شرکت زانکو سرویس در استان البرز، دارای نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج است. این مجموعه تحت عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج، تمامی خدمات نصب، سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر لوازم خانگی قدیمی و جدید سامسونگ را به طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. همان‌ طور که مطلع هستید، لوازم خانگی در برند سامسونگ، تولید یک کمپانی چند ملیتی در کره جنوبی هستند و به‌ دلیل استفاده از تجهیزات و فناوری‌ های بسیار پیشرفته در ساخت آن‌ ها، یکی از لوازم خانگی بسیار محبوب و پر فروش در بازار داخلی می‌ باشند. لوازم خانگی سامسونگ نیز همانند سایر لوازم خانگی در برند های داخلی و خارجی، پس‌ از مدتی استفاده و در اثر نوسانات برق ساختمانی، نصب غیر اصولی و غیره نیاز به تعمیر و سرویس دوره‌ ای خواهند داشت.

تعمیرکاران شرکت زانکو سرویس به‌ طور کاملاً تخصصی لوازم برقی سامسونگ را تعمیر کرده و شما عزیزان می‌ توانید جهت درخواست تکنسین، با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج؟

منطقه باغستان، در شمال غربی شهر کرج قرار داشته و از جمله مهم‌ ترین مناطق استان البرز شناخته می‌ شود. نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج، خدمات خود را به‌ طور گسترده علاوه‌ بر این منطقه، در مناطق همجوار نیز همچون صوفی آباد و شاهین ویلا ویلا به مشتریان ارائه می‌ دهد و آماده پاسخ‌ گویی و پشتیبانی همه‌ جانبه مشتریان می‌ باشد. همچنین این مجموعه دارای تیم تعمیراتی و تکنیسین‌ های بسیار مجرب و ماهر در تعمیر انواع لوازم خانگی قدیمی و جدید در برند های داخلی و خارجی است و تعمیرکاران این مجموعه تمامی آموزش‌ ها و دوره‌ های لازم را در این حرفه پشت‌ سر گذاشته و با تکیه بر دانش و تخصص خود، انواع لوازم برقی را عیب‌ یابی و تعمیر می‌ نمایند. اولویت تکنسین‌ های این مجموعه، تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و در صورت عدم شرایط کافی برای تعمیر نیز از قطعات اصل و اورجینال متناسب با مدل دستگاه استفاده می‌ نمایند.

از جمله مزایای بهره‌ مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دارای تکنسین‌ ها و تعمیرکاران بسیار متخصص و با تجربه
 • اعزام تکنسین به محل در کوتاه‌ ترین زمان
 • پاسخ‌ گویی و پشتیبانی مشتریان به‌ صورت همه‌ جانبه
 • ارائه توصیه‌ ها و راهنمایی‌ های رایگان به‌ صورت تلفنی
 • اولویت در تعمیر قطعات معیوب شده
 • استفاده از قطعات اصل و متناسب با مدل دستگاه
 • ارائه فاکتور خدمات و گارانتی قطعات به مشتری
 • تعمیر انواع لوازم خانگی در محل
 • دریافت هزینه تعمیراتی با توجه به تعرفه تعیین‌ شده از سوی اتحادیه

نمایندگی تعمیر سامسونگ در کرج

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج

شرکت زانکو سرویس، تحت عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج، تمامی خدمات عیب یابی، سرویس و تعمیر لوازم خانگی در برند سامسونگ را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد و از جمله خدمات بسیار مهم این مجموعه نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزر سامسونگ در باغستان کرج
 • سرویس و تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در باغستان کرج
 • سرویس و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ در باغستان کرج
 • سرویس و تعمیر انواع مایکروفر سامسونگ در باغستان کرج
 • سرویس و تعمیر انواع کولر گازی سامسونگ در باغستان کرج

تکنیسین‌ ها و کارشناسان شرکت زانکو سرویس، به شما عزیزان توصیه می‌ کنند که در صورت مشاهده هرگونه خرابی و مشکل در لوازم برقی سامسونگ خود، جهت جلوگیری از گسترش ایراد و همچنین صرف هزینه‌ های هنگفت تعمیراتی، سریعاً با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج تماس حاصل کرده و لوازم خانگی خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای و تخصصی تعمیر نمایید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ، تولید یک کمپانی خارج هستند و از این رو هزینه تعویض قطعات اصلی آن‌ ها نسبت‌ به لوازم خانگی داخلی بسیار بیشتر می‌ باشد. از دیگر فاکتور های تأثیرگذار بر هزینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ نیز می‌ توان به نوع قطعه آسیب‌ دیده، میزان خرابی دستگاه، نوع وسیله برقی، تخصص تکنسین، انجام سرویس‌ های دوره‌ ای، استفاده از قطعات اورجینال، اعتبار شرکت تعمیراتی و غیره اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، دارای نمایندگی اصلی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در باغستان کرج است و با بهره‌مندی از تیم تعمیراتی و تکنیسین‌ های بسیار ماهر و با تجربه خود، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی را به شما عزیزان ارائه می‌ دهد. مشتریان عزیز می‌ توانید جهت بهره‌ مندی از خدمات تعمیراتی این مجموعه، با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در باغستان کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را توسط کارشناسان این مجموعه جهت اعزام تکنسین ثبت نمایید.