نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشتیکی از این نمایندگی‌ها، نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت شرکت زانکو سرویس است که به صورت کاملا تخصصی و با تکیه بر دانش تکنسین های خود تعمیرات انواع لوازم خانگی برند Gplus را در تمام نقاط شهر رشت انجام می دهد. امروزه تقاضای مردم برای استفاده از لوازم‌ خانگی بسیار افزایش یافته است به گونه‌ای که روز به روز به تعداد تولیدکنندگان آن‌ها اضافه می‌شود. یکی از این برندهای تازه نفس که با ضمانت گلدیران در ایران فعالیت می‌کند، جی ‌پلاس است. 

این شرکت در سراسر کشور نمایندگی‌های مجازی تاسیس کرده است تا بتواند با ارائه خدمات پس از فروش به آن‌ها، رضایتشان را به دست آورد. در این نمایندگی‌ها شما می‌توانید یا به طور رایگان در صورت معتبر بودن گارانتی یا با هزینه مقرون به صرفه خرابی دستگاه‌های خود را رفع کرده و دوباره از آن‌ها استفاده کنید. 

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

خدمات نمایندگی تعمیرات جی  پلاس در رشت

نمایندگی‌هایی که در سطح شهر مشغول به کار هستند با آن که همگی وظیفه دارند، خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه دهند و خرابی دستگاه‌ها رفع کرده و آن‌ها را تعمیر کنند؛ اما گاهی این خدمات تنها شامل برخی از دستگاه‌ها می‌شوند؛ به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم در این قسمت از مقاله به معرفی انواع خدمات نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت بپردازیم تا شما با خیالی آسوده لوازم‌های خانگی مختلف خود را به آنجا بسپارید.تعمیر یخچال در رشت

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در رشت

یخچال فریزر یکی از لوازم‌های ضروری هر خانه‌ای است که به طور شبانه‌روز کار می‌کند، بنابراین بدیهی است که پس از مدت زمانی آسیب دیده و دچار خرابی شود اما تعویض آن بسیار هزینه‌بر بوده و مقرون‌به‌صرفه نیست؛ به همین دلیل ما به شما نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت را معرفی می‌کنیم زیرا تعمیرکاران این شرکت به طور کامل با ساز و کار یخچال فریز آشنا هستند به گونه‌ای که می‌توانند به سرعت مشکل را تشخیص داده و با هزینه کمی آن را رفع کنند تا شما بتوانید از آن استفاده کنید.تعمیر لباسشویی در رشت

تعمیر ماشین‌ لباسشویی جی پلاس در رشت

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت، تعمیر ماشین‌لباسشویی است زیرا این دستگاه نیز یکی دیگر از لوازم پرکاربرد در هر خانه بوده که روزانه در خانه‌ها استفاده می‌شود و اگر ندانید نحوه صحیح استفاده از آن چگونه است، آسیب زیادی به آن وارد خواهید کرد که تنها به دست تعمیرکاران قابل رفع است. تعمیرکاران در این نمایندگی آموزش دیده و متخصص هستند به همین خاطر به راحتی با تجهیزاتی که دارند می‌توانند خرابی را تشخیص داده و آن را در کوتاه‌ترین زمان به گونه‌ای تعمیر کنند که مانند روز اول بتوان از آن‌ها استفاده کرد.تعمیر کولرگازی در رشت

تعمیر کولر گازی جی پلاس در رشت

کولر گازی از آن دسته از لوازمی است که تنها در فصل گرما استفاده می‌شود، به همین خاطر اکثر افراد گمان می‌کنند که کمتر دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر ندارد اما باید گفت که کولرهای گازی حداقل باید سالی یکبار سرویس شوند زیرا هنگام سرویس می‌توان احتمال خرابی هر یک از قطعات را پیش از استفاده از دستگاه تشخیص داده و تعویض یا تعمیر کرد تا هم عملکرد کولر گازی بهتر شود و هم قطعات آن دچار استهلاک نشوند. 

ایرادات رایج موجود در کولرهای گازی برند جی پلاس می‌توان به کاهش سرمای کولر، کار نکردن کمپرسور، برفک زدن اپراتور، روشن نشدن دستگاه و برق داشتن بدنه کولر گازی اشاره کرد. برای سرویس یا تعمیر کولر گازی باید آن را به دست تکنسین‌های ماهر سپرد زیرا به طور کامل با این دستگاه آشنا هستند و می‌توانند به سرعت خرابی را تشخیص دهند.تعمیر ماشین ظرفشویی در رشت

تعمیر ماشین‌ ظرفشویی جی پلاس در رشت

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت در تعمیر ماشین‌های ‌ظرفشویی نیز تخصص دارند زیرا این دستگاه که برای شستشوی ظروف به کار می‌رود ممکن است در روز چندین بار استفاده شود که این امر باعث استهلاک قطعات و بروز خرابی آن می‌شود. 

از مشکلات رایج ماشین ‌ظرفشویی این شرکت می‌توان به روشن نشدن دستگاه، عدم شستشوی تمیز ظروف، نشت آب در ماشین‌ ظرفشویی، عدم آبگیری دستگاه، بسته نشدن درب ماشین‌ ظرفشویی و خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی اشاره کرد که برای رفع هر کدام به تعمیرکار حرفه ای نیاز است. 

ماشین‌های ظرفشویی از سیستم جدیدتری نسبت به دیگر لوازم‌ خانگی برخوردارند که نه تنها شما بلکه برخی تعمیرکاران نیز شناختی نسبت به آن ندارند اما تعمیرکاران نمایندگی جی پلاس در رشت به دلیل آن که به طور مداوم آموزش‌های خود را به روز می‌کنند به راحتی می‌توانند مشکل آن را تشخیص داده و رفع کنند تا شما بتوانید دوباره از آن برای سریع‌تر انجام دادن فعالیت‌های روزانه خود استفاده کنید.تعمیر مایکروفر در رشت

تعمیر مایکروفر جی پلاس در رشت

لوازم‌های‌خانگی تولید شده توسط شرکت جی ‌پلاس مانند مایکروفر با آن که کیفیت بالایی دارند اما گاهی ممکن است به دلیل استفاده نادرست یا استفاده مداوم از آن عملکرد طبیعی خود را از دست بدهند و هنگام گرم غذا با مشکل مواجه شود. در این زمان بهترین کار این است که آن را به تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت بسپارید زیرا آن‌ه با تجهیزات و اطلاعاتی که درباره این دستگاه دارند می‌توانند به سرعت مشکل را رفع کنند تا شما بتوانید دوباره از آن استفاده کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

شماره نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت

اگر یکی از لوازم‌خانگی شما دچار خرابی شد و شما نتوانستید از آن استفاده کنید می‌توانید از طریق شماره تلفنی که در این قسمت درج شده، تعمیرکار حرفه‌ای و مجربی درخواست کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به محل مورد نظر آمده و خرابی را تشخیص داده و با تجهیزاتی که در دسترس دارد آن را رفع کند.

اکنون که دانستید با کمک تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جی پلاس در رشت می‌توانید با کمترین هزینه مشکل دستگاه خود را از بین ببرید و نیازی به تعویض آن نیست؛ هنگام بروز خرابی دیگر نباید نگرانی داشته باشید بلکه باید با خیالی آسوده دستگاه خود را به دست تکنسین‌های مجرب سپرد زیرا آنها در این زمینه تخصص کافی دارند و در زمان کوتاهی آن را رفع می کنند.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814