زانکو سرویس، تحت عنوان نمایندگی تعمیرات سام در کرج، خدمات تعمیر لوازم خانگی سام را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. شرکت زانکو سرویس، با بهره‌ مندی از تیم تعمیراتی و تکنسین‌ های بسیار باتجربه و آموزش‌ دیده، انواع خدمات نصب، سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر لوازم خانگی سام را با استفاده از به روز ترین و نوین ترین تجهیزات و ابزار آلات به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. لوازم خانگی سام، از جمله لوازم خانگی تولید شده در داخل کشور هستند و تمامی لوازم تولید شده در این برند نیز، از کیفیت و فناوری‌ های بسیار مدرن و پیشرفته برخوردار می‌ باشند. لوازم خانگی سام نیز به دلایل متعددی همچون استفاده‌ نادرست، نصب غیر اصولی، نوسانات برقی و غیره ممکن است دچار ایرادات و مشکلاتی در قطعات و عملکرد خود شوند. شرکت زانکو سرویس مفتخر است که با نمایندگی تعمیرات سام در کرج، خدمات خود را به‌ طور کاملاً تخصصی در تعمیر و عیب‌ یابی محصولات سام به مشتریان خود ارائه دهد و شما عزیزان در هر نقطه از استان البرز، می‌ توانید جهت تعمیر و یا نصب لوازم خانگی سام خود، با این مجموعه تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایید.

تعمیر لوازم‌ خانگی سام با قطعات اصل در کرج

یکی از مهم‌ ترین خدمات شرکت زانکو سرویس، تعمیر انواع لوازم خانگی سام با استفاده از قطعات اصل و اورجینال و همچنین متناسب با مدل دستگاه است. اولین اولویت برای تعمیرکاران شرکت زانکو سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر کامل قطعات معیوب شده در لوازم خانگی سام باشد. اما در صورت آسیب دیدگی بیش‌ از حد قطعه و عدم شرایط لازم برای تعمیر آن، تعمیرکاران شرکت زانکو مجبور به تعویض قطعه شده و از قطعات فابریک و اصل استفاده می‌ نمایند. همان‌ طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، لوازم خانگی سام تولیدات داخل کشور هستند و به‌ همین جهت نیز قطعات یدکی آن‌ ها به‌ وفور در بازار موجود می‌ باشد. بنابراین شما عزیزان می‌ توانید بدون هیچ نگرانی جهت تعمیر لوازم خانگی سام، با نمایندگی تعمیرات سام در کرج تماس حاصل نموده و پس‌ از درخواست تکنسین و تعمیر لوازم خانگی خود، فاکتور کتبی خدمات و ضمانت‌ نامه قطعه یدکی را نیز دریافت نمایید.

تعمیر یخچال در کرج

خدمات تعمیر لوازم خانگی سام در کرج

نمایندگی تعمیرات سام در کرج، دارای تیم تعمیراتی و تکنسین‌ های بسیار آموزش دیده و متخصص بوده و تمامی خدمات تعمیراتی و نصب خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. از جمله خدمات تعمیر لوازم خانگی سام در کرج نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب و تعمیر انواع یخچال فریزر سام
 • نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی سام
 • نصب و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی سام
 • نصب و تعمیر انواع کولر گازی سام
 • نصب و تعمیر انواع مایکروفر سام

در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در قطعات و یا عملکرد لوازم خانگی سام، می‌ توانید از نمایندگی تعمیرات سام در کرج درخواست تکنسین نموده و یا جهت دریافت راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های کاملاً تخصصی نیز به‌ صورت تلفنی با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

تعمیر لوازم‌ خانگی سام در محل

یکی دیگر از خدمات بسیار تخصصی شرکت زانکو سرویس، تعمیر انواع لوازم خانگی سام در محل می‌ باشد. تعمیر لوازم خانگی سام در محل، از مزایای بسیار بالایی برخوردار است و دیگر نیاز نیست وسیله برقی خود را جهت تعمیر و یا عیب‌ یابی جابجا نمایید. زیرا حمل‌ و نقل وسایل برقی به‌ ویژه یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و غیره به‌ دلیل وزن بسیار بالا، ممکن است در حین جا به جایی بدنه آن‌ ها آسیب دیده و علاوه‌ بر آن سبب صرف وقت و هزینه هنگفت نیز شود. با بهره‌ مندی از خدمات تعمیر لوازم خانگی سام در محل، شما می‌ توانید از پرداخت هزینه‌ های اضافی برای حمل و نقل لوازم برقی سام جلوگیری کرده و در کمترین زمان آن‌ ها را تعمیر نمایید.

از دیگر مزایای تعمیر لوازم خانگی سام در محل، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دریافت فاکتور خدمات و ضمانت‌ نامه قطعات از تکنسین
 • تعمیر و عیب‌ یابی تخصصی لوازم خانگی سام
 • نظارت کامل مشتریان بر نحوه تعمیر لوازم خانگی
 • بهره‌ مندی از تجارب و توصیه‌ های تکنسین‌ ها در رابطه با افزایش طول عمر لوازم برقی
 • صرفه‌ جویی در وقت و هزینه
 • استفاده از قطعات اصل و متناسب با نوع دستگاه

عوامل مؤثر بر هزینه‌ های تعمیر لوازم‌ خانگی سام

عوامل و فاکتور های متعددی در تعیین هزینه تعمیر و یا عیب‌ یابی لوازم‌ خانگی سام تأثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ ترین این عوامل می‌ توان به میزان آسیب‌ دیدگی دستگاه، استفاده از قطعات اصلی، ارائه گارانتی قطعات، تخصص تکنسین، نوع لوازم خانگی، نوع قطعه آسیب‌ دیده و غیره اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، دارای نمایندگی تعمیرات سام در کرج است و با بهره‌ مندی از تعمیرکاران و تکنسین های بسیار متخصص، خدمات خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید برای تعمیر لوازم‌ خانگی سام، با این مجموعه تماس حاصل نموده و درخواست تکنسین نمایید. جهت برقراری تماس با این مجموعه با شماره تلفن 02632811842 تماس حاصل نمایید.