نمایندگی تعمیرات آریستون در رشتزمانی که به هر دلیلی متوجه می‌شوید لوازم آشپزخانه یا لوازم برقی مثل کولر گازی به هر دلیلی دچار مشکل شده، یکی از اصلی‌ترین مسائلتان این است که چگونه تعمیرکار پیدا کنید. در واقع پیدا کردن فرد متخصص که متناسب با آن برند بتواند دستگاه شما را تعمیر کند و قطعه‌ها را عوض کند، کار راحتی نیست. به خاطر همین موضوع، نمایندگی‌ها تاسیس شده‌اند که متناسب با همان برند؛ اقدامات مربوط به تعمیرات را برای شما انجام دهند. ما هم در این مقاله می‌خواهیم مشخصا راجع به نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت با شما صحبت کنیم. پس تا انتها ما را همراهی کنید.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

 معرفی برند آریستون

برند آریستون یکی از بزرگترین برندهای دنیا برای تولید لوازم خانگی و آشپزخانه است. این برند در ایتالیا برای اولین بار نامگذاری شد. محصولاتی که از آن تولید می‌شوند؛ کیفیت بالایی دارند  و قیمت آنها هم مقرون به صرفه است. به خاطر همین در مدت زمان کوتاه توانسته‌اند در خیلی از مناطق دنیا پرآوازه شوند. خیلی از شما در کشور خودمان ایران هم در حال استفاده از محصولات آریستون هستید و اکنون می‌خواهید راجع به نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت اطلاعات داشته باشید.

خدمات نمایندگی آریستون در رشت

نمایندگی آریستون در شهر رشت یا هر جای دیگری یک سری محصولات ارائه می‌دهد که ما قصد داریم در این قسمت خدمات مربوط به نمایندگی آنها را برای شما شرح بدهیم.تعمیر لباسشویی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در رشت

ماشین لباسشویی آریستون یکی از با کیفیت‌ترین محصولاتی است که در این برند تولید می‌شود‌. تمام مدل‌های جدیدی که از این شرکت تولید می‌شوند، از جمله ماشین لباسشویی‌ها، همگی از آخرین امکانات و به روز رسانی‌ها بهره‌مند هستند و آپشن‌های حداکثری در آنها وجود دارد و شما می‌توانید شاهد کیفیت بالای این محصولات باشید. اگر شما به نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت مراجعه کنید، متوجه می‌شوید که این ماشین لباسشویی‌ها می‌توانند خیلی راحت تعمیر گردند. فقط کافی است که قطعه مورد نیاز آنها به صورت اصل وجود داشته باشد تا بتوانند آن را با قطعه خراب تعویض کنند. از طرفی یک فرد متخصص هم باید این کار را برای شما انجام دهد‌.تعمیر ماشین ظرفشویی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در رشت

این روزها ماشین ظرفشویی‌ها هم جزو لوازم پرکاربرد هستند. خیلی از شما از آنها در منزل استفاده می‌کنید و توقع دارید که بهترین عملکرد را شاهد باشید اما به هر حال یک سری دلایل وجود دارد که بعضی از آنها قابل کنترل نیستند. مثلاً اینکه داخل آب شهری املاح زیادی وجود دارد و زمانی که وارد دستگاه می‌شود، می‌تواند در بعضی از قسمت‌های دستگاه باعث ایجاد انسداد شده و در طولانی مدت به دستگاه آسیب وارد ‌کند. یا اینکه به هر دلیلی شما قرص ماشین ظرفشویی فیک و تقلبی خریداری می‌کنید و همین به دستگاه‌تان آسیب وارد می‌کند. در چنین حالتی هیچ منبعی به غیر از نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت نمی‌تواند مشکل دستگاه‌تان را برطرف کند و تضمین کند که در طولانی مدت مشکل تکرار نخواهد شد.تعمیر یخچال در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آریستون در رشت

یخچال فریزرها جزو لوازم بسیار کاربردی هستند و اگر در منزل وجود نداشته باشند، عملاً زندگی ما مختل می‌شود. به خاطر همین استفاده زیاد و طولانی مدتی که ممکن است از این دستگاه‌ها داشته باشیم، خرابی آنها هم یک اتفاق طبیعی است. از طرفی در چنین شرایطی قطعاتی که داخل یخچال فریزر تعویض می‌گردد، اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا هر گونه قطعه فیک یا هرگونه تعمیر نادرستی، نه تنها سلامت دستگاه شما را به طور کامل مختل می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا یخچالتان بلا استفاده گردد. پس تنها راهی که دارید، مراجعه به نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت است.

تعمیر کولرگازی در رشتنمایندگی تعمیرات کولر گازی آریستون در رشت

شرکت زانکو تعمیر تمامی مدل های کولرگازی برندآریستون را به بهترین شکل انجام می دهد. این شرکت خدمات تعمیر، تعویض قطعات معیوب و جایگزینی قطعات اورجینال و نصب انواع مدل های کولر گازی این برند را در تمامی نقاط شهر رشت انجام می دهد. برای مشاوره با کارشناسان مجموعه با شماره های نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر در رشت

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آریستون در رشت

مایکروفر دستگاهی است که علارغم سادگی عملکرد، تقریبا از تکنولوژی پیشرفته تری در ساخت آن بهره برده اند. برای تعمیر این دستگاه نیاز است که تکنسین دانش کافی داشته باشد. عیب یابی و تعمیر تمامی مشکلات مایکروفر برند آرسیتون در شهر رشت رامی توانید به نمایندگی تعمیرات تخصصی آن یعنی شرکت زانکو سرویس بسپارید.

نمایندگی یا تعمیرکار معمولی؟

بالاتر هم برایتان توضیح دادیم که نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت می‌تواند خدمات مربوط به تعویض قطعه، تعمیرات و سرویس محصول را به شما ارائه دهد؛ در صورتی که اگر به یک تعمیرکار معمولی مراجعه کنید، چنین خدماتی شامل حالتان نمی‌شود. البته در بیرون از نمایندگی هم شاید بتوانید یک فرد متخصص را پیدا کنید که سریعا مشکل را برای شما برطرف کند اما در چنین حالتی نمی‌توانید از خدماتی مثل گارانتی استفاده کنید. اگر تعمیرکار قطعه‌ای را اشتباه استفاده کرده باشد یا قطعه‌ای اصل و اورجینال نباشد، شما نمی‌توانید این موضوع را پیگیری کنید و دستگاه‌تان هم به سلامت کامل نمی‌رسد و شاید اصلاً خودتان هم متوجه نشوید که علت از کجاست.

برند آریستون معمولاً گارانتی طولانی مدتی برای تعمیرات دارد که اگر شما به یک فرد معمولی مراجعه کنید که عضو این نمایندگی‌ها نیست، قطعاً نمی‌توانید از گارانتی بهره‌مند شوید و باید هزینه زیادی را پرداخت کنید؛ با این وجود که نمی‌دانید مشکل به طور کامل برطرف می‌شود یا خیر. پس بهتر است که ریسک نکرده و به تعمیرات نمایندگی مد نظر خود مراجعه کنید که ما زانکو سرویس را به شما معرفی می‌کنیم.

برای مراجعه به مجموعه زانکو سرویس کافی است که با شماره ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ تماس بگیرید و وضعیت دستگاه و مشکل را برای آنها شرح بدهید. آنها می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما مراجعه کنند، وسیله را از نزدیک بررسی کنند، مشکلات را ریشه‌یابی کنند و یک روش صحیح را برای تعمیر در نظر بگیرند. گاهی اوقات هم به صورت مشاوره تلفنی و کاملاً رایگان مشکل دستگاه شما برطرف می‌گردد.
اگر می‌خواهید لوازم خانگی شما به سلامت حداکثری برسند و خرابی آنها هرچه سریعتر برطرف گردد؛ تنها راهی که پیش رو دارید، مراجعه به نمایندگی است، زیرا داخل نمایندگی‌ها تیم متخصص فعالیت می‌کنند؛ تیمی که اطلاعات کافی در مورد برندهای مختلف از جمله آریستون دارند و می‌دانند که با هر نوع خرابی در این برندها باید چه اقداماتی را به انجام برسانند که ما راجع به نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت به طور کامل برای شما توضیحاتی ارائه دادیم.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

 


سوالات متداول

خدمات نمایندگی آریستون شامل چه مواردی می‌شود؟

تمامی محصولات آریستون از جمله یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و غیره در این نمایندگی‌ها تعمیر می‌گردند‌.

آیا می‌توانیم قطعه مورد نیاز را از خود نمایندگی تهیه کنیم؟

قطعاً بله. خود شرکت در صورت نیاز این قطعه را در اختیار تعمیرکار می‌گذارد تا آن را برای دستگاه شما تعویض کند.

چگونه هزینه تعمیر دستگاه را تا حد ممکن کاهش دهیم؟

تنها راه کاهش هزینه‌ها و رضایت حداکثری از کیفیت بالای تعمیر دستگاه، مراجعه به نمایندگی همان برند است.