اسنوا با تولید لوازم خانگی با کیفیت توانسته است تبدیل به یکی از بهترین تولید کنندگان ایرانی شود و به همین خاطر، تعمیرگاه ها و نمایندگی های مجاز بسیاری در اکثر شهر ها دارد. لوازم خانگی این برند مثل دیگر برند ها ممکن است خراب شوند و این به دلیل بی کیفیت بودن قطعات داخلی دستگاه ها نیست. اگر ساکن شهر سنندج هستید و برای دستگاه برقی اسنوا شما مشکلی پیش آمده است، می توانید از طریق نمایندگی زانکو سرویس که جزء تعمیرگاه های مجاز در این شهر می باشد، اقدام به تعمیر دستگاه نمایید. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی اسنوا در سنندج، دعوت می کنیم در ادامه همراه ما باشید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

 

 

نمایندگی اسنوا در سنندج

معرفی نمایندگی اسنوا در سنندج

آشنایی با مرکز تعمیرات مجاز اسنوا در سنندج برای کسانی که از لوازم خانگی این برند استفاده می کنند، بسیار ضروری است زیرا ممکن است برای تعمیرات دستگاه خود و یا سرویس های دوره ای آن نیاز به خدمات تعمیرات با کیفیت داشته باشند.

در انتخاب مرکز تعمیرات اسنوا در سنندج، به دنبال نمایندگی هایی باشید که به صورت مجاز در این حوزه فعالیت می کنند و مجاز بودن نمایندگی را می توانید از مواردی مثل ارائه گارانتی، حرفه ای و متخصص بودن تعمیرکاران، ارائه خدمات تعمیر در محل و… تشخیص دهید.

زانکو سرویس با داشتن تمام این ویژگی ها، می تواند مرکز نمایندگی انتخابی شما برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا باشد. این شرکت در طول سال ها فعالیت خود توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت، رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورد. شما هم می توانید برای تعمیرات لوازم خانگی برند اسنوا خود، با نمایندگی زانکو سرویس تماس بگیرید و درخواست ارائه خدمات تعمیر در محل داشته باشید.

نمایندگی اسنوا در سنندج

تعمیر یخچال اسنوا در نمایندگی سنندج

برخی از مشکلات یخچال اسنوا جزئی هستند و می توانید خودتان این ایرادات را رفع کنید اما برخی دیگر از مشکلات تنها با تعمیر توسط تکنسین قابل رفع هستند.

از جمله مشکلات رایج در یخچال های اسنوا عبارتند از:

 • خاموش شدن صفحه نمایش که ممکن است به دلیل نوسانات جریان برق یا ایراد در سوئیچ درب باشد.
 • یخ زدن مواد غذایی که می تواند به دلیل معیوب بودن ترموستات یا خراب شدن برد باشد.
 • کار نکردن فن یخچال که عمدتاً به دلیل تجمع گرد و غبار روی فن یا نوسانات برق است.
 • برفک زدن یخچال اسنوا که ناشی از خراب شدن لاستیک دور درب، ایراد از ترموستات و یا باز و بسته کردن مداوم یخچال است.
 • نشت آب از یخچال که احتمالاً به دلیل انسداد لوله تخلیه و یا وجود مشکل در لوله های متصل به یخساز است.
 • بوی بد یخچال که می تواند به دلیل تمیز نکردن دستگاه برای مدت طولانی و بی توجهی به سرویس های دوره ای آن باشد.
 • قطع و وصل شدن برق یخچال که به دلیل نوسانات جریان برق است.
 • یکسره کارکردن دستگاه که شاید به دلیل اختلال در برد اصلی باشد.
 • و…

هر نوع علائم مشکوکی که در یخچال خود مشاهده کردید، بهتر است با تعمیرکاران تماس بگیرید تا بعد از اعزام به محل شما، اقدام به تعمیر اصولی آن کنند.

نمایندگی اسنوا در سنندج

تعمیر کولرگازی اسنوا در نمایندگی زانکو سرویس سنندج

کولر های گازی اسنوا از دو قسمت پنل داخلی و پنل خارجی تشکیل شده اند. پنل خارجی در خارج از ساختمان و پنل داخلی هم در داخل ساختمان قرار می گیرد. وظیفه پنل داخلی، خنک کردن فضای ساختمان می باشد و پنل خارجی هم وظیفه دارد که گرما را از محیط داخلی به بیرون هدایت کند.

وجود مشکل در قطعات مختلف کولر گازی باعث می شود که این دستگاه عملکرد خود را به درستی انجام ندهد. در این صورت نیاز است که با تعمیرکار نمایندگی مجاز در سنندج تماس بگیرید.

برخی از مشکلات رایج در کولرهای گازی اسنوا، به شرح زیر هستند:

 • نشت گاز گولر گازی
 • کثیف شدن فیلتر های کولر گازی
 • خرابی برد الکترونیکی کولر گازی
 • خرابی سنسور ترموستات کولر گازی
 • مشکلات مربوط به تخلیه کولر گازی
 • کثیفی کندانسور کولر گازی
 • خرابی کمپرسور کولر گازی
 • مشکل خازن ها در کولر گازی
 • مشکلات اواپراتور کولر گازی
 • مشکل خارج نشدن هوا از موتور کولر گازی
 • روشن نشدن کولر گازی
 • خنک نکردن کولر گازی
 • کمبود گاز مبرد در کولر گازی
 • نشت آب از پنل داخلی کولر گازی
 • خاموش نشدن کولر گازی
 • نچرخیدن فن کولر گازی

نمایندگی اسنوا در سنندج

تعمیر ماکروفر اسنوا در مرکز مجاز تعمیرات سنندج

ماکروفر های اسنوا دارای سیستم کانوکشن هستند که این سیستم کمک می کند حرارت به صورت یکنواخت در تمامی قسمت های مواد غذایی پخش شود و در نتیجه مواد غذایی سریع تر پخته می شوند.

این دستگاه با وجود داشتن بهترین کیفیت ساخت، در برخی موارد اختلالاتی از خود نشان می دهد از جمله آن ها:

 • روشن نشدن ماکروفر اسنوا که می تواند به دلیل وجود مشکل در پریز برق خانه، اشکال سیم و دوشاخه، فعال بودن قفل امنیتی یا خرابی کلید پاور دستگاه باشد.
 • خاموش شدن ماکروفر اسنوا در حین کار که ممکن است به دلیل ایراد در سوئیچ ها یا خازن های برد دستگاه، خرابی فن موتور، خرابی صفحه کلید (تاچ پد)، خرابی قفل درب یا اتصالی مدار دستگاه باشد.
 • گرم نشدن غذا در ماکروفر اسنوا که به یکی از دلایل خرابی لامپ، خرابی دیود، خرابی سوئیچ درب، خرابی مگنترون، خرابی ترانس های ولتاژ، خازن یا اتصالات داخلی، خرابی برد یا زیاد بودن حجم غذا می باشد.
 • جرقه زدن ماکروفر اسنوا در حین کار که احتمالاً به یکی از دلایل استفاده از ظروف فلزی، ظروف استیل، قرار دادن ظروف شکسته یا لب پریده داخل ماکروفر و اتصال مدار داخلی می باشد.
 • روشن نشدن المنت (گریل) ماکروفر اسنوا که در صورت وجود اشکال در برد دستگاه، اشکال در ترموستات دستگاه یا ایراد در اتصالات داخلی دستگاه رخ می دهد.

برای عیب یابی دقیق ماکروفر اسنوا خود و تعمیر آن، لطفاً با تعمیرکاران زانکو سرویس در سنندج تماس حاصل بفرمایید.

نمایندگی اسنوا در سنندج

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در نمایندگی زانکو سرویس

اگر از ماشین لباسشویی اسنوا استفاده می کنید، حتماً از کیفیت آن راضی هستید اما گاهی اوقات مشکلات جزئی که این دستگاه از خود نشان می دهد، نگران کننده هستند.

برخی مشکلات در ماشین های لباسشویی اسنوا که رایج هم هستند، به شرح زیر می باشند:

 • نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا که در صورت وجود مشکل در مسیر های ورودی یا خروجی آب، استفاده بیش از حد از مواد شوینده، آسیب دیدن لاستیک دور درب دستگاه، خرابی پمپ تخلیه، آسیب دیدگی دیگ شستشو و یا خرابی بلبرینگ و کاسه نمد رخ می دهد.
 • کار نکردن خشک کن لباسشویی اسنوا که به یکی از دلایل خرابی خازن، سوختن سیم ‌های دور تند دستگاه و تنظیمات نادرست برنامه شستشو است.
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی اسنوا که می تواند به یکی از دلایل خرابی سوئیچ، تایمر، مشکل در برد کنترل اصلی، خرابی موتور قفل درب یا زبانه اصلی، آسیب دیدگی میکروسوئیچ و خازن پارازیت ‌گیر باشد.
 • گرم نشدن آب لباسشویی اسنوا که احتمالاً به دلیل خرابی هیتر است.

نمایندگی زانکو سرویس در سنندج، خدمات تعمیرات خود را برای انواع مدل های ماشین لباسشویی اسنوا نیز در نظر گرفته است و شما می توانید با کمک تعمیرکاران این نمایندگی، دستگاه خود را مورد تعمیر اصولی قرار دهید.


اینجا بخوانید: نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در سنندج

نمایندگی اسنوا در سنندج

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در نمایندگی سنندج

احتمالاً شما هم دارای یک ماشین ظرفشویی اسنوا در منزل خود هستید که با مشکل مواجه شده و نمی توانید آن را رفع کنید. این دستگاه در صورت وجود مشکلاتی در عملکرد خود، از طریق نمایش کدخطاهای مختلف، مشکل را اطلاع رسانی می کند.

برخی از خطا های ماشین ظرفشویی اسنوا شامل موارد زیر هستند:

 • کد خطا E1 ماشین ظرفشویی اسنوا : اگر آبگیری در ماشین ظرفشویی اسنوا به خوبی انجام نشود، این خطا را در نمایشگر نشان می دهد. قطع بودن یا کمبود فشار آب باعث خطای E1 می شوند.
 • ارور CL ماشین ظرفشویی اسنوا : اگر قفل کودک ماشین ظرفشویی اسنوا را غیرفعال کرده باشید، دستگاه کد CL را نشان می دهد.
 • خطای LE ماشین ظرفشویی اسنوا : خراب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه می تواند باعث این ارور شود.
 • خطای E6 ماشین ظرفشویی اسنوا : خراب بودن یا سوختن موتور ماشین ظرفشویی اسنوا باعث این خط در دستگاه می شود.

برای تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی اسنوا خود می توانید از نمایندگی زانکو سرویس در سنندج کمک بگیرید. تعمیرکاران بعد از یافتن علت دقیق خطا های دستگاه، شروع به تعمیر آن خواهند کرد.

هزینه مناسب خدمات تعمیر نمایندگی زانکو سرویس برای لوازم خانگی اسنوا

بسیاری از مراکزی که تحت عنوان نمایندگی اسنوا در سنندج فعالیت می کنند، دارای تعرفه بالایی هستند و در مقابل، برخی دیگر از مراکز نیز به دلیل نداشتن تجربه و مهارت و همچنین استفاده از قطعات فیک، هزینه کمی را از مشتریان خود دریافت می کنند.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در زانکو سرویس، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است و هزینه ای نه بیشتر و نه کمتر دریافت نمی شود. همچنین باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که دریافت خدمات تعمیرات از این مرکز باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد چرا که کیفیت خدمات تضمینی است و شما اگر بعد از تعمیرات دستگاه، به درستی از آن نگهداری و مراقبت کنید، تا سال ها برای تعمیرات هزینه پرداخت نخواهید کرد.

ارائه خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش اسنوا در محل شما

وقتی صحبت از تعمیرات لوازم خانگی بزرگی مثل یخچال و تلویزیون می شود، جابجا کردن دستگاه و رساندن آن به تعمیرگاه، مشکل است صرف نظر از اینکه ممکن است دستگاه در طول مسیر دچار آسیب هایی هم شود.

خدمات تعمیر در محل، این مشکل بزرگ را برطرف کرده است و شرکت زانکو سرویس هم در جهت جلب رضایت مشتریان، خدمات خود را به صورت تعمیر در محل ارائه می دهد. با این اوصاف، شما دیگر نیاز نیست که نگرانی از بابت جابجایی دستگاه اسنوا خود داشته باشید و تعمیرکار در محل شما حاضر خواهد شد.

مزیت دیگری که ارائه خدمات تعمیر در محل دارد، امکان تعمیر دستگاه در همان روز است و نیازی به منتظر ماندن برای رسیدن نوبت نیست. شما می توانید پس از تماس با نمایندگی، یک روز و ساعتی را برای اعزام تکنسین مشخص کنید و تعمیرکار طبق هماهنگی های از قبل انجام شده، در محل شما حاضر خواهد شد.

سرویس های دوره ای لوازم خانگی اسنوا

برخی از لوازم خانگی اسنوا مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و… نیازمند سرویس های دوره ای هستند و شما اگر از این لوازم استفاده می کنید، بهتر است حداقل سالی یکبار با کمک تعمیرکار اقدام به سرویس های دوره ای آن ها کنید.

اهمیت سرویس دوره ای لوازم خانگی اسنوا، در به حداقل رساندن مشکلات گسترده آن است و اگر هم دستگاه دارای عیب و ایراد جزئی باشد، سریعاً این مشکل قبل از آنکه بزرگ شود و به دیگر قطعات آسیبی وارد کند، برطرف می شود.

برای انجام سرویس های دوره ای دستگاه های برقی اسنوا خود می توانید از نمایندگی زانکو سرویس، خدمات دریافت کنید.

ارائه ضمانت نامه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در سنندج

خدمات تعمیراتی که از زانکو سرویس دریافت می کنید، شامل ضمانت نامه معتبر می باشد تا از بابت تعمیرات اصولی و با کیفیت دستگاه، اطمینان خاطر داشته باشید. در طی مدت زمات گارانتی هم اگر مشکلی برای لوازم پیش آمد، می توانید به صورت رایگان اقدام به تعمیر دستگاه نمایید.

در پایان

جهت دریافت بهترین و باکیفیت ترین خدمات تعمیر لوازم خانگی اسنوا در سنندج با زانکو سرویس نمایندگی معتبر آن و شماره تلفن 09186513558 تماس حاصل نمایید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *