نمایندگی تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کرج، مجموعه زانکو سرویس می باشد. خدمات این مجموعه شامل تعمیرات ظرفشویی پاکشوما به تمامی ساکنین در شهرهای کرج و حومه آن ارائه می گردد. از مزیت های دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، ارائه خدمات در محل و بر اساس هزینه های اعلام شده از سوی اتحادیه می باشد. این مجموعه با تکیه بر دانش تکنسین های ماهر، تا حد امکان در تلاش است تا قطعات معیوب ماشین ظرفشویی پاکشوما را تعمیر کند و در صورت نیاز برای تعویض آن ها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کند. در ادامه این مقاله از زانکو سرویس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در مجموعه زانکو سرویس آشنا شویم.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کرج کجاست؟

شرکت پاکشوما، بیش از حدود 40 سال است که با همکاری شرکت های بزرگ و جهانی و همینطور با استفاده از تخصص و تجربه مهندسان کارآزموده، امروزه دارای چند صد واحد فروش در سطح کشور است. ضمن اینکه نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیرات این برند نیز در شهرهای مختلف کشور فعال می باشند.

تولید ماشین های ظرفشویی پاکشوما در سال 1354 آغاز گردید و امروزه به یکی از قابل اعتماد ترین و شناخته شده ترین برندهای ایرانی تبدیل شده است. با اینکه ماشین های ظرفشویی پاکشوما دارای کیفیت بالایی هستند، اما ممکن است به دلایل مختلفی از جمله نوسانات برق، استفاده در بازه زمانی طولانی، خرابی قطعات داخلی و… دچار مشکلاتی شوند.

اما در صورت بروز مشکل نیز جای نگرانی نیست، چراکه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج استفاده کنید. در صورتی که ماشین ظرفشویی پاکشوما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نیز نگذشته باشد، این خدمات به صورت رایگان ارائه می شود. اما در صورتی که تاریخ گارانتی به اتمام رسیده باشد و یا برگه گارانتی گم شده باشد، این خدمات در مجموعه زانکو سرویس با هزینه های اعلام شده از سوی اتحادیه ارائه می گردد.

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در محل با زانکو سرویس

زانکو سرویس، از تعمیرگاه های مجاز ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج است که دارای بیش از یک دهه سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از برندهای مختلف از جمله پاکشوما می باشد. هدف این مجموعه این است که با استفاده از تجربه تکنسین های مجرب و همینطور با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی، مشکل ماشین ظرفشویی پاکشوما شما را در محل برطرف کند.

ارائه خدمات تعمیرماشین ظرفشویی در محل با مزیت های بسیاری همراه است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم:

 • با توجه به اینکه تکنسین های زانکو سرویس در محل حاضر می شوند، نیازی به پرداخت هزینه برای جا به جایی ماشین ظرفشویی تا تعمیرگاه و بازگرداندن آن تا محل، نمی باشد.
 • با توجه به عدم نیاز به جا به جایی ماشین ظرفشویی، در این صورت خطری برای دستگاه شامل آسیب در حین جا به جایی و یا سقوط وجود ندارد.
 • تمامی مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل صورت می گیرد. به این معنی که می توانید از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار باشید.
 • پس از اتمام مراحل تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما، گارانتی تضمین خدمات جهت افزایش اعتماد کاربران نیز به مشتریان تحویل داده می شود.

مشکلات رایج مشاهده شده توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

پاکشوما از برندهای مطرح ایرانی است که از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد. اما در صورت عدم نگهداری صحیح و استفاده نادرست از این دستگاه، ممکن است مشکلاتی برای آن ایجاد گردد.

در نظر داشته باشید که تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما امری تخصصی است و بایستی که توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج شناسایی و برطرف گردد.

در صورتی که هر یک از مشکلات زیر را در ماشین ظرفشویی پاکشوما مشاهده کردید، با تکنسین های نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج تماس بگیرید. تکنسین های مجموعه با دانش به روز خود در این زمینه، دستگاه را عیب یابی و مشکل را برطرف می کنند.

از مشکلات رایج و متداول ماشین ظرفشویی پاکشوما، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پس از اتمام شستشو، ظروف ها بوی بدی می دهند.
 • در حین فرآیند شستشوی ظروف، ماشین ظرفشویی خاموش می شود.
 • دستگاه ظرفشویی، پس از اتمام برنامه شستشو، تخلیه نمی کند.
 • بدنه ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد.
 • پس از تمام شدن برنامه انتخابی، ظرف ها تمیز نیستند و بر روی آن ها لکه وجود دارد.
 • ماشین ظرفشویی پاکشوما، در حین کار سر و صدای زیادی را ایجاد می کند.
 • آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود و یا در هنگام شستشو قطع می شود.
 • پس از زدن دکمه روشن شدن، دستگاه شروع به کار نمی کند.
 • در وسط برنامه شستشو، ظروف ماشین ظرفشویی خاموش و روشن می شود.
 • در پایان ظروف خارج شده به اندازه کافی خشک نیستند.
 • دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کنند.
 • درب ماشین ظرفشویی به خوبی بسته نمی شود.
 • بدنه دستگاه دارای اتصالی است.

هزینه دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

یکی از چالش هایی که در زمان خرابی ماشین ظرفشویی برای افراد ایجاد می شود، هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، در تلاش است تا ضمن ارائه خدمات با کیفیت، هزینه ها را به صورت منصفانه دریافت کند.

به طوری که تمامی هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در این مجموعه، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی شود.

تکنسین های زانکو سرویس پس از حضور در محل اعلام شده از سوی مشتری، عیب یابی را آغاز و مشکل را شناسایی می کنند. در این صورت، مشکل دستگاه مشخص می شود و قطعه معیوب شناسایی می گردد. سپس بر اساس میزان خرابی دستگاه و دستمزد تکنسین، هزینه تعمیر به مشتریان اعلام می شود. در پایان در صورت تمایل مشتری، روند تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما آغاز می گردد.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش پاکشوما در کرج

زانکو سرویس از تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج می باشد. از مزیت های دریافت خدمات از زانکو سرویس موارد زیر است:

 • زانکو سرویس مرکز ارائه خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج می باشد. تعمیرکاران این مجموعه، تمامی دوره های تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را گذرانده اند و بر تمامی نسخه های تولید شده توسط این برند، اشراف کامل دارند. همین موضوع سبب می شود که بتوانند عیب یابی و تعمیر دستگاه پاکشوما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.
 • این مجموعه به منظور سهولت دسترسی مشتریان به خدمات تعمیرات، تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل را برای مشتریان در نظر گرفته است. در هر کجای کرج که هستید، تکنسین های مجموعه در بازه زمانی کوتاهی در محل حاضر می شوند. زمان حضور تکنسین در محل، توسط خود مشتریان مشخص می گردد.
 • هزینه های تعمیرات در این مجموعه بسیار به صرفه است و هیچ هزینه اضافی مازاد بر هزینه اعلام شده از سوی اتحادیه از مشتریان دریافت نمی گردد.
 • برای تعویض قطعات معیوب ماشین ظرفشویی پاکشوما، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می گردد.
 • خدمات ارائه شده در این مجموعه همراه با گارانتی است. به طوری که تا پیش از اتمام گارانتی در صورتی که مشکلی ایجاد شود، به طور رایگان برطرف می شود.

اگر قصد دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را از مجموعه زانکو سرویس دارید، از طریق راه های ارتباطی درج شده در انتهای مقاله با کارشناسان در تماس باشید و پس از دریافت مشاوره رایگان، درخواست خود را برای اعزام تکنسین ثبت کنید.


سوالات متداول

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در نمایندگی زانکو سرویس چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در زانکو سرویس بر اساس نوع خرابی دستگاه و قطعه معیوب متفاوت می باشد. اما با توجه به اینکه تمامی هزینه های این مجموعه بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه است، برای مشتریان به صرفه می باشد.

 • چه زمانی مشتریان باید فاکتور تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما را پرداخت کنند؟

پس از به اتمام رسیدن تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی، در صورتی که مشتریان رضایت داشته باشند، می توانند هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را پرداخت نمایند.

 • آیا در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما، خدمات همراه با گارانتی است؟

بله، تمامی خدماتی که در مجموعه زانکو سرویس ارائه می شود، همراه با گارانتی و ضمانت نامه است. به طوری که اگر در مدت زمان گارانتی، مشکل مشابهی ایجاد شود، تعمیرات مجدد به طور رایگان صورت می گیرد.