نمایندگی تعمیرات کولر گازی تک الکتریک در رشتشرکت زانکو نمایندگی تعمیرات کولر گازی تک الکتریک در رشت به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما مشتریانی است که در رشت زندگی می‌کنند و اکنون برای نصب کولر و یا برای سرویس و یا تعمیرات آن به کمک افراد حرفه‌ای و توانمند با سابقه درخشان نیاز دارند. در این مطلب برای شما توضیح خواهیم داد که ما چه خدماتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم. اگر می‌خواهید کولر گازی بخرید حتماً در انتخاب برند نه تنها به کیفیت تولید توجه داشته باشید بلکه مطمئن شوید که برند مربوطه دارای نمایندگی‌های معتبر در سراسر کشور بوده و شما برای نصب، راه‌اندازی، عیب‌یابی و تعمیرات کولر می‌توانید بر روی کمک افراد متخصص حساب کنید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰

خدمات تعمیرات کولر گازی تک الکتریک در رشت

مهم‌ترین اقدامی که ما در این مرکز برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان انجام داده‌ایم این است که کلیه خدمات را با گارانتی و ضمانت‌نامه پیش می‌بریم. تفاوتی ندارد که نصب کولر را انجام می‌دهیم و یا برای سرویس یا تعمیر کولر به منزل شما مراجعه می‌کنیم؛ در هر صورت تکنسین‌ها و کارشناسان ما باید در پایان کار، ضمانت‌نامه را با نام خود، مهر نمایندگی و همچنین اعتبار طولانی مدت تحویل شما بدهند. در این صورت مطمئن خواهید شد که افرادی متخصص، کاربلد و دارای رزومه علمی درخشان، وظیفه نصب و یا تعمیر کولر گازی را بر عهده گرفته‌اند.

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیرات

اگر ضمانت‌نامه کولر منقضی نشده باشد معیار بسیار خوبی برای تخفیف خواهد بود. پس حتما در زمان خراب شدن کولر، به سراغ برگه گارانتی بروید. شرکت زانکو سرویس تمامی خدمات تعمیر کولر گازی تک الکتریک را گارانتی می نماید.

 تکنسین‌های ما وقتی برای عیب‌یابی و تعمیرات به خانه شما می‌آیند تا وقتی که هزینه‌ها را به شما اعلام نکرده و شما با این مبلغ پیشنهادی موافقت نکنید، نمی‌توانند برای عیب‌یابی و تعمیرات دست به کار شوند.

ممکن است در جریان تعمیر مجبور شویم یک قطعه را عوض کنیم در این صورت هزینه کار بیشتر خواهد شد اما در عوض از اصل بودن قطعه مطمئن خواهید شد.

استفاده از قطعات اورجینال در نمایندگی

وجود قطعات چینی در بازار یک ترس بزرگی را برای مردم به همراه دارد. چرا که اگر وسیله برقی خراب شد و ما آن را به یک تعمیرکار دادیم، چه تضمینی وجود دارد که قطعه چینی را بر روی دستگاه نیندازد چون این قطعات هم طول عمر مفید کمی دارند و هم باعث خرابی‌های بیشتر در وسیله خواهند شد. اولاً نمایندگی تعمیرات کولر گازی تک الکتریک در رشت تعمیرات را در حضور شما در خانه انجام می‌دهد بنابراین شما می‌توانید عملکرد تکنسین را از نزدیک ببینید. از طرف دیگر برگه گارانتی قطعه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا از این طریق مطمئن شوید که این قطعه اصل است. البته توجه داشته باشید یکی دیگر از راه‌های تشخیص اصل بودن قطعه، گران‌تر بودن هزینه این قطعات نسبت به قطعات چینی و تقلبی است.

ارائه مشاوره رایگان در نمایندگی

زمانی که شما با این مرکز تماس می‌گیرید تا برای عیب‌یابی و تعمیرات از کارشناسان ما کمک بگیرید از شما می‌خواهیم که به سؤالات ما به صورت دقیق پاسخ دهید. گاهی اوقات متوجه می‌شویم که مشتری اشتباه متوجه شده و اصلاً کولر دچار خرابی نیست بلکه اگر او را کمی راهنمایی کنیم می‌تواند مشکل را رفع کرده و دوباره کولر را راه‌اندازی کند. در این زمان است که ما خدمات مشاوره رایگان را در نظر می‌گیریم. یعنی به صورت تلفنی یا حتی تصویری به مشتری کمک می‌کنیم که کولر را دوباره بدون هیچ مشکلی راه‌اندازی کرده و هیچ هزینه‌ای از او دریافت نمی‌کنیم.

هزینه‌ تعمیر کولر گازی تک الکتریک در رشت

مهم‌ترین دغدغه تمامی مشتریان این است که بتوانند خدمات مربوط به نصب، سرویس و همچنین تعمیرات کولر گازی را با قیمتی بسیار مناسب و در عین حال کیفیت بالا دریافت نمایند. برای اینکه ذهنیت درستی در مورد هزینه‌های پرداختی داشته باشید باید عنوان کنیم که هزینه‌ها براساس نرخ اتحادیه و کاملا قانونی برآورد می‌شوند. فاکتور هزینه‌ها به شما تحویل داده خواهد شد تا بتوانید جزئیات مبلغ را بررسی کرده و مطمئن شوید که همه چیز به درستی محاسبه شده است.

تیم زانکو سرویس، ارائه دهنده برتر سرویس های دوره ای و خدمات تعمیرات برند تک الکتریک در شهر رشت است. برای تماس با کارشناسان تعمیرات زانکو تنها کافیست روی شماره زیر کلیک کنید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰