اسنوا یکی از برند‌های داخلی معتبر و باکیفیت شناخته شده است که در حال حاضر در حوزه تولید انواع لوازم برقی خانگی به خصوص ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر و ماکروفر فعالیت دارد. خوشبختانه نمایندگی‌های بسیار زیادی از این برند در استان‌های مختلف کشور راه‌اندازی شده است و این نشان می‌دهد که برند اسنوا برای ارائه خدمات پس از ورود به مشتریان خود بهترین شرایط را در نظر گرفته است. در این مطلب ما مروری بر خدمات نمایندگی تعمیر اسنوا در هشتگرد خواهیم داشت.

تلفن مشاوره رایگان و اخذ خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

نمایندگی تعمیر اسنوا در هشتگرد

شرکت زانکو سرویس، علاوه‌ بر ارائه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اسنوا در هشتگرد، دارای نمایندگی اصلی تعمیر لوازم خانگی اسنوا در کردان نیز می‌ باشد. کردان در شمال غرب استان تهران و در ۱۵ کیلومتری شهر کرج قرار داشته و جزئی از استان البرز است. شرکت زانکو با بهره‌مندی از نیرو های بسیار متخصص و با تجربه خود، تمامی خدمات سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی اسنوا را به طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان خود در این منطقه ارائه داده و از جمله مهم‌ ترین خدمات تکنسین‌ های این مجموعه نیز می‌ توان به تعمیر انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و یخچال فریزر های اسنوا اشاره نمود.

جالب است بدانید که شرکت زانکو سرویس جهت تأمین رفاه حال مشتریان خود، خدمات تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی اسنوا را در محل به مشتریان ارائه می‌ دهد. به این صورت که مشتریان پس‌ از تماس با این نمایندگی و ثبت درخواست خود، تکنسین مربوطه در کوتاه‌ ترین زمان در محل حضور یافته و بدون اتلاف وقت شروع به عیب یابی و بررسی دستگاه می‌ نماید. تکنسین در صورت بازسازی قطعه معیوب شده، آن را تعمیر نموده و در صورت عدم شرایط لازم نیز از قطعات اصل و اورجینال اسنوا استفاده می‌ نماید. در طول کار نیز تمامی راهنمایی‌ ها و توصیه‌ های لازم جهت افزایش طول عمر وسیله برقی را به مشتریان ارائه داده و در آخر کار نیز دستگاه را جهت بررسی سلامت تست می‌ نماید. بهره‌مندی از فاکتور خدمات و گارانتی قطعه مصرفی، استفاده از قطعات اصل، عدم آسیب به بدنه دستگاه و صرفه‌ جویی در زمان و هزینه از جمله مزایای بهره‌مندی از خدمات تعمیر لوازم خانگی اسنوا در محل هستند.

مشتریان عزیز می‌ توانید جهت بهره‌مندی از اطلاعات بیشتر، با نمایندگی اسنوا در کردان تماس گرفته و با اپراتور های ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر اسنوا در هشتگرد و کردان

قطعاً برای تعمیر وسایل برقی خانگی این انتخاب با شما است که کدام تعمیرکار را انتخاب ‌نمایید. اما اگر به سراغ مراکز معتبر و نمایندگی‌های مجاز همانند نمایندگی اسنوا در هشتگرد بروید از چند نظر به نفع شما خواهد بود:

  • در ابتدا آسوده خاطر خواهید بود که افراد متخصص که از نظر علمی و عملی واقعاً حرفه‌ای هستند تعمیرات را بر عهده می‌گیرند. پس عیب‌یابی ریشه‌ای و سریع انجام خواهد گرفت.
  • ما تعمیرات را در خانه مشتریان انجام می‌دهیم. بنابراین تفاوتی ندارد که ماکروفر خراب شده و یا یخچال و فریزر شما از کار افتاده است. اگر اجازه دهید تکنسین به منزل شما می‌آید.
  • ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم. می‌توانید به صورت تلفنی، آنلاین و یا حتی از طریق مراجعه به سایت، با کارشناسان و متخصصین ما در ارتباط باشید.
  • یکی از مهم‌ترین قوانین حاکم در نمایندگی اسنوا در هشتگرد این است که تعمیرکاران حتماً تلاش خود را داشته باشند تا قطعات عیب‌دیده در وسایل برقی تعمیر گردند. در صورتی که هیچ راهی جز تعویض نباشد، موظف هستند قطعات اورجینال را جایگزین قطعه‌های سوخته کرده و گارانتی آن را جهت جلب اعتماد شما تحویل دهند.
  • یکی دیگر از برتری‌های مراکز معتبر همانند نمایندگی اسنوا در هشتگرد نسبت به مراجعه به تعمیرکاران خصوصی بحث هزینه‌ای است که شما می‌پردازید. در این قبیل مراکز محاسبه هزینه طبق نرخ مصوب اتحادیه پیش رفته و تعمیرکار حق ندارد مبلغ دلخواه خود را از شما طلب کند.
  • ارائه ضمانتنامه تعمیرات به مشتریان، در نظر گرفتن گارانتی وسیله برقی در صورت منقضی نشدن برای کاهش هزینه‌ها، ارائه مشاوره آنلاین و همچنین پاسخگویی به سؤالات مشتریان برای راه‌اندازی و استفاده از وسایل برقی اسنوا، از دیگر خدمات نمایندگی اسنوا در هشتگرد است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در هشتگردنمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در هشتگرد و کردان

 رایج‌ترین عیوبی که در ماشین لباسشویی اسنوا ممکن است بروز کند شامل عدم آبگیری ماشین لباسشویی، خاموش نشدن و یا روشن نشدن دستگاه، برق داشتن بدنه، نشتی آب، خشک نشدن لباس‌ها، باقیماندن مواد شوینده در بافت لباس، قفل نشدن درب، نچرخیدن دیگ و… است. بروز برخی خرابی‌ها نمی‌تواند الزاماً به معنای نقص فنی و نیاز به تعمیرکار باشد. شما باید در مورد علائم خرابی رخ داده در ماشین لباسشویی گزارش کاملی به کارشناسان ما بدهید تا اگر امکان تعمیر توسط خودتان وجود داشته باشد، در این صورت شما را از راه دور راهنمایی کرده و در نتیجه نیازی به پرداخت هزینه نباشد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در هشتگردنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در هشتگرد و کردان

ممکن است شما با مشکلاتی همانند روشن نشدن ماشین ظرفشویی، تمیز نشدن ظرف‌ها، بو گرفتن محفظه داخلی ماشین ظرفشویی، ایجاد صدای زیاد در هنگام راه افتادن دستگاه، برق داشتن بدنه ماشین ظرفشویی، عدم تخلیه کامل و مواردی دیگر مواجه گردید. در صورتی که ساکن هشتگرد هستید همین الان تلفن را برداشته و با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در هشتگرد تماس بگیرید. کارشناسان ما طبق مراحل تعیین شده ابتدا باید پرسش‌هایی را از شما مطرح کنند تا مطمئن شوند که آیا یک خرابی جدی در قطعات داخلی ماشین لباسشویی باعث از کار افتادن آن شده و یا سهل انگاری شما منجر به بروز عیب در داخل این دستگاه شده است. پس همانگونه که متوجه شدید همیشه از کار افتادن ماشین ظرفشویی به معنای خرابی آن نیست. در صورت نیاز به تعمیرات ما خدمات را در خانه شما ارائه می‌کنیم.

تعمیر یخچال در هشتگردنمایندگی تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در هشتگرد و کردان

از نظر همه مردم خراب شدن یخچال و فریزر یک فاجعه است. به خصوص اگر این اتفاق در تابستان بیفتد، باقیماندن مواد غذایی در محیط خانه باعث فساد آن‌ها خواهد شد. به شما حق می‌دهیم در چنین شرایطی به دنبال یک تعمیرکار بگردید تا هر چه زودتر عیب‌یابی را برای شما انجام دهد. بهترین کار در این زمان، کمک گرفتن از نمایندگی‌های معتبر و مجاز است. بنابراین همیشه شماره تماس‌های نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر اسنوا در هشتگرد را در تلفن همراه خود داشته باشید تا در چنین مواردی با ما تماس گرفته و مشکل را گزارش کنید. در اولین فرصت که شما تعیین کنید تکنسین به خانه شما می‌آید تا عیب‌یابی را انجام دهد.

نمایندگی تعمیر کولرگازی در هشتگردنمایندگی تعمیر کولر گازی اسنوا در هشتگرد و کردان

آیا کولر گازی شما در خانه یا محیط کار از کار افتاده و نمی‌دانید که با گرمای هوا چکار کنید؟ به هیچ عنوان سرخود کولر را دستکاری نکنید. با نمایندگی تعمیر کولر گازی اسنوا در هشتگرد تماس بگیرید و اجازه دهید یک فرد متخصص نگاه علمی و دقیق به دستگاه داشته باشد. یکبار اگر عیب‌یابی ریشه‌ای انجام شود، برای همیشه کولر گازی شما تعمیر شده و از این پس بهترین کارایی را خواهد داشت. لازم به ذکر است که این نمایندگی خدمات را در خانه و محل کار شما انجام می‌دهد. پس حتی لازم نیست که کولر را باز کنید و پایین بیاورید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر در هشتگردنمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا در هشتگرد و کردان

درست است که ماکروفر بسیار کوچک بوده و حمل و نقل آن اصلاً دردسری ندارد ولی به هر حال اگر بخواهید آن را به تعمیرگاه ببرید، زمان زیادی از شما گرفته خواهد شد. بهترین کار این است که با نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا در هشتگرد تماس بگیرید. وقتی تعمیرات در خانه خود شما انجام شود هم نیازی نیست مدت زمان زیادی را در ترافیک بمانید و هم از نزدیک می‌توانید عملکرد تکنسین را زیر نظر داشته باشید. ما منتظر می‌مانیم تا شما تاریخ حضور در خانه خود را اعلام کنید و بتوانیم تکنسین را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام نماییم.

تلفن مشاوره و خدمات

۰۲۶۳۲۸۱۱۸۴۲

زانکو سرویس، نمایندگی تمامی لوازم خانگی برند اسنوا در شهر هشتگرد استو برای برخورداری از خدمات این مجموعه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.