نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشتشرکت زانکو سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت آماده خدمت‌رسانی به مشتریانی است که از هر کدام از وسایل سامسونگ استفاده کرده و در رشت زندگی می‌کنند. بنابراین می‌توانند با یک تماس تلفنی با کارشناسان در محل زندگی خود ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را ارائه نمایند.

سامسونگ یکی از برند‌های معروف و شناخته شده در زمینه طراحی انواع لوازم برقی خانگی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، ماکروفر، یخچال و فریز است که هر ساله تعداد مشتریان آن بیشتر می‌شود. این برند کیفیت بسیار بالایی دارد و یکی از دلایل محبوبیت آن، تأسیس نمایندگی‌ها در اقصی نقاط جهان برای حمایت از مشتریان در زمان راه‌اندازی وسایل و همچنین تعمیر و عیب‌یابی است.

خدمات تعمیرات نمایندگی معتبر سامسونگ

فرض کنیم شما می‌خواهید وسیله برقی برند سامسونگ را راه‌اندازی کنید. می‌توانید خودتان شخصاً این کار را انجام دهید. اما اگر یکی کارشناس زبده مسئولیت کار را بر عهده بگیرد، هم راه‌اندازی به درستی انجام شده و نقصی در داخل دستگاه بروز نمی‌کند و هم اگر دستگاه از کارخانه دچار مشکل باشد برند مربوطه متعهد می‌شود که آن را عوض کند. به همین دلیل است که بهتر است به سراغ نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت بروید .اما این تنها بخشی از خدمات ما است. شما می‌توانید برای تعمیرات و عیب‌یابی وسایل برقی برند سامسونگ به ما اعتماد نمایید.

مهمترین مزیت‌هایی که با این اعتماد نصیب شما می‌شوند عبارتند از:

 • عیب‌یابی و تعمیرات تحت نظر تکنیسین‌هایی انجام می‌گیرد که سال‌هاست در این زمینه به تخصص بالایی رسیده و قدرت تشخیص بسیار بالایی دارند. بنابراین اگر یکبار دستگاه را بررسی کنند متوجه می‌شوند که چه عیبی در داخل دستگاه رخ داده است.
 • ما به شما ضمانت‌نامه تحویل می‌دهیم که تحت عنوان گارانتی تعمیرات شناخته شده و طبق آن متعهد می‌شویم اگر مشتری با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت تماس گرفت و اعلام نمود که دوباره همان خرابی در داخل دستگاه بروز کرده است و همچنان ضمانت‌نامه منقضی نشده است، خدمات به صورت رایگان در اختیار او قرار گیرد.
 • برای جایگزین کردن قطعه‌های سوخته، از قطعه‌های اورجینال و فابریک استفاده می‌کنیم.
 • ما هزینه‌ها را براساس نرخ اتحادیه برآورد می‌کنیم تا کاملاً قانونی بوده و با رضایت مشتریان همراه باشد.

مهمترین خدمتی که نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت کرده است بحث تعمیرات در خانه مشتری است. بدون در نظر گرفتن اندازه دستگاه، ما به منزل شما می‌آییم تا تعمیرات و عیب‌یابی را در حضور شما انجام دهیم. در این صورت به دردسر نمی‌افتید و نیازی نیست که دستگاه را جابجا کنیم.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در رشت

کافی است چند روزی ماشین لباسشویی در خانه خراب باشد. لباس‌های کثیف زیادی در خانه جمع خواهد شد که این موضوع باعث اذیت خانم‌ها می‌گردد. اگر بخواهید با دست آن‌ها را بشویید اصلاً شستشوی باکیفیتی نصیب شما نمی‌شود. بنابراین این مسأله مهم است که هر چه زودتر ماشین لباسشویی تعمیر گردد. اگر ساکن رشت هستید و اگر ماشین لباسشویی شما از برند سامسونگ است، همین اکنون تلفن را بردارید و یا به صورت آنلاین عیب رخ داده را با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رشت در میان بگذارید. در این صورت خواهید دید که در اولین فرصت خدمات در منزل برای شما ارائه می‌گردد. بعد از اتمام تعمیرات، تعمیرکار موظف است ماشین لباسشویی را به کار بیندازد تا مطمئن شوید که به صورت اصولی تعمیر شده است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در رشت

آیا می‌دانید اگر عیب‌یابی و تعمیرات وسایل برقی به درستی انجام نگیرد ممکن است برای همیشه کارایی دستگاه از دست رفته و مجبور باشید یک نوع جدید بخرید؟ به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم اگر ماشین ظرفشویی شما خراب شده است با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در رشت در ارتباط باشید. اجازه دهید مروری بر مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی سامسونگ داشته باشیم که عبارتند از:

 • خاموش نشدن دستگاه
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • از کار افتادن برخی از برنامه‌ها
 • کیفیت پایین شستشو
 • نشت کردن آب
 • بو گرفتن فضای داخلی
 • سر و صدای بیش از اندازه ماشین در زمان کار کردن
 • برق داشتن بدنه ماشین

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ در رشت

همه کسانی که با خرابی یخچال روبرو می‌شوند دست و پای خود را گم کرده و می‌خواهند به هر تعمیرکاری متوسل شوند تا یخچال را برای آن‌ها به راه بیندازند چون در غیر این صورت مجبور هستند مواد غذایی را داخل سطل زباله بریزند. اما اصلاً عجله نکنید. کمی حوصله به خرج دهید و با آرامش به سراغ تعمیرکاران حرفه‌ای بروید. برای مثال نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت به صورت ۲۴ ساعته به صورت تلفنی، آنلاین و یا از طریق سایت آماده خدمت‌رسانی به مشتریانی است که از یخچال سامسونگ استفاده کرده و در رشت نیز ساکن هستند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در رشت

درست است که مایکروفر یک وسیله کمک آشپزی به حساب می‌آید اما به هر حال سرعت آشپزی شما را چندین برابر بیشتر خواهد کرد. اگر دستگاه خراب شد نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید چرا که اگر تکنسین از تخصص لازم و مهارت بالایی برخوردار نباشد، نه تنها نمی‌تواند عیب را تشخیص داده بلکه باعث خرابی‌های بیشتر در داخل مایکروفر خواهد شد. کافی است که با شماره تلفن‌هایی که در این صفحه درج شده است با نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در رشت تماس بگیرید و از خدمات متخصصین حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در رشت

اگر کولر گازی شما خراب شده است، اصلاً نگران نباشید. می‌توانید با تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در رشت و تماس بگیرید تا هر چه زودتر به خانه شما بیایند و کولر را تعمیر کنند تا همان کارایی اولیه را از کولر دریافت نمایید به گونه‌ای که گویی کولر را تازه از کارخانه دریافت کرده‌اید. نگران هزینه‌ها نباشید. ما هزینه‌ها را طبق نرخ اتحادیه برآورد می‌کنیم. از طرف دیگر اگر ضمانت‌نامه کولر هنوز اعتبار دارد آن را به تعمیرکار بدهید تا تخفیف خوبی برای شما در نظر گرفته شود.

برای استفاده از خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی برند سامسونگ در شهر رشت با کارشناسان شرکت زانکو با استفاده از شماره تماس ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ در ارتباط باشید.