شرکت زانکو سرویس در استان البرز، دارای نمایندگی اصلی تعمیرات لوازم‌ خانگی بکو در کرج است. این مجموعه تحت عنوان نمایندگی تعمیرات بکو در کرج، انواع خدمات نصب، عیب‌ یابی، تعمیر و سرویس لوازم خانگی بکو را با بهره‌ مندی از تیم تعمیراتی و تکنسین‌ های بسیار ماهر و باتجربه به طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد.

کمپانی بکو، یکی از بزرگ‌ ترین و معروف‌ ترین شرکت‌ های تولید کننده لوازم خانگی در کشور ترکیه است و انواع لوازم برقی را در کیفیت‌ های بسیار بالا عرضه می‌ نماید. زانکو سرویس نیز مفتخر است که با نمایندگی تعمیرات بکو در کرج، خدمات تعمیراتی خود را به‌ طور کاملاً تخصصی و حرفه‌ ای در تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی بکو به مشتریان خود ارائه دهد. شما عزیزان می‌ توانید در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در عملکرد لوازم خانگی بکو، با نمایندگی تعمیرات بکو در کرج تماس حاصل نموده و از کارشناسان این مجموعه درخواست تکنسین نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات بکو در کرج

تکنسین‌ ها و تعمیرکاران شرکت زانکو سرویس در تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی، دارای بیمه، گواهی‌ نامه و آموزش‌ های عالی در تمامی جنبه‌ های تعمیراتی لوازم خانگی هستند و مورد اعتماد این مجموعه می‌ باشند. تکنسین‌ ها و کارشناسان این مجموعه، مطمئن می‌ شوند که لوازم برقی شما به‌ سرعت و به‌ درستی تعمیر شوند تا بتوانید با کمترین وقفه به روال عادی زندگی خود بازگشته و مجدداً از وسیله برقی خود استفاده نمایید. تیم تعمیراتی متخصص شرکت زانکو سرویس، قادر به رفع مشکل موجود در انواع لوازم خانگی، از یخچال فریزر گرفته تا ماشین‌ های ظرفشویی، ماشین لباسشویی، مایکروفر، کولر گازی و غیره بوده و آن ها را عیب‌ یابی و در کوتاه‌ ترین زمان لوازم برقی را تعمیر می نمایند. اولویت تیم نمایندگی تعمیرات بکو در کرج، با تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و این مجموعه جهت آسودگی مشتریان خود، در پایان کار فاکتور خدمات را به آن‌ ها ارائه داده و در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از قطعات اصل و اورجینال استفاده کرده و گارانتی آن را به مشتریان تحویل خواهد داد.

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات بکو در کرج، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی در محل
  • پشتیبانی دائم مشتریان حتی در روز های تعطیل
  • ارائه راهنمایی‌ های لازم به‌ صورت رایگان و تلفنی
  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال و متناسب با مدل دستگاه

دیگر خدمات این نمایندگی شامل شرح زیر است:

  • تعمیر و سرویس انواع یخچال فریزر بکو
  • تعمیر و سرویس انواع ماشین ظرفشویی بکو
  • تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی بکو
  • تعمیر و سرویس انواع مایکروفر بکو
  • تعمیر و سرویس انواع کولر گازی بکو

تعمیر یخچال بکو در کرج

چرا تعمیر لوازم خانگی به‌ جای تعویض آن‌ ها؟

همان‌ طور که مطلع هستید، در حال‌ حاضر لوازم خانگی در برند خارجی، دارای قیمت بسیار بالایی برای خرید در بازار داخلی هستند و به‌ دلیل مشکلات موجود در داخل کشور، ممکن است لوازم یدکی آن‌ ها به‌ سختی یافت شود. همچنین وجود هرگونه ایراد و مشکل در لوازم خانگی به‌ ویژه لوازم برقی خارجی، دلیل بر تعویض آن‌ ها و جایگزین کردن لوازم جدید نبوده و شما می‌ توانید با استفاده از خدمات تعمیرات کاملاً تخصصی و حرفه‌ ای، مجدداً از آن‌ ها استفاده کرده و علاوه‌ بر آن طول عمر لوازم برقی را نیز افزایش دهید. اگر طرفدار برند خاصی از لوازم برقی همچون لوازم خانگی بکو هستید و روزانه از لوازم خانگی این برند استفاده می‌ نمایید، می‌ توانید جهت تعمیر و سرویس آن‌ ها، از خدمات مجموعه‌ ها و مراکز تعمیراتی بسیار معتبر بهره‌ مند شوید. نمایندگی تعمیرات بکو در کرج، دارای تیم تعمیراتی بسیار متخصص و ماهر است و تیم تعمیراتی این مجموعه، بر تمامی فناوری‌ ها و قطعات موجود در لوازم خانگی در برند های متفاوت دارای تسلط و مهارت کافی هستند و با بهره‌ مندی از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته، تمامی عیوب موجود در لوازم برقی را از بین می‌ برند.

همچنین تعمیر لوازم برقی با استفاده از خدمات مجموعه‌ زانکو، در مقابل تعویض آن‌ ها از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون‌ به‌ صرفه‌ تر بوده و سبب صرفه‌ جویی در زمان نیز خواهد شد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی بکو

فاکتور هایی همچون نوع وسیله برقی، ناحیه آسیب‌ دیدگی دستگاه، قطعه معیوب شده، تخصص تیم تعمیراتی، ارائه فاکتور خدمات، گارانتی قطعه و غیره در تعیین هزینه تعمیر لوازم برقی بسیار تأثیرگذار هستند، بنابراین نمی‌ توان به‌ طور مشخص هزینه دقیقی را برای آن‌ ها تعیین نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، دارای نمایندگی اصلی تعمیرات بکو در کرج است و خدمات تعمیراتی خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای و تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید با نمایندگی تعمیرات بکو در کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین توسط کارشناسان این مجموعه ثبت نمایید.