از تخصصی ترین خدمات شرکت زانکو سرویس در تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی، نمایندگی دوو در هشتگرد و کردان است. مجموعه زانکو تحت عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در کردان، انواع خدمات تعمیر، عیب‌ یابی، سرویس و نصب لوازم خانگی دوو را با بهره‌ مندی از تکنسین‌ ها و تعمیرکاران بسیار حرفه‌ ای و با تجربه به طور کاملاً تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد. تمامی تکنسین‌ ها و تعمیرکاران مشغول به فعالیت در این نمایندگی، دارای دانش و مهارت بسیار بالایی در تعمیر وسایل خانگی در برند های متفاوت داخلی و خارجی هستند و با استفاده از مجهز ترین ابزارآلات و تجهیزات، لوازم خانگی را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای و تخصصی تعمیر و یا سرویس می‌ کنند.

تلفن مشاوره رایگان و اخذ خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

نمایندگی تعمیر دوو در هشتگرددر خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل نیز، تکنسین‌ های این مجموعه در کوتاه‌ ترین زمان به محل مورد نظر اعزام شده و بدون اتلاف وقت پس‌ از حضور در محل شروع به بررسی و عیب‌ یابی دستگاه می‌ کنند. اولویت اصلی تعمیرکاران ما، در تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و در صورت آسیب دیدگی بیش‌ از حد آن نیز از قطعات اصل دوو استفاده نموده و در پایان کار فاکتور خدمات و گارانتی قطعه را به مشتریان تحویل می‌ دهند. همچنین شما می‌ توانید در طول روند تعمیراتی، تمامی راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم در نگهداری از وسایل برقی و استفاده صحیح از آن‌ ها را از تکنسین‌ های ما دریافت نموده و علاوه‌ بر آن بر نحوه روند تعمیراتی نیز نظارت کامل داشته باشید. عدم آسیب به بدنه دستگاه، جا به جا نکردن وسایل برقی، صرفه‌ جویی در زمان و هزینه از جمله مزایای بهره‌مندی از خدمات تعمیر لوازم خانگی دوو در محل هستند و از جمله تخصصی‌ ترین خدمات تکنسین های این نمایندگی نیز می‌ توان به تعمیر و سرویس انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی و مایکروفر های دوو اشاره نمود.

مشتریان عزیز می‌ توانید برای تعمیر و سرویس تخصصی لوازم خانگی دوو، با نمایندگی دوو در هشتگرد و کردان تماس حاصل نموده و با اپراتور های ما در ارتباط باشید.

چرا از نمایندگی دوو در هشتگرد و کردان کمک بگیریم؟

در هر زمینه‌ای ما باید تخصص لازم برای آن حرفه داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از انجام امور بر بیایم. وقتی وسیله برقی خراب می‌شود اگر شما تعمیرکار نیستید نباید سر خود وسیله را دستکاری کنید. در اغلب موارد مشاهده کرده‌ایم که مردم وقتی یک وسیله برقی خراب می‌شود ابتدا خودشان چند ساعت قسمت‌های داخلی وسیله را دستکاری کرده و وقتی به نتیجه نمی‌رسند با نمایندگی دوو در هشتگرد تماس می‌گیرند. در حالی که اگر قبل از دست به کار شدن با ما تماس می‌گرفتند شاید با یک راهنمایی ساده و بدون هزینه می‌توانستند وسیله را به کار بیندازند. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد مهمترین مزایای نمایندگی دوو در هشتگرد عبارتند از:

  • در این نمایندگی تکنسین‌هایی حضور دارند که سابقه درخشانی در زمینه تعمیرات وسایل برقی داشته و علاوه بر مدرک، آزمون ورودی نمایندگی را نیز سپری کرده‌اند.
  • تعمیرات در حضور شما در منزل و دقیقاً در تاریخی که تعیین می‌کنید انجام می‌گیرد.
  • خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته از طریق تلفن و یا آنلاین خواهد بود.
  • ما مشاوره رایگان تلفنی را در مواردی ارائه می‌کنیم که می‌دانیم عیب سطحی است و نیازی به تعمیرات تخصصی نیست.
  • نمایندگی دوو در هشتگرد هزینه‌ها را طبق نرخ اتحادیه و در واقع به صورت قانونی برآورده می‌کند.
  • برای کاهش هزینه‌ها روش‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که من جمله می‌توان به استفاده از گارانتی دستگاه در صورت داشتن اعتبار برای تخفیف اشاره کرد.
  • قطعات آسیب دیده در وسیله برقی باید حتی‌المقدور تعمیر شوند اما اگر راهی برای تعمیر وجود نداشت نمایندگی دوو در هشتگرد موظف است از قطعات اورجینال برای جابجا کردن قطعات سوخته با قطعات جدید استفاده کند.
  • چه برای نصب وسیله برقی و چه برای تعمیر آن ما به شما ضمانت‌نامه تحویل می‌دهیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در هشتگردنمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در هشتگرد و کردان

برای مشتریان عزیز ساکن هشتگرد که به تازگی با خرابی و از کار افتادن ماشین لباسشویی دوو مواجه شده‌اند این نوید را داریم که نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در هشتگرد در تاریخ مشخص شده توسط مشتریان، تکنسین‌ها و حتی دستیار را به خانه ‌آن‌ها اعزام می‌کند تا عیب‌یابی در خانه مشتری انجام شود. در واقع منزل شما به یک تعمیرگاه کوچک تبدیل خواهد شد. می‌توانید کیفیت عملکرد تکنسین‌های ما را از نزدیک مشاهده کرده و مطمئن باشید که کوتاهی در کار انجام نمی‌شود.نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در هشتگرد

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در هشتگرد و کردان

گاهی اوقات مشتریانی که با ما تماس می‌گیرند تا از خرابی رخ داده در ماشین ظرفشویی دوو گلایه کند خبر ندارند که اصلاً ماشین خراب نشده و در واقع یک سهل انگاری یا یک اشتباه از جانب آن‌ها باعث از کار افتادن ماشین ظرفشویی شده است. در چنین شرایطی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در هشتگرد یا به صورت تلفنی یا آنلاین و تصویری مشتری را راهنمایی می‌کنند تا دوباره ماشین به کار بیفتد. بنابراین وقتی ماشین ظرفشویی خراب شد اصلاً ذهنیتی در مورد دردسر‌های تعمیرات نداشته باشید بلکه با نیرو‌های تخصصی همانند تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در هشتگرد تماس گرفته و اجازه دهید آن‌ها به شما توضیح دهند که دقیقاً چه اتفاقی در دستگاه رخ داده است.

تعمیر یخچال در هشتگردنمایندگی تعمیر یخچال و فریزر دوو در هشتگرد و کردان

فرض کنیم یک روز صبح وقتی در حال آشپزی در آشپزخانه هستید متوجه می‌شوید یخچال یا فریزر اصلاً روشن نمی‌شود و مواد غذایی داخل آن‌ها در حال گرم شدن هستند. قطعاً در چنین شرایطی دچار استرس خواهید شد و تلفن را برمی‌دارید تا یک تعمیرکار پیدا کنید. به جای اینکه عجله کنید، با نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر دوو در هشتگرد تماس بگیرید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهیم بود. وقتی متوجه شویم که باید تخصصی به یخچال و فریزر نگاه کنیم تا بدانیم دقیقاً چه اتفاقی در آن افتاده است، از شما می‌خواهیم در زمانی که در خانه هستید به ما اطلاع دهید تا تکنسین به منزل شما مراجعه کرده و تعمیرات و عیب‌یابی را انجام دهد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر در هشتگردنمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در هشتگرد و کردان

با توجه به اینکه ماکروفر یک وسیله ضروری نیست، بنابراین متأسفانه برخی از مردم وقتی با خرابی آن مواجه می‌شوند دستگاه را کنار می‌گذارند. در صورتی که شما باید به ازای هزینه‌ای که برای خرید آن داده‌اید بهترین استفاده را از ماکروفر داشته باشید. اصلاً ذهنیت اشتباهی در مورد هزینه‌ها نداشته و با نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در هشتگرد تماس بگیرید. شاید اصلاً دستگاه خراب نشده و شما بیهوده نگران شده‌اید. اجازه دهید کارشناسان ما گزارش شما را بررسی کرده و پرسش‌هایی را از مطرح کنند تا سپس متوجه شوند آیا نیاز است تعمیرات تخصصی انجام گیرد یا خیر.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در هشتگردنمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در هشتگرد و کردان

قطعاً خراب شدن کولر گازی در تابستان به خصوص در مناطق گرم بدترین اتفاقی است که می‌تواند بیفتد. به خصوص اگر در محیط کار هستید واقعاً ماندن در چنین محیطی طاقت‌فرسا خواهد شد. به محض اینکه چنین اتفاقی می‌افتد تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در هشتگرد تماس بگیرید. کارشناسان ما از شما سؤالاتی را مطرح می‌کنند تا براساس پاسخ‌هایی که می‌دهید در ابتدا متوجه شوند که کولر گازی ممکن است به چه دلیلی خراب شده باشد. در صورت نیاز به عیب‌یابی، تکنسین با دستیار و تجهیزات کامل و در تاریخ و زمانی که شما در محیط کار یا خانه هستید مراجعه حضوری خواهد داشت تا نیازی به پایین آوردن کولر و بردن آن به تعمیرگاه نباشد.

تلفن مشاوره و خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

برای ارتباط با تکنسین های مجموعه زانکو به عوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی برند دوو در هشتگرد با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.