از دیگر خدمات بسیار تخصصی نمایندگی تعمیرات اسنوا در کرج، می‌ توان به نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی اسنوا در عظیمیه کرج اشاره نمود. مجموعه زانکو سرویس تحت عنوان نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه کرج، انواع خدمات نصب، عیب‌ یابی، تعمیر و سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی جدید و قدیمی اسنوا را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد و دارای سال‌ ها سابقه و تجربه در این حرفه می‌ باشد.

عظیمیه در استان البرز، از جمله مناطق بسیار مهم شهر کرج محسوب می‌ شود و با مناطقی چون بلوار طالقانی، بعثت، بلوار ولیعصر و همچنین خیابان گلستان مرتبط می‌ باشد. عزیزانی که در این منطقه و اطراف آن سکونت داشته و قصد تعمیر لوازم خانگی اسنوا را دارند، می‌ توانند با نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایند.

خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه

شرکت زانکو سرویس در عظیمیه کرج، دارای تیم تعمیراتی و تکنیسین‌ های بسیار ماهر و با تجربه بوده و تمامی تعمیرکاران این مجموعه، آموزش‌ ها و دوره‌ های لازم را در زمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی پشت‌ سر گذاشته و دارای مدارک معتبر، مهارت و تجارب کافی در حرفه خود می‌ باشند. همچنین تکنسین های شرکت این زانکو سرویس، بر تمامی قطعات و فناوری‌ های موجود در تمامی لوازم خانگی از جمله لوازم خانگی اسنوا، دارای تسلط کافی هستند و قادر به رفع مشکلات آن‌ ها می‌ باشند. از جمله مهم‌ ترین خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه کرج نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اولویت در تعمیر قطعات معیوب شده
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال، متناسب با مدل دستگاه در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • امکان تعیین وقت توسط مشتری جهت اعزام تکنسین به محل
 • ارائه فاکتور خدمات و گارانتی قطعه به مشتری پس‌ از پایان کار
 • عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع لوازم خانگی قدیمی و جدید اسنوا
 • ارائه راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های تخصصی تلفنی رایگان به مشتریان
 • پشتیبانی مشتریان در تمامی ایام هفته

دیگر خدمات این نمایندگی نیز شامل شرح زیر است:

 • نصب و تعمیر انواع یخچال فریزر اسنوا
 • نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا
 • نصب و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی اسنوا
 • نصب و تعمیر انواع کولر گازی اسنوا
 • نصب و تعمیر انواع مایکروفر اسنوا

نمایندگی تعمیر اسنوا در کرج

تعمیر تخصصی اسنوا در محل

تعمیر انواع لوازم خانگی اسنوا در محل، از دیگر خدمات بسیار مهم نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه کرج است. در خدمات تعمیر در محل، تکنسین مربوطه پس‌ از زمان تعیین‌ شده توسط مشتری، در کوتاه‌ ترین زمان در محل مورد نظر حضور یافته و بدون اتلاف وقت شروع به بررسی و عیب‌ یابی دقیق دستگاه می‌ نماید. سپس در صورت امکان تعمیر قطعه، آن را عیب یابی و تعمیر نموده و در صورت آسیب دیدگی بیش‌ از حد قطعه، آن را با قطعه اصلی و متناسب با مدل دستگاه تعویض می‌ نماید. پس‌ از اتمام تعمیر لوازم خانگی اسنوا، دستگاه را برای بررسی مجدد، تست نموده و تمام راهنمایی‌ ها و توصیه های لازم را در نگهداری و استفاده از لوازم برقی به مشتریان ارائه می دهد. در پایان کار نیز فاکتور خدمات و گارانتی محصول را به مشتریان ارائه می‌ دهد.

شما عزیزان می‌ توانید جهت بهره‌مندی از تعمیر تخصصی اسنوا در محل، با نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه کرج تماس حاصل نموده و با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

تعمیر لوازم خانگی به‌ جای تعویض آن‌ ها در عظیمیه

همان‌ طور که می‌ دانید در حال‌ حاضر قیمت لوازم خانگی نسبت‌ به گذشته بسیار افزایش یافته و علاوه‌ بر لوازم برقی خارجی، لوازم خانگی تولید شده در داخل نیز دارای هزینه بسیار بالایی در خرید هستند. بنابراین تعمیر لوازم خانگی به‌ جای تعویض آن‌ ها، از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون‌ به‌ صرفه‌ تر است و شما می‌ توانید با تعمیر تخصصی لوازم، سال‌ های طولانی‌ تری را از وسیله برقی مورد نظر خود استفاده نمایید. همچنین لازم به ذکر است که تخصص و مهارت تکنسین در تشخیص مشکل و تعمیر دستگاه، بسیار حائز اهمیت بوده و هرگونه خطا در تشخیص و یا استفاده از قطعات بی‌ کیفیت، می‌ تواند علاوه‌ بر عدم رفع مشکل، به وسیله برقی نیز آسیب جدی وارد نماید. بنابراین کارشناسان شرکت زانکو به مشتریان خود توصیه می‌ کنند که جهت تعمیر لوازم خانگی داخلی و خارجی خود، از مجموعه‌ های بسیار معتبر و شناخته‌ شده در این حرفه و همچنین مهارت تکنسین‌ های بسیار متخصص بهره‌ مند شده و علاوه‌ بر تعمیر تخصصی وسیله برقی خود، سبب افزایش دوام و طول عمر آن نیز شوند.

هزینه تعمیر لوازم خانگی اسنوا

عوامل و فاکتور هایی چون نوع وسیله برقی، میزان آسیب دیدگی دستگاه، نوع قطعه آسیب‌ دیده، تخصص تکنسین و غیره بر هزینه تعمیر لوازم خانگی اسنوا تأثیرگذار هستند و بنابراین نمی‌ توان هزینه مشخصی را برای آن‌ ها تعیین نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، تحت عنوان نمایندگی تعمیرات اسنوا در عظیمیه کرج، با بهره‌ مندی از تیم تعمیراتی بسیار مجرب و متخصص، خدمات تعمیراتی خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید جهت درخواست تکنسین، با شماره تلفن 02632811842 تماس حاصل نموده و با کارشناسان آن در ارتباط باشید.