یکی دیگر از خدمات بسیار تخصصی بهترین نمایندگی تعمیرات پاکشوما در کرج، ارائه خدمات تعمیر و نصب انواع لوازم خانگی پاکشوما در میدان کرج است. این مجموعه تحت عنوان نمایندگی تعمیرات پاکشوما در میدان کرج، تمامی خدمات نصب، عیب‌ یابی، تعمیر و سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی پاکشوما را با بهره‌ مندی از تیم تعمیراتی بسیار ماهر و و با تجربه به‌ طور کاملاً تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد.

لوازم خانگی پاکشوما، تولید یک برند ایرانی در داخل کشور هستند که این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۵۴ آغاز نموده و انواع لوازم خانگی را در کیفیت های بسیار مناسب به بازار داخلی عرضه می‌ کند. این لوازم نیز همانند سایر وسایل برقی، پس‌ از مدتی استفاده و به‌ دلیل عملکرد مداوم قطعات، نیاز به تعمیر و سرویس‌ های دوره‌ ای خواهند داشت. عزیزانی که در میدان کرج و و محله‌ های اطراف آن ساکن بوده و قصد تعمیر لوازم خانگی پاکشوما را دارند، می‌ توانند با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در میدان کرج تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در میدان کرج

تعمیر تخصصی و حرفه‌ ای انواع لوازم خانگی، عاملی بسیار مؤثر در افزایش طول عمر لوازم و همچنین کیفیت استفاده از آن‌ ها است. تمامی تکنسین‌ ها و تعمیرکاران مشغول به فعالیت در مجموعه زانکو سرویس، در زمینه تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی، آموزش‌ ها و مهارت‌ های لازم را پشت‌ سر گذاشته و دارای تسلط کامل بر عیب‌ یابی و تعمیر قطعات هستند. اولویت اصلی تکنسین‌ های ما، در تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از قطعات فابریک و متناسب با مدل دستگاه استفاده می‌ نمایند. همچنین این تکنسین‌ ها جهت ارائه خدمات خود به طور کاملاً حرفه‌ ای، از تجهیزات و ابزارآلات بسیار مجهز و به‌ روز استفاده نموده و از جمله تخصص‌ های آن‌ ها می‌ توان به چند مورد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر و سرویس انواع یخچال فریزر پاکشوما در میدان کرج
 • تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی پاکشوما در میدان کرج
 • تعمیر و سرویس انواع ماشین ظرفشویی پاکشوما در میدان کرج
 • تعمیر و سرویس انواع مایکروفر پاکشوما در میدان کرج
 • تعمیر و سرویس انواع کولر گازی پاکشوما در میدان کرج

نمایندگی تعمیر پاکشوما در کرج

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات پاکشوما در میدان کرج

از جمله مهم‌ ترین مزایای بهره‌مندی از خدمات تعمیراتی نمایندگی پاکشوما در میدان کرج، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات
 • تعمیر انواع لوازم خانگی در محل
 • اعزام تکنسین به محل در کوتاه‌ ترین زمان
 • دارای تکنسین‌ ها و تعمیرکاران ماهر و آموزش‌ دیده
 • تعیین زمان ارائه خدمات توسط مشتری
 • پشتیبانی مشتریان حتی در روز های تعطیل
 • ارائه فاکتور خدمات و گارانتی قطعه به مشتری
 • استفاده از قطعات اورجینال متناسب با مدل دستگاه
 • دریافت هزینه منصفانه براساس نرخ اتحادیه

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در میدان کرج

مشتریان عزیزی که قصد بهره‌مندی از خدمات تعمیراتی نمایندگی پاکشوما در میدان کرج را دارند، می‌ توانند با شماره‌ های ثبت‌ شده در سایت اصلی این مجموعه تماس حاصل کرده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین توسط کارشناسان ما ثبت نمایند. پس‌ از ثبت درخواست نیز تکنسین در کوتاه‌ ترین زمان در محل مورد نظر حضور یافته و بدون اتلاف وقت شروع به عیب‌ یابی و تعمیر وسیله می‌ نماید. در حین تعمیر نیز تمامی راهنمایی های لازم را برای افزایش طول عمر لوازم برقی و استفاده صحیح از آن‌ ها به مشتریان ارائه داده و در آخر نیز دستگاه را برای بررسی سلامت تست می‌ نماید. تکنسین های ما پس‌ از پایان کار، فاکتور کتبی خدمات را به مشتریان ارائه داده و در صورت استفاده از قطعه نیز، ضمانت‌نامه آن را به مشتریان تحویل می‌ دهند. همچنین شما عزیزان می‌ توانید درخواست تکنسین را به دو صورت تلفنی و آنلاین ثبت نموده و علاوه‌ بر آن نظرات خود را در رابطه با رضایت از عملکرد تکنسین‌ ها به نمایندگی گزارش دهید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی پاکشوما

فاکتور های متعددی بر هزینه تعمیر لوازم خانگی پاکشوما تأثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به نوع وسیله برقی، گستردگی آسیب دستگاه، کارایی قطعه معیوب شده، استفاده از قطعات فابریک، اعتبار شرکت تعمیراتی، تخصص تکنسین، انجام سرویس‌ های دوره‌ ای و غیره اشاره نمود.

در پایان

شراکت زانکو سرویس در استان البرز، تحت عنوان نمایندگی تعمیرات پاکشوما در میدان کرج، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید برای انجام سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی پاکشوما خود، با این نمایندگی تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایید.