تعمیر لوازم خانگی در گوهردشت

یکی دیگر از خدمات شرکت زانکو سرویس در شهر کرج، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در گوهردشت می‌ باشد. تعمیر و انجام سرویس‌ های دوره‌ ای لوازم برقی خانگی، امری بسیار حرفه‌ ای و تخصصی می‌ باشد و نیازمند تجارب و مهارت در این حرفه است. شرکت زانکو نیز تحت عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در گوهردشت، با بهره‌مندی از تیم تعمیراتی بسیار حرفه‌ ای و متخصص خود و همچنین استفاده از تجهیزات و ابزارآلات بسیار پیشرفته، تعمیر انواع لوازم برقی خانگی را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان عزیز ارائه می دهد‌.

تعمیر لوازم خانگی در گوهردشت

لوازم خانگی برقی، از جمله مهم‌ ترین لوازم موجود در منازل و آشپزخانه‌ ها هستند و از قطعات و اجزای بسیار پیشرفته و پیچیده‌ای نیز تشکیل شده‌اند. عمده‌ترین لوازم خانگی برقی نیز دارای کاربرد در آشپزخانه ها هستند و از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و غیره اشاره نمود. هر کدام از این لوازم نیز دارای قطعات و عملکرد گوناگونی هستند و بنابراین تعمیر آن‌ ها نیز با یکدیگر متفاوت می‌ باشد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در گوهردشت، تمامی خدمات نصب، انجام سرویس‌ های دوره‌ای و تعمیرات لوازم برقی خانگی را به مشتریان خود ارائه داده و شما می‌ توانید جهت تعمیر لوازم برقی خود، با این مجموعه تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین نمایید.


اینجا بخوانید: نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در عظیمیه

خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در گوهردشت

محله گوهردشت در منطقه ۷ و در شمال شهر کرج قرار داشته و از شمال به خیابان اشتراکی، از جنوب به بلوار مؤذن، از شرق به خیابان ملک شاه و از غرب به بلوار رستاخیز منتهی می‌ شود. شرکت زانکو در این محله دارای نمایندگی تعمیر لوازم خانگی است و تمامی لوازم خانگی در برند ها و مدل‌ های گوناگون را سرویس و تعمیر می‌ نماید. خدمات مهم این مجموعه شامل تعمیر لباسشویی در کرج به ویژه گوهردشت، تعمیر یخچال فریزر در گوهردشت، تعمیر ماشین ظرفشویی در گوهردشت و تعمیر مایکروفر در گوهردشت می باشند.

از دیگر خدمات حرفه‌ ای نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در گوهردشت نیز می‌ توان به چند مورد زیر اشاره نمود:

  • بررسی و عیب‌ یابی تخصصی لوازم برقی خانگی
  • تعمیر لوازم خانگی برقی با استفاده از ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته
  • تعمیر قطعات معیوب و استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعه
  • تعمیر لوازم برقی خانگی در منزل
  • ارائه ضمانت‌ نامه قطعات و فاکتور خدمات پس‌ از پایان کار به مشتری
  • ارائه راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های تخصصی به مشتریان در رابطه با هر یک از لوازم خانگی برقی

تعمیر لباسشویی د ر کرج

تعمیر لوازم خانگی در منزل

یکی از مهم‌ ترین خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زانکو، تعمیر انواع لوازم برقی در منزل می‌ باشد. تعمیر لوازم برقی در منزل به این شکل است که پس‌ از تماس مشتری با نمایندگی و درخواست تکنسین، تعمیرکار مربوطه در زمان مشخص شده در محل حضور می یابد. سپس تکنسین، وسیله برقی را به‌ طور کامل بررسی نموده و تمامی عیوب و ایرادات آن را مشخص می‌ نماید. پس‌ از تشخیص خرابی‌ ها نیز قطعات معیوب را تعمیر کرده و در صورت عدم تعمیر، از قطعات اورجینال و اصل و همچنین متناسب با نوع وسیله برقی استفاده می‌ نماید.

از جمله مزایای تعمیر لوازم خانگی برقی در منزل نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نظارت کامل مشتریان بر نحوه تعمیر لوازم برقی
  • بهره‌مندی از راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های تعمیرکار متخصص
  • صرفه‌ جویی در زمان و هزینه
  • جلوگیری از آسیب به بدنه لوازم برقی به دلیل عدم جا به جایی آن

هزینه تعمیر لوازم خانگی 

هزینه تعمیر لوازم خانگی بر اساس فاکتور هایی چون نوع وسیله برقی، میزان آسیب دستگاه، نوع قطعه آسیب‌ دیده، استفاده از قطعات اورجینال، تخصص تیم تعمیراتی و غیره متفاوت است. شما می‌ توانید جهت اطلاع از هزینه تعمیر لوازم خانگی برقی، با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در گوهردشت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

در پایان

شرکت زانکو سرویس علاوه‌ بر شعبات فعال خود در سایر مناطق شهر کرج، دارای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در گوهردشت نیز بوده و آماده خدمت‌ رسانی به مشتریان عزیز می‌ باشد. مشتریان نیز می‌ توانند به دو صورت تلفنی و آنلاین جهت دریافت مشاوره و یا تعمیر لوازم خانگی، درخواست خود را ثبت نموده و از خدمات تعمیراتی این مجموعه بهره‌مند شوند.

جهت برقراری ارتباط با این مجموعه با شماره تلفن 02632811842 تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *