شرکت زانکو سرویس در استان البرز، دارای نمایندگی اصلی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در کرج است. این مجموعه تمامی خدمات نصب، سرویس، عیب‌ یابی و تعمیر لوازم خانگی ویرپول را تحت عنوان نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج با بهره‌ مندی از تیم تعمیراتی و تکنسین‌ های بسیار متخصص و ماهر به مشتریان ارائه می‌ دهد.

لوازم خانگی در برند ویرپول، تولید یک کمپانی آمریکایی چند ملیتی هستند و این کمپانی نیز از جمله بزرگ‌ ترین شرکت‌ های تولیدکننده لوازم خانگی و ارسال آن به سرتاسر جهان به‌ ویژه ایران است. در ساخت لوازم خانگی ویرپول، از تجهیزات و فناوری‌ های بسیار پیشرفته‌ ای به‌ کار رفته اما این لوازم نیز ممکن است در اثر استفاده نادرست، نوسانات برقی و غیره دچار مشکل و ایراداتی شده که نیاز به تعمیر و عیب‌ یابی تخصصی خواهند داشت. شما عزیزان می‌ توانید جهت تعمیر و یا سرویس لوازم خانگی ویرپول در کرج، با نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج

لوازم برقی، از جمله مهم‌ ترین لوازم موجود در منازل محسوب می‌ شوند و نقش بسیار مهمی را در ایجاد راحتی و آسایش برای فعالیت‌ های روزمره ایفا می‌ نمایند. وجود هرگونه ایراد و مشکل در لوازم خانگی، می‌ تواند فعالیت افراد را مختل کرده و از این‌ رو عملکرد صحیح آن‌ ها بسیار حائز اهمیت است. تعمیرکاران و تکنسین های زانکو سرویس، در زمینه تعمیر، عیب یابی و سرویس انواع لوازم خانگی در برند های گوناگون داخلی و خارجی، تمامی آموزش‌ های تخصصی را پشت‌ سر گذاشته و دارای دانش، مهارت و تجارب بسیار بالا در تعمیر لوازم خانگی هستند. مسئولیت اصلی تکنسین‌ های خدمات لوازم خانگی زانکو، پاسخ سریع و کارآمد به درخواست‌ های مشتریان جهت تعمیر لوازم برقی است و اولویت آن‌ ها نیز در تعمیر قطعات معیوب شده به‌ جای تعویض آن‌ ها است.

از جمله مهم‌ ترین خدمات نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پاسخ‌ گویی مشتریان قبل و بعد از ارائه خدمات تعمیراتی
 • اعزام تکنسین در کوتاه‌ ترین زمان
 • تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی در محل
 • اولویت در تعمیر قطعات معیوب
 • استفاده از قطعات اورجینال ویرپول در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • ارائه فاکتور خدمات و ضمانت‌ نامه قطعه به مشتریان

دیگر خدمات این مجموعه نیز شامل شرح زیر است:

 • سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزر ویرپول
 • سرویس و تعمیر انواع ماشین لباسشویی ویرپول
 • سرویس و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ویرپول
 • سرویس و تعمیر انواع کولر گازی ویرپول
 • سرویس و تعمیر انواع مایکروفر ویرپول

تعمیر لوازم خانگی در کرج

نکات مهم در افزایش طول عمر لوازم برقی ویرپول

وسایل برقی به‌ ویژه لوازمی که در آشپزخانه از آن‌ ها استفاده می‌ شود، دارای کاربرد بسیار بالایی هستند و به‌ دلیل استفاده مکرر و روزانه از آن‌ ها، ممکن است نسبت‌ به سایر لوازم برقی، بیشتر دچار مشکل و خرابی شوند. بنابراین رعایت برخی نکات جهت پیشگیری از وجود هرگونه خرابی و مشکل در لوازم برقی بسیار حائز اهمیت است که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • در هنگام نصب لوازم خانگی برقی، حتماً از تکنسین های متخصص در این حرفه کمک گرفته و آن‌ ها را به‌ طور کاملاً اصولی جهت پیشگیری از تعمیر، در جایگاه خود نصب کنید.
 • لوازمی همچون ماشین لباسشویی و یخچال فریزر، از جمله پر استفاده ترین لوازم برقی موجود در آشپزخانه‌ ها هستند و بنابراین از خدمات سرویس‌ های دوره‌ ای در زمان‌ های مشخص بهره‌مند شده و طول عمر این لوازم را افزایش دهید.
 • از مواد شوینده با کیفیت و مناسب در ماشین‌ های ظرفشویی و لباسشویی استفاده نمایید.
 • هنگام تعمیر لوازم برقی، از خدمات تعمیرکاران و تکنسین های متخصص در این حرفه استفاده نمایید.
 • در صورت مشاهده کوچک‌ ترین ایراد در وسیله برقی خود، سریعاً جهت تعمیر آن اقدام نموده و از گستردگی ایراد جلوگیری نمایید.
 • برای تعمیر و یا سرویس لوازم خانگی ویرپول نیز می‌ توانید با نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج تماس حاصل نموده و درخواست تکنسین نصب کنید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی ویرپول

برند ویرپول، از جمله برند های خارجی در تولید لوازم خانگی است و بنابراین هزینه تعمیر و سرویس آن بسیار متفاوت تر از لوازم خانگی در برند داخلی است. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر تعیین هزینه تعمیر لوازم ویرپول نیز می‌ توان به مدل دستگاه، نوع وسیله برقی، قطعه آسیب‌ دیده، سطح آسیب‌ دیدگی دستگاه، تخصص تعمیرکار، استفاده از قطعات اورجینال و همچنین اعتبار مجموعه تعمیراتی اشاره نمود.

در پایان

شرکت زانکو سرویس، دارای نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج است و با بهره‌ مندی از تعمیرکاران بسیار متخصص و ماهر خود، انواع خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب‌ یابی لوازم برقی را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید جهت سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خود، با این نمایندگی در کرج تماس حاصل نموده و با کارشناسان آن در ارتباط باشید.