مراکز بسیاری در سنندج هستند که خدمات تعمیرات لوازم خانگی ویرپول را ارائه می دهند اما آیا تمام این نمایندگی ها از تعمیرکاران متخصص نمایندگی این برند تشکیل شده اند؟ آیا خدمات تعمیر در محل ارائه می کنند؟ آیا خدمات تعمیرات خود را گارانتی می کنند؟ شما در انتخاب نمایندگی ویرپول در سنندج لازم است به این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید با خیالی آسوده، تعمیر دستگاه برقی خود را به یک تکنسین حرفه ای و مجرب بسپارید. برای آشنایی با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در سنندج، لطفاً در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

نمایندگی ویرپول در سنندج

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در سنندج

خدمات تعمیرات لوازم خانگی ویرپول شامل خدمات برای دستگاه هایی مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، کولرگازی و… است. امکان خرابی هر یک از این دستگاه های برند ویرپول مانند دیگر برند ها وجود دارد و نیازمند بررسی های تخصصی توسط تکنسین باتجربه است.

اگر به دنبال مرکز تعمیرات مجاز ویرپول در سنندج می گردید، نمایندگی زانکو سرویس که تشکیل شده از تیم تعمیرات حرفه ای و مجرب است، در خدمت شما می باشد. تعمیرکاران این نمایندگی، تخصص لازم را در تعمیرات لوازم برقی برند ویرپول دارند و هر نوع عیب و ایراد آن را در زمانی سریع شناسایی می کنند.

نمایندگی زانکو سرویس در سنندج، خدمات تعمیرات خود را برای یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و مایکروویو ارائه می کند. هر کدام از دستگاه های شما که دچار ایراد و آسیب دیدگی شده اند، می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص همان دستگاه را به منزل شما اعزام نماید.

قطعات اورجینال در نمایندگی ویرپول برای تعویض و تعمیر لوازم خانگی

استفاده از قطعات فیک و تقلبی در تعویض و تعمیر لوازم خانگی ویرپول، باعث نگرانی مصرف کنندگان لوازم برقی این برند می شود زیرا قطعات فیک نه تنها طول عمر پایینی دارند، بلکه کارکرد دستگاه را ضعیف می کنند و ممکن است باعث آسیب رسانی به دیگر قطعات دستگاه هم شوند.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای تعمیرات لوازم خانگی ویرپول خود به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. قطعات اصلی برند ویرپول به صورت قانونی به دست نمایندگی زانکو سرویس می رسد و قطعات میعوب دستگاه شما با این قطعات اصل و اورجینال تعویض خواهند شد.

تعمیر لباسشویی در سنندج

تعمیر لباسشویی ویرپول در نمایندگی زانکو سرویس سنندج

وظیفه ماشین لباسشویی، شستن لباس ها و خشک کردن آن هاست. ماشین لباسشویی ویرپول یکی از بهترین مارک ها در بازار ایران و حتی در بازار کشور های دیگر است که کارایی و طول عمر بالایی دارد. اما متأسفانه بسیاری از افراد به نکات نگهداری و استفاده اصولی از ماشین لباسشویی بی توجه هستند و عدم رعایت این نکات، باعث مشکلاتی در دستگاه می شود.

در ادامه، به برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی ویرپول می پردازیم:

 • عدم تخلیه آب لباسشویی ویرپول: ممکن است ماشین لباسشویی ویرپول شما، عمل تخلیه آب را انجام ندهد و در مرحله خشک کردن لباس ها نیز با مشکل مواجه شود. علت این ایراد شاید در پیچ خوردگی و گرفتگی لوله های تخلیه باشد و یا اینکه امکان دارد لباس کوچکی مثل جوراب در مسیر تخلیه قرار گرفته باشد.
 • لرزش زیاد لباسشویی: لرزیدن بیش از حد ماشین لباسشویی ویرپول عادی نیست و باید رفع شود. اصلی ترین علت این مشکل، تراز نبودن دستگاه است و یا امکان دارد لباس بیش از اندازه داخل لباسشویی ریخته باشید.
 • برق داشتن بدنه لباسشویی ویرپول: اگر بدنه ماشین لباسشویی ویرپول شما برق دارد، علت آن احتمالاً در سوختگی یا فرسودگی هیتر یا المنت می باشد. همچنین ممکن است در اثر اتصال نادرست سیم ارت نیز این مشکل ایجاد شود.
 • عدم آبگیری لباسشویی ویرپول: از دیگر مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ویرپول، عدم آبگیری اصولی آن است. اصلی ترین علت این مشکل، وجود ایراد در شیر برقی دستگاه است اما علت های دیگری هم دارد مثل معیوب شدن تایمر و برد الکترونیکی دستگاه یا بسته بودن شیر آب.

اینجا بخوانید: تعمیر لباسشویی در سنندج

تعمیر ظرفشویی در سنندج

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در زانکو سرویس سنندج

از ماشین ظرفشویی استفاده زیادی می شود و این دستگاه کاربردی می تواند در سریع ترین زمان، ظروف زیادی را شسته و خشک شده تحویل دهد. خراب شدن ماشین ظرفشویی ویرپول در نتیجه استفاده غیر اصولی و یا آسیب دیدگی قطعات داخلی آن، امری عادی است و می توان دستگاه را تعمیر کرد.

اگر ماشین ظرفشویی ویرپول شما هم دچار مشکلی است، هرگز خودتان دست به تعمیر آن نزنید و از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید. تعمیرکاران حاضر در نمایندگی زانکو سرویس سنندج، می توانند ماشین ظرفشویی شما را در منزل خودتان تعمیر کنند بدون آنکه نیازی به مراجعه به تعمیرگاه باشد.

برخی از رایج ترین مشکلات در ماشین ظرفشویی ویرپول عبارتند از:

 • عدم خشک کردن ظروف ماشین ظرفشویی ویرپول: مشکل خشک نکردن ظروف توسط ماشین ظرفشویی ویرپول می تواند دلایل زیادی داشته باشد از جمله آنکه المنت حرارتی خراب شده است یا فن تهویه آسیب دیده است.
 • کثیف شستن ظروف ماشین ظرفشویی ویرپول: عدم شستشوی تمیز ظروف در ماشین ظرفشویی ویرپول احتمال دارد به دلیل آسیب دیدگی دهانه سوپاپ آب باشد. در این صورت، سوپاپ ها نیاز به تعمیرات و یا تعویض دارند.
 • صدا های غیرعادی ماشین ظرفشویی ویرپول: مشکل ایجاد سر و صدای زیاد در ماشین ظرفشویی ویرپول به دلیل وجود ایراد در پمپ آبکشی دستگاه است. البته ممکن است ماشین ظرفشویی به دلیل کثیفی هم این صداها را تولید کند و باید توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد.
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی ویرپول: یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ویرپول، روشن نشدن آن است. علت این مشکل را ابتدا باید در پریز برق جستجو کرد اما اگر اختلالی در این بخش وجود نداشت، احتمالاً یکی از قطعات داخلی دستگاه آسیب دیده اند و تکنسین باید بررسی کند.

تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر یخچال ویرپول در زانکو سرویس سنندج

یخچال، ضروری ترین وسیله در هر خانه ای است و خراب شدن آن حتی برای یک روز، دردسر های زیادی به دنبال خواهد داشت. ممکن است یخچال ویرپول شما هم در طول سال ها استفاده، دچار نقصی شده باشد و به تعمیرات نیاز پیدا کند. در چنین شرایطی که حمل کردن یخچال به تعمیرگاه سخت و پر هزینه است، می توانید از خدمات تعمیر در محل زانکو سرویس بهره مند شوید.

از جمله مشکلات یخچال ویرپول که تعمیرکاران زانکو سرویس سنندج قادر به تعمیر آن ها هستند، عبارتند از:

 • نشتی آب یخچال ویرپول
 • خنک نکردن یخچال ویرپول
 • کار نکردن یخ ساز یخچال
 • کار نکردن آب سردکن یخچال
 • دائم کار کردن یخچال ویرپول
 • تولید صدا های غیرعادی یخچال ویرپول
 • بوی بد داخل یخچال ویرپول
 • و…

خدمات تعمیرات یخچال ویرپول شامل خدماتی به شرح تعمیر یا تعویض قطعات یخچال مثل برد، فن، یخساز، لاستیک دور یخچال می باشد. یخچال ویرپول شما هر مشکلی که دارد، می توانید با نمایندگی زانکو سرویس تماس بگیرید تا تعمیرکار این دستگاه را به منزل شما اعزام نماید.

تعمیر کولر گازی در سنندج

تعمیر کولرگازی ویرپول در زانکو سرویس سنندج

کولرگازی ویرپول هم استفاده کنندگان زیادی در ایران دارد زیرا کالای با کیفیتی است و کیفیت خود را به مشتریان خود ثابت کرده است. البته این دستگاه نیز امکان آسیب دیدگی دارد که تمام آسیب های آن توسط تعمیرکار قابل برطرف شدن هستند.

اگر شما هم از کولرگازی ویرپول استفاده می کنید اما دستگاه شما برخی مشکلات را نشان می دهد، لطفاً برای تعمیرات آن از نمایندگی مجاز کمک بگیرید. مرکز تعمیرات مجاز زانکو سرویس در سنندج، برای تعمیرات کولرگازی ویرپول، در خدمت شماست.

یکسری از مشکلات متداول در کولرگازی ویرپول به شرح زیر هستند:

 • کولرگازی باد گرم می زند.
 • چکه کردن آب از کولرگازی ویرپول
 • سر و صدای زیاد کولر گازی ویرپول
 • خاموش شدن خودکار کولر گازی ویرپول
 • وجود برفک روی لوله ها کولر گازی ویرپول
 • کولر گازی ویرپول روشن نمی شود
 • کولر گازی ویرپول مداوم کار می کند

تعمیر ماکروفر در سنندج

تعمیرات ماکروویو ویرپول در نمایندگی زانکو سرویس

خدمات تعمیرات ماکروویو در نمایندگی زانکو سرویس فقط محدود به برند های ال جی، سامسونگ، بوش و… نیست و برای این دستگاه از برند ویرپول نیز خدمات ارائه می دهد. شما می توانید ماکروویو ویرپول خود را توسط تعمیرکاران این نمایندگی تعمیر کنید و از آنجایی که خدمات خود را به صورت در محل ارائه می دهد، لزومی ندارد که به تعمیرگاه مراجعه حضوری داشته باشید.

برخی از رایج ترین مشکلات ماکروویو ویرپول، عبارتند از:

 • چراغ مایکروویو ویرپول کار نمی کند.
 • سینی دستگاه به خوبی نمی چرخد.
 • غذا در ماکروویو ویرپول گرم نمی شود.
 • درب مایکروویو ویرپول به درستی بسته نمی شود.
 • دستگاه بوی نا خوشایند دارد.
 • مایکرویوو ویرپول روشن نمی شود.
 • پس از اتمام کار مایکروویو ویرپول، درب دستگاه باز نمی شود.
 • صفحه لمسی مایکروویو ویرپول کار نمی کند.

سرویس دوره ای لوازم خانگی ویرپول

اگر لوازم خانگی ویرپول شما تا به حال مشکلی نداشته اند، به این معنا نیست که دستگاه کاملاً سالم است زیرا ممکن است یک مشکل جزئی در دستگاه وجود داشته باشد که شما از آن غافل باشید. به همین خاطر توصیه می شود که لوازم خانگی برقی منزل خود را هر شش ماه یکبار سرویس کنید تا مطمئن شوید دستگاه ها سالم هستند.

اگر نیاز به خدمات سرویس دوره ای لوازم خانگی ویرپول دارید، تیم متخصص زانکو سرویس می توانند به شما کمک کنند. جهت دریافت خدمات، لطفاً با شماره تلفن 02632811842 تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در نمایندگی زانکو سرویس

هزینه تعمیرات لوازم حانگی ویرپول بر اساس اینکه میزان آسیب دیدگی دستگاه چقدر است و چه مدت زمانی صرف تعمیر آن می شود، تعیین می گردد. همچنین امکان دارد مشکل دستگاه ویرپول شما جزئی بوده و با یک سرویس ساده، رفع شود اما این احتمال را هم در نظر بگیرید که امکان معیوب شدن قطعات داخلی دستگاه شما وجود دارد و فقط با تعویض آن ها می توان مشکل دستگاه را برطرف نمود. در این وضعیت، هزینه تعمیرات نیز بالاتر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به هزینه تعمیرات لوازم خانگی ویرپول، می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712