نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشتهمان اندازه که برای خرید کولر گازی باید دقت بسیار زیادی به خرج دهید تا بتوانید یک برند عالی همانند جنرال را خریداری نمایید، این مسأله نیز بسیار مهم است که برای تعمیر کولر گازی به سراغ نمایندگی‌های معتبر و شناخته شده بروید تا عیب‌یابی به صورت ریشه‌ای با سرعت بالا توسط افراد متخصص انجام گیرد. تنها در این صورت است که شما می‌توانید مطمئن شوید بعد از تعمیر کولر و به راه انداختن آن دقیقاً همان کارایی اولیه را از این وسیله خنک‌کننده به دست خواهید آورد. با توجه به آنچه که گفته شد نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت تمامی امور مربوط به نصب و تعمیر کولر را توسط کارشناسان حرفه‌ای و توانمند انجام می‌دهد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که درخواست خود را با کارشناسان شرکت زانکو در میان بگذارید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰

خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت

 برای اینکه بدانید این نمایندگی با چه سرعتی فرآیند عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی را انجام می‌دهد و از طرف دیگر برای اینکه با تعهد کاری افراد متخصص در این مرکز آشنا شوید باید مراحل کار جهت عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی را بررسی نمایید که به شرح زیر می‌باشد:

 • ارائه درخواست از طریق تماس تلفنی آنلاین و یا از طریق ورود به سایت
 • اعلام گزارش خرابی به صورت دقیق توسط مشتری و حتی پاسخگویی به سؤال کارشناسان برای ارائه اطلاعات بیشتر جهت تشخیص اولیه
 • بررسی گزارش ارائه شده توسط مشتری برای بررسی وضعیت خرابی کولر گازی
 • راهنمایی مشتری برای راه‌اندازی کولر در صورت سطحی بودن مشکل و عدم نیاز به تعمیرات
 • اعزام تعمیرکار در اولین زمان ممکن به منزل مشتری جهت تعمیرات و عیب‌یابی کولر گازی
 • برآورد کولر گازی خراب شده توسط تکنسین‌های اعزام شده به منزل مشتری و اعلام هزینه
 • دریافت موافقت از مشتری برای شروع به کار جهت تعمیرات
 • ارائه ضمانت‌نامه تعمیرات به مشتریان
 • جایگزین کردن قطعه‌های سوخته و معیوب با قطعه‌های فابریک و اورجینال
 • ارائه فاکتور هزینه‌ها با مهر نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در رشت و همچنین نام تعمیرکار به
 • محاسبه هزینه‌ها در نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در رشت

حتماً برای شما نیز جالب خواهد بود اگر بگوییم تقریباً تمام مشتریان که با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت در ارتباط هستند و از تعمیرکاران ما می‌خواهند که در اولین زمان ممکن به خانه آن‌ها مراجعه کنند و تعمیرات را انجام دهند حتماً در مورد هزینه‌ها سؤال می‌پرسند.

 حتی برخی از مشتریان از ما می‌خواهند به صورت تلفنی برآورد دقیقی از هزینه‌ها داشته باشیم. چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. تا زمانی که ما به صورت مستقیم کولر را وارسی نکرده و ندانیم که چه مشکلی در داخل آن رخ داده است نمی‌توانیم در مورد هزینه‌ها با قطعیت صحبت کنیم. باید تعمیرکار به منزل شما بیاید؛ تمامی قطعات داخلی را بررسی کند؛ از سلامت قطعات داخلی مطمئن شود و بعد از اینکه عیب‌یابی را انجام داد به شما بگوید که لازم است چه مبلغی را برای تعمیرات و رفع خرابی کولر بپردازید.

 اگر شما موافق این هزینه بودید تعمیرکار شروع به کار می‌کند. در غیر این صورت به هیچ عنوان اقدامی انجام نخواهد داد.

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال در رشت

 در بحث هزینه‌ها لازم است چند نکته را متذکر شویم:

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت طبق قوانینی که در این مرکز وضع شده است، موظف است براساس نرخ اتحادیه پیش برود. بنابراین به هیچ عنوان تعمیرکاران سرخود مبلغی گزارش نمی‌کنند. ممکن است وقتی کولر از کار می‌افتد با بررسی برگه گارانتی متوجه شوید که ضمانت‌نامه آن هنوز اعتبار دارد پس حتماً آن را به تعمیرکاران ما تحویل دهید.

مزایای نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال

ما نمی‌توانیم مردم را مجبور کنیم که عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی خود را به ما بسپارند ولی وقتی بدانند که مراجعه به هر مرکز چه مزیت‌هایی برای آن‌ها به همراه دارد قطعاً عاقلانه‌تر می‌توانند تصمیم‌گیری کنند. مهمترین مزیت‌های نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت عبارتند از:

 • همان گونه که توضیح دادیم اصلاً نیازی نیست کولر را باز کنید و نمایندگی بیاورید بلکه تعمیرکار به منزل شما می‌آید.
 • اگر قطعه‌ای سوخته و تعمیرکار به این نتیجه برسد که به هیچ عنوان امکان تعمیر وجود ندارد، ما با آن را با یک قطعه فابریک جایگزین می‌کنیم تا به سلامت دستگاه آسیب وارد نشود.
 • ما به شما ضمانت‌نامه تعمیرات تحویل می‌دهیم تا اعتماد شما را به همراه خود داشته باشیم.
 • قیمت‌ها طبق قانون برآورد می‌شوند. پس هر مبلغی که بپردازید کاملاً منطقی است.
 • شما می‌توانید در این نمایندگی از خدمات مشاوره رایگان در زمانی که کولر مشکل سطحی دارد و خود شما می‌توانید آن را برطرف کنید بهره‌مند شوید.

شرکت زانکو، تعمیرات تخصصی کولر گازی برند جنرال و سایر برندهای اسپلیت در رشت است. برای برخورداری از مشاوره رایگان روی شماره تماس زیر کلیک کنید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰