نمایندگی تعمیر مدیا در هشتگردزمانی که یک وسیله برقی خراب می‌شود کیفیت تعمیرات آن بر روی عملکرد دستگاه در آینده تأثیر می‌گذارد. متأسفانه یک بی‌دقتی توسط تعمیرکار می‌تواند حتی باعث خرابی‌های بیشتر در وسیله شود. به همین دلیل ما نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنیم. تا زمانی که مطمئن نشده‌ایم فرد به صورت تخصصی در این حیطه فعالیت دارد نباید وسیله برقی خود را به دستان او بسپاریم. نمایندگی مدیا در هشتگرد یکی از نمایندگی‌های معتبر و شناخته شده در این زمینه است که تحت شرایط کاملاً استاندارد، راه‌اندازی، عیب‌یابی و تعمیرات انواع وسایل برقی را برای شما انجام می‌دهد. در این مطلب با ما همراه باشید تا خدمات این مرکز را با یکدیگر بررسی کنیم.

تلفن مشاوره و خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

مروری بر خدمات نمایندگی مدیا در هشتگرد

  • تکنسین‌های حاضر در این نمایندگی تسلط کامل بر انواع وسایل برقی دارند به دلیل اینکه دارای مدرک علمی تخصصی در زمینه تعمیرات و عیب‌یابی وسایل برقی بوده و از طرف دیگر دوره‌های عملی کارگاه را نیز سپری کرده‌اند.
  • پاسخگویی نمایندگی به صورت ۲۴ ساعته است. می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا به صورت آنلاین گزارش خرابی را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
  • اگر وسیله برقی نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد از شما می‌خواهیم زمانی که در خانه یا محل کار خود هستید با ما تماس بگیرید تا تکنسین با تجهیزات کامل به خانه شما اعزام گردد .در واقع تعمیرات به صورت حضوری برای شما پیش خواهد رفت.
  • برای اینکه بتوانیم اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کنیم خدمات خود را به صورت تضمین شده ارائه خواهیم کرد. به خصوص اگر دستگاهی تعمیر شود گارانتی تعمیرات را تحویل می‌دهیم و اعتبار آن را طولانی در نظر می‌گیریم تا مشتری مطمئن شود که یک تعمیرکار حرفه‌ای با تعهد کامل وظیفه عیب‌یابی را بر عهده گرفته است.
  • ما به همه مشتریان حق می‌دهیم که نگران هزینه‌هایی باشند که باید برای تعمیرات وسایل برقی خود بپردازند. برای اینکه از قانونی بودن هزینه‌ها مطمئن شوید ما فاکتور را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا در صورت نیاز به سراغ اتحادیه رفته و اطمینان پیدا کنید که نرخ کار توسط اتحادیه تعیین می‌شود.
  • یکی از مهمترین قوانینی که در نمایندگی مدیا در هشتگرد وجود دارد این است که تکنیسین‌ها تلاش خود را برای تعمیرات قطعات معیوب داشته باشند اما اگر قطعه‌ای به طور کامل از کار افتاده باشد نمایندگی به شما تعهد می‌دهد که از قطعات اورجینال استفاده کرده و گارانتی آن را در اختیار شما قرار دهد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در هشتگردنمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در هشتگرد

اگر دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مدیا را مطالعه کنید متوجه خواهید شد که یکسری کد‌های خطا در داخل ماشین لباسشویی تعریف شده است که این کد‌ها کمک می‌کنند در صورتی که عیوبی در داخل ماشین لباسشویی بروز کرد، شما بتوانید علت را جویا شده و در صورت امکان خودتان آن مشکل را برطرف کنید. در غیر این صورت باید کد خطای مربوطه را به تکنسین اطلاعات دهید تا دقیقاً بتواند عیب را تشخیص دهد. بنابراین اگر کد خطا بر روی ماشین لباسشویی به نمایش درآمد قبل از اینکه با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در هشتگرد تماس بگیرید به سراغ دفترچه راهنما بروید و این کد را به ما گزارش کنید. در صورتی که خرابی جدی اتفاق افتاده باشد ما تعمیرات را در خانه شما انجام می‌دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی در هشتگردنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در هشتگرد

به هر حال این مسأله کاملاً طبیعی است که ماشین ظرفشویی دچار خرابی گردد. گاهی اوقات عدم استفاده صحیح از دستگاه باعث بروز چنین مشکلی می‌گردد ولی در برخی موارد واقعاً عیب بروز کرده از کنترل ما خارج است. برای مثال نوسانات شدید برق ممکن است به قطعات داخلی ماشین ظرفشویی آسیب وارد کند. به هر حال نباید نگران باشید. به جای اینکه دستگاه را برای همیشه کنار بگذارید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در هشتگرد تماس بگیرید تا تکنسین به خانه شما آمده، دستگاه را از نزدیک بررسی کرده
و بعد از عیب‌یابی به شما ضمانتنامه تحویل دهد تا در صورتی که دوباره همین خرابی در مدت اعتبار گارانتی در دستگاه بروز کرد بتوانید از خدمات رایگان مرکز بهره‌مند شوید.

تعمیر یخچال در هشتگردنمایندگی تعمیر یخچال و فریزر مدیا در هشتگرد

در صورتی که یخچال و فریزر خراب می‌شود به جای اینکه نگران شده و سریعاً به هر تعمیرکاری متوسل شوید تا آن را راه بیندازد، در اولین قدم تا جایی که امکان دارد بیش از اندازه درب این دو دستگاه را باز و بسته نکنید تا هوای سرد داخل آن حبس شده و از فساد مواد غذایی جلوگیری گردد. در مرحله بعد یخچال و فریزر را از برق جدا کنید و با نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر مدیا در هشتگرد تماس بگیرید. ما چون می‌دانیم که جابجا کردن وسایل به این بزرگی به خصوص در خانه‌های آپارتمانی چه اندازه مشکل است تعمیرات را در خانه خود شما انجام می‌دهیم. پس اصلاً دغدغه چگونگی جابجا کردن وسیله را نداشته باشید.

تعمیر کولر گازی در هشتگردنمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در هشتگرد

 با از کار افتادن کولر، تحمل شرایط محیطی بسیار سخت است چون در هوای گرم، کار کردن واقعاً طاقت‌فرسا شده و اگر در خانه باشید نمی‌توانید اموری همانند گردگیری یا آشپزی را انجام دهید. برای اینکه آسوده خاطر باشید عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی به بهترین شکل ممکن پیش می‌رود به سراغ شماره تلفن‌های نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در هشتگرد بروید؛ با تکنسین‌های ما صحبت کنید و تاریخی را مشخص کنید تا تکنسین به محیط کار یا خانه شما آمده و بدون اینکه خود شما بخواهید کولر را جابجا کنید تعمیرات را در حضور شما انجام دهد.

تعمیر ماکروفر در هشتگردنمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در هشتگرد

پیشنهاد می‌کنیم که در هر خانه و محل کار یک ماکروفر وجود داشته باشد چون در این صورت گرم کردن مواد غذایی و حتی پخت برخی از غذا‌ها با سرعت بیشتری پیش می‌رود. بنابراین ماکروفر یک دستگاه پرکاربرد است. وقتی این دستگاه خراب می‌شود به جای اینکه آن را کنار بگذارید، با نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا در هشتگرد در ارتباط باشید در صورت موافقت شما، تعمیرات در خانه یا محل کار شما انجام شود. بنابراین اصلاً نیازی به رفت و آمد به تعمیرگاه، سپری کردن زمان زیاد در ترافیک و از دست دادن یک روز کاری نخواهد بود.

تلفن مشاوره و خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

شرکت زانکو سرویس نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی برند Media در شهر هشتگرد است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان نمایندگی این برند از طریق شماره تماس بالا در ارتباط باشید.