نمایندگی هایسنس در رشت

زانکو سرویس، خدمات عیب‌ یابی و تعمیر تخصصی انواع لوازم خانگی را در نمایندگی هایسنس در رشت ارائه می‌ دهد. لوازم خانگی هایسنس شامل محصولات گسترده ای اعم از انواع ماشین ظرفشویی، لباسشویی، یخچال فریزر، کولر گازی، مایکروفر و غیره هستند و متعلق به یکی از محبوب‌ ترین برند های چینی می‌ باشند. لوازم خانگی این برند از کیفیت نسبتاً مناسبی در عملکرد برخوردار هستند و در صورت خرابی و ایراد نیز باید توسط تکنسین‌ ها و تعمیرکاران حرفه‌ ای عیب‌ یابی شده و به‌ طور کاملاً تخصصی تعمیر شوند.

برای رفع مشکل و یا انجام سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی هایسنس، می‌ توانید با نمایندگی هایسنس در رشت تماس گرفته و از با کیفیت ترین خدمات تعمیر لوازم خانگی بهره‌مند شوید.

خدمات نمایندگی هایسنس در رشت

یکی از مهم‌ ترین خدمات نمایندگی هایسنس در رشت، اعزام تعمیرکار به منزل و یا محل کار برای تعمیر و یا سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی است. پس‌ از تماس شما با نمایندگی ما در رشت، تکنسین مربوطه در سریع‌ ترین زمان به آدرس مورد نظر اعزام شده و شروع به عیب‌ یابی و تعمیر دستگاه می‌ نماید. اولویت تکنسین های ما نیز در تعمیر قطعات معیوب شده‌ است و در صورت نیاز به تعویض، از قطعات اورجینال استفاده می‌ کنند.

دیگر خدمات نمایندگی هایسنس در رشت عبارتند از:

 • سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی هایسنس
 • گستردگی خدمات تعمیر لوازم خانگی در رشت
 • پاسخ‌ گویی مشتریان حتی در روز های تعطیل
 • پشتیبانی همه‌ جانبه مشتریان
 • ارائه راهنمایی‌ ها و توصیه‌ های تخصصی رایگان
 • تعمیر تخصصی انواع لوازم خانگی هایسنس
 • ارائه فاکتور خدمات و گارانتی قطعه به مشتریان

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایسنس در رشت

یخچال فریزر، اصلی‌ ترین وسیله برقی در آشپزخانه است که ایجاد اختلال در عملکرد آن، می‌ تواند مشکل بزرگی را برای کاربران به وجود آورد. یخچال فریزر های هایسنس نیز از کیفیت مناسبی در قطعات و عملکرد برخوردار هستند اما به‌ دلیل استفاده مداوم از دستگاه، پس‌ از گذشت مدتی نیاز به سرویس دوره‌ ای و یا تعمیر تخصصی خواهند داشت.

در صورت کار نکردن آبسردکن، ایجاد برفک در دیواره داخلی فریزر، افزایش دمای داخلی یخچال، کیپ نشدن درب دستگاه، روشن نشدن یخچال و غیره می‌ توانید با نمایندگی هایسنس در رشت تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست تکنسین نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در رشت

ماشین لباسشویی نیز پس‌ از یخچال فریزر، یکی از کاربردی‌ ترین و مهم‌ ترین وسیله برقی در آشپزخانه است که بی‌ توجهی به ایرادات جزئی و عدم نگهداری اصولی و سرویس‌ های دوره‌ ای، می‌ تواند منجر به صرف هزینه‌ های هنگفت برای تعمیرات تخصصی دستگاه شود. بنابراین کارشناسان ما در نمایندگی هایسنس در رشت به مشتریان خود توصیه می‌ کنند که در صورت مشاهده کوچک‌ ترین ایراد در ماشین لباسشویی خود، سریعاً آن را برطرف نموده و در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی نیز، با نمایندگی‌ های مجاز تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید.

از مهم‌ ترین عوامل مؤثر بر هزینه تعمیر لباسشویی هایسنس نیز می‌ توان به نوع قطعه معیوب شده، نیاز به تعویض قطعه، تخصص تکنسین، استفاده از قطعات اورجینال، اعتبار شرکت تعمیراتی، هزینه دستمزد، برخورداری از گارانتی و غیره اشاره نمود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس در رشت

وظیفه اصلی ماشین‌ های ظرفشویی، شستشوی کامل ظروف و خشک کردن آن‌ ها در بازه زمانی مشخص است. بنابراین این نوع از وسیله‌ برقی برای عملکرد دقیق خود و همچنین افزایش طول عمر قطعات، نیازمند سرویس‌ های دوره‌ ای و تعمیرات حرفه‌ ای می‌ باشد. شما می‌ توانید در صورت روشن نشدن دستگاه، کار نکردن برنامه‌ های شستشو، نشت آب از ظرفشویی، عدم ورود آب به دستگاه و دیگر مشکلات ظرفشویی، با نمایندگی هایسنس در رشت تماس گرفته و از تخصص و مهارت تکنسین‌ های ما بهره‌مند شوید.

نمایندگی مایکروفر هایسنس در رشت

یکی دیگر از خدمات تخصصی تکنسین های ما در نمایندگی، عیب‌ یابی و رفع مشکلات انواع مایکروفر های هایسنس است. شما می‌ توانید با استفاده از خدمات نمایندگی هایسنس در رشت بدون جا به جا کردن وسیله برقی و انتقال آن به کارگاه، تمامی مشکلات و ایرادات مایکروفر را در منزل از بین برده و در حین انجام تعمیر نیز تمامی راهنمایی‌ ها و توصیه‌ های تخصصی را از تکنسین برای بهبود عملکرد دستگاه دریافت نمایید.

تکنسین‌ های ما دارای مهارت و تسلط بسیار بالا در عیب‌ یابی و رفع ایرادات انواع مایکروفر های هایسنس هستند و در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌ کنند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در رشت

کولر های گازی یکی از با کیفیت‌ ترین و بهترین سیستم‌ های سرمایشی در محیط داخلی هستند و همانند دیگر لوازم برقی، نیازمند سرویس دوره‌ ای و تعمیر تخصصی می‌ باشند. در صورت نشتی آب از دستگاه، برق داشتن بدنه کولر گازی، یکسره کار کردن کمپرسور، تولید باد گرم، لرزش دستگاه، مشکلات برقی کولر گازی، تولید سرمای بیش‌ از حد و غیره می توانید با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در رشت تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست تعمیرکار نمایید.

همچنین کارشناسان ما در نمایندگی هایسنس به مشتریان خود توصیه می‌ کنند که برای افزایش طول عمر کولر های گازی، بهتر است هر سال یک‌ بار و قبل‌ از روشن کردن دستگاه، از خدمات سرویس دوره‌ ای تخصصی بهره‌مند شوید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی هایسنس در رشت

از مهم‌ ترین مزایای بهره‌مندی از خدمات ارائه‌ شده در نمایندگی هایسنس در رشت، می‌ توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • در اختیار داشتن تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و کارآزموده
 • ارائه گارانتی خدمات و قطعه
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک
 • تعمیر تخصصی لوازم خانگی در منزل یا محل کار
 • انجام سرویس دوره‌ ای لوازم خانگی قدیمی و جدید
 • برخورداری از بیش‌ از ۱۵ سال سابقه حرفه‌ ای
 • برخورداری از خدمات پس‌ از فروش
 • ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی حتی در روز های تعطیل
 • پاسخ‌ گویی سریع مشتریان
 • پشتیبانی همه‌ جانبه مشتریان به‌ صورت تلفنی و آنلاین
 • تعمیر تخصصی انواع لوازم خانگی
 • اعزام تکنسین به محل در سریع‌ ترین زمان
 • دریافت هزینه دستمزد بر اساس تعرفه تعیین‌ شده
 • سرعت عمل بالا در تعمیر لوازم خانگی
 • ارائه راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های رایگان به مشتریان

هزینه تعمیر لوازم خانگی هایسنس

فاکتور های بسیار گوناگونی در برآورد هزینه تعمیر لوازم خانگی هایسنس تأثیر گذار هستند که از مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به نوع وسیله خانگی، نوع آسیب به دستگاه، قطعه معیوب شده، تعمیر قطعه، استفاده از قطعات اورجینال، تخصص تعمیرکار، خدمات پس‌ از فروش، اعتبار مجموعه تعمیراتی و غیره اشاره نمود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه تعمیر لوازم خانگی هایسنس، می‌ توانید با نمایندگی هایسنس دردشت تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

در پایان

شرکت زانکو سرویس با بیش‌ از ۱۵ سال سابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، دارای نمایندگی مجاز و معتبر تعمیر لوازم خانگی هایسنس در رشت است. شما می‌ توانید در صورت مشاهده انواع ایرادات فنی و غیرفنی در لوازم خانگی خود، سریعاً با نمایندگی هایسنس در رشت تماس گرفته و درخواست خود را برای اعزام تعمیرکار ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *