نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشتتعمیر هر وسیله برقی به نگاه تخصصی و علمی نیاز دارد. به خصوص اینکه وسایل برقی با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی مجهز‌تر شده و یک تعمیرکار باید از آخرین تحولات رخ داده در وسایل برقی با خبر باشد. برای مثال مدل‌های متنوعی از کولر گازی هایسنس در بازار وجود دارد و ممکن است شما که در حال مطالعه این مطلب هستید یکی از افراد ساکن در رشت بوده و از کولر گازی هایسنس استفاده می‌کنید. اکنون برای سرویس و یا رفع خرابی کولر گازی نیاز به کمک دارید. شرکت زانکو، نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰

خدمات تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت

اگر می‌خواهید کولر گازی خود را سرویس کنید تا در فصل تابستان از آن استفاده نمایید و یا اگر به دلایلی که نمی‌دانید کولر از کار افتاده و به دنبال تعمیرکار برای رفع خرابی هستید، این مسأله به انتخاب خود شما بستگی دارد که به سراغ تعمیرکاران خصوصی بروید و یا از مراکز معتبر همانند نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت کمک بگیرید. اما علت اینکه ما گزینه دوم را به شما پیشنهاد می‌دهیم، خدماتی است که از طریق این نمایندگی نصیب شما می‌شود:

  • ما تعمیر کولر گازی را در خانه خود شما انجام می‌دهیم.
  • عیب‌یابی و تعمیرات توسط تعمیرکارانی انجام می‌شود که هم دارای مدرک علمی هستند و هم برای ورود به نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت دوره‌های آموزشی و همچنین آزمون ورودی را با موفقیت سپری کرده‌اند.
  • تعمیرات تنها زمانی آغاز می‌شود که مشتری اجازه انجام کار را بدهد. در واقع  تعمیرکار موظف است بعد از اینکه وارسی کامل را از کولر انجام داد تخمینی از هزینه‌ها داشته و این موضوع را به مشتری اطلاع دهد. در صورتی که مشتری با مبلغ موافق بود تکنسین برای تعمیرات دست به کار خواهد شد.
  • اکنون که بحث هزینه‌ها شد اجازه دهید این نکته را بیان کنیم که نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت طبق قانون‌هایی که در اتحادیه وضع شده عمل می‌کند و برای اینکه شما از هزینه‌ها مطلع باشید فاکتور هزینه‌ها را اختیار شما قرار می‌دهد.
  • ما تمامی خدمات خود را تضمین می‌کنیم. تفاوتی ندارد که مسئولیت سرویس و راه‌اندازی کولر گازی را به ما سپرده‌اید و یا اینکه تعمیرات توسط متخصصین ما انجام شده است. به هر حال باید یک ضمانت‌نامه در اختیار شما قرار گیرد. در پایین این ضمانت‌نامه نام تعمیرکار و یا کارشناس مربوطه و مهر نمایندگی درج خواهد شد تا این برگه اعتبار داشته باشد. بازه زمانی اعتبار گارانتی را نیز طولانی در نظر می‌گیریم.
  • خدمات این نمایندگی به صورت ۲۴ ساعته است. شما در هر زمان از روز می‌توانید با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین و یا ورود به سایت و ارائه درخواست خود، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. در اولین فرصت ممکن کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.
  • ما متعهد هستیم که تمامی تلاش خود را برای تعمیر قطعات آسیب دیده در کولر گازی داشته باشیم تا قطعه خود دستگاه بر روی آن حفظ شده و خیال مشتری از این بابت راحت باشد. اما اگر تعمیرکاران ما بعد از کنترل کردن کولر گازی به این نتیجه برسند که بهتر است این قطعه برای همیشه کنار گذاشته شده و یک قطعه سالم جایگزین آن گردد، شک نداشته باشید که نمایندگی تعمیرات کولر گازی‌ هایسنس در رشت از قطعات اورجینال استفاده می‌کند. برای اینکه اعتماد شما را جلب کنیم کافی است از تعمیرکار بخواهید که گارانتی مربوط به اصل بودن قطعه را به شما تحویل دهد.
  • لازم است این نکته را بیان کنیم که ما در محاسبه هزینه‌ها بحث ضمانت‌نامه خود کولر گازی را نیز در نظر می‌گیریم. یعنی اگر به سراغ برگه گارانتی رفتید و متوجه شدید که اعتبار دارد حتماً آن را به تعمیرکاران ما تحویل دهید تا بخش زیادی از هزینه‌ها برای شما کاهش پیدا کند.

تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در رشت

تنها مسئولیتی که شما دارید این است که درخواست خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی یا آنلاین در میان بگذارید. در واقع شما فقط گزارش‌کننده درخواست خود هستید و تاریخ حضور تعمیرکار و یا کارشناس مربوطه در خانه خود را تعیین می‌کنید. در همان تاریخ ما نیرو‌های خود را با تجهیزات کامل و یا حتی با دستیار برای افزایش سرعت عمل به منزل شما عازم خواهیم کرد. در این صورت در همان روز و بدون اینکه نیاز باشد کولر را باز کرده و به دردسر بیفتید، می‌توانید در خانه خود کولر را سرویس و یا تعمیر کنید و از هوای خنک آن در تابستان لذت ببرید.

مجموعه زانکو خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی هایسنس و سایر برندهای اسپلیت را به مشتریان محترم ارائه می کند. برای برخورداری از خدمات تنها کافیست روی شماره تلفن کلیک کنید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰