نمایندگی‌ها به خاطر اینکه حس امنیت را در مشتری ایجاد کنند، مورد پیگیری قرار می‌گیرند. خیلی از افرادی که محصولاتشان در برندهای مختلف دچار مشکل می‌شود، ترجیح می‌دهند که به نمایندگی‌ها مراجعه کنند اما شاید شما فکر کنید که با مراجعه به یک تعمیرکار آزاد می‌ توانید سریع‌ تر کار خود را راه بیندازید که اصلاً اینگونه نیست. ما در این مقاله می‌خواهیم به شما بگوییم که چرا مراجعه به نمایندگی می‌تواند بهتر از هر راه‌حل و راهکار دیگری باشد و در نهایت نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت را به شما معرفی خواهیم کرد.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814

توضیحاتی در مورد برند ایندزیت

قبل از اینکه بخواهیم راجع به نمایندگی‌ها صحبت کنیم؛ بهتر است که ابتدا این برند معتبر را معرفی کنیم. ایندزیت که شاید کمتر به گوش شما خورده باشد، یک شرکت لوازم خانگی ایتالیایی است که جزو برندهای چند ملیتی هم به حساب می‌آید.

دفتر مرکزی این نمایندگی در خود ایتالیا قرار گرفته که در شهر فابریانو واقع شده است. ایندزیت جزو برندهای پیشرو در تولید لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی در کشورهای اروپایی است و جالب است بدانید که در اروپا دومین تولید کننده بزرگ لوازم خانگی مدرن به حساب می‌آید و در سطح جهان هم رتبه پنجم را دارد.

نمایندگی ایندزیت در رشت

جالب است بدانید که ایندزیت با وجود اینکه یک برند ایتالیایی است و در جهان هم خیلی زیاد راجع به آن صحبت می‌کنند و جزو برندهای پر آوازه است؛ در ایران هم توانسته خیلی خوب عمل کند. نمایندگی‌های آن در ایران وجود دارند که یکی از معتبرترین آنها نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت است. تمامی خدمات مربوط به نمایندگی‌های این برند را می‌توانید در زانکو سرویس تجربه کنید.

فقط کافی است که با شماره ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ تماس بگیرید و مشکل خود را توضیح دهید. شاید آنها بتوانند به صورت تلفنی به شما مشاوره بدهند و مشکل برطرف کنند یا اگر نیاز باشد، تیم متخصص را به منزل شما اعزام می‌کنند تا مشکل هرچه سریع‌تر برطرف شود. برند ایندزیت به عنوان یک برند معتبر خیلی به مشتریان خودش اهمیت می‌دهد. به خاطر همین خدمات زیادی از طرف آنها به مشتریان ارائه می‌گردد.

خدمات نمایندگی ایندزیت در رشت

 خدمات این نمایندگی در شهرهای مختلف از جمله یزد شامل موارد زیر است:

تعمیر یخچال در رشتنمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایندزیت در رشت

زمانی که شما به نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت مراجعه می‌کنید، شاهد پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته برای تعمیر یخچال یا هر وسیله برقی دیگر هستید. در نتیجه هر زمان که یخچال فریزر شما دچار مشکل شده باشد، خیلی راحت می‌توانید مشکل را پیگیری کنید. این نمایندگی‌ سرعت بالایی در خدمات رسانی دارد. فقط کافی است که با آنها تماس بگیرید.تعمیر لباسشویی در رشت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت

در مورد تعمیر ماشین لباسشویی معمولا اگر مشکل به صورت تلفنی برطرف نگردد، آنها تیم متخصص را در عرض یک ساعت هم می‌توانند به منزل شما اعزام کنند. تمام افرادی که در نمایندگی‌ها فعالیت می‌کنند، پرسنل با تجربه، دوره دیده و تحصیل کرده در زمینه لباسشویی و  دیگر لوازم خانگی هستند که در زمینه تعمیرات آن برند خاص توانسته‌اند اتفاقات خوبی را رقم بزنند و همین باعث می‌شود که شما حس اعتماد بیشتری به آنها داشته باشید.تعمیر ماشین ظرفشویی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در رشت

در مورد تعمیر ظرفشویی، اگر آنها تشخیص دهند که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، قطعه اصل و اورجینال را متناسب با همان برند ظرفشویی برای شما تهیه می‌کنند و این یک مزیت بسیار بزرگ است. در نتیجه خیالتان راحت است که بعد از مدت زمان طولانی هم می‌توانید از دستگاه استفاده درستی داشته باشید و دوباره شاهد خرابی نباشید.تعمیر کولرگازی در رشت

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایندزیت در رشت

تعمیر این دستگاه معمولا به صورت حضوری است و تلفنی نمی توان مشکل را ریشه‌یابی کرد. زمانی که تیم نمایندگی به منزل شما مراجعه می‌کنند، در همان محل تعمیرات را انجام می‌دهند، بدون اینکه نیاز به جابجایی دستگاه باشد‌. جالب‌تر بعد از اینکه کار نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت به اتمام می‌رسد؛ آنها از شما نظرسنجی می‌کنند. یعنی طبق نظرسنجی‌ها متوجه می‌شوند که کیفیت کار چگونه بوده و آیا شما توانسته‌اید صد در صد استفاده را از خدمات داشته باشید یا خیر.تعمیر مایکروفر در رشت

نمایندگی تعمیر ماکروفر ایندزیت در رشت

مهم‌ترین مزیتی که می‌توان در مورد نمایندگی ایندزیت یا هر برند دیگری معرفی کرد، این است که آنها جزو معدود نمایندگی‌هایی هستند که تعمیرات ماکروفر هم انجام میدهند. در حقیقت ضمانت می‌کنند که اگر شما از خدمات ارائه شده و تعمیر ماکروفر رضایت نداشتید، وجه دریافتی را به شما عودت دهند.
نکته دیگر اینکه با مراجعه به نمایندگی‌ها و اعزام تیم متخصص به منزل، حریم شخصی خودتان و اعضای خانواده حفظ می‌شود و جالب تر اینکه همه چیز زیر نظر شرکت است. در صورتی که شما نمی‌توانید این سطح از اعتماد و اطمینان را به افراد ناشناس تعمیرکار داشته باشید.

چرا زانکو سرویس؟

بالاتر هم به شما توضیح دادیم که اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت هستید، حتماً زانکو سرویس را انتخاب کنید، زیرا یکی از معدود نمایندگی‌هایی است که در زمینه تعمیرات همه برندها فعالیت می‌کند و تیم متخصص را به منزل شما اعزام می‌کند. کافی است با شماره ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ تماس بگیرید.  تمامی افراد داخل آن با تجربه، آموزش دیده و تحصیل کرده هستند. از لحاظ حریم شخصی، کاملاً خیالتان راحت است. مهم‌تر از همه اینکه سرعت این شرکت در خدمات رسانی بسیار بالا است و آنها تضمین می‌کنند که در آینده دوباره این مشکل تکرار نشود.

با توضیحات ارائه شده در این مقاله به این نتیجه رسیدید که مراجعه به نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت می‌تواند یکی از بهترین کارهایی باشد که برای محصولات و لوازم خانگی خود به انجام می‌رسانید، زیرا خیالتان راحت است که تمام کارها به صورت تخصصی انجام می‌شود.

همچنین در این مقاله مزایای مراجعه به نمایندگی را به طور کامل برای شما شرح دادیم تا اگر قصد مراجعه به این نمایندگی‌ها را دارید، با قاطعیت بیشتری تصمیم بگیرید. با مطالعه تمام نکات مربوط به این مقاله خیالتان راحت می‌شود که اجعه به نمایندگی از هر لحاظ سود کرده‌اید و سلامت دستگاه‌تان هم تضمین می‌شود.

تلفن مشاوره و خدمات

09116339510
01391010814


 

سوالات متداول

آیا در صورت عدم رضایت از کار نمایندگی، وجه برگردانده می‌شود؟

بسیاری از نمایندگی‌ها ضمانت می‌کنند که در صورت برطرف نشدن مشکل، وجه را عودت دهند.

آیا پروتکل‌های بهداشتی در نمایندگی‌ها رعایت می‌شود؟

یکی از مزیت‌هایی که در مورد نمایندگی‌ها وجود دارد، این است که پروتکل بهداشتی را به بهترین شکل ممکن رعایت می‌کنند.

آیا افرادی که در نمایندگی‌ها تعمیرات انجام می‌دهند، دارای مدارک مرتبط  هستند؟

همه افرادی که به عنوان پرسنل در نمایندگی‌ها فعالیت می‌کنند، افراد با تجربه، آموزش دیده هستند و خیالتان راحت است که در زمینه تعمیر آن وسیله هم به اندازه کافی تجربه دارند.