اگر به دنبال نمایندگی بوش در سنندج هستید، لازم است بدانید که مراکز بسیاری در این شهر تحت عنوان نمایندگی به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش مشغول هستند اما تمام این مراکز از کیفیت و اعتبار لازم برخوردار نمی باشند. شما برای تعمیرات لوازم برقی بوش خود باید به سراغ مراکزی بروید که تحت عنوان نمایندگی فعالیت دارند و از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب تشکیل شده اند. در ادامه این مطلب قصد داریم ضمن معرفی معتبر ترین نمایندگی بوش در سنندج، به بررسی مشکلات رایج در لوازم خانگی بوش همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، ماکروفر و کولرگازی بپردازیم. لطفاً با ما همراه باشید.

تلفن مشاوره و خدمات

09186513558

08791010712

نمایندگی بوش در سنندج

معرفی نمایندگی بوش در سنندج

بوش یکی از برند های سرشناس و قدیمی در تولید لوازم خانگی و لوازم برقی است و توانسته است با ارائه بهترین کیفیت، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید. اگر شما هم از یک دستگاه برقی بوش استفاده می کنید، حتماً متوجه منظور ما از کیفیت لوازم این برند هستید اما طبیعی است که هر نوع دستگاه برقی دچار آسیب دیدگی قطعات شود و به تعمیرات نیاز پیدا کند.

در شهر های مختلف مثل سنندج، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش فعال هستند و خدمات باکیفیت و تضمینی خود را همراه با گارانتی، به مشتریان ارائه می دهند.

شما برای تعمیرات لوازم خانگی بوش خود در سنندج می توانید از نمایندگی زانکو سرویس، درخواست خدمات تعمیر در محل داشته باشید و دستگاه خود را در همان روزی که خراب شده است، توسط یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای این نمایندگی تعمیر کنید.

چرا نمایندگی زانکو سرویس؟

نمایندگی زانکو سرویس می تواند مرکزی قابل اعتماد برای تعمیرات لوازم خانگی بوش شما باشد چرا که دارای مزایایی است از جمله آنکه :

ارائه خدمات تعمیر در محل

اولین مزیت نمایندگی زانکو سرویس، ارائه خدمات تعمیر در محل می باشد. شما به کمک این نمایندگی می توانید دستگاه خود را در منزلتان تعمیر کنید و در جریان کار تکنسین هم قرار بگیرید.

خدمات تعمیر در محل، در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می کند و تعمیرکار شخصاً به محل شما اعزام خواهد شد. همچنین با عدم حمل لوازم برقی بزرگی مثل لباسشویی، ظرفشویی و یخچال به تعمیرگاه، نگران آسیب دیدگی آن ها در طول مسیر رسیدن به تعمیرگاه نخواهید بود.

قیمت مناسب

هزینه تعمیرات لوازم خانگی بوش در نمایندگی زانکو سرویس طبق نرخ مصوب اتحادیه است و مبلغ بیشتری از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

تعمیرکار بعد از اعزام به محل شما، در قدم اول بررسی خواهد کرد که دقیقاً چه مشکلی برای دستگاه برقی بوش شما اتفاق افتاده است و تا جای ممکن، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت که قطعه آسیب دیده را مورد تعمیر قرار دهد.

با تعمیر قطعه یا قطعات آسیب دیده، در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد مگر آنکه قطعه، کارایی خود را به طور کامل از دست داده باشد و چاره ای جز تعویض آن وجود نداشته باشد.

استفاده از قطعات اصل

با انتخاب نمایندگی زانکو سرویس برای تعمیر لوازم خانگی بوش خود، نگران فیک بودن قطعات نباشید چرا که این نمایندگی به عنوان مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی برند های مختلف، قطعات اصل و مربوط به هر یک از دستگاه های برقی را در اختیار دارد.

تجربه و مهارت بالای تعمیرکاران زانکو سرویس

تعمیرکاران زانکو سرویس همگی دارای تجربه بالایی در امر تعمیرات لوازم خانگی هستند و برای تعمیر دستگاه برقی بوش شما، تعمیرکار متخصص همان دستگاه اعزام خواهد شد. تعمیرکاران به دلیل تجربه زیادی که دارند، مشکلات پیش آمده برای لوازم برقی را خیلی سریع تشخیص می دهند و راهکاری اصولی را در تعمیر آن ها در پیش می گیرند.

تعمیر ظرفشویی در سنندج

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در زانکو سرویس

ماشین ظرفشویی بوش، از نظر کیفیت ساخت دست کمی از دیگر لوازم خانگی این برند ندارد و جزء پر فروش ترین ها در بازار محسوب می شود. چنانچه شما هم از ماشین ظرفشویی بوش استفاده می کنید، می توانید برای تعمیرات مشکلات آن و یا انجام سرویس های دوره ای دستگاه خود، از نمایندگی زانکو سرویس درخواست خدمات تعمیر در محل داشته باشید.

مشکلات زیر که رایج تر هستند و دیگر ایرادات ماشین ظرفشویی بوش، توسط تعمیرکاران نمایندگی زانکو در سنندج، قابل برطرف شدن هستند.

 • باز نشدن در ماشین ظرفشویی بوش: در صورت خرابی لولای درب یا شکستگی محل نگهداری زه درب ماشین ظرفشویی، درب آن باز نمی شود.
 • بوی بد ماشین ظرفشویی:  بوی بد ماشین ظرفشویی بوش جای نگرانی ندارد و احتمالاً به دلیل استفاده نکردن از دستگاه در طولانی مدت است. این دستگاه اگر برای چند هفته کار نکند، به دلیل آنکه مقداری آب در کناره های آن ذخیره شده اند و با بخار شدن به بدنه ها جذب شده اند، داخل آن بو می گیرد. این مشکل نیاز به تعمیرات ندارد.
 • خشک نشدن ظروف بعد از اتمام شستشو: خشک نشدن ظروف در ماشین لباسشویی بوش بعد از تمام شدن فرایند شستشو، به دلیل نبود مابع جلا دهنده داخل مخزن است. همچنین در صورت خرابی المنت گرمایی یا خرابی ترموستات، این مشکل رخ می دهد.
 • تخلیه نشدن آب دستگاه:  در صورت گرفتگی مسیر خروجی یا خرابی پمپ، آب ماشین ظرفشویی داخل آن باقی می ماند و تخلیه نمی شود.
 • صدای بلند ماشین ظرفشویی بوش: چنانچه موتور ماشین ظرفشویی بوش دچار آسیب دیدگی شده باشد، احتمالا صدای دستگاه حین کار کردن بیش از حد معمول می شود. البته ممکن است یک جسم خارجی هم داخل موتور وارد شده باشد.

تعمیر لباسشویی در سنندج

تعمیر لباسشویی بوش و مشکلات رایج آن

بسیاری از ایرانی ها در خرید ماشین لباسشویی به سراغ برند بوش می روند زیرا کیفیت خوبی دارد و می تواند تا سالیان زیادی کار کند. اگر ماشین لباسشویی شما هم از برند بوش است اما دچار آسیب دیدگی شده است، می توانید برای تعمیر آن از نمایندگی زانکو سرویس بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در سنندج کمک بگیرید.

رایج ترین مشکلات در ماشین لباسشویی بوش، به شرح زیر هستند:

 • تخلیه نشدن کامل آب در ماشین لباسشویی بوش: این مشکل شاید به دلیل آسیب وارد شدن به پمپ تخلیه باشد مخصوصا اگر صدای ناهنجاری هم تولید می کند.
 • ثابت ماندن ماشین لباسشویی بوش بعد از آب گیری : اگر ماشین لباسشویی بوش شما بعد از عملیات آب گیری به درستی کار نمی کند، احتمالاً به المنت دستگاه آسیبی وارد شده است.
 • باز و بسته نشدن درب ماشین لباسشویی بوش: مشکل باز و بسته نشدن درب ماشین لباسشویی بوش ناشی از عدم کارکرد درست قفل یا از بین رفتن تراز دستگاه می باشد. همچنین خرابی میکروسوئیچ هم می تواند علت این مشکل شود.
 • خروج کف از درب ماشین لباسشویی هنگام کار: خارج شدن کف از درب ماشین لباسشویی بوش حین کار، عادی نیست و حتما مشکلی وجود دارد. استفاده کردن از پودر دستی به جای پودر ماشینی یا فرسودگی عایق درب های دستگاه، باعث این مشکل می شوند.
 • گرم شدن و داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی بوش: داغ شدن ماشین لباسشویی نشان از مشکلی در بخش هیدرو استات دستگاه است. این قسمت در ماشین لباسشویی وظیفه دارد که سطح آب در دیگ را کنترل کند.

تعمیر یخچال در سنندج

تعمیر یخچال در نمایندگی بوش سنندج

در استفاده از یخچال بوش باید برخی نکات مراقبتی را رعایت کنید و سرویس های دوره ای آن را هم حداقل سالی یکبار انجام دهید. در صورت رعایت این نکات، یخچال شما دچار مشکلی نخواهد شد اما گاهی ممکن است قطعه ای از یخچال، آسیب ببیند و تنها با تعمیرات بتوان مشکل آن را رفع کرد.

بعضی از ایراداتی که یخچال های بوش از خود نشان می دهند، شامل موارد زیر هستند:

 • خنک نشدن مواد غذایی در یخچال فریزر بوش: اگر چند روزی است که متوجه شده اید یخچال بوش شما به خوبی نمی تواند مواد غذایی را خنک کند، ابتدا باید دمای تنظیم شده یخچال را چک کنید که درست باشد. همچنین بررسی کنید که جلوی فن یخچال، مانعی وجود نداشته باشد. در غیر این صورت، احتمال می رود که قطعات دیفراست یا ترموستات خراب شده باشند یا در برد الکترونیکی اصلی یک نقص فنی وجود داشته باشد.
 • یکسره کار کردن یخچال فریزر بوش:  اتومات نکردن یخچال بوش و یکسره کار کردن آن می تواند به دلیل مشکل در موتور یا کمپرسور یخچال باشد. البته گرم بودن محیط اطراف یخچال، باز ماندن طولانی درب یخچال یا خرابی لاستیک دور درب و دیگر اختلالات نیز باعث این ایراد می شوند.
 • روشن نشدن یخچال فریزر بوش: اگر یخچال فریزر بوش شما روشن نمی شود، بررسی کنید که اتصال دوشاخه به پریز برق درست است و از سلامت موتور یخچال نیز اطمینان حاصل نمایید. همچنین بررسی کنید که رله اورلود، ترموستات یا سنسور سالم هستند.
 • کار نکردن یخ ساز یخچال فریزر بوش: از کار افتادن یخ ساز یخچال بوش، مشکل رایجی است که عمدتا به دلیل عدم وجود سرمای کافی در یخچال یا مسدود بودن خط انتقال آب و یخ زدن لوله انتقال آب می باشد.

تعمیر کولر گازی در سنندج

مشکلات کولر گازی بوش و تعمیر دستگاه در زانکو سرویس

یکسری از ایرادات کولرگازی بوش قابل تعمیر توسط خود شما هستند و نیازی نیست که برای تعمیر کردن آن هزینه اضافه ای بپردازید اما برخی دیگر از مشکلات حتماً باید توسط تعمیرکار متخصص این دستگاه، مورد بررسی قرار بگیرند.

انواع ارور و کد های خطای کولر گازی بوش به شرح زیر هستند:

 • ارور E0 که نشان دهنده مشکل در یونیت داخلی کولر است.
 • ارور E1 که نشان دهنده عدم ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی کولر است.
 • ارور E2 که نشان دهنده این است که دستگاه در تشخیص سیگنال صفر دچار اختلال شده است.
 • ارور E3 کولرگازی بوش که ناشی از خارج شدن میزان سرعت فن یونیت داخلی کولر است.

تمام ایرادات کولرگازی بوش قابل تعمیر توسط نمایندگی زانکو سرویس هستند. اگر در سنندج زندگی می کنید و از کولرگازی برند بوش استفاده می کنید، می توانید برای تعمیرات دستگاه خود، از خدمات این نمایندگی بهره مند شوید.

تعمیر ماکروفر در سنندج

تعمیر ماکروفر بوش در نمایندگی زانکو سرویس سنندج

تعمیرکاران نمایندگی زانکو سرویس سنندج برای تعمیر ماکروفر بوش شما در خدمتتان هستند. اگر آسیبی متوجه دستگاه شما شده است، می توانید بدون هیچ نگرانی از خراب شدن آن، با شماره تلفن 02632811842 زانکو سرویس تماس بگیرید تا به محل شما اعزام شده و دستگاه را پس از تعمیر کردن، مثل روز اول تحویل شما دهد.

رایج ترین مشکلات ماکروفر بوش به شرح زیر می باشند:

 • نچرخیدن سینی ماکروفر بوش: به دلیل آسیب دیدگی موتورگردان ماکروفر یا کوپلینگ دستگاه، سینی ماکروفر ممکن است نچرخد. همچنین اگر سینی به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد یا ریل زیر سینی دچار مشکل شده باشد، این ایراد را در دستگاه خود مشاهده خواهید کرد.
 • روشن شدن خودکار ماکروفر بوش حین کار: این مشکل می تواند به دلیل خراب بودن یا کار نکردن حسگر حرارتی دستگاه باشد و یا اینکه دکمه های دستگاه گیر کرده باشند.
 • جرقه زدن ماکروفر: اگر ماکروفر بوش شما هم جرقه می زند احتمالاً به دلیل کثیفی آن و جمع شدن چربی زیاد روی سطح ماکروفر است. البته خرابی مگنترون هم امکان دارد باعث جرقه زدن ماکروفر شود.
 • گرم نشدن غذا در ماکروفر بوش: این ایراد ممکن است به دلیل آسیب وارد شدن به مگنترون باشد همچنین باید خازن و دیود دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شوند.
 • تلفن مشاوره و خدمات

  09186513558

  08791010712