ماشین ظرفشویی را نیز در بالا ترین کیفیت به کل جهان عرضه می ‌کند.

مشکلات رایج در یخچال فریزر سامسونگ

از جمله مشکلات رایج در انواع یخچال فریزر های سامسونگ و ساید بای‌ ساید های آن می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم خنک کردن یخچال

یکی از مشکلات رایج در یخچال‌ های سامسونگ، عدم خنک کردن یخچال و تنظیم نادرست دمای آن است. اگر با درست کردن تنظیم دمای یخچال، مجدداً شروع به خنک سازی نکرد، به‌ احتمال زیاد یکی از قطعات آن دچار مشکل شده که باید از تکنسین‌ های حرفه‌ ای در این زمینه درخواست کمک نمایید.

 • برفک زدن ساید بای‌ ساید های سامسونگ

تمامی یخچال‌ های ساید بای‌ ساید به‌ هیچ‌ عنوان نباید در قسمت فریزری خود دچار برفک شوند. در صورت مشاهده برفک در یخچال فریزر خود، امکان وجود هوای گرم به داخل یخچال وجود داشته و ممکن است لاستیک‌ های اطراف درب دچار مشکل شده و درب یخچال به‌ درستی کپی نشود.

 • برق داشتن بدنه یخچال سامسونگ

برق داشتن بدنه یخچال فریزر های سامسونگ، ممکن است به دلیل مشکل در موتور و یا کمپرسور یخچال بوده و یا یکی از اجزاء و سیم‌ های آن دچار ایراداتی شده باشند. بنابراین بهتر است این مشکل را به تکنیسین‌ های مربوطه سپرده و از اقدام به رفع آن به‌ طور شخصی به دلیل وجود خطرات زیاد خودداری نمایید.

 • عدم بسته شدن درب یخچال سامسونگ

کیپ شدن یخچال فریزر ها یکی از عوامل بسیار مهم در حفظ و نگهداری مواد غذایی در داخل یخچال‌ ها است. اگر درب یخچال‌ ها به هر دلیلی دچار هر گونه ایراد و مشکلی شده و درست کیپ نشوند، مواد غذایی در داخل یخچال فاسد شده و دچار خرابی می ‌شوند. به‌ همین دلیل بهتر است در اسرع وقت مشکل کیپ نشدن درب یخچال را برطرف نمایید.

 • تراز نبودن یخچال فریزر سامسونگ

در هنگام نصب یخچال های سامسونگ، توجه به تراز کردن آن در جایگاه خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا کوچک ترین شیبی در قرار گیری یخچال در محل خود، می ‌تواند سبب ایجاد ایرادات بسیار زیادی در عملکرد یخچال فریزر ها شده و بنابراین باید این یخچال‌ ها به‌ طور کاملاً صاف و یکنواخت بر روی سطح قرار بگیرند.

از دیگر مشکلات رایج در یخچال‌ های سامسونگ نیز می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سر و صدای بسیار زیاد یخچال سامسونگ
 • انتشار بوی بد از داخل یخچال
 • روشن نشدن یخچال فریزر سامسونگ
 • خاموش شدن خود به‌ خودی یخچال فریزر
 • عدم خنک کردن یخچال فریزر
 • نشتی آب از کف یخچال فریزر

و غیره اشاره نمود.

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

اگر در کرج سکونت داشته و قصد تعمیر و یا انجام سرویس‌ های دوره ‌ای یخچال فریزر سامسونگ خود را دارید، می ‌توانید با شرکت زانکو واقع در استان البرز تماس گرفته و از خدمات این مجموعه بهره‌ مند شوید.

شرکت زانکو، ارائه دهنده انواع خدمات نصب، تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره ‌ای لوازم خانگی برقی به‌ خصوص لوازم خانگی سامسونگ بوده و دارای تکنسین‌ های بسیار حرفه ‌ای و آموزش‌ دیده در این زمینه است. این شرکت به‌ عنوان نمایندگی اصلی تعمیر یخچال‌ های سامسونگ در کرج مشغول به فعالیت بوده و شما می ‌توانید با تماس با این شرکت، برای انجام هر گونه خدمات برای یخچال سامسونگ خود درخواست تکنسین نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دو قلو سامسونگ در کرج

همانطور که ممکن است بدانید یخچال‌ های دو قلو برخلاف یخچال‌ های ساید بای‌ ساید، از ۲ بدنه کاملاً مجزا تشکیل شده و وجود هر گونه ایراد و مشکل در یکی از این یخچال‌ ها، در دیگری تأثیری نخواهد داشت. تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره ‌ای یخچال‌ های دو قلوی سامسونگ در کرج توسط تکنسین‌ های شرکت زانکو در محل انجام‌ شده و این تکنیسین‌ ها قادر به رفع تمامی مشکلات این نوع از یخچال‌ های سامسونگ هستند.

نمایندگی تعمیر ساید بای‌ ساید سامسونگ در کرج

تکنسین‌ های شرکت زانکو علاوه‌ بر تعمیر یخچال‌ های دو قلو، قادر به تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره‌ ای انواع ساید بای‌ ساید های سامسونگ نیز بوده و می ‌توانند تمامی خدمات خود را در محل به مشتریان خود ارائه دهند. همانطور که ممکن است بدانید به‌ علت یکپارچه بودن یخچال‌ های ساید بای‌ ساید سامسونگ، امکان جا به ‌جایی و تکان دادن این یخچال‌ ها بسیار دشوار بوده و به‌ همین دلیل تکنسین‌ های زانکو قادر به انجام تعمیرات این یخچال‌ ها در محل هستند. با انجام تعمیرات در محل، دیگر نیازی به صرف هزینه برای جا به جایی ساید بای‌ ساید خود نداشته و می ‌توانید از بروز آسیب و صدمه به بدنه یخچال در هنگام جا به جایی جلوگیری نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال های معمولی سامسونگ در کرج

تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره ‌ای یخچال‌ های معمولی سامسونگ نیز توسط تکنسین‌ های زانکو در مرحله انجام‌ شده و در صورت نیاز به تعویض قطعه، تعمیر کاران از قطعات اصلی استفاده کرده و در آخر کار نیز فاکتور خدمات و همچنین ضمانت‌ نامه کالا را به مشتریان ارائه می ‌دهند.

چگونگی درخواست تکنسین از شرکت زانکو

به ترتیب توضیحات زیر می توانید درخواست تکنسین از شرکت زانکو داشته باشید:

 • جهت درخواست تکنسین و تعمیر کاران از شرکت زانکو، ابتدا باید با شماره‌ های شرکت که در وب‌ سایت موجود می ‌باشد تماس گرفته و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.
 • سپس با اطلاع گزارش خرابی و نوع لوازم خانگی برقی، کارشناسان ما پس‌ از دریافت اطلاعات اولیه از شما و همچنین هماهنگی زمان، تکنسین را در زمان مشخص‌ شده به محل خواهند فرستاد.
 • پس‌ از درخواست، تکنسین در زمان معین شده در محل حضور یافته و پس‌ از بررسی و عیب‌ یابی دقیق دستگاه، شروع به رفع مشکل آن می ‌نماید.
 • در آخر کار نیز فاکتور خدمات را به مشتری ارائه داده و کار را به پایان می‌ رساند.

در پایان

شرکت زانکو به‌ طور گسترده خدمات خود  از جمله تعمیر یخچال فریزر در کرج، تعمیر ظرفشویی، تعمیر لباسشویی و ماکروفر را در تمامی مناطق استان البرز همچون گوهر دشت، عظیمیه، مشکین دشت، گلشهر، مهرشهر، شهرک بنفشه، جهانشهر، میدان کرج و غیره به مشتریان خود عرضه کرده و شما می‌ توانید با تماس با شماره تلفن 02632811842 درخواست خود را ثبت و مشکل لوازم برقی خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه برطرف نمایید.