نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشتکافی است یک روز در تابستان کولر گازی محل کار یا خانه خراب شود. در این زمان است که گرمای هوا بسیار شما را اذیت خواهد کرد و نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای دارید تا هر چه زودتر وسیله سرمایشی و خنک‌کننده محیط را تعمیر نماید. در صورتی که در رشت زندگی می‌کنید، اگر کولر گازی شما از برند توشیبا باشد می‌توانید همین اکنون تلفن را برداشته و با نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت تماس بگیرید. در این مطلب نگاهی بر خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی و مزایای اعتماد به تعمیرکاران ما خواهیم داشت.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰

تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت

تعمیرات و عیب‌یابی وسایل برقی باید توسط متخصصینی انجام گیرد که هم دانش علمی در این زمینه داشته و هم دوره‌های عملی را سپری کرده و با طراحی هر یک از برند‌های وسیله برقی آشنایی دارند. ما مفتخر هستیم اعلام نماییم که تمامی تکنسین‌های حاضر در نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت با سیستم طراحی انواع مدل‌های کولر گازی این برند آشنایی دارند و با یک نگاه می‌توانند عیبی که در داخل کولر رخ داده است را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند. اجازه دهید مروری بر خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت داشته باشیم تا بدانید که اعتماد کردن به نمایندگی چه مزیت‌هایی برای شما خواهد داشت:

  تعمیرات در محل

 ما تعمیرات را در خانه مشتری توسط تکنیسین‌های حرفه‌ای انجام می‌دهیم. وقتی شما با نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت تماس بگیرید و برای کارشناسان ما توضیح دهید که از کار افتادن کولر با چه علائمی همراه بوده است، اگر بعد از بررسی این گزارش برای ما محرز گردد که خرابی جدی در کولر اتفاق افتاده و حتماً باید تعمیرکار آن را تعمیر نماید، در زمانی که شما در خانه حضور داشته باشید تکنسین به خانه شما می‌آید. بنابراین مهمترین مزیت اعتماد به نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت این است که شما برای تعمیرات اصلاً به دردسر نمی‌افتید. کافی است یک تماس تلفنی برقرار نمایید تا از این پس تمامی امور را بر عهده گرفته و تعمیرات را در خانه خود شما انجام دهیم.

استفاده از قطعات اورجینال

یکی دیگر از مزایای اعتماد به نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت این است که اگر قطعه‌ای در داخل دستگاه سوخته باشد و برای تعمیرات آن هیچ راهی وجود نداشته باشد، ما برای تعویض کردن قطعه به سراغ انواع فابریک می‌رویم. مسلماً اصل و فابریک بودن یک قطعه نه تنها بر روی کارایی دستگاه بلکه بر روی طول عمر مفید آن تأثیر می‌گذارد. نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت خود را موظف می‌داند طبق قانون، ضمانت‌نامه قطعه را به شما تحویل دهد که این ضمانت‌نامه در واقع مشخص می‌کند قطعه اورجینال است.

  ارائه ضمانت‌نامه تعمیرات

برای اینکه بتوانیم به مشتریان عزیز ثابت کنیم که عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی توشیبا توسط تکنیسین‌های متخصص انجام می‌شود، ما در نظر داریم که گارانتی تعمیرات را بعد از پایان کار به شما تحویل دهیم. در واقع نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت طبق این ضمانت‌نامه متعهد می‌شود اگر دوباره همین خرابی در داخل دستگاه بروز کرد و همچنان گارانتی منقضی نشده بود، را کولر را تعمیر نماید و هیچ مبلغی از مشتری دریافت نکند.

 ارائه خدمات مشاوره رایگان

همانگونه که بیان کردیم ممکن است یک مشکل کاملاً سطحی در کولر گاز اتفاق افتاده باشد ولی مردم عادی به دلیل نداشتن دانش تخصصی در زمینه وسایل برقی، فکر می‌کنند که موتور دستگاه سوخته است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً یک گزارش دقیق و کامل از کولر در اختیار ما قرار دهید. ما براساس این گزارش تعیین می‌کنیم که آیا عیب سطحی بروز کرده و یا اینکه نقص فنی در قطعات داخلی رخ داده است. در صورتی که متوجه شویم که اصلاً کولر خراب نشده و شما با کمی راهنمایی می‌توانید آن را دوباره به کار بیندازید، خدمات مشاوره تلفنی رایگان را برای شما ارائه می‌کنیم.

هزینه تعمیر کولر گازی در رشت

نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در رشت هزینه‌ها را طبق نظر اتحادیه محاسبه می‌کند. پس اصلا نگران مبلغ نباشید. به خصوص اینکه اگر گارانتی کولر اعتبار داشته باشد، ما تخفیف بسیار خوبی را برای شما عزیزان در نظر خواهیم گرفت تا مبلغ نهایی کمتر شود.

شرکت زانکو سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیرات کولرگازی تمامی برندهای ایرانی و خارجی و نمایندگی تعمیرات کولرگازی توشیبا در رشت است. برای ارتباط با کارشناسان مجموعه کافیست با شماره ۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰ تماس بگیرید.

تلفن مشاوره و خدمات 

۰۹۱۱۶۳۳۹۵۱۰