نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج از مجموعه های فعال، در زمینه سرویس و تعمیرات تخصصی ماکروفر مدیا می باشد. در این مجموعه نیازی به جا به جایی دستگاه تا تعمیرگاه نیست و تکنسین های مجموعه برای عیب یابی و رفع مشکل در محل حاضر می شوند و خدمات تعمیر ماکروفر را به شما عزیزان ارائه می دهند. در هر کجای کرج و حومه که هستید، بدون مشکل با تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. با دریافت خدمات از زانکو سرویس می توانید از مزیت های دریافت خدمات از این مجموعه شامل خدمات رسانی سریع، ارائه خدمات همراه با گارانتی، هزینه های منصفانه و… برخوردار شوید. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری از نحوه دریافت خدمات از زانکو سرویس پرداخته ایم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج

نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج

شرکت مدیا به عنوان یک شرکت بزرگ بین المللی در سال 1968 تاسیس شده است و به عنوان یکی از پنج شرکت برتر و مطرح در جهان، به عنوان تولید کننده لوازم خانگی در حال فعالیت می باشد.

تولیدات این مجموعه در ابعاد وسیع و با استانداردهای جهانی است و توانسته پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان باشد. لوازم خانگی تولید شده توسط برند مدیا از جمله ماکروفر، دارای کیفیت قابل قبولی هستند. به طوری که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشند و قدرت گرمایش فوق العاده بالایی دارند.

اما موضوعی که وجود دارد، این است که ماکروفرهای تولید شده توسط این برند نیز همانند دیگر لوازم برقی، ممکن است در اثر استفاده بیش از حد، استفاده نادرست و یا حتی نوسان برق، دچار مشکلاتی شوند.

در صورت بروز مشکل، می توان با دریافت خدمات از تعمیرگاه های مجاز، دستگاه را تعمیر کرده و مشابه با روز اول از آن استفاده نمود. زانکو سرویس نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج فعال است که آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد.

خدمات منحصر به فرد زانکو سرویس در تعمیر ماکروفر مدیا در کرج

از جمله خدمات زانکو سرویس در تعمیر ماکروفر مدیا در کرج می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر ماکروفر مدیا در محل و بدون نیاز به جا به جایی ماکروفر از منزل تا تعمیرگاه
 • تعمیر و یا تعویض قطعات ماکروفر با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات ماکروفر مدیا همراه با گارانتی
 • سرعت خدمات رسانی بالا و پوشش تمامی مناطق کرج و حومه
 • برخورداری از کادری متخصص و تعمیرکاران مجرب
 • دریافت هزینه های به صرفه برای تعمیر ماکروفر مدیا

بررسی مشکلات متداول ماکروفر مدیا در زانکو سرویس

در زانکو سرویس برخی مشکلات ثبت شده برای ماکروفر مدیا رایج و پرتکرار است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این قسمت به دلایل بروز این مشکلات بپردازیم.

 • بررسی علت روشن نشدن ماکروفر مدیا

در بسیاری از موارد، کاربران متوجه روشن نشدن ماکروفر مدیا می شوند. در این صورت ممکن است مشکل به دلیل خرابی پریز و یا قطع جریان برق باشد.

در برخی موارد نیز این مشکل به دلیل بروز خرابی در برخی قطعات شامل فیوزها، برد، لامپ اشعه، سیم کشی داخل دستگاه، ترموستات، کلیدهای درب، ترانسفورماتور و… ایجاد می گردد. خرابی در هر یک از قطعات نامبرده منجر به بروز خرابی در ماکروفر مدیا می شود.

توصیه می کنیم در صورت بروز این مشکل از باز کردن ماکروفر اجتناب کنید، چراکه باز کردن ماکروفر خاموش به دلیل ذخیره الکتریسته با ولتاژ بالا در قطعات داخلی آن بسیار خطرناک است.

 • دلیل گرم نشدن غذا در داخل ماکروفر مدیا

اگر ماکروفر مدیا غذا را گرم نمی کند، به طوری که سینی ماکروفر می چرخد، لامپ ماکروفر روشن می شود، اما در پایان غذا گرم نمی شود، ابتدا از انتخاب درست برنامه پیش فرض اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که با انتخاب برنامه درست، مشکل حل نشود، لازم است تکنسین های مجرب و متخصص زانکو سرویس برخی قطعات دستگاه شامل ترانسفورماتور افزاینده، مگنترون، دیودها، خازن و … را مورد بررسی قرار دهند.

 • جرقه زدن ماکروفر مدیا

در صورتی که ماکروفر شما جرقه می زند، نباید از آن استفاده کنید. چراکه احتمال آسیب دیدن دیگر قطعات داخلی ماکروفر نیز وجود دارد.

توجه داشته باشید که اگر از ظرف فلزی در داخل ماکروفر استفاده کنید، دستگاه جرقه می زند و مشکلات پر هزینه ای را برای ماکروفر مدیا ایجاد می کند. بهترین راهکار برای جلوگیری از بروز این مشکل، تمیز نگه داشتن داخل ماکروفر است.

در برخی موارد نیز عیب یابی و رفع این مشکل، نیاز به بررسی های تخصصی دارد و باید برخی قطعات ماکروفر شامل فیلتر اشعه، لامپ اشعه، مگنترون ماکروفر مدیا، بدنه داخلی ماکروفر و… مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت بروز سوختگی و رنگ پریدگی داخل ماکروفر نیز این مشکل ایجاد می گردد.

 • بررسی دلیل نچرخیدن ماکروفر در نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج

گاهی دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر، تنظیم نبودن سینی ماکروفر است. گاهی نیز باقی ماندن پسماندهای غذا در قسمت زیرین ریل، منجر به نچرخیدن سینی ماکروفر می شود.

در غیر اینصورت، مشکل به یکی از موارد خرابی ریل چرخشی، خرابی اتصال دهنده شفت، از کار افتادن موتور گردان، خرابی برد ماکروفر مدیا و… وابسته است.

چه زمانی باید به نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج مراجعه کرد؟

در صورتی که عملکرد ماکروفر مدیا مختل شده است و یکی از موارد زیر را مشاهده کردید، بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ تر و همینطور ایجاد هزینه های بیشتر، سریعا از تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج، مشاوره دریافت کنید.

 • ماکروفر مدیا به صورت ناگهانی خاموش شده است.
 • غذا در داخل ماکروفر مدیا گرم نمی شود.
 • ماکروفر مدیا دارای صدای زیادی است.
 • از ماکروفر مدیا بوی سوختگی می آید.
 • ماکروفر مدیا در هنگام کار جرقه می زند.
 • از ماکروفر مدیا بوی سوختگی می آید.
 • از دستگاه دود خارج می شود.
 • درب ماکروفر مدیا به خوبی بسته نمی شود.
 • دکمه های ماکروفر مدیا از کار افتاده است.
 • ماکروفر مدیا روشن نمی شود.
 • سینی گردان ماکروفر مدیا از کار افتاده است.
 • شیشه ماکروفر مدیا شکسته است.
 • المنت گریل ماکروفر مدیا کار نمی کند.

ثبت درخواست خدمات از نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج

اگر می خواهید از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در زانکو سرویس استفاده کنید، یا باید با شماره های درج شده در انتهای این مقاله با تکنسین های مجموعه تماس بگیرید و یا فرم درج شده در وبسایت زانکو سرویس را تکمیل نمایید.

پس از تماس مشتریان و ثبت درخواست، مشکل ماکروفر بررسی شده و به تکنسین مربوطه ارجاع داده می شود. پس از هماهنگی های لازم با مشتری، تکنسین در زمان و تاریخ اعلام شده در محل حاضر می شود. در نهایت نیز پس از اتمام تعمیرات تخصصی ماکروفر، محصول تست شده و سالم و همراه با ضمانت نامه به مشتری تحویل داده می شود.

ویژگی های دریافت خدمات از زانکو سرویس

از مهم ترین دلایل انتخاب زانکو سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج مواردی است که در ادامه به آن ها پرداخته ایم.

 • تعمیرات مایکروفر شما در محل

تعمیرات ماکروفر مدیا شما در محل انجام می شود. اینگونه دیگر نیازی به حمل و نقل ماکروفر مدیا برای تعمیر تا تعمیرگاه زانکو سرویس نخواهد بود. در این صورت احتمال آسیب دیدن دستگاه در مسیر تعمیرگاه از بین می رود. اینگونه سرویس کار در بازه زمانی کوتاه در تاریخ و ساعت اعلام شده در محل حاضر می شوند و تعمیر ماکروفر شما را انجام می دهند.

 • گارانتی سرویس و تعمیرات

خدمات زانکو سرویس همراه با گارانتی است. به طوری که اگر مجدد خرابی ماکروفر شما از نوع همان مشکل قبلی باشد، به صورت رایگان برطرف می گردد.

 • تعیین زمان خدمات توسط شما

تاریخ و ساعت اعزام تکنسین زانکو سرویس به محل، توسط مشتری تعیین می شود. به طوری که تعمیرکار در تاریخ و ساعت اعلام شده توسط مشتری، جهت عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات معیوب دستگاه و تست و تحویل به مشتری در محل حاضر می گردد.

 • تعمیر در سریع ترین زمان

خدمات رسانی در زانکو سرویس با سرعت بالایی صورت می گیرد. به طوری که در هر کجای کرج و حومه آن که ساکن هستید، تعمیرکاران در بازه زمانی کوتاهی در محل حاضر می شوند.

 • استفاده از قطعات اورجینال برند مدیا

در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، تکنسین های مجموعه از قطعات اصلی و اورجینال این برند، استفاده می کنند. اینگونه پس از تحویل دستگاه، بدون مشکل و همانند روز اول کار می کند.

برای دریافت خدمات از تکنسین های زانکو سرویس با شماره 02632811842 تماس حاصل نمایید.


سوالات متداول

آیا تکنسین های اعزام شده به محل جهت تعمیر ماکروفر مدیا، از متخصصین این برند می باشند؟

بله، تکنسین های زانکو سرویس دارای تجربه بالایی در تعمیرات ماکروفر مدیا هستند. تعمیرکاران مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص خود، تجربه بالا، دوره های آموزشی که گذرانده اند، به راحتی می توانند تعمیر ماکروفر مدیا شما را انجام دهند.

هزینه تعمیر ماکروفر مدیا در نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در کرج چقدر است ؟

تکنسین های مجموعه قبل از اعلام هزینه، ابتدا دستگاه ماکروفر شما را به طور کامل بررسی می کنند. هزینه تعمیر دستگاه بر اساس هزینه قطعه معیوب و همینطور دستمزد تکنسین اعلام شده از سوی اتحادیه مشخص می گردد.

آیا تکنسین زانکو سرویس قبل از مراجعه به محل، با نمایندگی هماهنگ می کند؟

بله، تکنسین زانکو سرویس قبل از مراجعه به محل، با مشتری هماهنگ می کند و در تاریخ و ساعت اعلام شده از سوی مشتری در محل حاضر می گردد.