با شروع فصل گرما، باید وسایل خنک‌ کننده در محیط خانه و محل کار را راه‌ اندازی کنیم. برای این منظور در اولین قدم شما باید سیستم سرمایشی محیط را سرویس نمایید چون به هر حال در طول پاییز و زمستان این وسایل خاموش بوده ‌اند و اگر شما بخواهید بدون سرویس کردن آن ‌ها را روشن کنید، ممکن است استهلاک زیادی در قطعات اتفاق بیافتد. یا ممکن است کولر گازی محیط کار یا خانه خراب شده و به متخصص نیاز دارید تا هر چه زودتر آن را راه ‌اندازی کند. در این زمان است که شما به کمک افراد متخصص در نمایندگی‌ های معتبر و مجاز نیاز دارید. اگر در کرج زندگی می‌کنید کافی است همین اکنون تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده خدمت‌ رسانی به شما عزیزان هستند. در ادامه این مطلب ما خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج را برای شما شرح خواهیم داد.

تلفن مشاوره و خدمات

02632811842

نمایندگی کولر گازی در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج

فرض کنیم که شما می‌ خواهید کولر گازی ساختمان خود را راه ‌اندازی کنید و یا بعد از روشن کردن آن متوجه می‌شوید که عیبی در داخل دستگاه اتفاق افتاده و حتماً باید بازرسی فنی از آن انجام گیرد. در این شرایط دو راهکار در پیش روی شما قرار دارد می ‌توانید از تعمیرکارانی که به صورت خصوصی کار می‌ کنند کمک بگیرید و یا اینکه با مراکز و نمایندگی‌ های معتبر همانند نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج تماس بگیرید. برای اینکه در سر این دو راهی تصمیم درستی اتخاذ کنید، باید تفاوت بین خدمات یک نمایندگی با خدماتی که تعمیرکاران به صورت خصوصی ارائه می‌ کنند را بررسی نمایید. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد، اجازه دهید مروری بر خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج داشته باشیم:

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته

در این نمایندگی علاوه بر اینکه امکان ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران به صورت تلفنی فراهم شده است، شما می‌توانید به صورت آنلاین و یا مراجعه به سایت، درخواست خود را به اطلاع کارشناسان ما برسانید. در اولین فرصت ممکن گزارش ارائه شده توسط مشتری مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

  • تعمیر کولر گازی در منزل

تصور اینکه بخواهیم برای تعمیر کولر گازی، این وسیله بزرگ را باز کرده و به محل تعمیر ببریم، واقعاً عذاب ‌آور است. کولر گازی اتصالات بسیار زیادی دارد که باز کردن آن کار هر کسی نیست و به تخصص نیاز دارد. از طرف دیگر ممکن است در زمان جابجایی کولر، آسیب بیشتری به آن وارد شود. بنابراین اگر شما بتوانید با یک تکنسین حرفه ‌ای در ارتباط باشید که خدمات در منزل را برای شما ارائه می‌کند، تمامی این دردسر ‌ها از بین خواهد رفت. نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج خود را موظف می ‌داند که برای عیب ‌یابی و تعمیرات این وسیله، تعمیرکار را راهی منزل مشتری کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک گزارش کامل و دقیق در مورد علت خرابی رخ داده در کولر گازی شرح دهید. و یا اگر می ‌خواهید به تازگی کولر را راه ‌اندازی کنیم و در نتیجه به کمک کارشناسان حرفه ‌ای برای سرویس دستگاه نیاز دارید، باز هم می ‌توانید بر روی کمک ما حساب کنید.

  • تعمیرات و عیب ‌یابی با ضمانت ‌نامه

یکی از بهترین اقداماتی که نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج در راستای جلب اعتماد تمامی مشتریان انجام داده است این است که از طریق ارائه گارانتی تعمیرات سعی بر این دارد که خدمات تعمیرکاران خود را تضمین کند. زمانی که کارشناسان و تکنسین ‌های ما فرآیند عیب ‌یابی و تعمیرات را به اتمام می ‌رسانند، باید برگه ‌ای تحت عنوان ضمانت ‌نامه تعمیرات را با اسم خود و مهر نمایندگی و البته تاریخ اعتبار طولانی مدت به مشتریان تحویل دهند. ما تعهد داریم که اگر مشتری در بازه اعتبار گارانتی با نمایندگی تماس گرفت و از بروز مجدد همان خرابی شکایت داشت بدون اینکه هزینه ‌ای از او دریافت نماییم، خدمات در منزل را برای مشتری ارائه کنیم.

نمایندگی کولر گازی در کرج

  • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال

علت اینکه اکیداً توصیه می ‌کنیم برای سرویس و تعمیرات کولر گازی به سراغ مراکز و نمایندگی ‌های معتبر همانند نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج بروید این است که اگر قطعه‌ ای سوخته باشد و تعمیرکار به این نتیجه برسد که تعمیر کردن آن هیچ سودی ندارد و در نتیجه باید حتماً آن را عوض کند، شما مطمئن خواهید بود که از قطعات فابریک برای این منظور استفاده می‌شود. این در حالی است که برخی تعمیرکاران خصوصی برای اینکه بتوانند هزینه‌ ها را کمتر کرده و از این طریق اعتماد مخاطب را به خود جلب کنند، به سراغ قطعات چینی می‌ روند. آیا می ‌دانید قطعات چینی می‌توانند به سلامت کولر گازی آسیب وارد کرده و عملکرد آن را کاهش دهند؟ پس شما نباید فریب قیمت پایین دستمزد این قبیل تعمیرکاران را بخورید.

  • حضور نیرو‌ های متخصص در نمایندگی

اگر سرویس و یا تعمیر کولر گازی توسط تعمیرکارانی انجام شود که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی مهارت بسیار بالایی در عیب‌ یابی دارند شک نداشته باشید که با یک بار بازرسی دستگاه می‌ توانند ریشه مشکل رخ داده در وسیله را کشف و به بهترین شکل ممکن تعمیرات را انجام دهند. بنابراین بعد از عیب ‌یابی و تعمیرات، کولر گازی همانند روز اول قدرت خنک ‌کنندگی خواهد داشت. در نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج تکنسین‌ های حرفه ‌ای و کاربلد حضور دارند که رزومه درخشان آن‌ها تعیین‌کننده کیفیت عملکرد آن ‌ها خواهد بود. لازم است بدانید که تمامی تکنیسین ‌های ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج، از فیلتر آزمون ورودی عبور کرده و در نتیجه دانش علمی و عملی بالایی دارند.

محاسبه هزینه‌ ها در نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج

اگر بخواهیم دلیل دیگری برای برتری نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج جهت سرویس و تعمیر این وسیله برای شما عزیزان ارائه کنیم، باید به بحث هزینه ‌ها اشاره نماییم. قطعاً با افزایش قیمت وسایل برقی و در نتیجه افزایش قطعات به کار رفته در آن ‌ها، هزینه تعمیرات نیز بیشتر می‌شود. ولی متأسفانه بعضی از تعمیرکاران مبلغی بسیار گزاف از مشتری دریافت می ‌کنند و در مقابل، برخی دیگر از تعمیرکاران نیز با استفاده از قطعات چینی و یا به دلیل نداشتن تخصص کافی و در نتیجه عدم عیب ‌یابی ریشه‌ ای، هزینه کمتری را از مشتریان دریافت می‌ کنند تا از این طریق بتوانند اعتماد آن‌ ها را جلب کرده و درآمد خود را افزایش دهند. اما شما باید بدانید که یک مرکز کاملاً معتبر و قانونی، طبق نرخ اتحادیه پیش می ‌رود و برای اینکه اعتماد مشتری را جلب نماید فاکتور هزینه ‌ها را به او تحویل می ‌دهد. چنین شرایطی را شما با نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج تجربه خواهید کرد.

در درجه اول زمانی که تعمیرکار به منزل شما مراجعه می‌ کند، قبل از اینکه برای تعمیر دست به کار شود باید عیب‌ یابی را انجام داده، برآوردی از هزینه ‌ها داشته باشد و سپس هزینه را به شما اعلام نماید. در صورتی که شما از نظر پرداخت هزینه ‌ها مشکلی نداشتید، تکنسین تعمیرات را آغاز می‌کند. در پایان کار باید فاکتوری را با مهر نمایندگی در اختیار شما قرار دهد که تمامی هزینه ‌ها با جزئیات کامل در داخل آن لحاظ می ‌شود. لازم است این نکته را متذکر شویم که اگر در زمان خرابی کولر گازی گارانتی وسیله همچنان دارای اعتبار باشد، اگر شما به نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج اعتماد کنید و مسئولیت تعمیرات را به ما بسپارید، قطعاً تخفیف بسیار خوبی را در محاسبه هزینه ‌ها به دست خواهید آورد.

در پایان

شرکت زانکو سرویس نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج با ارائه خدمات تعمیر و نصب انواع لوازم برقی به ویژه کولر گازی با برند های مختلف در خدمت مشتریان خود می باشد. جهت برقراری ارتباط با این مجموعه با شماره تلفن 02632811842 تماس حاصل نمایید.

تلفن مشاوره و خدمات

02632811842