نمایندکی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در رشتکولر گازی یکی از محصولات برقی در تمامی شهر‌ها به خصوص شهر‌های گرمی همچون رشت است. برخی اوقات ممکن است به دلایل گوناگون، کولر گازی با مشکل روبرو شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. با وجود این که کولر گازی میتسوبیشی یکی از با کیفیت‌ترین کولر گازی‌ها است، اما خراب شدن آن نیز دور از انتظار نیست. شما برای تعمیر این محصولات می‌توانید به نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی مراجعه کنید. با ما باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص تعمیرات این محصولات به شما ارائه دهیم.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰

مشکلات رایج کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی میتسوبیشی یکی از بهترین برندهای کولرگازی است که در شهر رشت هم افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که شما هم از این برند کولر گازی استفاده می‌کنید، باید به محض مشاهده نشانه‌هایی از خرابی این محصول، به بهترین نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در رشت مراجعه کنید. اگر هر کدام از مشکلات و نشانه‌های زیر را در کولر خانه یا محل کارتان مشاهده کردید، برای تعمیر آن اقدام کنید.

  • در حالت کلی کولر گازی سر و صدای کمی دارد و صدای آن شما را آزار نمی‌دهد. اما در صورتی که سر و صدای بلند و غیر عادی از کولر گازی به گوشتان خورد، باید به سلامت این دستگاه شک کنید.
  • کولر گازی قدرت بسیار بیشتری نسبت به کولر آبی دارد و به راحتی می‌تواند یک محیط را گرم کند. اگر کولر گازی را روشن کردید اما فضای خانه یا اتاق خنک نشد، مطمئناً مشکلی برای کولر گازی به وجود آمده است.
  • هنگامی که کولر گازی به طور ناگهانی خاموش می‌شود یا اینکه نمی‌توانید دستگاه را روشن کنید، بدین معنی است که اختلالی در داخل آن رخ داده و شما باید آن را به تعمیر کار گزارش کنید.
  • برخی اوقات گاز مبرد کولر گازی نشتی می‌کند و زمانی که شما دستگاه را روشن می‌کنید، بوی بد گاز به داخل ساختمان می‌آید. این مورد هم می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات جدی در کولر گازی شود و هم برای سلامت افرادی که در آن محیط هستند بسیار خطرناک است. گاز کولر باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی و تنفسی در افراد می‌شود. به همین دلیل باید در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در رشت تماس بگیرید تا این مشکل را برای شما برطرف کنند.
  • در صورتی که آب کولر گازی نشتی کرد، به این معناست که برای پنل داخلی مشکلی به وجود آمده است. علاوه بر این، یخ زدن لوله‌های کولر گازی خبر از خراب شدن دستگاه شما می‌دهد.
  • مشکلاتی همچون مشاهده اختلالاتی در عملکرد حالت swing دستگاه، قطع و وصل شدن مکرر فیوز، هرگونه خرابی یا اختلال مربوط به قسمت الکتریکی دستگاه، اشکال در بخش کمپرسور کولر گازی و… از جمله نقص‌های فنی است که برای کولر گازی میتسوبیشی رخ می‌دهد. به هیچ عنوان این مشکلات را دست کم نگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای رفع آن‌ها اقدام کنید.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در رشت

برای اینکه بتوانید کولر گازی خود را تعمیر کنید، باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. با توجه به اینکه کولر گازی یک دستگاه نسبتاً پیچیده است، باید از افراد متخصص بخواهید که تعمیر آن را برای شما انجام دهند. زانکو سرویس به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیرات کولر گازی در رشت شناخته می‌شود و می‌تواند انتخاب خوبی برای تعمیر کولر گازی شما باشد.

شما می‌توانید با شماره ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ تماس گرفته و از متخصصین مجموعه زانکو برای تعمیر و سرویس کولر گازی خود کمک بگیرید. برخی از مهم‌ترین مزایای مراجعه به این نمایندگی عبارتند از:

استفاده از قطعات اورجینال

یکی از مهم‌ترین دلایل مراجعه به زانکو سرویس این است که این نمایندگی، از با کیفیت‌ترین قطعات در زمان تعمیر کولر گازی استفاده می‌کند. قطعات فیک و بی‌کیفیت طول عمر بسیار کوتاهی دارند و به دستگاه آسیب می‌زنند. با توجه به اینکه نمایندگی زانکو سرویس از قطعات با کیفیت استفاده می‌کند، پس نیازی نیست در این خصوص نگرانی داشته باشید.

قیمت مناسب

این نمایندگی تعمیرات کولر گازی را با کمترین و مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام می‌دهد. در این حالت دیگر نیازی نیست نگران بالا رفتن قیمت تعمیرات شوید

کولر گازی مانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است دچار اختلالاتی شود و شما برای رفع این مشکلات به نمایندگی تعمیرات مراجعه کنید. زانکو سرویس، معتبرترین نمایندگی تعمیرات کولر گازی در رشت است و برای انجام تعمیرات می‌توانید با این نمایندگی تماس بگیرید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰


 

سوالات متداول

مهم‌ترین دلایل تعمیر کولر گازی میتسوبیشی چیست؟

سر و صدای زیاد، مشاهده آب کولر، یخ زدگی لوله‌ها، عدم خنک کردن محیط و…

نمایندگی تعمیرات زانکو سرویس چه مزایایی دارد؟

کیفیت بالای محصولات، رفع مشکلات در کوتاه‌ترین زمان، قیمت مناسب، تعمیر در محل و…