نمایندگی تعمیرات ال جی در رشتحتماً برای همه ما حداقل یکبار مسأله خرابی وسایل برقی پیش آمده است و در این زمان این دغدغه را داریم که یک تعمیرکار حرفه‌ای وظیفه عیب‌یابی و تعمیر وسیله معیوب را بر عهده بگیرد تا بدون اینکه آسیب بیشتری به دستگاه وارد گردد بتواند تعمیرات را به صورت استاندارد و حرفه‌ای انجام دهد. نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت شرکت زانکو آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان جهت تعمیر انواع وسایل برقی برند ال جی می‌باشد.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

بهترین مرکزی که شما می‌توانید تعمیرات و عیب‌یابی وسایل برقی ال جی خود را به آن‌ها بسپارید مراکزی هستند که خدمات زیر را برای مشتریان ارائه می‌کنند:

 تعمیر وسیله برقی در خانه مشتری

نمایندگی تعمیر ال جی با هدف افزایش سرعت کار، ارائه خدمات بیشتر در طول روز به تعداد زیادی از مشتریان و همچنین برای جلوگیری از آسیب وارد شدن به وسیله معیوب در حین جابجایی، خدمات در منزل را ارائه می‌کند که عبارتنداز:

ارائه ضمانت‌نامه تعمیرات

شما تا زمانی که مطمئن نشدید تعمیرکار خدمات خود را تضمین می‌کند، نباید تعمیرات وسیله برقی خود را به دست او بسپارید. نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت در راستای جلب اعتماد مشتریان، کارشناسان و تکنسین‌ها‌ی حاضر در نمایندگی را موظف کرده است که گارانتی تعمیرات را با اعتبار طولانی به مشتریان عزیز تحویل دهند.

تعمیرات تخصصی در نمایندگی

توجه داشته باشید اگر یک تعمیرکار‌ که از نظر علمی و عملی حرفه‌ای است وظیفه عیب‌یابی و تعمیرات را برعهده بگیرد، این مسأله تماماً به نفع شما بوده و مشکل وسیله به صورت ریشه‌ای حل خواهد شد. چنین شرایطی را در نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت تجربه خواهید کرد. کلیه تکنسین‌های ما متخصص هستند. همچنین ما دوره‌های آموزشی را در زمان‌های مشخص برای آن‌ها در نظر می‌گیریم.

استفاده از قطعات فابریک برای جایگزین کردن با قطعات سوخته

 برخی از خرابی‌هایی که در وسایل برقی بروز می‌کنند به دلیل آسیب به قطعات داخل دستگاه بوده و در نتیجه تا وقتی این قطعه تعمیر یا تعویض نشود، وسیله برقی به کار نمی‌افتد. تعمیرکاران ما موظف هستند تمام تلاش خود را بکنند تا قطعه اصلی بر روی دستگاه باقی بماند اما گاهی اوقات آسیبی که به قطعه وارد شده باعث از دست رفتن عمر مفید آن گشته و حتی اگر تعمیرات انجام شود مشتری هزینه بیهوده را هدر داده و دوباره وسیله از کار می‌افتد. به همین دلیل است که این قطعه فابریک را با آن جایگزین خواهیم کرد.

محاسبه هزینه‌ها به صورت قانونی

تنها در نمایندگی‌های معتبر همانند نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت است که شما می‌توانید مطمئن شوید هزینه‌ها طبق نرخ اتحادیه محاسبه می‌شوند در غیر این صورت ممکن است تعمیرکار به دلخواه خود مبلغی را تعیین کرده و در این میان شما ضرر خواهید کرد.تعمیر لباسشویی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

در صورتی که ساکن رشت هستید و از ماشین لباسشویی ال جی استفاده می‌کنید، می‌توانید برای نصب، راه‌اندازی و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. از آنجایی که جابجا کردن ماشین لباسشویی واقعاً دشوار است به همین دلیل ما تکنسین‌ها را دقیقاً در تاریخ مشخص شده توسط مشتری به منزل او اعزام می‌کنیم. در این صورت شما در همان روز می‌توانید شاهد عیب‌یابی و تعمیر وسیله برقی خود باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در رشت

 نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

حضور ماشین ظرفشویی در خانه‌هایی که خانم‌ها مشغول کار هستند واقعاً یک وسیله ارزشمند به حساب می‌آید. چون فرآیند شستشوی ظرف‌ها را به دستگاه سپرده و می‌توانند به سایر امور خانه بپردازند. اما اگر ماشین ظرفشویی از کار بیفتد، قطعاً کمی مدیریت خانه برای چنین خانم‌های سخت می‌شود. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز ساکن در رشت است که از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده می‌کنید. زمانی که علائم خرابی را مشاهده کردید و دستگاه از کار افتاد، با ما تماس بگیرید. باید گزارش کامل و جامع از اتفاقی که برای دستگاه افتاده در اختیار کارشناسان قرار دهید. گاهی اوقات یک اشتباه ساده باعث از کار افتادن وسیله شده است. در این صورت ما بدون اینکه هزینه‌ای از شما دریافت کنیم به صورت مشاوره تلفنی و یا آنلاین فرآیند تعمیرات را به عهده خود شما می‌گذاریم تا دستگاه را به کار بیندازید.

تعمیر یخچال در رشت

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر ال جی در رشت

یخچال و فریزر مهمترین وسایل برقی در هر خانه به حساب می‌آیند. اگر این دو خراب شوند به خصوص اگر این اتفاق در فصل تابستان بیفتد در عرض چند ساعت حجم عمده از مواد غذایی خراب خواهد شد. بنابراین افراد به دنبال این هستند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک تعمیرکار پیدا کنند تا در منزل او بتواند عیب‌یابی و تعمیرات را انجام داده و بتوانند دوباره یخچال را به کار بیندازند. نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر ال جی در رشت به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان خواهد بود. دقیقاً در زمانی که شما تعیین کنید کارشناسان به منزل شما می‌آیند، تعمیرات را انجام داده و در نهایت به شما ضمانت‌نامه تعمیرات تحویل می‌دهند.

تعمیر مایکروفر در رشتنمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در رشت

درست است که مایکروفر وسیله کوچکی است و جابجا کردن آن دردسر چندانی ندارد ولی به هر حال مجبور هستید چند ساعت در ترافیک‌های شهری باشید و حتی یک روز کاری خود را هدر بدهید. اما در صورتی که اگر با نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در رشت تماس بگیرید تمام این مشکلات حل می‌شود. مشتریان عزیز ساکن در رشت که از برند ال جی استفاده می‌کنند، در هر زمان که بخواهند می‌توانند شاهد تعمیرات و عیب‌یابی مایکروفر ال جی در منزل خود باشند. تنها کاری که شما باید انجام دهید، ارائه گزارش به کارشناسان ما است. از این پس مسئولیت کار با ما خواهد بود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در رشت

یکی از بدترین اتفاقاتی که در فصل تابستان می‌تواند رخ بدهد خراب شدن وسایل خنک‌کننده به خصوص در مناطقی است که هوا شرجی می‌شود. برای مثال افرادی که در رشت زندگی می‌کنند در تیر ماه و مرداد از گرمای بیش از اندازه هوا گلایه دارند. اگر کولر در این شرایط خراب شود اوضاع غیر قابل تحمل خواهد شد. برای مشتریان ساکن در رشت که از کولر گازی ال جی استفاده می‌کنند نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در رشت خدمات در منزل را در نظر گرفته است تا بدون اینکه نیاز باشد کولر را باز کرده و به محل تعمیر ببرند شاهد عیب‌یابی و تعمیرات آن در منزل باشند. برای استفاده از خدمات نمایندگی ال جی شرکت زانکو در تمامی نفاط شهر رشت با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814